Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: ļaunie varoņi
Kurbijkurne forums > Pasaules > Viduszeme > Diskusijas par Tolkīnu
Lapas: 1, 2
maiars
es domāju,ka daudziem patika ne tikai labais pulks

bija daudz arii tumšo varoņu...
un arī tie bija ļoti aizraujoši...
takaā uz priekšu wink.gif
man pašam sirdij tuvs ir sarumans:D
varoniz
CITĀTS(maiars @ 25.08.2005 18:06)
es domāju,ka daudziem patika ne tikai labais pulks

bija daudz arii tumšo varoņu...
un arī tie bija ļoti aizraujoši...
takaā uz priekšu wink.gif
man pašam sirdij tuvs ir sarumans:D
*

saurons sevī iekļauj vairāk vēstures
Legolass
Man neviens no šiem, ja vien nazguli-vienīgais, kas man viņos nepatika-Tas,ka vīņi kliedza[spiedza, sēca, kvieca,utt.], un tas ka viņi bija ļaunie,ļaunajā pusē.
Erasmus
Saurons imo bija visharizātiskākais no šiem visiem, tāpēc mana izvēle ir viņš.
altonis
Nazgulu bija daudz un vinji izskatiijaas stiliigi, taadeelj ta ir man izveele.grin.gif
arbeth
Nu mans mīļākais sliktais varonis ir Saurons. Viņš tāds izteikts. grin.gif
Arī Sarumanam nav ne vainas rolleyes_a.gif bet pusi no minētajiem ļaunajiem varoņiem aptaujā nezināju ermm.gif
varoniz
CITĀTS(maiars @ 25.08.2005 18:06)
es domāju,ka daudziem patika ne tikai labais pulks

bija daudz arii tumšo varoņu...
un arī tie bija ļoti aizraujoši...
takaā uz priekšu wink.gif
man pašam sirdij tuvs ir sarumans:D
*

hmm.. es taa padomaju, pat, ja tu butu arī Morgotu ielicis es izvēletos Sauronu smile.gif
The Lord of The Ring
Nu taa vai tad Nazguli kviec,keerc??? nu nea! tie jau ir vinju nesamie dziivnieki! kurus vinji nedaudz parausta un vinji jau kkeerc! grin.gif un ja arii buutu dazhi citi varonji es izveeleetos vieniigi! Boromiru kas savaa zinjaa arii bija ljaunais ! vismaz videejo posmu savaa dziivee! vinjsh uzbruka Frodo! un tas jau ir slikti! bet kaa atklaatu ljauno es vienmeer atziishu vieniigi Sauronu!
Erasmus
Boromirs nebija ļauns. Arī uzbrukums Frodo nevarētu tikt saukts gluži par ļaunu. Tā bija Gredzena vaina vairāk. Boromirs gribēja darīt visu lai izglābtu savu zemi, un domāja, ka ar Gredzenu viņš to spētu izdarīt.

Un tie ir Nazguli kuri ķērc. Viņi nelidjoa tikai apkārt, bet jāja uz saviem zirģeļiem arī, un kā mēs visi zinām, tad zirgi ne kviec, ne spiedz, ne ķērc.
Mauvaise Mademoiselle Blanc
es par saromanu !!! no ljaunajiem teeliem, domaats.
Mattiass
Urukhai! Absolūti — da best — karotāji visā ļaunīšu armijā, ja neskaita, protams, nazgulus! Teicams piemērs sekmīgai gēnu inženierijai!
varoniz
CITĀTS(Erasmus @ 26.08.2005 10:04)
Boromirs nebija ļauns. Arī uzbrukums Frodo nevarētu tikt saukts gluži par ļaunu. Tā bija Gredzena vaina vairāk. Boromirs gribēja darīt visu lai izglābtu savu zemi, un domāja, ka ar Gredzenu viņš to spētu izdarīt.

Un tie ir Nazguli kuri ķērc. Viņi nelidjoa tikai apkārt, bet jāja uz saviem zirģeļiem arī, un kā mēs visi zinām, tad zirgi ne kviec, ne spiedz, ne ķērc.
*

Un ne jau nazguli, bet winged beasts kliedza, shoreiz nevis Morfota, bet jau Saurona veidotas neradības
Erasmus
Nazguli kliedza. Viņi to darīja arī kad jāja ar zirgiem, bet tad beastu nebija.
Grims
Pēc indeksa meklējot ir ķērkuši gan nazguli, gan fell beasts, bez tam ir arī pāris vietas, kur nav skaidrs, kurš tieši bļauj. Taču tajās vietās, kur ir skaidrs pateikts, ka ķērc nazguli viņi to dara sāpēs nevis lai iebiedētu pretinieku.
CITĀTS(Fotr @ XI - A knife in the dark)
At the same time he struck at the feet of his enemy [the nazgul]. A shrill cry rang out in the night; and he felt a pain like a dart of poisoned ice pierce his left shoulder.

CITĀTS(FotR @ XII - Flight the ford)
The black horses were filled with madness, and leaping forward in terror they bore their riders into the crushing flood. Their piercing cries were drowned in the roaring of the river as it carried them away.

Lidoņi savukārt brēc aiz neko darīt.
CITĀTS(RotK @ VI - The battle of the Pelennor fields)
Down, down it came, and then, folding its fingered webs, it gave a croaking cry, and settled upont the body of Snowmane, digging in its claws, stooping its long naked neck.
[..]
The winged creature screamed at her[Eowyn], but the Ringwraith made no answer, and was silent, as if in sudden doubt.

Taču šie kliedzieni varēja arī būt vienkārši kliedzieni, nevis šausminošie ķērcieni ar ko nazguli kļuvuši tik slaveni.
CITĀTS(TTT @ VIII - The stairs of Cirith Ungol)
The earth groaned and out of the city there came a cry. Mingled with harsh high voices as of birds of prey, and the shrill neighing of horses wild with rage and fear, there came a rending screech, shivering, rising swiftly to a piercing pitch beyond the range of hearing.

Tātad kliedziens nāca vienkārši no pilsētas, nevis konkrēti no nazgula vai viņa jājamdzīvnieka.
Taču ticamāk, ka tiešām bļāva pats nazguls, jo pēcāk no pilsētas viņš izjāja uz zirga.
CITĀTS(TTT @ VIII - The stairs of Cirith Ungol)
Before them went a great cavalry of horsemen moving like ordered shadows, and at their head was one greater than all the rest: a Rider, all black, save that on his hooded head he had a helm like a crown that flickered with a perilous light.

Tā lūk! Skaidri nekur nav pateikts, taču tā kā arī nazgulu sāpju kliedzieni tiek raksturoti kā "shrill" un "piercing", tad domāju, ka Cirith Ungol tomēr nebija paslēpts kāds fell beast.
Demiurgs
Es domāju ka nazguli bija vis iespaidīgākie ļaunie tēli. Viņi ir spēcīgi,biedējoši,vareni un labi izskatās.Kā arī pietiekoši bieži parādās svarīgos notikumos. Tās ir galvenās ļaunajam varonim nepieciešamās īpašības. Arī Saurumans ir iespaidīgs, bet Saurons gan manuprāt ir galīgi garām, viņš tikai sēž savā cietoksnī lūr ar sarkanu aci un pa retam parādās kādās atmiņās par sendienām!!! Viņa varu var noprast tika no citu varoņu domām un dialogiem. MAnuprāt viņa varu nekur nevar redzēt pietiekoši iespaidīgā veidolā!!!
Grims
Vai desmitiem tūkstoši orku, kas uzbruka Minas Tirith nebija gana iespaidīgi?
maiars
CITĀTS(varoniz @ 25.08.2005 21:21)
hmm.. es taa padomaju, pat, ja tu butu arī Morgotu ielicis es izvēletos Sauronu smile.gif
*

kapē sauronu???es domāju galvenokārt varoņus no filmas
Mitrandirs
Neapšaubāmi Saurons mace.gif
varoniz
CITĀTS(maiars @ 26.08.2005 16:42)
kapē sauronu???es domāju galvenokārt varoņus no filmas
*

Tāpēc, ka Saurons sevī slēpj ko īpašu, ko nevar iztekt vārdos
Erasmus
Sauronam piemita laba harizma un runas spējas arīdzan domājams. Par piemēru var ņemt kautvai viņa Annatar/Artano/Aulendil veidolu.
altonis
Hmm..llīdz tam brīdim, kad viņš ar visu savu labo izskatu gandrīz nolika karoti Nūmenoras grimšanā. Pēc tam, cik sapratu, šis savu glīto purniņu atgūt nevarēja - varbūt ļaunums biki traucēja... rolleyes_a.gif
rudo lapu vilcēns
Man vislabāk patika nazgiuli, ar savu drūmumu tumsu un aukstumu. Vienīgi nedaudz savāda šķita viņu kliegšana(spiegšana).
Erasmus
Hmm, īsti neatceros vai Annatara veidols viņam bija arī Numenorā. Pēc Gredzena izkalšanas viņš man škiet vienkārši piekāsa visu to padarīšanu, un pieņēma savu agrāko formu.
ILIDIANZ
sarumans, protams, bija vislabakais no launajiem.
versache
Es teiktu ka Saurons.Jo viņš arī bija viens no visnormālākajiem tēliem filmā. smile.gif
ILIDIANZ
vel protams ari uruk hai bija baigi labie,bet tas taa. two_handed.gif sorcerer.gif
Artemiida
Man diezgan saistoshi un interesanti skita Nazguli....... par vinjiem arii balsoju
nenuil
man nazguli ar savu bezceriibu ieviesosho kliedzienu... un vinji taadi nosleepumaini un labi paraada kas notiek ar alkatiigiem ciuveekiem ... vinji taadi sexiigi nosleepumaini un liidz galam uzticiigi gredzenam (it kaa vinji vareetu arii savaadaak grin.gif )
Memory of Trees
Nazguli. No visiem ļaunajiem tieši viņi mani ieinterisēja viss vairāk. Deviņi cilvēku valdnieki ko pakļāvusi Saurona vara. Pat kad viņu nogalināja viņš nesa nāvi (Mērijs un Ēovina). Un kur nu vēl viņu kliedzieni...
Grēkmeistars
Nazguli, prieks bija uz viņiem skatīties. rolleyes_a.gif
Un otrajā vietā Sarumans, baltā garā bārda un mati - īsts ļaunais. laughing.gif Bet Saurons ne - viņš ir un paliek tikai acs silent.gif
Flora
nuu es nobalsoju par Sauronu, bet piekritu ka ari nazguli bija baigi labie...
Kaķurēgs
Nazguli - pilnīgi noteikti, jo tie iedvesa vismaz kādu cieņu.
Orki - man patika viņu savstarpējie dialogi.
Saurons - tādēļ, ka nekas vairāk par ugunīgu aci viņš nebija:)
Overlord
Morgots
Saurons
Glaurungs
Witch King
Pārējie 8 nazguli
Paparžu Bils
Cecilia
uuuu, man nazguli drausmīgi patika......kaut arī viņu jājēji bija visfascinējošākie....deviņi, laikam, sen miruši ķēniņi................nazguli, patiesībā dzīvas būtnes, speciāli audzēti tik vien ļaunam nolūkam.......man jau gan patiktu dzīvnieciņš, kurš ar balsi vien novājina ienaidniekus.........................
LoneWolf
Cik atmiņa neviļ no tāpaša LotR nazg-ul nozīmēja gredzenrēgs(ringwraith) bet tos lidojošos reptiļus vvz kā sauc varbūt ka bija minēts grāmatā-neatceros!
CRZA9
Nu bet protams, ka Nazgul.

Attēls
berserks
Me par Nazguliem smile.gif Tie uz zirgiem bija labie. Tie ar tiem lidoņiem man nepatika sad.gif
Alissera
Es par Sarumanu! Bet zeel ka nebija mineets Golums tad gan es par to balsotu, jo tas ir baigais ````, taču arii vina dazreiz palika zeel... sad.gif
CRZA9
Fuj, tas golums gan ir pretīgs... ;[
Bizii van Dope
uh...mīlu nazgulus...ideāli ļaunie tēli tongue.gif
Gendalfs
Redzu ka lielakai dalai patik nazguli, MAN ar! Izvelejos vinus ta forsha kliedziena del + vini ir ievainojami vienigi ar seniem burvju zobeniem.

dwarf_a.gif


Attēls
brego
Nu nedomaju gan, ka nasgul bija nogalinami tikai ar seniem burvju zobeniem. Ko tu vispar saproti ar "seniem burvju zobeniem"?
Gendalfs
Nu tadu kads bija Merijam no kapu kalniem, ar to zobenu vins piebeidza saurona armijas virsvadoni.
two_handed.gif
maugliits
nazguli!!!
maichestera
Nazguli it īpaši kad šie lidinājās ar saviem pterodaktiliem.. two_handed.gif
Viņos ir kautklas spokaini pievilcīgs un neizprotams.. It īpaši viņu atkarība no apmetņiem.tas bija visfascinējošākais..
Vēl man piesaistīja Golums-Siagols,bet tas drīzāk ir žēlums.Viņam nepelnīti tika pa ādu visvairāk..... crying.gif
Hēbe
Man ļoti patika nazguli.
Tēli,kas izstaro ļaunumu,nāvi,bailes un diženumu,jo viņi cēlušies no ķēniņiem. Tik iespaidīgu ļaunuma tēlu es negribētu kā savas pagultes iemītnieku (domāts,kā murgs vai kā bērnībā-bailes no Bubuļa) fear.gif
Bet savu balsi tomēr devu Sarumanam,jo man ļoti patika aktieris,kurš tik pārliecinoši nospēlēja šo tēlu.
Elderons10
Es kādas 5 MIN nevarēju izlemt kas man patīk labāk Sarumans vai Nazgūli bigās es izlēmu ka man vai rāk patīk Sarumans.
The Best Angel
Nu, ko... īpaši ļauni bija nazguli. No tiem baidījās pat ļaunie...
Orhideja...
heh.. man vislabāk patīk nazguli un saruones ^^ milīgi wub.gif tādi forši ļauni un bez izņēmumiem...
Christina
Nu, man laikam "sirdij tuvākis"ir Grima-filmas "mēsliņš",jeb pakaļskrējējs lielajiem varenajiem! XD
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.