Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Braukšana uz poligonu
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > LARP: Ceļš
Sindra
Tātad pirmkārt!

Spēles sākums ir piektdien 20.00
Beigas svētdien. Cikos tieši nenorādīšu. Tas jau būs pēc spēlētāju vēlmes spēlēties.

Poligonā meistaru komanda būs jau no ceturtdienas vakara.
Ja kādam ir vēlēšanās var ierasties poligonā jau no ceturtdienasvakara, iedzīvoties, pabaudīt dabu u.t.t.

Piektdienā gaidam ierodamies spēlētājus.
Līdz spēles sākumam varēsiet iedzīvoties apmetnēs, nolikt ieroču atestāciju, noskaidrot neskaidros jautājumus par spēli.

Tagad lielā aizbraukšanas problēma.
Galvenā problēma ir nokļūt līdz autobusa pieturai Suntaži.
Poligons atrodas aptuveni 2 - 3 km no pieturas vietas.
Ejot ar kājām tas aizņem aptuveni pusstundu.

Taču, jūsu ērtībai esam ar mieru jūs aizvizināt no autobusa pieturas līdz poligonam ar auto. Tikai jums jāpiezvana un jānoziņo, kad esat nokļuvuši pieturā.
Suntažos zona ir laba gan LMT, gan TELE 2 tā ka droši man zvaniet un noziņojiet, kad jūs esat atbraukuši.
Mans tel nr. vēl joprojām ir 9248651
Un mani vēl joprojām sauc Evija (ja kāds nezin)

Rekomendēju braukt ar autobusu.
No vilciena pieturas nav īsti skaidrs kā ir jāiet.
Mēs paši pārzinam tikai autobusa pieturu.

Tātad braukšana ir vienkārša.
Ir autobuss, kurš brauc no Rīgas līdz pat Suntažiem.

Rīga - Suntaži - Ērgļi autobusi iet
10:50
13:50 (tikai piektdienās),
15:00
16:30 (tikai piektdienās),
17:35 (tikai piektdienās),
18:05

Otrs braukšanas variants.
Jūs braucat no Rīgas līdz Ogrei un no Ogres līdz Suntažiem.

Braucot atpakaļ, tiešām autobusu ir mazāk:
05:40
08:00
15:45

BET arī svētdien, braucot mājup, var braukt uz Ogri un no turienes - uz Rīgu.
No Ogres uz Rīgu autobusi kursē daudz biežāk.

Galu galā 118 lapā var noskaidrot visus laikus un cenas.
Axa Night
Varu informēt, ka es visticamāk braukšu Piektdien 15:00 no Rīgas, tātad 118 man informē, ka Suntažos būšu kādos 16:15...variet mani ap to laiku arī gaidīt!
Sindra
Jā.. Un vēl..
Tie, kuri taisās braukt vakara pusē.
Vēlams biļetes iegādāties iepriekš, lai nav autobusā jāstāv kājās.

Jā un būtu labi, ja jūs te norādītu aptuveno laiku, kad taisaties ierasties.
Urdrunir
Nu, jā. Tie, kas brauc cauri Ogrei, var mēģināt arī sakombinēt vilcienu līdz Ogrei un tad tālāk ar autobusu līdz Suntažiem. Vilcienā ir vairāk vietas, bet es nezinu cik bieži viņi brauc un kas izmaksā lētāk.
Roviela
CITĀTS(Urdrunir @ 02.08.2005 13:21)
Nu, jā. Tie, kas brauc cauri Ogrei, var mēģināt arī sakombinēt vilcienu līdz Ogrei un tad tālāk ar autobusu līdz Suntažiem. Vilcienā ir vairāk vietas, bet es nezinu cik bieži viņi brauc un kas izmaksā lētāk.
*

Vilciens Rīga-Ogre ir lētāk. Autobusa biļete maksā 60-65 santīmus, bet vilciens - 47 santīmus. Turklāt autobusi mēdz būt maziņie - 16 vietīgie, kur pašam vietas nav, kur nu vēl mantām.
Sarakstus var tai pašā 118 atrast. Ogrē autoosta un stacija ir pilnīgi blakus.
Lia'angia
Domāju, ka izmantošu iespējas vilciens-autobuss un ieradīšos piektdien 17.29. ja manas mantas aizved, meirīgi varu čāpt ar kājiņām. smile.gif Ja nevad, arī varu, bet ne tik mierīgi. grin.gif
Urdrunir
Nu, lūk! Kam soma lielāka un naudasmaks mazāks, tas var braukt ar vilcienu, jo autoostu tur tiešām no stacijas jau var redzēt.

Ar mantu vešanu ir tā, ka, ja vairāki cilvēki vienlaicīgi sabrauc, tad visu viņu mantas var iekrāmēt mašīnā un tad jau kājām ir samērā viegli aizcilpot jautrā sabiedrībā. Kopā braucot arī grūtāk palaist pieturu garām. Aicinu spēlētājus, kas brauc ar sabiedrisko sakooperēties un sarunāt vienus braukšanas laikus.
Lia'angia
Atsaucoties dievu aicinājumam, jautāju: kurš vēl var braukt ar vilcienu Rīga-Ogre 15.41 (Ogrē 16.27), un tālāk ar autobusu Ogre-Suntsaži 16.46 (Suntažos 17.29)? smile.gif Brauksim kopā!
Kaza
Ir sazvanīta Dvēselīte un noskaidrots, ka mēs braucam piektdien ar autobusu 15:00.
Galā sagaidīt mūs nevajadzēšot, iesim ar kājelēm grin.gif
Iemēģināsim jaunās ceļa nūjas silent.gif
soirvakt
nu es uz ogri brauksu pa taisno no ikskiles ta ka vilciena jums nepievienosos bet ar autobusu no ogres es varetu braukt pulksten 16.46 ar to pasu kuru liangi
The Atis
Mees ar Lauru un Maartinju izkasiisimies no Riigas tikai piegdien kaukad ap 18:30... brauksim ar vilcienu liidz Ogrei un taalaak ar autobusu un tos peedeejos paaris km ar kaajaam - kas veelas, var pievienoties.
Torquemada
Es ar tikai vakarā braukšu...
Sindra
Labi.. Bet tie, kuri iet ar kājām, tei tāpat piezvana un pajautā uz kurieni jāiet, ja?
The Atis
CITĀTS(Sindra @ 03.08.2005 09:40)
Labi.. Bet tie, kuri iet ar kājām, tei tāpat piezvana un pajautā uz kurieni jāiet, ja?
*



Nee nekaadaa gadiijumaa - tas tachu nodos musu poziicijas! grin.gif
Miss Doherty
Domāju, ka braukšu ar autobusu 15:00, bet tikpat labi varētu braukt ar vilcienu 15:41, ja vien Lia'angia ņemtu mani bariņā! smile.gif
Lia'angia
Droši! smile.gif Bariņā jautrāk! wink.gif
Kaza
A vispā..tie, kas taisās ar autobusu 15:00..varētu dot ziņu..kkādu...jo mēs ar Dveshy arī ar to.
Lia'angia
Ljoti svariigs jautaajums - kaa poligonaa ir ar dzeramo uudeni?????
Sindra
Ir aka.

Vienīgi ērtāk būs, ja līdz būs kādi tie 5 litru ūdens bunduļi. Tad nebūs tik bieži jāstaigā pakaļ.

Visā visumā ūdens ir
smile.gif
Farliner
Varbūt esmu palaidis garām, bet kārtāk uz pasākuma vietu aizbraukt ar personisko transportu?
Sindra
Uz Suntažu pieturu un pēc tam man piezvanīt un es paskaidrošu kā braukt tālāk wink.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.