Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Aptauja troļļiem
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > Troļļu naktis > TN:C
Grims
Uztraucoties par balansu nolēmu noskaidrot cik liels procents troļļu nomālēs sev melnas sejas un dabūs čīterisko +1.
Kamazs
Tas nav čīterisks +1. Tā ir sena tradīcija un attēlo to, ka troļļi ir pārāki par cilvēkiem.
Grims
A par tādu labu lietu kā balanss esi dzirdējis?

Lai vai kā - man nepielec kādēļ tehniski advancētie un fiziski pārākie troļļi, kas pie tam ātri vairojas, daudzajos savstarpējajos karos nav vienkārši iznīcinājuši ziemeļniekus kā tautu.
Kamazs
Jo tādu "daudzo savstarpējo karu" nav bijis īsti. Viens, lielais, karš, notika tur, kur TN1-3 notika, bet tas arī viss. Ziemeļnieki un troļļi vienkārši ir divas milzīgas impērijas, kas nemitīgi izplešās un tikai tagad sadūrušās.

Balanss? A ```` tādu vajag? Ja gribi būt uzvarošais trollis, ej pie troļļiem, gribi pamēģināt iejusties "bruņinieka" ādā, kas sastapies ar spēcīgāku pretinieku - ej pie ziemeļniekiem. Balanss nekādā ziņā nekad nav bijis mērķis.

PS: Tiesa, uzreiz jāpiebilst, ka neskatoties uz maniem augstāk esošajiem izteikumiem, TN:C ir aptuveni 10x vairāk balansa kā TN3. Tā vienkāršā iemesla dēļ, ka troļļi neatdzimst tik vienkārši un ātri kā tie atdzima TN3 un ziemeļnieki neatdzimst tik mokoši un ilgi kā tie atdzima TN3. Tas bija pamatiemesls troļļu pārspēkam - viņiem nebija jāčāpo kilometriem atdzīvināties. Tagad starpība starp rasēm ir minimāla, bruņas un ekipējums/ taktika viegli var mainīt cīnītājus lomām.
Grims
Laikam vajadzēs pārlasīt vēsturi bet tā uzreiz atmiņā nāk ziemeļnieku uzbrukums, kura dēļ troļļi lika lietā milzu arklus. Tad vēl ziemeļnieku uzbrukums, kas tipa notika TN2 laikā un visbeidzot rīvēšanās gar nenoteiktajām robežām "pašlaik".
Kamazs
CITĀTS
Laikam vajadzēs pārlasīt vēsturi bet tā uzreiz atmiņā nāk ziemeļnieku uzbrukums, kura dēļ troļļi lika lietā milzu arklus. Tad vēl ziemeļnieku uzbrukums, kas tipa notika TN2 laikā un visbeidzot rīvēšanās gar nenoteiktajām robežām "pašlaik".

Thats it.Milzu arkli - pirmā sadursme. Iepriekšējās spēles - no comments. Ziemeļnieku (kareivju) praktiski nebija. Bekgroundstorijā par apmātajiem viena vienība ziemeļnieku tika noslaktēta, bet tur bija krietns skaitliskais pārspēks. "Rīvēšanās gar robežām" ir tieši tas, ko TN:C varēs novērot.

Tur mēs arī redzēsim, kā tas īsti notiek un vai notiek. Nekādu atklātu sadursmju (ja neskaita regulārus troļļu sirojumus) nav bijis. Spēlētājiem šoreiz atkal ir iespēja rakstīt vēsturi - tieši vadoties pēc TN:C notikumiem tiks veidota turpmākā settinga vēsture. Jūs, TNC spēlētāji, stāvat uz varenu notikumu sliekšņa! Tas ir, varenu iespēju. Jo nav jau teikts, ka kaut kas notiks - tas, atkal, ir pašu spēlētāju ziņā.
Aiva
Kāds iesakiet ar ko to seju labāk mālēt, gluži ugunskura ogli negribētos izmantot - lai pēc tam tās drēbes vēl varētu mājās parnest un līdz nākamai reizei paglabāt, nevis izmest...
aivvv/troll dream walker
no saakuma neiebraucu kas par stuulbu jautaajumu
tagad skaidri un gaissi saku vienkaarssi trollis bet taads kaa te dazzi apziimee ar drannkkasinnu es sevi vienmeer esmu uzskatiijis par suunu trolli taa kaa ejiet viei ````t ssitam es nekad nepiekritiissu mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif ````
susljiks
CITĀTS(Aiva @ 29.07.2005 08:55)
Kāds iesakiet ar ko to seju labāk mālēt, gluži ugunskura ogli negribētos izmantot - lai pēc tam tās drēbes vēl varētu mājās parnest un līdz nākamai reizei paglabāt, nevis izmest...
*


Ir vairāki varianti un katram ir iespēja izvēlēties sev tīkamāko.
1. Iepriekš spēlē tika izmantoti pelni. Plusi: izmaksā - neko, viegli iegūstami, turklāt pat spēles laikā, jo tiks kurināti ugunskuri. Vēlams paņemt līdz uz spēli burciņā. Mīnuss: pelni nav gluži paredzēti sejas apsmērēšanai. Sejas krāsojums ar pelniem ir jāatjauno. Nav iesakāms tiem, kam ir alerģija pret putekļiem.
2. Sajaukt tonālo krēmu ar melnām acu ēnām - izmaksā zem 1- LS, pērkot lētāko tonālo krēmu un acu ēnas. Tie ir paredzēti klāšanai uz ādas. Pirms spēles ieteicams sajaukt tonālo kremu un acu ēnas kāda trauciņā vai burciņā. Kosmētiskie līdzekļi ir ilgnoturīgi.
3. Speciāla melnā krāsa, kas paredzēta ādas apkrāsošanai. Nu, tās, ko izmanto, lai apķēpētu sejas bērniem McDonaldā. Tās ir paredzētas tieši šadiem mērķiem. Izmaksā ap 2- LS. Nepieciešams ūdens, lai uzklātu uz sejas.
4. Cits variants.

Personīgi iesaku pelnus, nemanīju, ka iepriekšējs spēlēs troļli ar tiem īpaši apsmērētu savus tērpus. Protams nav pēc tam vēlams rokas, ar kurām iesmērta seja, notīrīt savā tērpā vai, vēl ļaunāk, izberzt acis. Neiesaku vienīgi gadījumos, ja ir kādas alerģijas, bet tās var būt arī pret kosmētiskajiem līdzekļiem vai krāsām.

Atgādinam, ka krāsojums nav obligāts. Ja Jums tas liekas nepieņemams, tad varat būt trollis ar neapkrāsotu seju. Tādā gadījumā Jūs nesaņemat +1hp, jo troļļiem ir raksturīga melna āda, melni sviedri utt. Trollis ar gaišu ādu ir pazīme, ka daži troļļi laika gaitā zaudējušio trollim raksturīgo izskatu un izturību.
aivvv/troll dream walker
susllik ej hmmm kaa lai pasaka sessdesmit septinnas maajas taalaak......
soirvakt
aivvv teu jau neviens neliek krasot to seju tu vari ari but ne tirasinu trolis bet gan kautkads tur sudu trolis
Dagalur
Tā kā TN3 man kaads iemeta pelnus sejaa, tad domaajasm, ka shoreiz buus taapt grin.gif
aivvv/troll dream walker
es jebkuraa gadiijumaa pastaavu uz to ka trolliem ir vienliidziiba un taa tas arii vienmeer ie bijis grrrrrrrrrrrr arii suudu trollim ir jaabuut taadam passam +1 es jau llti daudz un dazzaadus argumentus esmu izteicis kaadeell tam taa vajadzeetu buut taccu gm vienkaarssi izmanto taktiku nennemt mani galvaa un pat neargumentee neko iipassi kaadeell neee tija biku meigginaaja bet es teiktu ka tas bija lloti vaargi silent.gif
Kamazs
Jap, aivvv, negribi nekrāso. Tiesa, Grims nekorekti nosauca nekrāsotās sejas par "draņķasiņu troļļiem". Nē, tā nav, tie ir tādi paši troļļi, tikai to asinīs ir konkrēta olbaltumviela, kas liek izstrādāt melnus sviedrus un padara tos nāvīgi izturīgus.

Tas ir tāpat kā cilvēkiem ir četras asinsgrupas un vēl tas rēzus faktors. Troļļiem ir "melnās asinis" un "gaišās asinis". Interesanti, ka dzīves laikā troļļa organismā šīs olbaltumvielas saturs var mainīties līdz ar to "gaišasiņu" trollis var kļūt piepeši "melnasiņu" trollis. Domājams, ka tam ir arī kāds sakars ar fermentiem.

Jeb vienkārši runājot - ja tev ir spēlē melna seja, tad tev ir tas +1, neatkarīgi no tavas troļļu sugas.
aivvv/troll dream walker
nopietni apsveru ideju nepiedaliites silent.gif
Kamazs
Tu, protams, apzinies, ka mēs nemaz nevaram apsvērt tagad iespēju mainīt šos noteikumus, jo tā būtu piekāpšanās teroristam (TEV), kas varētu visiem pārējiem likt domāt, ka ja kaut kas nepatīk, var pateikt, ka nepiedalās.

Personīgi es jutīšos apbēdināts, ja aivvvs nepiedalīsies un, iespējams, atsaukšu savu kā GM kandidatūru, jo nespēju izvbeidot Tn viņam pa prātam.
aivvv/troll dream walker
ja godiigi tad es uzskatu ka pat ja mani uztver kaa teroristu tad es esmu sasodiiti miermiiliigs un vispaar iipassus protestus necellu taccu ssis ir jaunievedums kas iepriekss nav bijis tev neks nav jaamaina tev vienk tas nav jaaieieviess

kaa ellee es varu vest uz speeli blondiini un teikt ka vinnai jaakraaso melna seja ja es gribu lai vinna ir trollis bet negribu lai man buutu kaukaadi friiki uz kuriem es savaa armijaa nevaru pilniibaa pallauties jo vinnu deel es reaali graut savas armijas potenciaalu atdzimssanas jomaa
Kamazs
Vienkārši. Nekrāso seju. Viss.

Ar to tu neesi sliktāks trollis, tev vienkārši nav viena hp. Viss. Kas tur tik traģisks? Ziemeļniekiem nekad nav bijis tas hp un paraleeli tev citaas malaas citi speeleetaaji kurn par to, ka trolljiem ir chiiteriigais +1. Alternatiiva ir visiem trolljiem atnjemt to +1, bet ````? Vienkaarshi nekraaso seju, i sjo.

PS: Tevi par teroristu es saukaaju ironizeejot. Kur nu veel miermiiliigaaks un nevainiigaaks trollis par aivvv (kas nogaaza 5 pretiniekus vienaa zveelienaa).
Godzilla
Izklausās pēc esesiešu fiškām par rases tīrību jums te tas viss dwarf_a.gif
Kurbads
a buus atkal taa lentiisu sisteema.????... plusi brunjaam un ierociem . Vispaar taa sisteema bija diezgan stulba.
aivv ... tiesaam kaada skjirba, tu taapat nemaaki ciiniities wink.gif ... un trollji ir atpalikusi spalvaini radiijumi, taa kaa nav briinums , ka nevari sanjemties , lai nosmeereetu seju aa iists trollis...
laughing.gif .... vareetu veel ieviest "uuberparaako " rasi , kuriem buutu jaaskraidaplikiem ar egles zaru di..saa, un vinji dabuutu +4 hp..
... laughing.gif ... tas tik taa humors dwarf_a.gif
Godzilla
CITĀTS(Kurbads @ 29.07.2005 14:20)
  laughing.gif  .... vareetu veel ieviest  "uuberparaako " rasi , kuriem buutu jaaskraidaplikiem ar egles zaru di..saa, un vinji dabuutu +4 hp..
... laughing.gif ... tas tik taa humors dwarf_a.gif
*



hahaaaaa, haaaaa, haaaaaa!! laughing.gif Es to gribeesu noteikti redzēt! A kā jums tur ar aviāciju ? Nav kādi lidojošo troļļu varianti paredzēti? rolleyes_a.gif
Grims
Izlasi taču noteikumus, Kurbad!

Nekādu lentīšu nebūs.
aivvv/troll dream walker
ciiniites ta nemaaku bet ssaut maaku un galvenais maaku beegt man godiigi sakot tas ir diezgan vitaali buutiski....

bet es netaisos kraaot seju silent.gif
soirvakt
nu bet kas teu to liek darit
Kurbads
... par egles zaru gan var padomaat, ko?... laughing.gif
aivvv/troll dream walker
labi labossu savu teikumu netaisos kraasot seju un netaisos atteitkies no hitpointa kas visiem trolliem pienaakas vienliidziiigi


(un maariit ieej kaucekllos laizzam dzert alu man pz nestraadaa)
Kamazs
CITĀTS
netaisos atteitkies no hitpointa kas visiem trolliem pienaakas vienliidziiigi

Vai tu domā, ka esi vienīgais spēlētājs? Vai zini cik daudzi grib atcelt to +1 hp? Un viņiem ir zināma taisnība. Ja tu esi tik nožēlojams trollis, ka viena hp trūkums tevi var apturēt, tad no comments.
Andza
Nu bet, doh, man liekas katra troljlja troliibas pakaapi nenosaka kaut kaada abstrakta +1 hita eksistence vai melna purna maaleetiibas pakaape. To IMO nosaka atspeele.

Un es nedomaaju, ka troljlji buutu jaadala peec sejaam zemaakos vai augstaakos. Taas vienkaarshi ir dazhaadu novadu vai tipu troljlju rases. Vienkaarshi tiem ar melnajaam mordaam ir taada iipatniiba, ka jamie ir izturiigaaki. Tas vinjus nepadara par vairaak troljljiem, kaa paareejos baalaakos troljljus.

Piemeeram, Aivvvs ir paziistams, kaa tipisks trollis un troljlju lietu aktiivists. Un pienjemsim mums ir veel viens mellais trollis, kursh neko nedara un kautriigi tikai tusee visiem liidzi. Nu kursh no vinjiem buus trolliigaaks? Protams, ka Aivvv, taapeec, ka jamais vairaak iejuties un vairaak atspeelee.

Hits un kraasa ir tikai speeles mehaanikas un stila elementi.
Raine
hehe... nopietni esmu noskaņota iegūt čīterisko +1 happy.gif

neliela piebilde par pelniem - tie bojā sejas ādu. Tā kā lūkojos uz kādu citu variantu par sejas krāsošanu.
DarkJedi
Nu gan sviestā sagājuši. +1 -1 + 1.5 -1.5, +0.25 -0.25 neesmu piedalījies nevienā šāda veida pasācienā, taču pēc manām domām galvenais ir fun gūšana. Ja fun dod tīra seja, tad nekrāso to, ja fun dod +1 HP, tad krāso seju. Tā ir klasiska izvēle. Pašam jāsaprot kā būs labāk. Ā bet ja gribās nekrāsot seju, bet gribās +1 HP, tad tikpat labi var gribēties +2, +20 +55 u.t.t.smile.gif
Berzo
Arii ljoti gribu lai manaa pirmajaa TN un vispaar shitaadaa pasaakumaa aivvv piedalaas... Un veel varjau maskas iamantot... Maskas arii es domaaju vareetu buut pienjemams elements, bet par visiem liidzekljiem ko mineejaat sejas maaleeshanai, tie ir nenoturiigi pret lietu un liishanas gadiijumaa var teikt ir neizbaagama kraasas iekljuve aciis...!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.