Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Spaidervika hronikas
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots > Bibliotēkas plaukts
harijs
Patiešām ļoti interesantas grāmaiņas, tikai ne pārāk biezas, ilustrētas ar viena no pasaules labāko ilustrātoru rokām, un patiešām spēj aizrait. Iesaku arī jums izlasīt grāmatiņu no Spaidervika hronikām- Skatāmakmens. Un varbūt arī jūs uzzināsiet kādēļ neredziet elfus! wink.gif
Kristīne
Es to grāmatiņu izlasīju.Nekā īpaša.Maz teksta.Man ļoti ātri izlasījās.Patikt jau patika.Normāla grāmata.
gone away
Esmu vairākkār tādas mazas, dažādās krāsās, grāmatiņas redzējis veikalos, taču manas acis vēl līdz tai nav tikušas. Netiks arī. Man tāda veida literatūra nevisai.
tiigjeris
es izlasiiju, bet kaut kaadas jociigas gan taas graamatas bija... duuh
spāre
jā, izlasīju abas. nu tā, varēja būt interesantāk un vairāk, ja nē - pārāk ātri lasās rolleyes_a.gif
starpcitu, vai trešā grāmata no šīs sērijas ir iznākusi vai nav( es domāju - latviski)?
Mākoņkaķis Aurēlija
Pirmo izlasīju 20 min,otro 15 min,trešo 5 min,ceturto - 5 min.

Ilustrāicjas baigas,vienīgi mazliet neticami,ka viņi vienmēr izbēg un tie gari (elfi - nu nevarēja noticēt,nu nevarēja iedurt tos savus zarus iekšpuss viņu vēderiem!) .

Ir iznākušas visas 5 grāmatas no šīs sērijas,vnk nepaliek laika nppirkt pēdējo.
Corasonna
Es izlasju četras no piecām grāmatām, man jau patika. Tikai tādas mazas, pārāk ātri izlasījās... silent.gif
Hikari
Godīgi saku- ļoti pat ļoti gribas piekļūt pie tās grāmatas. Visi saka pa labi un pa kreisi, ka baigi labās esot! laughing.gif
Immortal
Man vinjas patīk, izlasiijusi esmu 4, diezgan interesanti, lai gan maz ko lasīt...vareeja buut biezākas.
Doomed
Tīri labas grāmatas. Man ir četras grāmatas. Gaidu nākamo.
Lauwinja
Izlasīju pirmo, pārējās vēl nav tikušas līdz manīm... ilustrācijas diezgan skaistas, bet tekstā tā pamaz. Varēja tās ntās mazās grāmatiņas vienkārši salikt vienā varbūt? ermm.gif
harijs
bildiites patiešām ir jaukas, it īpaši tāsku r redzami cilvēki. S''kiet tā patiešām ir ;s;i m;akslinieka specialitāte.
Riame
Esmu izlasījusi tikai vienu. Man patika, tomēr likās, ka ir par īsau- viss tik ātri beidzās. Iesaku izlasīt vismaz vienu- lai gūtu kādu ieskatu... whistling.gif
Kalevale
Shkjiet, ka esmu lasiijusi visas... blush.gif laikam, jaa... man jau patiik... tikai paaraak iisas!!! tongue.gif
Ariana
Vienkārši super! Arī ilustrācijas ir vnk burvīgas! smile.gif
lightness_flame
Esmu izlasījusi vienu no`visām grāmatiņām, ilustrācijas man patikās rolleyes_a.gif , bet pati grāmatele gan tāda īsa... silent.gif
Hēbe
Nopirku pirmās 2 grāmatas tikai dēļ ilustrācijām wink.gif . Var teikt,ka Tonija Dī Terlici un Anitas Kreituses ilustrācijas ir man vismīļākās. Taču arī notikumi ir oriģināli un interesanti...tik labi pārdomātas būtņu īpašības un rakstura iezīmes. Taču prieks par grāmatām noplok,jo tās ir ļoti īsas (šķiet vairāk piemērotas mazākiem lasītājiem) un ilgi jāgaida nākamo daļu silent.gif .

Morty
Jā īsa gan un ilustrācijas ar foršas, bet jāpiebilst, ka visas kuras lasīju, nācās čiept mazajai māsai sorcerer.gif
lolīpop.
tā kā Olaines bibliotēka nav īpaši liela, tad esmu izlasījusi tikai divas. (maz) & pirkt nevēlos.
izlasīju ātri. bija diezgan normāla lasāmviela.
ilustrācijas interesantas. diezgan jaukas. rolleyes_a.gif

Sarkanais-Drakons
ui es esmu lasiijusi shiis graamatinjas, ja pareizi atceros tad chetras, nju peedeejai ko es lasiju nobeigumaa bija, kad beerni atrodas uz kaut kaadas kraujas un no augshas skataas uz troliem un veel nezin kaadiem neshkiisteniem....graamatinjas tieshaam plaanas, bet ilustraacijas ir skaistas un pats saturs tiiri taa neko!!! rolleyes_a.gif
(sun)
Drusk besii ka LV iznaakushas tikai 4 no 8.
Psc.
Taa jau i oki!!! laughing.gif
JusticeKid
Neatceros, laikam visas izlasīju, patka ilustrācijas, sižeta doma bija laba tikai pārāk maz bija, varēja ar vēl kautko papildināt, uztaisīt normālu biezu grāmatu un tad vispār būtu čikiniekā!
Švilpaste
Krietni par īsu. Es tās visas grāmateles varu izlasīt kādās 15 minūtēs.
Soleisa
Es ar esmu izlasījusi.
Viņas ir tik plānas...
Man labāk patīk biezākas izjūtu žēluma, kad tiek izlasīta pēdējā lapa.
Bet nu grāmata ir interesanta vislabāk patika 1..
Lilija Emma
mazas.. nu tada interesantas un nedaudz aspratigas.. zinajat ka par vinjam tiek uznjemta/veidota filma? mja.. bus interesanti.. grin.gif
washulis
esmu lasijusi pirmās divas grāmatas un tā nekas, bet esmu lasījusi arī labākas.
kaiva
parasti gandrīz vai nīstu īsas grāmatas to īsuma dēļ laughing.gif
bet šitās man likās ok tādas kā ir. nezinu kapē
patīk pasniegšanas veids. ironija un visādi prikoli- nu un protams bildes- tāpēc jau tā ir citādāka veida grāmata ka puse no tās vērtības ir bildēs (nu 1/3)
jā bet arī besī ka nav iztulkots viss mad.gif
Kniepiņa
Šīs ir labākās grāmatas starp tām, kas knapi 100 lpp biezas. Baigi žēl, ka latviešu tulkotāji tādi bremzes un filma Latvijā noteikti iznāks ātrāk (būs jau 2007.gada martā) kā atlikušās grāmatas. glare.gif
ils
Lasījis neesmu nevienu, bet drīz būs filma. Skat. saiti http://www.spiderwickchronicles.com/
Izskatās, ka kaut kas labs.
Mis_Chocolate
Esmu lasījusi četras grāmatas.Man patika, bet likās pārāk īsas.Interesantas un ilustrācijas tiesham labas.Interesantas.
Paige
Nu nezinu nezinu.Varētu būt garākas.Teksta bija ļoooti maz es izlasīju augstākais stundas laikā vienu.Augstākais.
Izlasīju visas četras.Ne pārāk palika atmiņā, bet bija labas.Man diezgan labi patika. smile.gif
Jūens
Man grāmatas ļoti, ļoti patika. es arī zinu vienu adresi, kur tieši ir par tām grāmatām.skaties šeit Adrese arī forša. Es vienkārši dievinu šo rakstnieci, kas sarakstījusi Spaidervika hronikas.
master of fire
Ļoti interesants, tikai pārāk plānas.

Grāmatas tomēr paspēja iztulkot pirms parādījās filma smile.gif .
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.