Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: TN:C dalībnieka aptaujas anketa
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > Troļļu naktis > TN:C
Lapas: 1, 2
Susuriņš
Kā daži jau ir pamanījuši, augustā notiek BDLS "Troļlu naktis: Hronikas". Lai GM varētu labāk sagatavoties draudošajām briesmām, potenciālajiem spēlētājiem būtu vēlams aizpildīt aptujas anketu. Atbildes lūdzu sūtīt uz e-mailu trollu.naktis@gmail.com.

1.Kā Tevi sauc (īstā dzīve/niks)?
2. Tavs telefons?
3. Tavs e-pasts?
4. Vai vēlies tikt informēts par svarīgiem notikumiem ar e-pasta palīdzību?
5.Spēlē Tu būsi...
• Trollis
• Ziemeļnieks
• Neesmu izlēmis, drīzāk trollis
• Neesmu izlēmis, drīzāk ziemeļnieks
• Nav ideju, gribu zināt vairāk par rasēm
6.Vai Tu domā aktīvi piedalīties cīņās?
7. Vai Tu spēj pats sevi apgādāt ar ieročiem?
8. Vai Tev ir bruņas? Kādas?
• Ķēžu krekls
• Virvju krekls
• Roku/ kāju sargi
9. Vai Tu vēlies nodarboties ar buršanos spēlē?
10. Kādas burvestības Tu sev vēlētos?
11. Vai Tev ir tiesības un personīgais transports uz spēles laiku?
Cik vietas?
12. Vai Tu vēlies, lai tiktu atļauta ēdiena un ieroču zagšana (loot)? (Neattiecas uz OOG mantām)
• Atļaut ēdiena zagšanu
• Atļaut ieroču zagšanu
• Aizliegt jebkuru zagšanu
13. Vai Tev ir pieredze BDLS? Kādās?
14. Ar cik procentiem Tu novērtētu savu iespēju ierasties spēlē?
15. Kādi iemesli Tev liktu neierasties uz spēli?
16. Vai Tu vēlies ierasties spēlē ar speciālu autobusu no Rīgas? Cik daudz naudas Tu esi gatavs maksāt par autobusu?
17. Ko vēlies redzēt spēlē? (Raksti, cik daudz vien vēlies)


Papildus būtu vēlams norādīt, kādus cilvēkus Tu vēl taisies ņemt līdz, uzrakstīt to vārdus un minimālo kontaktinformāciju.


Paldies! TN GM komanda.
Kamazs
Paldies, K... par anketu! Savukaart no savas puses gribeetu visiem, kas apdomaa iespeeju ierasties speelee tomeer to aizpildiit un nosuutiit. Ja juus to izdariisiet gana laiciigi, mees izpeetiisim tendences un vareesim vismaz meegjinaat njemt veeraa juusu veelmes. Ja juus neatsuutiisiet anketu, mees nezinaasim, kas jums TN speelees ir svariigaakais un turpinaas kliist viedoklis (miits?) par to, ka vidusmeera TN speeleetaajs veelas galju, galju, nedaudz nepamatotas slepkavoshanas un galju, galjU!

Tiem, savukaart, kas uzskata, ka speele vinjiem ir ok un neko negrib mainiit, ka gan jau meistari uztaisiis taa, ka patiks, tik un taa ir jaasuuta shii anketa, jo mums nepiecieshams veikt diezgan buutiskas apleeses, kas balstaas uz apmekleetaaju skaitu. Tas noziimeetu papildus eertiibas klientiem - jums, speeleetaajiem. Bet tad mums jaazina orienteejoshie apjomi pasuutiijumiem un citaam lietaam, taapeec

luudzu, njemiet sho anketu nopietni, aizpildiet (kaut vai minimaalistiski) un iesuutiet uz ieprieksh noraadiito adresi peec iespeejas aatraak.

Taapat arii izpatikas uzskaites sisteema, shkjiet, nebuus triviaala un mums ir nepiecieshams lietotaaju...speeleetaaju regjistrs gana laiciigi (*un tas noziimee tagad, uz karstaam peedaam, tieshi tagad, ibitiit*).

Reekjinieties ar to, ka iesuutiijushi anketu un sanjeemushi GMa atbildi, juus kljuustat pilntiesiigi TN speeleetaaji. Bez anketas juus speelee var sagaidiit dazhaadi nepatiikami paarsteigumi.
Martins
Lūdzu šeit vai citā pavedienā lieliem spīdošiem neona burtiem norādīt TNH notikšanas laiku! Varbūt visi to jau zin un tikai es kā bārenītis tukšu galvu staigāju, bet no tā, kad notiks, ir būtiski atkarīgs kā man vienoties par brīvdienām darbā.
Kamazs
TNH notiek 12., 13., 14. augustā
Kedriks
Ak, vai manu vai! crying.gif Kāds posts un neražas gadi! Mana varenā persona šai laikā it nemaz i nebūs Latvijā! sad.gif Taa ka pagaidām nevareešu pildīt Aivv sensenos laikos dotos olījumu...sad.gif grin.gif
Kamazs
Nekas, Kedrik, mēs tevi noteikti pieminēsim. Pieņemu, ka pēc seniem ticējumiem, tu žagosies. Ja tevi reizē pieminēs kādi 20 cilvēki (kas rituāli sastājušies aplī), varbūt būs interesants efekts...hmm...

Bet, pie anketas lietām - tādas pagaidām ir atsūtījuši tikai 5 (man šķiet) cilvēki. Kas, ja tā domā, nozīmē, ka uz spēli būs tikai 5 cilvēki. Ja uz spēli plāno ierasties tikai pieci cilvēki,tas nozīmē, ka arī spēli vajag pieskaņot pieciem cilvēkiem. Mēs jau sameklējām mazāku poligonu.

Plus, starp citu, atceraties Wiineru, kas nenotika? Veidotāji kaut ko pieminēja, ka nevarot sagatavot spēli ar tādu skaitu utt utt.. Ceru, ka anketas iesūtīs vēl nedaudz cilvēki, citādi nākamajā GM sapulcē es iesniegšu priekšlikumu atcelt spēli.
Susuriņš
Tas patiešām nav smieklīgi. Potenciālais spēlētājs maldās, ja domā, ka par pieteikumu ir uzskatāma pirms dažiem mēnešiem izmesta frāze: "Nu moška es arī atbraukšu!" Pa šo laiku daudz kas var būt mainījies. Var gadīties, ka šī frāze ir izmesta pieklājības dēļ. Tāpēc par reāliem pieteikumiem tiek uzskatīta tikai anketu iesūtīšana, un ne jau tāpēc, ka GM negribētu spēlē kādu redzēt.

Atkārtoju vēl vienu reizi: "Kamēr neesi iesūtījis anketu, tiek uzskatīts, ka TN:C Tu negrasies piedalīties."

Mums nevajag anketas, lai tās spraustu pie sienas un lasītu vientuļos vakaros. Veidojot spēli, ir jāpieņem daudzi lēmumi un izvēli bieži atvieglo tas, ka zini, ko grib spēlētāji. Ceru, ka paši saprotat, cik nozīmīgs atbalsts ir atbildes uz anketas jautājumiem.

Ja ir kādas problēmas ar anketu nosūtīšanu vai jebkādi citi jautājumi, sūtiet PZ man, Kamazam, soirvakt vai Lord Fish.

Liels paldies visiem, kas anketas jau nosūtījuši!
krekeris
CITĀTS(Kamazs @ 17.07.2005 23:07)
Reekjinieties ar to, ka iesuutiijushi anketu un sanjeemushi GMa atbildi, juus kljuustat pilntiesiigi TN speeleetaaji.
*


Es anketu iesūtīju vakar, bet atbildes vēl nav. Vai e-pasts nogļukojis? Vai GMa atbilde ir K... pēdējais posts?
Andza
Jaa, jaacer, ka GMi raksta arii atbildes mailus, lai var zinaat, ka sanjemts.
Martins
Man neraksta. Laikam vairs nemīl. Bwaaaaa.. crying.gif
Dinaer
kautkas kopiigs - GM tieshaam nav atbildejushi, bet cik esmu redzeejusi no malas, tad gatavoshanaas TN ir pamatiiga un cilveeku pavisam noteikti buus vairaak par 5 smile.gif
Kamazs
CITĀTS
tad gatavoshanaas TN ir pamatiiga un cilveeku pavisam noteikti buus vairaak par 5

Jā. Septiņi.
Grims
Ir taču vasara, tauta dzīvojas brīvā dabā nevis sēž forumā - ko var gribēt.
Sindra
Teikšu kā ir...
Gļukainā vietā jums tā epasta kaste uztaisīta.

Es no Tijas saņemu jau 5 kopiju no tās pašas vēstules. Jā un zinu, ka rīt no rīta, kad atnākšu būs vēl 10... šim saitam ir lielas problēmas....
Kamazs
OK, anketas suutam kā bija - uz TN@cc.lv, bet K... apsolās atbildēt pa citu epastu.
krekeris
CITĀTS(Sindra @ 21.07.2005 15:52)
Teikšu kā ir...
Gļukainā vietā jums tā epasta kaste uztaisīta.

Es no Tijas saņemu jau 5 kopiju no tās pašas vēstules. Jā un zinu, ka rīt no rīta, kad atnākšu būs vēl 10... šim saitam ir lielas problēmas....
*


Vismaz kaut kas! Es gan joprojām neko neesmu saņēmis atpakaļ. Laikam neesmu piemērots. laughing.gif

Ģenerālim neviens neraksta. silent.gif
Northwatch
*Pssst! Pulkvedim......*
Dinaer
man arii nezkaapeec shkiet ka jums tas pasts gluko.
iesaku varbuut sanjemt anketas tepataas, tas vismaz straadaatu ...

vai arii ja esat sanjeemushi tomeer to nelaimiigo anketu, tad par to atbildeet sheit.

eem - zinaams ka reine ir noorganizeejusi veselu trollu komandu kas mani nemiil, taapeec es prognozeeju ka buus vairaak arii par septinji ...

beztam - Aivvvs ar mani sadereeja ka buus paari simtam speeleetaaju smile.gif
Susuriņš
Sakarā ar paziņojumiem par problēmām ar iepriekšējo e-mailu, lūdzu sūtiet visu to uz trollu.naktis@gmail.com

Lūdzu kāds no auroriem nomainiet arī adresi pavediena iesākumā! (Jau iepriekš pateicos!)
Grims
Arī tad, ja esmu jau aizsūtījis uz pirmo adresi?
Susuriņš
Nē, tas attiecas tikai uz tiem, kas sūta tikai tagad. Izņēmums, ir gadījums, ja jums šķiet, ka neesmu anketu saņēmusi, uz ko varētu norādīt fakts, ka neesmu uz to atbildējusi.


P.S. Grim - Tavu anketu esmu saņēmusi.
Kamazs
Uz doto brīdi ~23 cilvēku ierašanos var nojaust. Tas, diemžēl, ir kaut kādā mērā minimums, pie kura spēle notiek, tādēļ diemžēl nevarēšu ieteikt GMiem atsaukt pasākumu. Eh...

Bet neskatoties uz to, anketu tomēr ir kritiski maz. Varbūt, lai stimulētu anketu iesūtīšanu izdarīsim tā, ka visi, kas būs iesūtījuši anketas saņems kādu izpatikas bonusu (handikapu) - sāks ar +1, kamēr kaut kāds procents (10-20%) no tiem, kas neiesuutiija saņems izpatikas mīnusu (sāks ar -1). Tās, protams, ir manas spekulācijas, kuras GMu padome droši vien nopels, bet, esiet, jopcikiņ, brīdināti, suņi.

Jo vairāk tādēļ, ka atsūtīt e-mailu nav grūti. -----> trollu.naktis@gmail.com.
Kraukleenss
nesatraucieties, man kaa skatiitaajam no malas, skjiet ka viss buus kaartiibaa, jo no tiem cilveekiem, kuri brauks uz speeli no manas puses anketas ir iesuutiijusi mazaak kaa puse.
Inx
aizsuutiiju saveejo uz trollu.naktis@gmail.com smile.gif

jaa un nav ko iespringt. cilveeku buus daudz vairaak nekaa ir pieteikushies.
kaamis
ir taada probleema, ka dazji no raines troljiem shobriid nevar nosuutiit anketas, jo atrodas laukos, taakaa vareetu buut sagaidaamas shiis anketas peedeejaa mirklii.

p.s zanete biisties, trolji ir uztaisiijushi arbaletu manufaktuuru mace.gif
Dinaer
nu ir ````aa !!! fear.gif blink_a.gif

nu bac ! cik var ... vai juus tieshaam veelaties lai es visu speeli pavadiitu seezot mirusho valstiibaa un dzerot teeju ar mirusho valstiibas karali?

ceru ka vinjam mana kompaanija patiks silent.gif
Kamazs
Mirušo zemes nav, līdz ar to tas tev nedraud, Zan-et. Lieku reizi atgādināšu TN:C nomiršanas-atdzimšanas kārtību/shēmu, kas ir cieši saistīta ar izpatiku.

Lielākā daļa spēlētāju sāk spēli ar izpatiku 0. Ja tos spēles laikā pārsteidz nāve (Zaneti atron troļļi), tad mirušais tēls dodas vai nu pie sava ciema vecākā, vai nu pie kaimiņu ciema vecākā (bet savas rases tikai - cilvēki pie cilvēkiem, troļļi - pie Raines, aivvvv vai soirvakta aka Mārīša) vai Dāsna (abas rases var iet pie Dāsna) un lūdz to atdzīvināt. Praktiski tas nozīmē - eita miruši atdzīvoties tur, kur tuvāk un ērtāk.

Kad gars nonāk pie ciema vecākā vai Dāsna, ar kuru tas var sarunāties, tad tas veic zināmu rituālu (kas varētu ilgt vidēji 5 minūtes) un beigtais atgriežas dzīvē kā jauns. Tiesa, katrreiz nomirstot tēla izpatika krītās. Ja jūsu tēls sāk mirt pārāk bieži (lasi: izpatika sasniedz -2 vai -3, ja nemaldos), tad ciema vecākais vairs nevar atdzīvināt - to var vairs tikai Dāsns. Kas, visticamāk, tik vienkārši vairs nebūs ar mieru atdzīvināt un spēlētājam būs jāuzņemās kāda NPC loma (skat. TN:L, tie, kas nebija PC, bija NPC, tātad spēles process ~ līdzīgs - jādara tas, ko GMs liek, rīcības brīvība = tuvojas nullei).

Katra NPC loma atjauno izpatiku par aptuveni 1 punktu. Par NPC var būt kamēr izpatika ir zemāka par 0. Dāsns var izlemt vai pietiek ar vienu lomu vai vajag atjaunot izpatiku līdz nulles līmenim (tātad aptuveni 2-3 lomas).

Bet, izpatiku var celt pildot kvestus. Tie pamatā dod 1 punktu par izpildi, ir nopietnāki kvesti - tie dod ap 2 punktiem. Ja izpatika pārsniedz 3, 7, 12... punktus, tēls piedzīvo "level-up'u".

Tīri spēlē, protams, nekādi cipari neeksistēs - tos spēlētājs nekad tā īsti nedrīkstēs zināt, tie būs GMu pārziņā. Toties tie ietekmēs spēles procesu ar jau apstāstīto atdzimšanas un kvestu pildīšanas kārtību. "level-up's" izpaužas kā paša Dāsna sūtīts uzaicinājums paviesoties Prizdē - viņa rezidencē. Tur, visticamāk, tas pastāstīs, cik tēls liels malacis ir un ko labu iesācis, tādēļ saņēmies dievu labvēlību. Dievu labvēlību spēlētājs izvēlās pats - vai nu zināma naudas summa, vai nu ēdiens, kas nekur citur nav atronams (čipsi! kola! sausi čipsi!, viss, protams, no Tn settingam autentiskiem trauciņiem), vai kāda dāvana, vai arī amulets. Var arī "level'up'ā" atteikties no amuleta/dāvanas par labu nākamajam "level-up'am" cerībā saņemt spēcīgāko amuletu, dāvanu.

Protams, nav pieļaujama "tirināšanās uz robežas" jeb levelapa sasniegšana(3 ip), nomiršana(3-1=2 ip), 1 kvesta izpilde(2+1=3 ip) un atkal levelapa sasniegšana(3 ip!).

Vēl pāris vārdu par armiju, jo tai ir cita atdzimšanas tehnika. Spēles sākumā katrs ciems(kā troļļu, tā ziemeļnieku) sāk spēli ar noteiktu skaitu armijas vienību. Tas nozīmē tikai to, ka, ja nomirst kareivis, tas dodas pie tuvākā atdzemdētāja (ciema vecākie vai Dāsns, bet ne armijas virspavēlnieks) un bez rindas, bez rituāla un bez izpatikas zuduma atdzimst. Taču kareivim katrreiz atdzimstot, atbilstošās armijas vienību skaits samazinās par vienu. Kad to skaits sasniedz nulli, kareivji atdzimst kā parasti cilvēki - ar rindu, ar rituālu, ar izpatikas zudumu.

Kareivis, kas atsakās klausīt virsnieka pavēlēm var tikt pasludināts par dezertieri automātiski zaudējot šīs priekšrocības un iegūstot daudzas problēmas.

----------------------------------
Tātad, Žanete, ja troļļi tevi mēģinās nokniebt, tad turies tuvāk ziemeļnieku armijai, jo tad tiem nāksies tikt galā ar tiem. Un tādi sirojumi bez stratēģiskiem ieguvumiem tikai novājinās to spēkus. Tāpat ir vērts arī padomāt par bruņotu apsardzi vai turēšanos ciemā vistālāk no troļļu "robežām".
Hikari
Nosūtīju anketu un ceru saņemt arī nelielu palīdzību, jo es šogad piedalīšos pirmo reizi un daudz ko vēl nesaprotu... sad.gif
Inx
izpatikas sistēma man patīk... laughing.gif tas veicina labu geimpleju noteikti.
Dagalur
Jā.... interesnati vispār smile.gif

un kas notiek ar kareivjiem, kad vinji paariet ciematnieku statusā? Vinji vēl ciiniities varēs?
kaa tad buus taalaak ar visu ligzdu? kas ta taa apr ligzu bez policijas...
un vai bijushie kareivji varēs kaut kādā veidā atgūt kareivja statusu(vai vispār to ir eispeejas kada veidaa iegut speeles laikā?) , jeb arī būs jaacelj būdas lai dabuutu +ā kauajs vienību skaitu? smile.gif
jeb es atkal esmu kko parpratis?

P.S.
anketu esmu jau nosūtījis un atbildi ar esmu sanjeemis grin.gif
tagad tik jaauzcep leģenda.
GameMaster
Cik es sapratu, karotāji atgriežas spēlē, kā karotāji. Tikai atdzimšana jamiem kā zemniekiem (tb - tikai pie Dāsna). Varbūt es kaut ko jaucu.
Kamazs
Kareivis atdzimst tieši tāpat kā visi citi (zemnieki, peoni, hehe) tikai bez rindas un rituāla - hops un dzīvs. Toties samazinās vienību skaits. Kad vienību skaits ir 0 konkrētajai armijai, kurai kareivis pieder, tad kareivis vairs nevar tā vienkārši - hops! - atdzimt. Viņam jāstāv rindā (ja ir, protams), jāizcieš rituāls, jāzaudē izpatikas punkts un, ja izpatika pavisam zema, jādodas pie Dāsna skaidroties. Tas pats notiek arī ar dezertieriem - tie nevar atdzimt uz vieniibu rēķina vairs.

Rezultātā iespējamā situācija frontē var būt ~ tāda - troļļi uztaisa sirojumu vienam ziem-ciemam. Aplaupa, kādi 2 nomirst. Otru sirojumu - 1 vai 2 atkal atstiepj pēdas. Trešo sirojumu... tad ziemeljnieku armija nolemj riikoties un naakamajaa reizee uztaisa "zasadu" ar riktiigu smagi brunjotu paarspeeku taktiski izkaartojushies atdauza visus trolljus (kas naaca). Tagad trolljiem ir vieniibu skaits kritiski samazinaajies un tie nevar vairs atljauties taa vienkaarshi naakt sirojumaa, jo ja atkal izsitiis, vinji vairs nevarees aatri atdzimt taadejaadi pakljaujot savu ligzdu briesmaam. Jo vairaak, tie var zaudeet izpatiku un tad vispaar ilgu laiku netiks pie karoshanas (buus jaakalpo Daasnam kaa NPC). Te arii paveras Ziemeljniekiem iespeeja profilaktiski padauziit trolljus, lai samazinaatu to skaitu ( "izsistu" ) taadejaadi noveershot potenciaalos sirojumus.

Vieniibu skaitu armija var palielināt spēles laikā, bet tas nav triviaals process. Buutiibaa ir jaasuuta veestules augstaakajaam politiskajaam amatpersonaam un jaapamato, kaapeec vajag vispaar armijai papildspeekus. Tiesa, uzreiz buus jaapaskaidro, kaapeec ir iztruukums ("ai, gribeejam paskaldiit ziemeljniekus" shoreiz neies cauri visticamaak). Vaardsakot, ar veestuleem buus jaaveido politiskaas attieciibas - jaadomaa ar kuru karavadoni runaat, varbuut kaadam ko piesoliit etc. etc.. Varbuut vajag piedraudēt? Te paveras spozhas iespeejas diplomaatiem izveersties.

PS: Lai rakstiitu veestules ir jaapaarzina TN rakstu valoda un jaazina adreses kam suutiit.
aivvv/troll dream walker
anketas????????? laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif

kaadas veel ````in anketas atvainojos par izteicienu
ja nav kaadam ko dariit tad lai jau suuta
un gatavojieties vien uz 100 un vairaak cilveekiem

un zzanete tak buus tirgotajs huh.gif personiski sadossu pa ````u tiem trolliem kas man ccakarees attieciibas ar tirgotaajiem ....tas ir bridinaajums silent.gif
Kurbads
heh .. es pirms paaris dienaam tipa anketu nosuutiju,ceru,ka kaads to ir iecekojis.
Un par tam armijaam...
Kamaz, tu tiesaam domaa, ka ziemeljnieki un trollji nesavaaksies divos milziigos baros un netaisiis MEGABATAALIJU? Vispaar jau man ir taada kjeceriiga doma,ka taatas arii ir plaanots...no seerijas, ka veesturi veido pashi speeleetaaji. Tas arii ir labi, jopatiesiibaa ir ljoti gruuti iapzinaaties sevi un larpa pasauli, ja par pasauli NEKAS NAV ZINAAMS...to es domaaju taa, ka nez zinaams, kas notika vakar, aizvakar un pirms meenesa, un kaapeec tiesi sis cilveeks ir vadonis, un kaapeec trollji un ziemeljnieki joprojaam nav viens otru iznesushi....
Kamazs
CITĀTS
Kamaz, tu tiesaam domaa, ka ziemeljnieki un trollji nesavaaksies divos milziigos baros un netaisiis MEGABATAALIJU?

Vai tas ir tas, ko spēlētāji grib?

Aizliegts nekas nav. Kā vienmēr.

CITĀTS
ja par pasauli NEKAS NAV ZINAAMS...to es domaaju taa, ka nez zinaams, kas notika vakar, aizvakar un pirms meenesa, un kaapeec tiesi sis cilveeks ir vadonis, un kaapeec trollji un ziemeljnieki joprojaam nav viens otru iznesushi....

Kāpēc tu domā, ka šajā spēlē vajadzētu kādam kādu iznest? Pēc spēles vēstures nekur nav teikts, ka troļļi un ziemeļnieki gatavojas karam, kurš sāksies šīs spēles laikā. Kamōn! Vienkārši spēle notiek reģionā, kur ziemeļzemes ciemi ir tuvu troļļu ciemiem, citādi tā ir tīri ikdienišķa aina spēles pasaulē - troļļi atnāk reižu pa reizēm pasirot (es pieņemu, ka viņi tā dara un darīs, jo tā tie ir darījuši), bet tas nav MEGA LIELAIS UZBRUKUMS™. Situācija ir kaut kas līdzīgs Rietumromas impērijai 5ajā gadsimtā, kur barbaru lomās troļli un izvirtušo romiešu - ziemeļnieki. Nav plānota lielā kara sākšanās šajā spēlē.

That being said, though... jāpiebilst, ka spēlētāji var tādu iesākt. Kālab ne? Spriedze tak ir. Taču tas šoreiz nebūs vienkārši aiziet un izsist - atcerēsimies militārās vienības, diplomātiju un korespondenci. Karš ir ļoti dārga izklaide un tur vajag spēcīgu aizmuguri (pakaļu), lai uzsāktu ko tādu.

Un to, kāpēc viens cilvēks ir karavadonis - laikam viņš pirms tam bija kareivis un uzkalpojās, ne?
aivvv/troll dream walker
es tev varu atbildeet kamaza vietaa nee nav gan plaanots un neticu gan ka kurbad tu to speetu noraganizeet tongue.gif
soirvakt
nu tas kapec troli un ziemelnieki nau viens otru iznesusi tas taks ir passaprotami viniem abiem ir milzigas imperijas un kars ir noticis loti sen kura neviena puse neieguva smagu parsvaru

un par to lai visi troli nepvienosos es meiginasu parupeties cik vien bus manos spekos
Kurbads
Bet Kamaz, kaa jau teicu ,iepriekseejaa rakstaa, patiesiibaa nevienam par iisto speeles veesturi nekas nav zinaams (taapeec, paredzu, ka tieši taa arii notiks (šeit domaaju megabataaliju)... varbuut pastaastiisi kaadu storiju par katras rases gaitaam un kaapeec ciems atrodas tieši tur kur tas atrodas, un kaaads bijapeedeejais lielaisnotikums ziemeljnieku un trollju dziives rutiinaa...vai varbuut par tn:C veesturi jaauzskata tn1,2,3 notikumi?
Ar to gribu teikt, ka nezināmais vairo agresiju.

peace!
Kamazs
Protams, TN1-3 ir vēsture TN:C pasaulei. Tikai TNC notiek citā vietā un vēlāk - cik vēlāk, to neviens nezina. Politiskā situācija neko diži nav mainījusies - ir troļļu ciemi, tiem blakus ziemeļnieku ciemi. Ziemeļnieku armija izpilda policijas funkcijas šajos ciemps, kā arī atvaira troļļu laupīšanas sirojumus (kas nav militārs uzbrukums, bet vienkārši bruņotas laupīšanas). Neviena puse otrai nav pieteikusi karu jau gadus 200 (kopš tās Lielās kaujas pie Madaras ciema, kuras laikā tika uzartas Troļļu Vagas). Tas, ka kaut kādas sadursmes notiek (a la Madaras ciems, sirojumi), tas ir sīkums. Nu vienīgi tas, ka daži apgabali, kuri nepiederēja ziemeļzemei, ne arī troļļu valstij tagad nonākuši troļļu rokās (Madaras ciema apgabals, tieši pēc notikumiem pirmajās spēlēs). Bet tas notika nu ~ kaadus gadus 10, 20 pirms tam, lai gan neviens skaidri neatceras, jo par to apgabalu tāpat ziemeļzemei maza interese.

Nu lūk, TNC ir vienkārši tāda epizode šajā laikā. Nav nekāda pamata domāt, ka tūdaļ sāksies karš - rīvēšanās, abpusēji sirojumi un soda ekspedīcijas, tāda ir pierobežas ikdiena. Bet tas nav karš.

Kara uzsākšanu es pieminu galvenokārt tādēļ, ka tas var izcelties, jo, atkārtošos, saspīlējums tomēr valda. Bet tikpat labi tas neizcelsies vēl nākamos 20 gadus kā līdz šim.
ALmanax
es tikko kā no troļu naktis mājaslapas izgājis, daudz ko nesaprotu:
1) pašā mājaslapā par konkrētiem datumiem nekas nav teikts, bet te forumā paziņo ka 12,13,14 augustā! Bāc, mājaslapā teikts vasaras beigās rudens sākumā, ja tā būtu tad es ar varbūt piedalītos...
2) īsti neierubijos par to vietu kur tas viss notiks - kur viņa vispār būs? Jo teiksim es dzīvoju D-pilī un gribu tikt uz šo pasākumu, bet uz Rīgu braukt negribu\nevaru un gribu nokļūt uz šo TN:C pats! Un lai to paveiktu man jāzin konkrēta vieta!?
3) man kā tādam cilvēkam, kas uzzināja par TN 2h atpakaļ liekas ka pastāv pārāk maz konkrētas infas (minēts augstāk) - viss kaut kā izmētās pa forumiem un dažādām lapām... kapēc nevarētu to visu (pat mazākās izmaiņas) rakstīt mājaslapā par visām TN kopumā!?

P.S. Bet TN mani nereāli stipri ieinteresēja!!! RPG tikai reālajā dzīvē - vienkārši sapņi piepildās...
P.S.S Visa tā TN būšana un padarīšana ļoti atgādina UO ( īpaši jau tā spoku sistēma)...
Kamazs
ALmanax, diemžēl tu patrāpījies visai neveiksmīgā brīdī - tikko pasākums tika pārcelts, tāpēc forumā nav apdeitota informācija visur. Spēle tiešām notiks vasaras beigās/rudens sākumā, precīzi datumi tiks izlikti mājaslapā un arī šeit nedaudz vēlāk.

Tas pats arī par poligonu - tiklīdz tas galīgi būs nokārtots, būs karte, instrukcijas utt.. Diezgan reāli, ka tas notiek netālu no Ādažiem.

Tas par to haotisko izkārtojumu - nu, no sākuma bija forums, kur pamazām parādījās informācija, cilvēki komentēja utt., tad tas viss tiek apkopots un iemests mājaslapā. Kas tieši tevi interesē par spēli un nav pateikts mājaslapā? - Jautā vai nu šeit (piem. topikā FAQ) vai privāto ziņu man, vai sūtīt e-pastu uz trollu.naktis@gmail.com.

Visas svarīgākās izmaiņas ir mājaslapā. TN:C vēl nav notikusi un drīzumā notiks, pieteikšanās rit pilnā sparā.

Ja kādi konkrēti jautājumi - droši, spēles GMi gatavi atbildēt.
ALmanax
paldies Kamazs, ņemšu vērā tevis teikto un mēgināsu tagad reāli izplānot savas iespējas piedalīties TN:C... unsure_a.gif
SkadY
Iesaku palasīt kādus topikus par vecajām TN spēlēm. Tur ir ĻOTI daudz info, taču daudz kas novecojis. Visu protams nekad neizlasīsi taču pamēģini atrast galveno.
Kedriks
Nu bet kurš tad lasa VECOS pavedienus? Es ar kādreiz tā naivi domāju! Nelasa, NELASA neviens viņus! Spēlētājam VISS ir jāiebaro 10 x pārgremotā veidā ar karotīti mutē tieši pa taisno! laughing.gif
ALmanax
CITĀTS
Nu bet kurš tad lasa VECOS pavedienus? Es ar kādreiz tā naivi domāju! Nelasa, NELASA neviens viņus!


Es lasu... laughing.gif

CITĀTS
Spēlētājam VISS ir jāiebaro 10 x pārgremotā veidā ar karotīti mutē tieši pa taisno!


Pacik esmu reāli ienteresējies tad arī apņēmības (pagaidām) pietiek paložņāt pa vecajiem topiciem...

P.S. Ah jā, starpcitu - vai ir kāda cilvēku grupa kas dzīvo Daugavpilī vai Latgalē un piedalās šajās te brīvdabas lomu spēlēs???
Kraukleenss
Varbuut kaads vareetu iemest mazu sarakstinju, kas buus pie troljiem un ziemeljniekiem, lai vismaz aptuveni rastos nojausma, kas ir kuraa pusee un kas tavaa komandaa. Jaazin tachu kuriem jaasaak braukt augumaa grin.gif
Grims
Galvenās aktīvās figūras jau visiem zināmas. Un vakar atestācijā nešķita, ka būtu problēmas saprast, kuram jābrauc augumā. wink.gif
Andza
Nu Mārīc aka Soirvakt un Aivvv ir skaļākie troļļi.
No kadriem, kuri ir akcentēti ziemeļnieki, zinu Trako Caru, Grimu (ja nemaldos), Gamemasteru. Es laikam arī būtu pieskatāms pie ziemeļniekiem. Galu galā visus TN esmu bijis ziemeļnieks.
SkadY
CITĀTS(ALmanax @ 10.08.2005 09:06)
P.S.  Ah jā, starpcitu - vai ir kāda cilvēku grupa kas dzīvo Daugavpilī vai Latgalē un piedalās šajās te brīvdabas lomu spēlēs???
*


Jā - es braucu no Jēkabpils.
Kedriks
Nu jā... Daugavpilī pastāv arī kaut kas TĀDS: www.rubez.times.lv ... tas ir klubs, kura viena daļa uzdodas par BAAAIGAJIEM rekonstruktoriem, kaut gan pat normāls roļeviks par viņiem nežēlīgi ierēks! wink.gif Īpaši sajūsmināja "turnīra" ekipējums! laughing.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.