Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Romantika iekš JP
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Jauktasiņu Princis
Lapas: 1, 2
.: ARTANIS :.
Pēc Eyedam ierosinājuma secināju, ka vajadzīgs kāds pavediens, kurā varētu apspriest romantikas, attiecību un mīlestības tēmu, kas skaidri izcēlās "Jauktasiņu Princī". Domāju, ka šis pavediens jāatdala no MiniMaus izveidotā Won-Won, jo tur tika apspriestas tikai Rona un Lavenderas attiecības.

Turpretī šajā pavedienā gribēju dzirdēt jūsu domas par (domāju, ka visi man piekritīs..) vairāk kā straujajām romantikas attīstības tendencēm, kurām caurcauri piebārtstīta jaunā HP grāmata..

Domāju, ka Roulinga gājusi līdzi laikam (un HP mērķauditorijas vecuma izmaiņām), un tapēc arī noticis šis lēciens grāmatas varoņu jūtu un attiecību pasaulē, kas daudziem no mums bija diezgan negaidīts. (Ja atceramies, ka "Ordenī" centrālais Harija jūtu pasaules notikums bija skūpsts ar Čo Čangu.., bet šajā grāmatā jau skūpstīšanās notiek vai uz katra stūra (un gaiteņos, un slepenajos koridoros, un koptelpās, utt.. wink.gif))

Tātad - vēlos uzsākt diskusiju par to, kā Roulingai izdevies aprakstīt mūsdienu tīņa jūtu labirintus.

Mana paša uzskats ir sekojošs - Roulinga ir pamatīgi sasteigusi visus emociju attīstības tempus JP, jo man personīgi Rona/Lavenderas saiešanās grāmatā šķita vairāk kā pārsteidzoša (ņemot vērā, ka Rons, kā Hermione izteicās: "Bija apveltīts ar tējkarotes lieluma emocionālo potenciālu" [FO, 22.lpp].. ). Arī Harija pēkšņās jūtas pret Džinniju likās pamatīgi neprognozētas un pārsteidzošas...

Nu tad šeit arī vēlos dzirdēt jūsu domas, viedokļus, prognozes par iespējamajiem un jau bijušajiem pavērsieniem galveno varoņu mīlas un jūtu frontēs.. Lai atvieglotu jūsu uzdevumu, varbūt iesākumā lūgšu jūs paplašināt un pakomentēt arī savus šeit paustos uzskatus, kas saistīti ar jūtām un romantiku iekš JP.
Ledene
CITĀTS(.: ARTANIS :. @ 31.07.2005 12:06)
Domāju, ka Roulinga gājusi līdzi laikam (un HP mērķauditorijas vecuma izmaiņām), un tapēc arī noticis šis lēciens grāmatas varoņu jūtu un attiecību pasaulē, kas daudziem no mums bija diezgan negaidīts. (Ja atceramies, ka "Ordenī" centrālais Harija jūtu pasaules notikums bija skūpsts ar Čo Čangu.., bet šajā grāmatā jau skūpstīšanās notiek vai uz katra stūra (un gaiteņos, un slepenajos koridoros, un koptelpās, utt.. wink.gif))

Tātad - vēlos uzsākt diskusiju par to, kā Roulingai izdevies aprakstīt mūsdienu tīņa jūtu labirintus.

Mana paša uzskats ir sekojošs - Roulinga ir pamatīgi sasteigusi visus emociju attīstības tempus JP, jo man personīgi Rona/Lavenderas saiešanās grāmatā šķita vairāk kā pārsteidzoša (ņemot vērā, ka Rons, kā Hermione izteicās: "Bija apveltīts ar tējkarotes lieluma emocionālo potenciālu" [FO, 22.lpp].. ). Arī Harija pēkšņās jūtas pret Džinniju likās pamatīgi neprognozētas un pārsteidzošas...

*


Jāpiekrīt, JP bija manāma atiecību sasteigšana un romantika uz katra stūra; mani pārsteidza Rona atturīgā attieksme pret Lavenderas kaitinošajām izdarībām [''Won-Won'' ! un nemitīga ap-kaklu-ķeršanās]. Tā sagrāva manu ilūziju par viņu kā nepakļāvīgu un stipru zēnu silent.gif .. Viņu attiecības turklāt likās tādas samākslotas, ne pārāk labi aprakstītas -- vienu dienu mirdzošu actiņu skats, jau nākamajā -- publiska skūpstīšanās.

Taču es uzskatu, ka Harija un Džinnijas jūtas nebija neprognozētas, galu galā - jau iepriekšējās grāmatās varēja lasīt par Džinnijas simpātijām, un tas jau bija sagaidāms, ka Harijam agri vai vēlu iepatiksies kāda meitene. Izvēle jau nemaz tik plaša nebija, un, tā kā Hermionei iepatikās Rons, bet Čo vispār kaut kur pagaisa, mani tas nepārsteidza. Draudzība --> simpātijas, kā tas bieži gadās.
Chou
man vispār likās, ka Rons sagājās ar Lavenderu tikai tāpēc, lai pakaitinātu Hermioni, jo iepriekšējā grāmatā viņa bija ar Viktoru Krumu....vai viņš tā darījās tikai lai nebūtu, tā teikt, atpalicis no dzīves, jo Džinjai, kas ir jaunāka par viņu, ir draugs/i, Hermionei ir/bija Viktors (šajā grāmatā nekas par to netika teikts vai pieminēts), Harijam kaut kas drusku bija ar Čo...bet Ronam nekā un te nu viņš izpauda sevi visā pilnībā...viņa reakcija uz Lavenderas mīlīguma izpausmēm un dāvanām tikai par to liecina...

bet mana attieksme pret pārējām mīlas lietām ir izteikta šiten (mans citāts no pavediena par pirmajiem iespaidiem)
CITĀTS
:"Mīlas lietas bija vairāk nekā negaidītas un dīvainas...pēkšņas, teiksim tā... jo bija kaut kā savādi lasīt kā pēķšņi, vienā mirklī visi visās malās sadalās pa pāriem un bučojas... strange ... Harijs un Džinija drusku negaidīti, bet likumsakarīgi, jo Džinijai Harijs ir paticis jau no laika gala (kā tas ir teikts grāmatā), bet Harijs to tikai pamazām sāka saprast, aprast un novērtēt Džiniju kā potenciālo draudzeni, par ko viņš loti laizīja galvu notikumu gaitā...tas: viņa ir Rona māsa, bet tomēr viņš ir mans draugs, bet KAA viņš reaģēja uz Dīna un Džinijas skupstu utt...
man ļoti skaista aina likās, kad Harijs ienāca koptelpā pēc Uzvaras Kausa izcīņā...vienkārši skaisti, kas pierāda viņa lielāko ieroci pret Voldemortu - spēju mīlēt... "
Janzizs
jā...man arī likās ka šitā atiecības ir tādas dīvainas, izskatījās itkā pa vasaru visi būtu sadalījušies pāros... grin.gif cool.gif
bet vēlvairāk mani pārsteidza Harija jūtas pret Džiniju, es vienmēr biju domājis ka viņi paliks kā tādi draugi..... whistling.gif bet nevis iemīlēsies!!!
es nezinu..vienkārši atiecības starp viņiem izskatījās tādas kā mākslīgas..nu harījs neko īpašāku par draudzību pret Džiniju nejūt, un te pēkšņi viņš viņu mīl, sapņo ka skūpsta viņu utt...

Rona un lavenderas atiecības varētu būt patiešām tādas kā izmēģinājums, Rons vienkārši vēlējās izjust kā tas ir kad tev ir otra pusīte....
Ronam vispiemērotākā meitene tomēr ir Hermione, iespējams arī tāpēc Rons ļāvās Lavenderas mīlestībai, lai paskatītos ko teiks Hermione!!! laughing.gif
rowzee
Kas attiecas uz Rona un Lavenderas attiecībām, tās bija pa pusei neīstas. Pieņemu, ka Džinnijas strīds ar Ronu, kā arī viņām veltītie asie vārdi, Ronam bija kā duncis mugurā un viņš vēlējās pierādīt, ka nebūt nav tāds, kā par viņu domā citi (it's only you who acts like it's something disgusting, Ron, and that's because you've got about as much experience as a twelve-year old!). Tāpēc bija tikai loģiski, ka Rons sagāja kopā ar Lavenderu, kura jau no paša JP sākuma meta acis uz viņu.
Victor Krum
Nu Rona attieciibas Roulinga pamatoja ar to ka vinsh arii "wants piece of the action". Stulbs gan vinsh ir, bet ko padariisi, taada dziive.

A Harijam Dzhinnija iepatikaas jau shiis graamatas saakumaa un visu graamatu shiim attieciibaam lasiitaajs tika gatavots. Nekaa peekshnja tur nebija.
aivvv/troll dream walker
nu7 galiigi nesaprotu kuraa vietaa juus samanat ko sasteigtu varbuut ka tas ir taadeell ka vinni tur graamataa nodziivo gadu bet juus graamatu izraujat vienaa diennakti vai pat aatraak taadeell arii varbuut liekas ka ssasteigts iisteniibaa visam jau ir maajieni daudzas nodallas iepriekss

bet par vispaariigo faktu kaa taadu domaaju ka tas muus tikai pamatiigi sagatavo naakamajai graamatai kkipa tagad es dodu jums miilestiibu cik nu tas veel iespeejams bet taalaak buus tikai ssausmas

...tas iespeejasm ir apmeeram kaa iistaa karaa ka visa sesstaa graamat ir bijusi kaa dziive aiz frontes liinijas kad ssai laikaa par vinniem ciinas un kriit citi taccu naaveessu iebrukumu skolaa varam uzskatiit par pirmo bumbvedeeja krusu virs pilseetas kad nekaada milzu skaade veel netiek nodariita taccu ir skaidrs ka ir peedeejais laiks atklaat savas juutas jo tuuliit jau buus par veelu un dziive meetaas visu un visus kur nu pagadiisies.....
Chou
CITĀTS(aivvv/troll dream walker @ 01.08.2005 15:24)
nu galiigi nesaprotu kuraa vietaa juus samanat ko sasteigtu varbuut ka tas ir taadeell ka vinni tur graamataa nodziivo gadu bet juus graamatu izraujat vienaa diennakti vai pat aatraak taadeell arii varbuut liekas ka ssasteigts iisteniibaa visam jau ir maajieni daudzas nodallas iepriiekss


tieši tie mājieni jau no grāmatas sākuma bija negaidīti...to jau var saprast, ka simpātijas rodas jau grāmatas sākumā vienkārši tas bija negaidīti....man liekas visi gaidīja kaut ko citu...tas visiem, nu lielākajai daļai, bija pārsteigums...

nju tā sasteigtība varētu būt izskaidrojama ar grāmatas ļoti ātro izlasīšanu....
Mēnestiņš
"Rona un lavenderas atiecības varētu būt patiešām tādas kā izmēģinājums, Rons vienkārši vēlējās izjust kā tas ir kad tev ir otra pusīte...."

Jā, par to es pilnībā piekrītu. Rons bija vienīgais no trijotnes, kam nebija nekādas pieredzes, turklāt meitenes (Džinnija, Hermione) viņam par to aizrādīja, un, lai parādītu, ka viņš ir tāds pats kā pārējie, Rons darīja to, ko viņš varēja atļauties apstākļu sakritības dēļ (pieņemu, ja Lavendera nebūtu viņu nocopējusi, viņš tā arī paliktu malā sēdētājos). Un pie reizes arī Rons ieguva pieredzi... laughing.gif un vēl taču varēja pakaitināt Hermioni.... rolleyes_a.gif

Bet Harija jūtas pret Džinniju man gan neliekas sasteigtas. FO viņš piedzīvoja lielo mīlu un vilšanos, kas tai seko, bet te veselu vasaru var jauki pavadīt laiku kopā ar draugiem un Džinniju, pieņemu, Harijs tad arī viņu iepazina tā kārtīgi. Viņa likās kā savējā (bija rakstīts, ka ekspresī Harijs tikai attapa, ka Džinnija visu laiku nemaz nav ietilpusi viņu bariņā, bet draudzējās ar citiem, arī ar zēniem). Un, kad bija pirmā DADA nodarbība, tajā mikstūrā uz galda Harijs sajuta Džinnijas smaržu, tātad zemapziņā viņam Džinnija jau bija iepatikusies, tikai Harijs to vēl neapjauta... rolleyes_a.gif

Vēl viens cits pārītis man arī likās interesants - Tonksa un Vilksons happy.gif Pieņemu, ka tieši tā iemesla pēc, ka Vilksonam bija jāiefiltrējas citu savvaļas vilkaču barā un jāpiedzīvo drausmīgi brīži, Tonksa visu laiku bija depresijā.... whistling.gif
mr Bl@ck
Mēnestiņ tupateiciteiši to pašu ko es gribēju.
Jā attiecības Džinnija iepatikās harijam nebija nekas neparasts. Kaut vai ja palasa Harija pārdomas par Džinniju, kā viņš viņu uztvēra.
Tas kā viņš un Rons pieķēra viņu skūpstāmies Harijam bija kā sitiens ar āmuru pa galvu pēc kura viņam pieleca ka viņam`pret Džinniju ir jūtas.
Nu bet tālāk man šķiet viss veidojās dabiski.
man šķiet unsure_a.gif
Sibilla
Šie pārīši,kas ir izveidojušies daļēji pārsteidz,bet daļēji arī ieinteresē.wink.gif

Mani izbrīnīja tas,ka Lavenderai iepatikās Rons, jo pirms tam viņa Ronam praktiski neveltīja nekādu uzmanību. Bet Rons, es domāju, uzsāka šīs attiecības tāpēc, ka saņēma pārmetumus no Džinnijas un arī Hermiones.Viņam pat droši vien Lavendera tā īsti nepatika. grin.gif

Harija pēkšņās jūtas pret Džinniju var izskaidrot ar to, ka viņi ir pavadījuši ļoti daudz laika kopā un Harijs ir viņu iepazinis labāk, tāpēc no šķietamas draudzības jūtas ir pāraugušas mīlestībā.Un pašlaik tas kas tālāk notiks ar viņu attiecībām nav zināms:ermm: , jo JP beigās Harijs Džiniiju pamet, lai pasargātu viņu.

Mani arī pārsteidza pāris - Tonksa un Vilksons. :wub:Jo grāmatā Roulings deva mājienus,ka Tonksa mīlēja Siriusu un ļoti pārdzīvoja viņa nāvi. Bet ir saprotama arī Vlksona reakcija uz šīm jūtām,jo viņš negrib pakļaut Tonksu briesmām. Prieks ka šo divu starpā viss ir nokārtojies. thumbsup.gif
Vinky
Izlasot pirmos nepārprotamos mājienus par to, ka Harijam patīk Džinnija, traki nopriecājos. Tātad viņš nebūs ar Lunu, kā to daudzi paredzēju. Urrā! Nez, kas tur sanāks 7tajā grāmatā ar šiem... Ja Harijs paliks dzīvs, būtu jauki, ja viņš paliktu kopā ar Džinniju.

Par Bilu un Flēru man nekāds īpašais šoks nebija, bet es biju sajūsmā par Flēras attieksmi grāmatas beigās. Tagad aizstāvēšu Flēru līdz mūža galam. cool.gif Ja vienīgi viņa nesadarīs kaut kādas šausmu lietas pēdējā grāmatā.

Beidzot Ronam ar Hermioni sāk kaut kas bīdīties uz priekšu. Nu, vismaz tā izskatās, ņemot vērā to, ka Hermione viņu taisījās aicināt uz to balli... Cik tad var ņemties? Būtu es Harija vietā, es viņus vienkārši ieslēgtu slotu skapī uz pāris stundām un tad jau viss, domājams, nokārtotos. grin.gif Bet bija ļoooti interesanti lasīt par Ronu un Lavenderu. Won-Won! Super. Tikai Rons arī šajā grāmatā, kā vienmēr, tāds bišku pastulbs... Šoreiz tas izpaudās romantikas lietās.

Bet par Vilksonu un Tonksu es jau biju pareģojusi pēc FO. Šādus tādus mājienus tur varēja atrast. Tikai Harija domas par to, ka varbūt Tonksa mīlēja Siriusu, mani izsita no sliedēm. Bet beigu beigās viss notika tā, kā tam jānotiek.

Vienīgais, tā visa bija mazliet par daudz...
kvadrātsakne no priedes
Es domaaju ka par Ronu un Hermioni jau sen viss bija zinaams. Rona greizsirdiiba jau paraadijaas UB ballē, un es esmu paarsteigta ka vinji veel nav kopaa. es vieniigi nesaprotu kaa Rons saaka satikties ar LavenderuO_o
Harijs Džinnijaa manupraat patieshaam ir iemiijleejies, jo kaa jau teica Sibilla vinjsh vinju pamet lai pasargaatu...
aivvv/troll dream walker
kuraa vietaa harijs pamet dzinniju blink_a.gif blink_a.gif blink_a.gif

vinnss tikai saka ka nevar buut kopaa taccu dzzinnija skaidri un gaissi pasaka ka vinnai ir ```` ko vinnss par to daomaa vinna vinnu miil un ir gataava arii mirt ja vajag taapat arii rons ar hermiju graamatas beigaas au ir kopa aun kopiigi ir izleemussi sekot harijam silent.gif
Hikari
Es paprātoju par to, ko Tu teici Artani, un secināju, ka es Tev pilnīgi piekrītu. Rolinga patiesi bja krietni visus saisteigusi un pārlieku ātri virzīja visu uz priekšu.
Rona un Lavenderas attiecības man likās galīgi samākslotas un nepareizias. Harija un Džinijas- tas jau bija reālāk, bet diezko ātri arī viņi abi kopā nenoturējās, jo Harijs beigās viņai pateica, ka nevēlās, lai kāds zēna dēļ ciestu. Tas man likās ārkārtīgi cēls žests, bet, man liekas, ka abi tagad nedaudz cietīs.
Domāju, ka Rolinga to visu varēja pajautāt savai meitai...viņa jau vairāk uzturās jaunu cilvēku vidū...
Bet varbūt Rolingai atlika vienkārši pasēdēt kādā jauniešu kafūzī un tad viss notika viņas pašas acu priekša... laughing.gif
.: ARTANIS :.
CITĀTS(Rowenny @ 30.09.2005 08:37)
Bet varbūt Rolingai atlika vienkārši pasēdēt kādā jauniešu kafūzī un tad viss notika viņas pašas acu priekša... laughing.gif
Visticamāk ka tā arī ir, taču vēl pieņemu, ka Roulinga daudz ideju ir aizņēmusies no šobrīd ārzemēs tik populārajiem jauniešu seriāliem, kuros visas šīs attiecību intrigas tie risinātas tādā pat sasteigtā un brīžam acīmredzami neloģiskā veidā un tempā..
Feny
man ari nepatika itseviski ta vieta kur Harijs nobucoja Dziniju ja pareizi sapratu un par Ronu un Lavebderu blink_a.gif silent.gif
bet labi vismaz ka kaut kas iet uz prieksu!!! huh.gif whistling.gif
Victor Krum
Man gan liekas, ka tev bija problēmas ar saprašanu smile.gif
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Man par Rona un Lavenderas attiecībām ir šādas domas ...
1. Ronam viņa nu nemaz nesimpatizēja. Iespējams, viņš tā "sasējās" tikai tādēļ, lai kaitinātu Hermioni.
2. Lavendera ... viņai galvenais bija kādam piesieties. Meiteņu barā viņa nemaz nevēlējās kļūt pirmā, kurai nav bijušas saistības ar puišiem.

Nu nez... tas vairāk par Ronu un Hermioni.
Ja godīgi - man ārprātīgi nepatīk šis pāris . Ārprātīgi .
Inx
Mani savukārt visās šajās attiecībās visvairāk pārsteidza negatīvās emocijas... nedaudz naida, nedaudz nenovīdības, un daudz skaudības... vismaz noteikti no Harija puses, kad tika aprakstītas viņa domas par Džiniju.

Vai jūs arī saskatījāt visu šo negatīvo?
Victor Krum
man liekas to visu naidu, nenovīdību un skaudību var pabāzt zem greizsirdības, kas ir tikai normāli.
mr Bl@ck
CITĀTS(Victor Krum @ 20.10.2005 01:25)
man liekas to visu naidu, nenovīdību un skaudību var pabāzt zem greizsirdības, kas ir tikai normāli.
*


Jap piekrītu Victor Krum tas man drīzāk atgādināja greizsirdību. Nu protams ja run`jam par Rona attiecībām tur bija krietni daudz nu kā lai saka nejaukā. Taču H+Dž nop kā jau teicu man liekas greizsirdība.
**Kittie**
man liekas,ka rons ar Lavenderu sagājās laij kaijtinātu hermioni. un tas iedarbojās,jo Hermione taču palika greizsirdīga. vaij arī man tā likās.
Un varbūt Rons gribēja pierādīt Hermionei un Džinnijai ka arī viņš var dabūt sev draudzeni. bet tā ņurcīšanās pa stūriem jau nu gan bija nedaudz pārspīlēta.. tongue.gif

un ar redz ko beidzās flēras mācības angļu valodā-viņa grasās precēties ar bilu. viņa tiešām viņu mīl,jo viņa taču bija gatava precēties neksatoties uz to ka Bils varētu būt Vilkacis. mīļi. nebiju no viņas puses neko tādu gaijdījuis. laijkam pietiekoši nenovērtēju.

Harijs un Džinnija. jauki. džinnija ir jauka meijtene. arī tas ka viņa bija gatava viņa dēļ mirt ir mīļi. kaut arī sākumā Harijs ilgi domāja kā tas būtu ja viņš un Džinnija būtu pāris,beigās viss bija ok.

un ko varu teikt pa Vilksonu un Tonksu? nu man arī sākumā likās,ka viņa pārdzīvo dēļ siriusa,bet es biju pārsteigta kad beigās viņas skumju iemesls bija Vilksons. neko tādu es nebiju gaijdījusi. kaut gan why not? smile.gif

vispār bija interesanti izlasīt kā grāmatas varoņi jūtas un kā viņiem veicas attiecības. tas bija diezgan interesanti. smile.gif
Daniels_Redclifs
neizlasiiju juusu visus komentaarus un atbilddes, bet mana atbilde ir taada ka jaa Rona un Lavenderas attieciibas bija paaraak samaakslotas, un pat domaaju ka Rons to dariija, jo citi skoleeni to dariija(ar to apziimeeju, skuupstiishanos smile.gif ) ,un par Hariju un Dzinniju, man jau bija nojauta, ka no kaadaam JKR graamataam Dzinnija un Harijs samiileesies utt.... protams shiis attieciibas aatri vien beidzaas, dazhi skuupsti un viss... Harijam jaaciinaas pret Voldemortu tagad jau vienam, liidzaas protams buus Hermione un Rons, un pat pielauku taadu iespeeju ka vinsh vareetu savaakt visus vecos D.A. biedrus un izveidot kartiigu Dumidora Armiju... protams katrs gribeetu savaadaak lai tas notiek utt, taapec lielaakaa dalja sho pasaakumu mees izdomaajam ar savu izteeli, jau liekam priekshaa izteelee Harija teelaa Denielu Redklifu, Hermiones vietaa Emmu Vatsonu un Rona vietaa Rupertu Grintu... tas ir tik satriecoshi ka cilveekam ir shaada izteele jo tad sho graamatu katrs izteelojas kaa vinsh to grib... lab man bik ne pa teemu panesa, bet jaa, shijaa filmaa miilestiiba un taadas kaa 1 ned. juutas ir samaakslotas un nepatiesas, pie taa vajag piedomaat vairaak, patiesas juutas laikam valdiija vieniigi Harijam ar Dzinniju... nu lab , varbuut Roulinga nezin kaa lai reaali paraada pusaudzu juutas, un meegjinaaja taas paraadiit, kaa tikko uzplaukushas peec 1 ned. no miilestiibas ne smakas grin.gif !!! ohmy.gif)
saulove
Mani ļoti pārsteidza tik atklātās jūtu izrādīšanas 6.grāmatā. Tas kā Džinija ar Dīnu un Rons ar Lavanderu aiz karta stūra un arī visiem redzot sūcās (man šis vārds sevišķi nepatika, bet tā bija teikts grāmatā), manuprāt, nepiedienētos viņu vecumam. Varbūt esmu nedaudz iesīkstējusi, bet manā skolā tādas tklātākas attiecības starp skolasbiedriem sākās tikai 11. un 12.klasēs. Šeit taču viņi ir tikai hormonu vētru nomākti pusaudži. Nezinu vai šādā brīdī izjustās romantiskās jūtas ir ilgnoturīgas. To arī pierāda Džinijas daudzās attiecības ar puišiem.
Rona un Lavanderas attiecības balstījās tikai uz pārprātumiem un nenoskaidrotām jūtām starp Ronu un Hermioni.
Patriote.
Nu tas cik sīki bija aprakstīta Rona un lavenderas mīcīšanās bija mazliet pat pretīga.

Atceros, ka bija kk tāds par to toeltes pumpu. Vai nu kā to sauc.

Harija un Džinijsas jūtas!!!! BEIDZOT! ES jau velns cik ilgi gaidīju šo brīdi. Viņi tak ir radīti viens otram! Bet, ja jau Harijs viņu tik ilgi mīlēja kāpēc neizjuta greizsirdību jau agrāk? Čo dēļ? Bet viņiem tak vispār tur nekā nebija, tikai muļķigi strīdi un asaras huh.gif

Cik vispār sanāk džinnijai gadi? kaut kādi 15 vai 14? nav pas īku, lai satiktos ar visiem pēc kārtas? UN pa kuru laiku viņa kļuva tik skaista, ka patīk pat Zabīnī???????

UN kas tur bija ar drako un Pansiju pašā sākumā? Pretīgi!!!! vai tiešām Drako trūkst pielūdzējas???
nenuil
man patika shitaa romantika un man liekas, viss notika tik srtauji un peekshnji, jo visi bija nocietushies... kaa dzhinnija teica, ka vinja nekad nebija zaudeejusi ceriibas attieciibaa uz hariju.. un visp tas laiks arii taads - voldijs atgriezies - visi meklee miilestiibu..

bet drako jau vareeja atrast ko labaaku par pansiju paarkinsoni!!! vemt no taadas vareetu! bet gan jau nekas nopietns vinjiem nebija... bet graamatas saakumaa tas bija tizli kaa malfojs bija ieguulies vinjai kleepii... FUI!!! es jau domaaju, ka vinjsh vareetu dabuut arii labaaku...
Riame
Kad lasīju grāmatu, man likās ļoti mīlīgas jo daudzas lietas. Milzu pārsteigums bija tas, ka Rons sagājās ar Lavenderu. Un vēl, ka viņš nesagājās ar Hermioni! Likās tajā brīdī lasot- ak, kādi gan Jūs abi esat ēzeļpauri!!! silent.gif Wii, baigākais prieks par Hariju un Džiniju, šito pārīti es jua biju gaidīujusdi kopš otrās grāmatas laikiem, es zināju, ka viņi ir lemti būt kopā, vien žēl, ka Harijs bija tāds mūlāps un neko ātrāk neuzsāka, bet lasīt par to nezvēru,m kurš pamodās Hariojā, kad viņš redzēja Džiniju ar Dīnu tajā koridorī, ah, tas bija tik jauki! Un vēl tas, ka Harijs centās iegalvot sev, ka tas jau nekas nav. Tipiski un mīļi! happy.gif
Fijusska
Man likās nelikās, ka JP romantikas lēciens būtu bijis pārāk liels, jo galu galā, kaut kad taču viņiem vajadzēja attīstīties. (šeit gribētu piebilst, ka priecājos, ka lasu šo grāmatu šitādā vecumā, nevis 11 gados, noteikti nesaprastu) biggrin.gif

Man gan arī likās, ka visas attiecības bija negatīvas. Rons+Lavendera izgāzās, ar Džinniju un Hariju arī tā nekas nesanāca, tāpēc kā nu mēs to saucam par romantiku. Vispār man likās, ka grāmatā vispār nekā cita no romantikas un vēl dažām lietām nebija.

CITĀTS
Bet, ja jau Harijs viņu tik ilgi mīlēja kāpēc neizjuta greizsirdību jau agrāk?


Bet nebija taču teikts, ka viņš viņu mīlēja jau agrāk. huh.gif unsure.gif

Vispār mani apmierināja romantika, kas bija grāmatā, vienīgi gribētos, lai tas kaut vai tajā vienīgajā nodaļiņā, kur Harijs ar Džinniju bija kopā, tas būtu bijis vairāk ikdienā parādīts. Ar ronu tas likās kaut kā pārspīlēti.

Un es joprojām domāju, ka KAUT KAS notika, pēc nodaļas ar nosaukumu "Pēc bērēm". Sakarā ar romantiku. silent.gif
Atēna
domaju ka roulinga saprata ka vis ir bisku ieildzis.
2 skupsti 15 gados?! ha ha ha cik naivi, tas ir apm 12 gadu limenis. rulinga to apjedza un tapec dzinija jau vismaz sak satikties laicigak, rons partrauc savu jutu celbatu un vispar visi sak satikties ar visiem.
starp citu nevaru izlemt kuras puse but lai harijs satiekas ar dziniju vai hermioni.
***Dancing_Queen***
dazhu briidi shii te romantika un wiss ir kkaads swiests... dzhinnijai tur jau kurais draugs, rons peekshnji saak salaist ar lavenderu... es tieshaam nesaprotu prieksh kam to wisu tur wajadzeeja iepiit.. jeegu tam es pilniigi neredzu... shii te romantika mani neaizraawa pilniigi nemaz.. :/
Fijusska
CITĀTS(Atēna @ 13.02.2006 23:37) *
starp citu nevaru izlemt kuras puse but lai harijs satiekas ar dziniju vai hermioni.


ē, tev vajadzētu izlasīt to interviju ar Roulingu.. ermm.gif

Starp citu, vai nebūtu labāk pieslieties īstajam variantam? Padomā taču, tas bija redzams kopš AG, ka hermionei Harijs nav īstais, un gadījumā ja nevarēja pamanīt, tad šajā grāmatā jau nu noteikti nebija doti mājieni. Nu tas tāds draudzīg ieteikums laughing.gif Vnk kāda jēga domāt, ka Harijam kaut kas ar Hermioni. Vispār šitā grāmata romatikas ziņā laikam baigi iegrieza viņu faniem, pietam neviena mājiena (protams līdz šim arī tādi nebija.. blink_a.gif)
bluks
vai Roulinga jau paartraukusi domu par Hariju un Čo (Vispaar šinī grāmatā maz pieminēta) .?? Vai Čo vairs nepatīk Harijs..??? Hmmz šitādi sviestīgi jautājumi man radās drusku palasot JP. Interesanti interesanti. Bet nu daudz no tā protmas drusku pārspīlets no Roulingas puses lai gan tas jau ir viņas stilā. Hermione atkal diemžēl palikusi bešā (varbūt NEvils) grin.gif Jā un nebija minēts īsti kādas tad atiecības viņai ar Krumu (Vai arī es šo to nepamanīju?)
Sniega Rūķis
CITĀTS(Weed @ 13.02.2006 14:38) *
Nu tas cik sīki bija aprakstīta Rona un lavenderas mīcīšanās bija mazliet pat pretīga.

Aga... Par 'sito taisn'iba... Labi ka veel nepateica cik dzilji meeli riiklee iegruuda...
CITĀTS
Harija un Džinijsas jūtas!!!! BEIDZOT! ES jau velns cik ilgi gaidīju šo brīdi. Viņi tak ir radīti viens otram! Bet, ja jau Harijs viņu tik ilgi mīlēja kāpēc neizjuta greizsirdību jau agrāk? Čo dēļ? Bet viņiem tak vispār tur nekā nebija, tikai muļķigi strīdi un asaras huh.gif

Agrak, manupraat, dzhinija bija mazinja, mazaa rona maashele, kuru bij jaaglaabj... UB vinjas bija aiznjemts ar visu to turniiru...FO vinjsh bij sakjeeries Cho, kas izraadiijaas farss un kaa jau Weed teica
CITĀTS
muļķigi strīdi un asaras


CITĀTS
Cik vispār sanāk džinnijai gadi? kaut kādi 15 vai 14? nav pas īku, lai satiktos ar visiem pēc kārtas? UN pa kuru laiku viņa kļuva tik skaista, ka patīk pat Zabīnī???????

Manupraat, graamataa vispaar netika piemineets cik skaista vai negliita bij dzhinija... Vnk filmaa vinjai bija drausmiigi lielas ausis un deguns... Nu taadu luniiti palaidushi kameras priekshaa.... Naaksies vien aktrisi nomainiit, vai arii cereet, ka no esoshaas aktrises izaugs skaista meitene....

CITĀTS
UN kas tur bija ar drako un Pansiju pašā sākumā? Pretīgi!!!! vai tiešām Drako trūkst pielūdzējas???

Vnk neviena cita nav tik ljauna kaa Pansija... Citas vnk noraudaatos liidz nemanjai ja uzzinaatu, ka Drako ir naaveedis un Tumsas peveelnieks vinju novaaks, ja neipildiis paveeli.. Kjip, Drako Pansija ir tieshi tas pats kas Harijam Dzhinija - vienmeer sapratii un neteiks, lai uzmanaas un ka taa nevajag...
keita
man tā tā saucamā "romantika" baigi krita uz nervienm. Pārāk daudz pārišu priekš vienas grāmatas. jau 2 max 3 liktos pietakami. šeit bija vismaz 4...
flēra ar bilu... vienīgais, kurš no pāriem man likās tīri OK
rons&landvera... tikai izraadiišanās
harijus un D;zinaja... var pieciesta
Tonka% vilksons... likās pilnīgi liekai. varēja jau to ielikt piemēram 5 gramāta. tas daudz maz visu izlīdzinātu. Jo šitā bija pārāk piebāzta.
kvadrātsakne no priedes
Tonksa+Vilksons- man iipashi nepatiik shis izveidotais paariitis bet nu...
Harijs+Dzhinnija-manupraat tam jaw sen bija laiks...
Rons+Lavendera-yeey!vinji izshkjiiraas grin.gif man iipashi nepatika kaa vinji tur miicijaas...
Manupraat aciimreedzams ir arii Rons+Hermione!!! Shis paariiC man buutu paticis visvairaak, bet gan jaw buus laiks..
Ak jaa un es piekriitu Sniega Rūķim par Dzhinniju! Bet tad jaw veel nezinaaja ka Dzhinnija skaitaas skaista silent.gif jo vinju jaw pienjeema 1.filmaa un tad veel tikai paraadijaas 5.graamata unsure_a.gif
CHO CHANG
Hmm...Romantika...Vai tas ir slikti?...
Man personīgi liekas, ka Harijs ar Džinniju k-kā neštimmē kopā, bet ja jau Roulinga ta uzskata...
Es cerēju, ka vismaz sestajā grāmatā k-kas nopietnāks notiks starp Ronu un Hermioni - es šos tēlus dievinu...Viņi piestāv viens otram...
Par Ronu un Lavendru - tā, manuprāt, bija tikai Hermiones un Džinnijas kaitināšana un cenšanās pierādīt sevi...
Tonksa un Vilksons - tas bija ļoti negaidīts pavērsiens!!! Lai gan, ja tā labi padomā, tad viņi piestāv viens otram...
Bils un Flēra - to, ka starp viņiem k-kas notiks jau varēja paredzēt pēc ceturtās grāmatas....
Laimīgā*
Protams, Harijs un Džinnija ir ļoti jauki un tā, bet es nesaprotu, ko Rons un Hermione tā bremzē blink_a.gif Vislaik tač ir kkādi mājieni par tiem abiem, kā Hermione ir dusmīga, kad Rons laiž ar Lavenderu un Rons ir greizsirdīgs uz Krumu, pat 3ajā filmā ir uz to mājiens (grāmatā gan tur nekā tāda nav) -- Hermione pieķeras Ronam pie rokas, viņš uz viņu paskatās un viņa atlaiž... Karoč tā kā mazi kautrīgi bērniņi XD Bet, jā, tiešām, ko viņi abi vēl gaida? Nesaprotu.

Un te kāds jautāja vai Džinnija 14/15 gados nav par jaunu, salaistu ar visiem pēc kārtas. 1kārt grāmatas beigās viņai ir jau 16. Un 14 un 15 gadi arī ir pilnīgi normāli, ņemot vērā ka viņai ir bijuši kādi trīs vai četri džekiņi.
Seila
Tas, ka Harijs saiesies kopā ar Džinniju bija tomēr zināms, jau sen. Galu galā Roulinga uz to tēmēja jau kopš paša sākuma, kad Džinnija pirmo reizi ieraudzīja Hariju.
Vairāk mani Izbrīna Rona mētāšānās no Hermiones uz Lavanderu, jo it kā ir skaidrs, ka Rons mīl Hermioni, bet Hermione Ronu un viņi to paši ļoti labi apzinās. Tikai rodas tāda sajūta, ka viņiem ir vienkārši problēmas ar tā atzīšanu sev un apkārtējiem. Tieši tāpēc viņi slēpjas aiz citiem cilvēkiem ar kuriem tiekas. Brīnumaini šķiet, ka kopā ar Lavanderu tas pats Rons, kurš ir tik kautrīgs attiecībās ar Hermioni un tik nosodoši izturas pret to, kā pēc viņa domām slikti uzvedas Džinnija pilnībā netraucē viņam saldi dūdot un skūpstīties ar lavanderu pa tumšakajiem gaiteņiem. Šajā gadā vienkārši ir tāda sajūta, ka mīlestība ir pārņēmusi visu cūkkārpu kā tāda slimība.
Vēl klāt pie Harija un Dzinnijas attiecībām varētu piebilst, ka amn šķiet, ka tā ir patiešām ista mīlestība, jo tikai īstas mīlestības iespaidā harijs varēja lūgt džinniju šķirties, jo negribēja, lai viān meitene aiziet bojā.
Tonksa un Vilksons. Nu un kāpēc ne? Es jau protams ja rakstītu Fanfiku drīzāk piespēlētu vilksonu Hermionei laughing.gif , bet tā kā Roulingai jau tā dzīvu tēlu ir palicis maz, tad jāatzīst, ka Vilksona un Tonksas attiecības es uzskatu par viss labāk izplānotākajām un viss labāk parādītākajām. It kā nav pateikts neviens lieks vārdiņš un tajā pašā laikā vairāk nekā ir nepieciešams.
Bils un Flēra? Lūk tas bija pats pirmais un laikam arī vienīgais pārsteigums grāmatā. Vienīgi nepatika visu nosodošā attieksme pret to, kāda ir Bila izvēle attiecībā pret meiteni. Tomēr arī šajā gadījumā, jasaka, ka attiecības starp mīlošiem cilvēkiem bija parādītas ļoti labi un daudz labāk nekā vietām galveno varoņu.
Haleja
Nekur nesaskatiiju pilniigi nekaadu romntiku- Rons ar Lavenderu tikai siekalojaas, Dzinnijas un paareejo 5 puishu attieciibas izskatiijaas peec "jo vairaak jo labaak", Harijaa miitoshais "zveers" nemaz nelikaas iipashi romantisks. Vispaar savstarpeejaas skoleenu "romantiskaas" attieciibas izskatiijaas peec hormonu veetru paarcietushiem pusaudzhu izleecieniem (Dzinnijas monologs Ronam, Rona aarkaartiigi lielaa piekershanaas Lavenderas mutei, Harija "zveers", Hermiones kanaarijputninji, un Von- von). Ljoti nozeelojami.
Kerli
Personīgi man Harija un Džinnijas attiecības nepatīk.
Varbūt izklausās jocīgi, bet fakts paliek fakts, un piespiest sevi patikt šīm attiecībām, tikai tāpēc, ka jums pārējās tās patīk-tas nav manā stilā.
Tomēr gribās lai viņš ir kopā ar Čo, arī šājā grāmatiņā gribējās viņu strīdiņus, ķīviņus. Pārmetumus, slepenas satikšanās, atvainošanās, greizsirdības scēnas, citus partnerus pa vidu /varbūt Džinnija ir šis partneris pa vidu?/ and so on...
Laikam esmu pārāk aizrāvusies ar ziepeņu sižetiem, bet vēl joprojām ceru, ka septītajā grāmatā, tomēr
Čo un HArijs būs kopā.
Džinnija- viņa nav mana ideālā partnere priekš Harija.
Nepatīk.

Rons& Lavendera- bija interesanti beidzot ielasīt kaut ko par Ronu un meitenēm. Tomēr, Roulinga mēdz sagādāt pārsteigumus, un viņa noteikti nojauš, ka visa pasaule gaida nakamajā grāmatā ka Rons un Hermione būs kopā-tad kāpēc, lai viņa tomēr ļautu palikt visam kā ir? Respektīvi tā, ka Rons un Hermione nav kopā?

Attiecībā uz Malfoju. TAs vienmēr ir bijis viens no maniem mīļākajiem tēliem, gan grāmatā un filmā, tāpēc gribējās izlasīt kaut ko vairāk no viņa attiecībām.

maiars
Harija un Dzinnijas attiecibas ir vnk super,visromantiskakais mirklis ,manuprat,bija,kad Harijs pec pecstundam pie Strupa koptelpa noskupstija Dzinniju,jap,mani tik daudz emocijas,nevaru izteikt
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Piekrītu Kerli - gribās vairāk par Malfoju. Jo vajag zināt arī par sliktajiem.

Rons/Hermione = glare.gif Fui. Mani pārsteidza Roulingas jocīgā izdoma sakrustot divus draugus un gaidīt kkādu fanu priecīgu brēkšanu - sviests.
versache
Nja to es ar nebiju gaidījis ka Rons būs kopā ar Hermioni.
Bet Drako tak bija kopā ar vienu meiteni, ja nemaldos tad Uguns Biķerī.Es tikai neatceros vārdu blush.gif .
Un JP, kad harījs slepus noklausījās, malfoja sarunu.Malfojs tak arī savā ziņā biija kopā ar meiteni.
Kaķe
taas romantiskaas ainas, bija reeciigas...
Rons ar Lavenderu? lasot nevareeju vien nobriiniities, bet nu, tas laikam taapeec, ka Rons gribeeja padariit Herimioni greizsirdiigu..un vinam tas patiesaam izdevaas...
Nu par Hariju un Dzinniju...nu..liekas, baigi nopietnie...interesanti, vai beigaas vini buus kopaa?
elfiite
manupraaat, rons ar lavenederu satikaas tikai taadeel, ka ronam bija noriebies tas , ka vinjam nav draudzenes un arii tiesi peec taa ko dzinnija pasaciija vinjam( cerams juus saprotat par ko runaaju), vins jutaas loti aizvainots un pie pirmaas izdeviibas gribeeja vinjai pieraadiit preteejo, jeb to, ka arii vinjam var buu draudzene, bet par harija un dzinnijas attieciibaaam...hmm...manupraat harijs siis juutas pret vinju sajuta tikai sajaa gadaa...un vsp pirms tam es domaaju, ka dzinnija nevienam nepatiik vinja tak bija maza, diezgan negliita(?)rudmataina meiteniite...vai, ne???
Cecilia
ak, nu beidziet, lielie kritizētāji, vai tad paši nekad nevienu neesat nevienu skūpstījuši pēc liela sasprindzinājumu? grāmatā viss sastiegtais droši vien ir tikai tāpēc, ka harijs pats taču tikai tagad tā nopietni pieaug attiecību jomā. un pa vasaru daudz kas var mainīties. šajā (6.) grāmatā roulinga vnk ir ķērusies šīm pusaudžu lietām klāt ar lielāku sparu.
Simple Girl
Godīgi sakot, lasot dažas nodaļas, man gribējās pat pāršķirt lappuses, jo visas tās viņu mīlestības, skūpstīšanās, garlaikoja. Tas viss bija pārāk sasteigts! Rons un Lavendera galīgi neiet kopā, viņš to darīja tikai, lai iespītētu Hermionei. Un Harija pēkšņās jūtas pret Džinniju... ko zin varbūt kaut kas arī sanāks..
bet varbūt tomēr Roulingai vajadzētu piebrezēt ar šiem mīlestības uzplūdumiem...
Īve
Man, ja godīgi, nešķiet, ka te būtu kaut kas sasteigts attiecību jomā, jo galu galā viņiem ir jau 16! un tas ir pēdējais laiks kaut ko uzsākt, un piekrītu ka viss likās sasteigts, jo mēs taču visi grāmatu izlasam dienā vai dažās dienās, bet vajag arī padomāt par to, ka viņi Cūkkārpā ir veselu gadu, nevis dienu! Piekrītu tam, ka Rons draudzējās ar Lavenderu, lai nebūtu atpalicis attiecību ziņā vai arī , lai iespītētu Hermionei! Vienkārši šajā grāmatā ir aprakstītas daudz attiecības, un varbūt tāpēc viss liekas sasteigts. Kā piemēram Rona&Lavenderas, Harija& Džinnijas, Bila% Flēras, Džinnijas& Dīna, Tonksas% Remusa, nu varbūt tiešām vnk tas ir mazliet par daudz, bet ne sasteigts! Nu vismaz man tā šķiet! tongue.gif

Man arī gribētos, ka būtu vairāk aprakstītas Drako attiecības, jo man šķiet, ka viņs simpatizē daudz lasītājām, un tas būtu interesanti!
Lai nu kā, man īpaši negribētos, ka septītajā grāmatā būtu tikai tās kaujas un tml...Gribētos, lai arī tur būtu dažādas attiecības un lai viss nebūtu kā liels murgs. Man negribās, ka šī grāmata bija tikai maza iesildīšanās pirms visa šī murga...Brr...
Ragana
CITĀTS(za4iic(ai kaa dievinu Drako):** @ 26.03.2006 23:40) [snapback]594322[/snapback]

Man arī gribētos, ka būtu vairāk aprakstītas Drako attiecības, jo man šķiet, ka viņs simpatizē daudz lasītājām, un tas būtu interesanti!

Kas tur ko aprakstīt???
Viņš ir nezin cik ilgi ir kopā ar Pansiju (piemērotākas viņam tāpat nebūs), un nekā cita nav, lai kā mums patiktu tos fanfikus lasīt.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.