Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Zīmētie brrriesmoņi
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris
ils
http://www.themonsterengine.com/
Kāds tēvs izveidojis mājas lapu ar sava dēlēna zīmējumiem un paša radītiem šo zīmējumu "uzlabojumiem."
manuprāt, smuki briesmoņi! tongue.gif
aFēra
Nē, nu man jau šķiet, ka baigi foršie monstriņi sanāk un ideja ar labā. Nu kolosāli! Man jau nu dikti patīk!
raira
Eu, tieshaam reaali. Ko tik muusdienu pasaule neizdomaa! grin.gif Njee tieshaam reaali..un ja tu veel to skaties naktii! wink.gif Brrrrrrrr laughing.gif
harijs
Jautra un interesanta mājas lapa. īsts piemineklis savdabīgai mīlestībai pret savu dēļu un... datorgrafiku!
krikija:::
Tikai pierādījums, ka visu mazo var padarīt lielu un neparastu smile.gif
Viesis
grin.gif Jā mazajam puikam tiešām ir talants grin.gif
lil`skater
Loti originaala maajaslapa, patiesi! Interesants izvietojums un stils un pashi ziimeejumi arii tadi jautri, amnupraat teevs ljoti pacenties un deeleens arii malaciitis!
rudo lapu vilcēns
Mani uzskati sakrīt ar šeit iesūtītajiem. Darbiņi tiešām simpātiski un liek nedaudz padomāt. Par daudz ko un gandrīz neko, bet visvairāk par to, ko bērni ptiešibā spēj, kad vēlas un kad ir kāds, kas viņiem palīdz un "uzlabo" viņu darbiņus.
ILIDIANZ
sikajam labie zimejumi,vinam i talants!! grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif
miau
Patiešām orģināli! Mani pat iedvesmoja! Es varētu paņemt mazā brāļa darbus un izdarīt tieši to pašu, tikai par nelaimi viņš visu laiku zīmē tikai mašīnas, kaut gan var pamēģināt, lai arī BMW mani diez ko neiedvesmo tongue.gif

Jeb kurā gadījumā, liels paldies smile.gif Mani uzvedināja uz patiešām labas idejas...
Saris
njaa patiehsaam interesanti.... tevam droshvien darba netruuxt!
Ného
patīkams saits, forši paskatīties uz zīmējumiem un to pilnveidotajiem tongue.gif variantiem. Šeit pat Holivudas monstrmeikeri nestāv klāt, viņi ..... tongue.gif
Axa Night
iespaidīgi, patiešām liek aizdomāties, kas gan to bērnu galvās notiek un ko viņi tādu redz, ko mēs sen vairs ne...tādi monstri, ka pat Elle tos izspļāvusi atpakaļ, un varoņi jau nu arī nav mazāk briesmīgāki ohmy.gif
forbiddenwood
Mjaa... blink_a.gif Baigi labi izdomāts!Jā, ar datoru gan var veikt manāmus uzlabojumus!
Mattiass
Labie!

Ek, ja vēl zinātu, kā viņi to izdarīja... grin.gif
Margo
Tādi mazi, baismi, bet ļoti mīlīgi briesmonīši... tongue.gif
Patiesi interesanti paskatīties šādu interesantu mājaslapu...
Ungaarijas ragaste
Ak man dieniņās! Daži monstri tiešām ļoti jauki izskatās. Paskat kā nevainīgu bērna zīmējumu, pieaugušā roka var pārvērst tiešām pabriesmīgā... meele_a.gif
Hikari
Man gan nepatiksa. Tas, ka mazs bērns zīmē visādus šitādus jau par kaut ko liecina, kā būtu teikusi mana mamma... laughing.gif
foks
Tas nu gan ir traki! šitig smuki un nevainīgi griesmonīši tiek pārvēsti īstās šausmās! Bet tā jau man labāk patīk tie kurus zīmēja mazeis puika.
nenuil
Jautri un smuki! Diez vai ir daudz tādu tēvu, kas ziedotu tik daudz laika, lai taisītu mājas lapu ar dēla zīmējumiem un vēl tos visus uzlabotu...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.