Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Mīļākais ministrs
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
krikija:::
Kurš no abiem ministriem jums patika labāk?personīgi man pašai beigu beigā nepatika neviens.Abi "labi". silent.gif
mazā peciņa
Nevaru salīdzināt. Kad izlasīšu grāmatu latviešu valodā, tad varbūt radīsies lielāks priekšstats par jauno ministru, bet šaubos.

Viņš nemaz nav tik daudz darījis, lai salīdzinātu kurš mīļāks.
**Kittie**
man personiigi nepatika neviens.. tas jaunais ministrs uzbaazaas harijam(nu taa uzplijaas) a bet fadzs uzskatiija Hariju par jukushu. bet spriest nevaru... grin.gif
helbaffy
neviens no šiem idiņiem un lielībniekiem nav labs! abi ir dulburi! tongue.gif
_BijušaisPareģis
Neviens. Fadžs ir vāja rakstura cilvēks, viegli ietekmējams un ietiepīgs,
bet par Rufusu daudz nekas netika teikts, un no tā kas bija teikts, nebija nekā tāda, kas viņu padarītu par manu mīļāko ministru.
Hikari
Patiesībā, cik es spēju saprast, tad abi ministri ir apmēram vienā maisā bāžami... silent.gif
Nepatika neviens no viņiem...
elliitee
Manuprāt nekādas dižas atšķirības starp viņiem nav. Abi ir gatavi uz visu, lai sasniegtu, tikai mērķi nadudz atšķiras. Tā kā nepatīk neviens no abiem.
kvadrātsakne no priedes
abi ira vienaadi, unj nepatika man nevienC... sad.gif fuii!!!
versache
No vienas puses abi ir vienlīdz labi.Kaut gan man nepatika ne viens ne otrs.Fadža lielākā kļūda manuprāt bija tā ka viņš noliedza Voldemorta atgriešanos.Bet pa jauno ministru vēl gluži nevaru spriest.Bet man liekas ka viņš ar nebūs diezko labs.
lil`skater
Neviens man tā īsti nepatika!

Fadžs - iedomīgs amita, kuram interesē tikai sava āda un slava!
Skrimžūrs - domā tikai par to lai ministrijai ir labi!!! Uz cilvēkiem viņam nospļauties!!
lightness_flame
atklāti sakot, viņi abi bija vieni vienīgi zeņķi...... grin.gif grin.gif
Diabolic
Slaisti... Strupu par ministru JAAAAA! devil.gif
Meitene no Priekšpilsētas
man nepatika neviens. Abi tik un taa iztureejaas pretiigi pret Hariju..

Fadžš - bija neticiigs un runaa kaa ar sienu grin.gif laughing.gif

Rufs - izmanto hariju sautiigiem meerkjiem.. ohmy.gif blink_a.gif

doop.. pinch.gif man taa ministrija vispaariibaa nepatiik.. silent.gif Vieniigi, protams, atskaitot Viizliju kungu happy.gif
Kognakschwenker
Nu... Man jau kaut kā vienalga, bet pieņemšu, ka abi .. smile.gif
shocked mouse
neviens. Pat iisti nemaaku pamatot kaapeec...nu abi taadi vienaa liimenii grin.gif
Melleņu kamenēns
Neviens no viņiem neko jēdzīgu neizdarīja....

CITĀTS
Slaisti... Strupu par ministru JAAAAA!


Slepkava = Ministrs? Tas gan būtu 'jautri'...
WhiteAngel
taadus aakstus jau newar nemaz saliidzinaat_abi galiigi garaam_wai wini ir paliidzeejusi kaadreiz kaadam??NĒ_taapeec es nobalsoju par NEWIENS!!
Džozefīne
Neviens ne otrs. Dulli.
nešķīstais skuķis.
Man tie ministri kaut kā nepatīk. Līdz šim abi tādi pastulbi...
Spītniece
Līdz šim neviens no viņiem nav darījis neko kas man liktos pieņemams un liktu domāt ka ir labs ministrs.
Dumidors1995
Man vislabaak patika Korneelijs Fadzs
sanny
Fadžam vismaz bija zaļa cepurīte laughing.gif
Krisy
protams ka neviens... grin.gif (njaa... es jau nebuushu tiiik stuulba lai atziitos ka nobalsoju par to ko negribeeju)
Rydelhouse
::N::E::V::I::E::N::S:: unsure_a.gif
Īvs
personīgi-neviens. ja būtu jāizvēlas, ņemtu Fadžu. Jo pie viņa pastulbajām smadzenēm tā kā jau ir pierasts... laughing.gif
(sun)
Gribu redzeet jauno ministru filmaa-pagaidaam nezinu....
Seila
Fadžs. Viņš man šķita esam, ja ne patīkamāks tēls tad vismaz spilgtāks un ar savu raksturu atšķirībā no Rufusa, kura tēls ir diezgan pablāvs, Fadžs bija intrigants, bet viņš bija tiešs intrigants. Savukārt Rufus cenšas visu panākt ar lišķību un glaimošanos, kas viņa tēlu padara pārāk glumu un prastu.
angel13
Neviens. Lai gan izskatījās, ka sabiedrībai vairāk patika Rufus. Manuprat, viņi abi ir vienādi. Neesmu sajūsmā ne par buvju pasaules politiku, ne par vientiešu.
šausmiņa
neviens no viņiem nebija normāls.

uzvaru anarhijai!!!
kristine g
No tiem diviem-Neviens silent.gif
washulis
fadžs bija pārāk alkaīgs un patmīlīgs. rufus pagaidām nav parādījies tik bieži lai es varētu par viņu ko spriest, bet ir skaidrs ka rufus būs labāks ministrs, nekā fadžs (it īpaši situācijā kā vollija atgriešanās).
Tweety
Kaut gan Skrimžūrs nav vēl sevi pilnībā parādījis, nobalsoju par viņu, jo Fadžs man nekad nav paticis. Nezinu kāpēc. Neptīk un viss.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!