Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: GP 3 grāmata
Kurbijkurne forums > Pasaules > Viduszeme > Diskusijas par Tolkīnu > Jautājumi Rivendellai
Legolass
Sveiki!
Es gribēju uzzināt- cik maksā GP 3. grāmata.Gribēju zināt tādēļ,ka izlasīju 1. un 2. daļu.Šīs abas daļas bija ļoti interesantas, bet stāstu vēl līdz galam nezinu sad.gif .
Grasos pirkt GP 3. daļu, bet šeit,Tukumā, ši grāmata nav nevienā grāmatnīca,un pirkšu Rīgā[acīmredzot].
Bet, es nezinu, vai vispār man būs pa kabatai šī grāmata,tādēļ vaicāju jums!

Ceru uz jūsu atsaucību.

P.S Noskatoties pirmo filmu,uzreiz jau ir skaidrs, ka trešajai nav vērts tērēt laiku. sad.gif
Alehandro
Nu es veikalā esmu redzējis par 4.59 santīmiem. Tas bija "Valterā un Rapā." Nezinu, citos veikalos varētu, maksāe plus, mīnus latiņs vairāk vai mazāk. Tu domā grāmatu "Ķēniņa atgriešanās"? Jā tā ir tā. smile.gif

Lai veicās ar pirkšanu wink.gif
tiigjeris
kad es pirku, tad bija 6 ls ar kapeikaam, bet tas jau bija kaadu gadu atpakalj...

p.s. ir gan veerts teereet filmai laiku. vism treshajai noteikti. un arii otraa nav slikta.

d_w
Legolass
CITĀTS(dragon_warrior @ 23.08.2005 14:13)
kad es pirku, tad bija 6 ls ar kapeikaam, bet tas jau bija kaadu gadu atpakalj...

p.s. ir gan veerts teereet filmai laiku. vism treshajai noteikti. un arii otraa nav slikta.

d_w
*


Nu vismaz pirmajā nebija puse pieminēta- piem. Toms Bombadils,Senmežs,Kāpu[vai kapu-hvz] kalni,talāni pie Galadriēlas... skumīgi...

Nu lab atzīšos- man 3. GP filma ir datorā, bet viņa ir laikam jāpalaiž ar DVD rakstītāju[vai kā tur] un es nemāku viņu palaist. Kopēju viņu no šejienes [ceru ka saite ir pareiza....] Iespējams,kāds var palīdzēt?
Erasmus
Talani gan bija, bet daudz kas svarīgs nebija.

Prieks, ka patīk grāmatas vairāk nekā filmas. Noteikti ieteiktu tev lasīt viņas angliski, tulkojums ir šausmīgs, viņas turpat grāmatnīcās var nopirkt, maksā ap 5 latiem.
Legolass
netā nevar dabūt anglisko versiju?

P.S būtu slinkums lasīt visas tās 700 lpp no jauna smile.gif
Erasmus
Ja cienītais iedotu e-pastu varētu sagādāt wink.gif
Legolass
Jā, cienītais tev iedos savu e-pastu, starp citu, Paldies jau iepriekš!
varoniz
Laipnibas iemiesojums, btw gramatam anglu valoda vel nesen bija atlaides
Legolass
Tās nu gan es nepirkšu... Tāpat es nepirktu Harija Potera 6. daļu anglisko versiju. rolleyes_a.gif
Legolass
Nu tā... Nopirku grin.gif Tagad neredzēsiet mani 3 dienas. :DDD
kuzlina
tagad taa maksaa paari pa 7 latiem! blink_a.gif
Cik labi ka pat skolas biblioteekaa ir visas 3 graamatas.
Vareetu veel nopirkt jauno specialedition graamatu angliski. Taa ir zelta miikstajos vaakos ar paša Tolkiina ziimeejumu uz vaaka(kas gan kaa vins pats teicis- pieraada tikai to ka vins ziimeet neprot grin.gif ) un ar iisto karti uz milziigas biezas lapas, salociitu, ieliimeetu graamatas beigaas. Karte izskataas taisni taada kaada taa bija aprakstiita gredzenu paveelnieka pielikumaa. taada - ar sarkaniem un melniem burtiem smile.gif
Pie tam visas 3 dalas vienaa graamataa apvienotas, pabieza bet nebuut tik smaga. Ideaala nemsanai liidzi celojumos vai uz laukiem


Bet vai kaads pamaniija šito negodiibu! 3. GP daļa ir iespiesta uz miikstaa papiira! Ne jau toaletes. laughing.gif, lol. Uz parastaa rakstaamaa papiira nevis uz biezaa dzelteejoshaa kaa 1 un 2 dala. Labi ka taa ir tikai biblioteekas graamata nevis mana
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!