Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Malfoja juniora nākamie soļi
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Jauktasiņu Princis
_BijušaisPareģis
Lasot 27. nodaļu, es sāku apsvērt dažādus pieņēmumus par to, ko tālāk varētu darīt Drako, pēc šīs gandrīz vai izgāšanās izpildīt Voldemorta plānu.

No sākuma, viņš noteikti pielabināsies Voldemortam, jo viņš diez vai būs priecīgs, kad Puņkimuss viņam pastāstīs par to, kā Drako vilcinājies izpildīt "Avada Kedavra", lai gan Dumidors stāvēja neaizsargāts viņa un vēl četru nāvēžu priekšā. Drako pat Dumidoram pastāstīja par to, ka viņš baidās no tā, ka Voldemorts varētu nogalināt visu viņa ģimeni.

Un tomēr - Puņkimuss izjauca Drako plānu, kurā viņš bija iecerējis visu paveikt viens pats, tādejādi kļūstot (pēc viņa domām) par Voldemorta labo roku, uzticamāko no viņa kalpiem. To pašu varētu teikt arī par Dumidoru, kas gandrīz vai bija pārliecinājis Drako, ka tas ko viņš taisās darīt, nav vienīgais atlikušais rīcības variants, un ka Fēniksa Ordenis varētu aizsargāt Malfoju ģimeni no Voldemorta soda, līdz viss būs galā. Turklāt man šķiet, ka šos vārdus Malfojs ir licis aiz auss, un tik drīz vis neaizmirsīs. Protams, kad atskrēja Puņķimuss un izpildīja to, ko pats bija zvērējis darīt ar Nelaužamo Zvērestu, Drako neatlika nekas cits, kā ņemt kājas pār pleciem kopā ar Puņkimusu, tomēr man liekas, ka Dumidora teiktais varētu iespaidot viņa rīcību kādā nozīmīgā vietā nākamajā grāmatā.

Un kā jums šķiet?
Mēnestiņš
Protams, pastāv tāda varbūtība. piemēram, ja Narcise viņu pierunātu (kaut gan viņa likās stingra tumšo zinšu piekritēja, par Drako viņai nekā svarīgāka nav....), turklāt Drako pats izrādīja vājuma pazīmes JP - visas tās sarunas ar Vaidu Vairu, galu galā viņa taču bija d-asine... whistling.gif Bet tikpat labi var gadīties, ka Drako paliks pie nāvēžiem. Tagad viņš aizbēg kopā ar Strupu un citiem, un vēl nevar zināt, kā reaģēs Voldemorts. Nāvēži noteikti censtos viņu aģitēt palikt pie sliktajiem zēniem...... ermm.gif
eyedam
Nu, vispirms jāsaka, ka, par nožēlu, šie nākamie soļi vairs nebūs Cūkkārpā. Drako kā dižciltīgas ģimenes mantiniekam nepabeigta izglītība, manuprāt, nav nekas cildinošs. Malfoji zaudē aizvien vairāk...

Acīmredzami un, ja nemaldos, pat pēc Roulingas vārdiem, Drako ir līdzīgā situācijā, kā savulaik bija nu jau bieži pieminētais Reguluss Bleks. Proti, sākotnēji bijis nāvēžu darbības vilināts, nokļuvis tik tālu, kad saprot, ka tas tomēr nav īsti tik tālu, cik viņš ir gatavs iet (vai cik zemu krist). Tikai diemžēl atpakaļceļa nav (vismaz šķietami nav).

Es nedomāju, ka Drako piemeklēs tāds pats liktenis, kādu mēs pašlaik redzam Regulusu. Viņš ir pietiekami gudrs un saprātīgs, lai atklāti nenostātos pret nāvēžiem un neiebilstu Voldemortam, kas beigtos ar drīzu nāvi. Tomēr viņš arī vairs nebūs tik dedzīgs nāvēdis un viņa darbu atbalstītājs, un centīsies drīzāk pēc iespējas no viņiem norobežoties.

Pieļauju, ka Strups viņam šajā ceļā palīdzēs – viņš tomēr ir Strupa drauga dēls un (viens no?) mīļākais skolēns. Varbūt pat viņš kļūs par Strupa līdzzinātāju viņa spiega aktivitātēs un noderēs par ziņnesi starp Fēniksa ordeni un Strupu, kuram nu būs grūtāk ar tiem sazināties. (Es neapgalvoju, ka Strups noteikti joprojām ir ar FO, bet kā spiegs viņš joprojām varētu darboties.)

Tas nenozīmē, ka Drako un Harijs kļūs draugi (kas, manuprāt, tieši nekad nenotiks). Visticamāk, ka tad Drako ieņemtu līdzīgu pozīciju kā Strups; Drako un Hariju varētu salīdzināt ar Strupu un Siriusu. Bet viņš varētu nospēlēt lielu lomu Voldemorta sagrāvē.

eyedam
*RONS*
Pirmkārt, man liekas ka neviens Drako neaģitēs. Ja viņš kaut nedaudz sāks norobežoties no nāvēžiem, Voldemorts to pamanīs un viņu vai nu nogalinās vai arī piespiedīs strādāt Voldemorta labā. Viņa vienīgā iespēja ir tiešām vērsties pie FO.

Bet ir viens bet. Nedomāju ka Strupu kāds vēl uzskatīs par FO biedru vai spiegu, ja vien neuzpeldēs nez kādi jauni pierādījumi par viņa un Dumidora norunām. Un Drako līdz ar to arī varētu būt grūti kādu pārliecināt, ka viņš tiešām vēlas pārnākt pie labajiem un nevis darboties kā spiegs.
Sibilla
Domāju ka Drako varētu nebūt tik ļauns kā viņa tēvs, citādi viņš nevilcinoties būtu nogalinājis Dumidoru, neklausoties viņa runās par Drako ģimenes drošību. Iespējams viņš tiešām pāries labo spēku pusē, taču kā jau iepriekš tika minēts, ar Hariju viņi nekādi draugi nebūs. Viss atkarīgs no Voldemorta reakcijas par Drako nepadarīto darbu.
Memoria
Khemzz, vispaar jaw vareetu teikt, ka esmu 90% paarliecinata, ka Drako tomeer paariec pie FO un tieshaam spelees lielu lomu Volzja naavee, miikstais vinsh tomeer izraadaas, ja nnebuutu uzradushies naaveezji, vinsh manopraat buutu jaw paargaajis labo pusee, visi zinaam, kaa vinsh beigaas raustiijaas ar Dumidoru runaadams.

Khemzz, jaatziimee, ka SNEIPS neko neizjauca, vinsh driizaak glaaba Drako, jo Drako nemuuzjam nebuutu vareejis sanjemties un novaakt Dumi. Hmzz, tagad naakpraataa veel doma, par to unbreakable vowu - Hmzz, tas tach attiecaas uz visu turpmaako dziivi, ne tikai uz 6 graamatu ne? Taatad sanaak, ka SNEIPS daris visu iespeejamo, lai Drako dziivotu, jo ja pareizi atceros, tad viens no SNEIPA zveerestiem bija, ka vinsh dariis visu iespeejamo lai Drako pasargaatu...

Njaa un veel jau manpraat, lai kas arii nenotiktu, SNEIPS nekad neatgrieziises FO, shaubos, vai jebkaads vinjam jebkad ticees.
_BijušaisPareģis
CITĀTS(erty @ 10.08.2005 12:57)
(...)
Un tomēr - Puņkimuss izjauca Drako plānu, kurā viņš bija iecerējis visu paveikt viens pats, tādejādi kļūstot (pēc viņa domām) par Voldemorta labo roku, uzticamāko no viņa kalpiem.
(...)
*
CITĀTS(!Harpy! @ 11.08.2005 16:26)
Khemzz, jaatziimee, ka SNEIPS neko neizjauca, vinsh driizaak glaaba Drako, jo Drako nemuuzjam nebuutu vareejis sanjemties un novaakt Dumi.  Hmzz, tagad naakpraataa veel doma, par to unbreakable vowu - Hmzz, tas tach attiecaas uz visu turpmaako dziivi, ne tikai uz 6 graamatu ne? Taatad sanaak, ka SNEIPS daris visu iespeejamo, lai Drako dziivotu, jo ja pareizi atceros, tad viens no SNEIPA zveerestiem bija, ka vinsh dariis visu iespeejamo lai Drako pasargaatu...
(...)
*
NEKO? NEKO? Man šķiet es visai labi paskaidroju, ko Puņķimuss izjauca - ja tu gadījumā lasot tam paskrēji garām, es tev atgādināšu, ka Drako pēc sava plāna izpildīšanas bija iecerējis izskatīties kā reālais kēkss V. acīs! Jā, Puņķimuss viņu paglāba, bet tas bija tikai lai glābtu savu ādu. Ar to NEKO NEIZJAUCA tu galīgi nēesi trāpījusi.

Hmm, un jā - Nelaužamajā Zvērestā Puņķimuss apsolīja
CITĀTS
– Vai tu, Severus, pieskatīsi manu dēlu, Drako, viņam mēģinot piepildīt Tumsas pavēlnieka vēlmes?
Šajā gadījumā tas attiecās uz V. plānu atšķaidīt Dumidoru. Ne uz visu mūžu.
eyedam
Es nedomāju, ka Strups izjauca Drako plānu. Pirmkārt, tas jau daļēji bija izpildīts – ar Drako palīdzību Cūkkārpā tika iedabūti nāvēži. Otrkārt, kā jau bija redzams, Drako pats nespēja Dumidoru nogalināt. Tā ka, neatkarīgi no tā, ko būtu darījis Strups, Drako iecere (pašam) nogalināt Dumidoru nebūtu izdevusies šā vai tā.

Savukārt Strupam Dumidors bija noteikti jānogalina Nelaužamā zvēresta dēļ. Vienlaicīgi viņš arī (manuprāt) ieguva vairāk uzticības nāvēžu (un droši vien arī Voldemorta) acīs, kā arī paglāba Drako no pilnīgi acīmredzamas izgāšanās.

Ja runājam par to, vai Strupam obligāti būs jāpasargā Drako. Es domāju, ka Nelaužamais zvērests attiecās, kā erty norādīja, tikai uz šo konkrēto uzdevumu. Pirmajos divos solījumos tas skaidri neparādās, bet trešajā, kas ir it kā pirmo divu nobeigums, jau tomēr skaidrāk var nojaust, ka runa ir par šo konkrēto gadu, konkrēto doto uzdevumu.

Tomēr, neskatoties uz to, kā jau es teicu, domāju, ka Strups turpinās aizstāvēt Drako, palīdzēt viņam un dot padomus arī bez zvēresta, ko viņš taču faktiski ir darījis arī visu laiku pirms tam.

eyedam
.: ARTANIS :.
CITĀTS(erty @ 10.08.2005 12:57)
... Dumidora teiktais varētu iespaidot viņa rīcību kādā nozīmīgā vietā nākamajā grāmatā.
Pieņemu, ka esmu tiešām iespaidojies no Holivudas klišejām, un tās man smagi iesēdušās galvā, taču atkal un atkal prātā nāk vecais labais sižets - Vājākais no ļauno spēku posmiem izšķirošā brīdī salūzīs, un pārmetīsies labo spēku pusē (šajā gadījumā pati no sevis prātā tiek uzburta aina - Voldemorts pavērsis zizli pret Hariju, grasās izpildīt Avada Kedavra, un Drako kautkādā veidā viņu aizkavē, iespējams, arī pats mirstot to darīdams, bet tādējādi palīdzēdams Harijam iegūt laiku.. [atkal jau klišejas - piedodiet.])...

Varbūt tomēr par spīti visam jaunais Malfojs nebūs bijis tikai un vienīgi ļauno spēku atvase, un tiešām dos savu artavu labo spēku uzvarai.
Memoria
CITĀTS
NEKO? NEKO? Man šķiet es visai labi paskaidroju, ko Puņķimuss izjauca - ja tu gadījumā lasot tam paskrēji garām, es tev atgādināšu, ka Drako pēc sava plāna izpildīšanas bija iecerējis izskatīties kā reālais kēkss V. acīs! Jā, Puņķimuss viņu paglāba, bet tas bija tikai lai glābtu savu ādu. Ar to NEKO NEIZJAUCA tu galīgi nēesi trāpījusi.


Ak, dies un kaa veel neizjauca, ja tu kaartiigi izlasiitu graamatu, tad varbuut pamaniitu, ka Malfojs nebija speejiigs novaakt Dumi, un vinjam buutu forshas nepatikshanas, ja SNEIPS nebuutu sho novaacis! Jaa Drako BIJA plaans kljuut par reaalaako keeksu bet vinsh tomeer nevareeja novaakt un taapeec nedomaaju, ka Voldis buutu iipashi prieciigs par Drako panaakumiem

CITĀTS
Vājākais no ļauno spēku posmiem izšķirošā brīdī salūzīs, un pārmetīsies labo spēku pusē


Khmzz, man arii liekas, ka vai nu Drako vai SNEIPS(ko gan es nesauktu par vaajaako posmu, bet par vienu no krutaakajiem teeliem) beigaas izskjiroshajaa briidii ies bojaa, lai glaabtu Harchu, vai novaaktu Voldi, tieshaam taads drusku paziistams scenaarijs, bet nu Roulingas graamataas jaw biezji ir taa, ka labais uzvar ljauno, un tml.
Bezastis
Es gribēju padiskutēt par jautājumu "Kāds īsti bija Malfoja juniora uzdevums?"

Vai tiešām Voldemorts nepieaugušam burvim dotu uzdevumu nogalināt Dumidoru? Vairāk sliecos uz to, ka Drako vajadzēja nozagt Grifidora zobenu vai ko citu vērtīgu.

Protams, nonāvējot Dumidoru tas būtu vieglāk izdarāms, bet, ja tas būtu Drako uzdevums, tad diez vai labs plāns būtu ievest skolā navēžus un sataisīt ļembastu. Pēc būtības Malfojam paveicās, jo Dumudors tajā brīdī bija vājš un viņam vēl vajadzēja aizsargāt Hariju. Bet to taču Drako nevarēja zināt.

Tāpēc nedomāju, ka Drako iegūs īpašu Voldemorta cieņu, jo savu uzdevumu viņš neizpildīja un neizpirka sava tēva vainu. Varētu pat būt, ka Voldemorts nodara kaut ko ļaunu viņa mātei (tēvam viņš diez vai tiks klāt) un tas varētu likt nākotnē Drako nostāties pret Voldemortu.
Memoria
Bezasti vispaar nopietni runaajot, es patieshaam domaaju, ka Drako uzdevums vareeja buut Dumidora nonaaveeeshana, njemot veeraa paareejo naaveezju attieksmi - vinji gaidiija kameer Drako novaax Dumidoru, saakumaa neviens no vinjiem nemeegjinaaja novaakt Dumidoru - ja tas nebuutu bijis Drako uzdevums, manupraat, kaads no naaveezjiem buutu bez vilcinaashanaas nogalinaajis Dumi.

Es domaaju, ka Voldemorta aciis noteikti celsies Sneips, bet arii uzskatu, ka Drako nevajadzeetu iipashi kristies, jo galu galaa, visi naaveezji noteikti domaa, ka Malfojs jaunaakais bija tas kursh atbrunjoja Dumidoru.

""Vai tieshaam Voldemorts liktu nepilngadiigam burvim nonaaveet Dumidoru?"
Atbilde manupraat bija lasaama 2 nodaljaa - Jaa liktu, ta veeloties atriebties Luucijam. Pie tam gaaja runa par to, ka Drako varbuut tas vareetu izdoties, jo vinsh bija skoleens!
.: ARTANIS :.
CITĀTS(Bezastis @ 23.08.2005 22:23)
Es gribēju padiskutēt par jautājumu "Kāds īsti bija Malfoja juniora uzdevums?"
IEsaku uzmanīgāk izlasīt pirmo rindkopu TE, lai gan - arī šī nav slikta doma:
CITĀTS(!Harpy! @ 25.08.2005 07:08)
""Vai tieshaam Voldemorts liktu nepilngadiigam burvim nonaaveet Dumidoru?"
Atbilde manupraat bija lasaama 2 nodaljaa - Jaa liktu, ta veeloties atriebties Luucijam. Pie tam gaaja runa par to, ka Drako varbuut tas vareetu izdoties, jo vinsh bija skoleens!
Daļēji piekrītu - ja Voldemorts tiešām gribējis sūtīt malfoju Junioru tiešā nāvē, tad tas būtu bijis iespējams, taču, domāju ka Eyedam pietiekoši precīzi norādījis Malfoja uzdevuma pamatmērķi - iedabūt skolā nāvēžus.
saulove
Iespējams, Drako rīcībai vai, pareizāk sakot, tās trūkumam, viņa ģimenē varētu būt sekas. Voldemorts varētu kaut kā izpaust savas dusmas. Jo pie viņa nav vietas gļēvuļiem. Drako, ja vien viņš paliks dzīvs, domāju, varētu kādā brīdī pāriet uz pretējo pusi.
Man pat palika nedaudz žēl Drako.
Patriote.
CITĀTS
Fēniksa Ordenis varētu aizsargāt Malfoju ģimeni no Voldemorta soda, līdz viss būs galā. Turklāt man šķiet, ka šos vārdus Malfojs ir licis aiz auss, un tik drīz vis neaizmirsīs. Protams, kad atskrēja Puņķimuss un izpildīja to, ko pats bija zvērējis darīt ar Nelaužamo Zvērestu, Drako neatlika nekas cits, kā ņemt kājas pār pleciem kopā ar Puņkimusu, tomēr man liekas, ka Dumidora teiktais varētu iespaidot viņa rīcību kādā nozīmīgā vietā nākamajā grāmatā.


Ja viņš tā izdarīs dabūs no manis pliķi angry.gif
Nu nē viņš paliks mūsējo pusē (t.i. nāvēžu) un arī viņa māte un tēvs. nedomāju, a Lūcijs būs gatavs pāriet FO pusē. tas tak paga nu tas ir LŪCIJS MALFOJS :c viņš neko tādu nedarītu ohmy.gif un nepieļautu savai ģimenei rīkotis mirkļa iespaidā getlost.gif Narcisa pārāk mīl savu ģimeni, lai sašķeltos, bet viņa varētu grībēt darīt visu, lai aizsargātu savu only son! Cik mātišķi silent.gif Nu es ceru, ka Drako nāks pie prāa, Strups tomēr neko neizstāsīs viņš tak uztaisīja to ''Unbrakeable wow'' un nevar šitā nodot. man ''skiet, ka viņš narcisas dēļ aizstāvēs1 happy.gif
Riame
CITĀTS(saulove @ 13.02.2006 11:28) *
Iespējams, Drako rīcībai vai, pareizāk sakot, tās trūkumam, viņa ģimenē varētu būt sekas. Voldemorts varētu kaut kā izpaust savas dusmas. Jo pie viņa nav vietas gļēvuļiem. Drako, ja vien viņš paliks dzīvs, domāju, varētu kādā brīdī pāriet uz pretējo pusi.
Man pat palika nedaudz žēl Drako.


Pievienojos. Man uz mirkli arī palika Drako žēl un, tā kā viņā tētiņš jau sēž Azkabanā, Voldemorts varētu krietni paspēlēties ar Drako māti. Nebrīnīšos, ja viņa būs mirusi un Drako mēģinās dezertēt no nāvēžiem un atradīsies turpat, kur māte. Patiesi nebrīnīšos. silent.gif
Vegeta
Malfojs izplatiis genociidu pa visu pasauli un ieguus varu tad nogalinaas Voldemortu un buus jaunais Tumshais lords
ok ok jox
Es domaju ka vins neatgriezisies cuukkaarpaa bet paliks pie naaveeezhiem un ies ar viniem misijaaas vai kaut ko tadu
arturchix
Es uzskatu, ka Malfoja uzdevums bija tikai ielaist nāvēžus Cūkkārpā. Voldemorts nu nevarēja paredzēt, ka Dumidors būs meklējis un atradis vienu no viņa horkrustiem (kaut arī neīsto) un novārdzis tik ļoti, lai tūliņ, tūliņ atdotu galus izšķirošā uzbrukuma laikā. Nē, Voldemorts to nevarēja nekādi paredzēt, un tikai tāpēc būtu diezgan smieklīgi iedomāties, ka viņš Drako būtu licis Dumidoru nogalināt. Ja jau viņš pats to nav spējis izdarīt visu šo gadu laikā un no Dumidora baidās visvairāk, tad nez kādas cerības izpildīt misiju varētu būt 16-gadīgam puišelim no Slīdeņa, kurš pie tam ir visai gļēvs pēc rakstura? Visticamākais, ka Drako misija aprobežojās ar nāvēžu ielaišanu Cūkkārpā, bet viss pārējais izklausās pārāk neticami. Pat ja Drako tiešām būtu izmēģinājis Avada Kedavra lāstu, ir grūti iedomāties, ka viņš varētu Dumidoram nodarīt lielāku skādi par punu pierē (Trakacis par šādu iespējamību no mazpieredzējuša uzbrucēja ieminējās vēl Uguns biķerī). Ja nu vienīgi Drako slepus būs cītīgi trenējies lāsta izmantošanā.

Septītajā grāmatā notikumi, manuprāt, varētu norisināties šādi. Voldemorts atradīs iemeslu nogalināt Narcisu, iespējams arī Lūciju, un tas būs pietiekams motīvs Drako mēģināt nāvēžiem atriebties. Lai cik arī Drako būtu riebīgs neģēlis, viņš tomēr nav slepkava un arī tāds nevar būt tikai 16 gadu vecumā. Ir ļoti ticams, ka tieši Drako varētu dot diezgan lielu ieguldījumu Voldemorta režīma sakāvē, kaut vai sniedzot Ordenim vai Harijam vērtīgas ziņas par horkrustiem, bet šo informāciju Drako būtu varējis izstāstīt viņa tēvs. Es pieļauju, ka Drako savu darbu padarīs, lai vismaz daļēji izpirktu savu līdzšinējo izturēšanos, taču grāmatas beigās tiks nogalināts. Es vienkārši šaubos, ka Roulinga grāmatas beigās gribēs kaut vienu no nāvēžiem, kaut arī bijušajiem, atstāt dzīvu. Tātad, tas pats attiecas arī uz Strupu, kurš manuprāt, ir vienkārši Ordeņa nodevējs.
Haleja
Drako ir viens uzpuutiigs un pashlepns tipins. To jau juus tacu zinaat! Nu luuk........ pats! pats!, bet beigaas aste kaajstarpee. Neaizmirsiisim ka nodaljaa ar nosaukumu "verpeju gate" Strups saka luuk ko: " Manupraat, vinsh paredz, ka galu galaa to vajadzees paveikt man. Bet vinsh ir paarliecinaats, ka Drako buutu jaameegina vispirms."
Nu luuk, voldemorts nebuut nebuus iipashi paarsteigts uzzinota, ka Drako neizpildiija dalju uzdevumu (skapi tacu salaboja). Laimiigs jau nu gan vinsh nebuus.
Kaķe
es pilniibaa piekriitu Weed ka Luucijs Malfojs noteikti nepaaries FO pusee..Driizaak puucei aste ziedees...
Kaa arii nedomaaju ka Drako buus drosme atsvesinaaties no savas gimenes ja gadiijumaa vins buutu taads kaa spiegs....
Nez...skieta ka Strups paliks ar Drako..paliidzess kaa spees!
resella
nu ja vel dazhas sekundes un drako butu bijis good boy. grin.gif

par to voldija uzdevumu drako:
piekritu visam kas te tika minets, atljausos vel piebilst ka tas vareja but ari ka parbaudijums reize- vai drako maz ir kam noderigs, jo par uzticamibu (nenjemot vera ka nekada liela ta tur ta pat starp tiem navezhiem nevalda) nebija nekadu lielo shaubu...

ari par to vai harijs varetu but fraugs ar hariju- no harija puses ja... no drako- atceresimies kas notika 1maja gada. un tagad izskatas ka tas nav nemaz tik neiespejami. whistling.gif
Kaķe
nu..es laikam nojuugtos, ja vins buutu palicis Good boy...
es dievinu vinu taadu, kaads vins ir..un ja vins paliks labs...tad buus Ataa, Drako!
vinam nedriikst palikt labam...
Bet ej nu sazin, ko Roulinga izdomaas!
elfiite
manupraat looti interesants temats...vsp malfojam nav kur iet un nav ko dariit....ja vinjs paaries labo pusee tad vinjam buus slikti jo galu galaa dumidors( burvis no kaa voldemorts jeb kad ir baidiijies)ir miris, un tur vinjam nebuus nekaadu izredzu izdziivot, bet ja vinjs paliks pie "launajiem" tad vinjam arii buus slikti, jo galu galaa vinjs neizpildiija sev uzlikto uzdevumu....man vinja zjeel...tajaa vietaa kur vinjs raudaaja man pat sirds pliisa pushu... crying.gif
whitegirl
Taa kaa es domaaju ka Voldemorts buus mazaak nekaa apmierinaats ar Malfoja gleevuliibu, domaaju ka naakotne vinjam neraadas spozha... Nedomaaju ka Voldemorts pieljaus taadu lkuudu... Un taa kaa graamataa jau kaads teica ka Voldemorts taa pat shaubijaas ka Malfojs izpildiis sho uzdevumu. Es domaaju ka vinjsh vienkaarshi grib atriebties vinja gjimenei... Bet vismaz mees uzzinmaajaam ka Malfojam tomeer ir kaada kripatinja pashapzinjas... Un domaaju ka peec sarunas ar Dumidoru, Malfojs pats redzeeja ka vijsh nau tik ljauns kaa vinjsh pats sevi maaleeja... whistling.gif
Melleņu kamenēns
tas ko dumidors teica vareetu ietekmeet malfoja domu gaitu.bet vai voldemorts to uzzinaas.un malfojs tieshaam tika aizdomaajies kaa buutu ja buutu kaa dumidors teica.
alienz
Hmmm, nu, manuprāt, tā kā Drako savu uzdevumu neizpildīja pilnībā (nenogalināja Dumiju) un Voldijs jau tā nav īpaši apmierināts ar Lūcija darbu, tad nekāda spožā nākotne Malfojus negaida...

Kā jau teikca Strups :
CITĀTS
- Tumsas pavēlnieks ir ļoti dusmīgs, - Strups klusi atkārtoja. - Viņš nedabūja dzirdēt pareģojumu. Tu, Narcisa, zini tikpat labi kā es - viņš nav diez ko nasks uz piedošanu.


Nu tātad, mans viedoklis ir tāds, ka kāds no Malfojiem varētu arī, teiksim tā - neizdzīvot... devil.gif

xbloodyangelx
nuu... vieniigais ko var skaidri pateikti ir tas, ka Malfojiem neko spo\zi neies... un es domāju, ka nepāries viņi ordeņa pusē... lai gan Roulinga noteikti kaut ko izdomās smile.gif
Kaķurēgs
Malfojam ir pamatīgas nepatikšanas, tāpat kā Strupam. Nedomāju, ka pēc pazušanas no skolas teritorijas Strups un Malfojs devās taisnā ceļā pie Voldemorta. Droši vien noslēpās. Es ticu, ka Malfojā vēl mīt labais un, ka viņš par spīti briesmām spēs kaut kādā veidā aizmukt (maz ticams, bet cerēt jau nevienam nav liegts).
Nephrite
Nezinu......bet tomēr Drako izplānoja kā nāvēži var iekļūt skolā...nevienam tas nebija ienācis prātā............Tomēr viņam nav diez ko spožas izredzes........
Arbūzgalva
es domāju, ka varētu būt tā ka Drako vecākus nogalinās jo lūcijs savu uzdevumu nespēja veikt bet Narcisa jaucās pa vidu lai aizstāvētu savu dēlu..Severuss protams tik pie vēl lielākas slavas.bet Drako Drako es nezinu..Muļķa puišelis.Viņam vajadzēja darīt to kas darāms.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.