Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: "Uzrādīta kļūda", iesūtot atbildi
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Info & jautājumi > Foruma lietošana
Siriuss Bleks
Tiko cītīgi nopūlējos lai uzrakstītu labu atbildi kādam pavedienam (baigi garu), bet kad uzspiedu nosūtīt parādījās kaut kas tamlīdzīgs:
Uzrādīta (vai varbūt notikusi) kļūda.
Un tad mani lūdz reģistrēties... Tā nav pirmā reize....
eyedam
Būtu labi, ja tu tomēr ierakstītu arī šeit, kāda īsti tā kļūda bija. Tur vajadzētu būt rakstītam "Uzrādītā kļūda bija:", un tad uzrakstītai kļūdai.

Vai vari uztaisīt kļūdas paziņojuma lapas ekrānuzņēmumu ([Alt]+[Print Screen] un iekopē kādā attēlu redaktorā ar [Ctrl]+[V]).

Citādāk nenieka nevaru palīdzēt - kļūdas var būt ļoti dažādas.

Un to rakstu, cerams, nepazaudēji pavisam. Interneta pārlūkā uzreiz nospiežot "Back" ("Atpakaļ"), parasti ierakstītais teksts saglabājas.

eyedam
~SweetIrony~
tas gadiijumaa nebija saistiits ar HP6 noteikumiem, ka no 15. juul. nevarees pievienot atbildes pavedieniem, kas ir Dienas Paregjii? man vismaz taa shkjiet, jo arii man tikko taa sanaaca... (kam negadaas)
unsure_a.gif
Švilpaste
Ja, man ari ta liekas. Jo sovakar gribeju iesutit Dienas paregi atbildi,bet nelava.
silent.gif
Siri
CITĀTS(Tuziks @ 15.07.2005 23:06)
Ja, man ari ta liekas. Jo sovakar gribeju iesutit Dienas paregi atbildi,bet nelava.
silent.gif
*


CITĀTS
Sadaļā komentāru iesūtīšanas iespēja uz laiku ATSLĒGTA. Vairāk lasi šeit.


Jā, tas ir saistīts ar jaunās HP grāmatas iznākšanu. smile.gif Sīkāk iedotajā linkā.
Shadowstalker
Zin, būtu labāk, ja šo piebildi par "slēgts/atslēgts" rakstītu sarkaniem burtiem, varbūt pat boldā. Būtu vieglāk pamanīt un varbūt kāds to arī izdarītu.
eyedam
Siriuss Bleks savuu jautājumu iesūtīja, pirms vēl sadaļas tika slēgtas, tā ka tai tomēr vajadzētu būt citai problēmai.


Shadowstalker, ja tu runā par paziņojumiem foruma sadaļu aprakstos, tad "slēgts" jau ir boldā, turklāt lielajiem burtiem. smile.gif

eyedam
Roviela
Man šķiet, ka Siriusam Blekam būs gadījusies tā pati vaina, kas reizēm gadās arī man. Tieši tāda pati situācija - raksti atbildi (parasti - garu atbildi, - tātad, tas notiek ilgi!), kad esi beidzot atbildi sacerējis un gribi pievienot, vai skatīties priekšapskati, tad izlec lapa, kur rakstīts, ka šāda darbība nav iespējama, lūdz reģistrēties, un apakšā vēl ir lodziņš, kur redzams viss ierakstītais, bet nepievienotais teksts, un piedāvājums to saglabāt, lai pievienotu vēlāk.
Es to saprotu tā - kamēr rakstīju, kurbijkurne vienkārši ir mani kā lietotāju izmetusi ārā. Tā gadās. No rītiem tas ir retāk, pusdienlaikā - biežāk. Tas ir - manam datoram. Domāju, tā ir interneta vaina. Vismaz mums tieši ap pusdienlaiku un precīzām pulksteņa stundām mēdz tikt palaistas visādas apkalpojošās programmas.
Tad nekas cits neatliek, kā saglabāt tekstu, kā piedāvāts, jeb, vienalga kā savādāk, slēgties klāt, sameklēt vietu, kur rakstīji atbildi, un iekopēt saglabāto.
Shadowstalker
Gadienā nav sesija beigusies?
Roviela
Ja runa par mani, tad man par to, ka tikai sesijas beigšanās ir pie vainas, ir šaubas. Gadījās, ka tā notika reizes trīs pēc kārtas 10 minūšu laikā. Drīzāk jau internets "raustījās". Bet nenoliedzu, ka citreiz varētu būt arī sesija beigusies.
Logan
CITĀTS(Roviela @ 16.07.2005 13:44)
Man šķiet, ka Siriusam Blekam būs gadījusies tā pati vaina, kas reizēm gadās arī man. Tieši tāda pati situācija - raksti atbildi (parasti -  garu atbildi, - tātad, tas notiek ilgi!), kad esi beidzot atbildi sacerējis un gribi pievienot, vai skatīties priekšapskati, tad izlec lapa, kur rakstīts, ka šāda darbība nav iespējama, lūdz reģistrēties, un apakšā vēl ir lodziņš, kur redzams viss ierakstītais, bet nepievienotais teksts, un piedāvājums to saglabāt, lai pievienotu vēlāk.
Es to saprotu tā - kamēr rakstīju, kurbijkurne vienkārši ir mani kā lietotāju izmetusi ārā. Tā gadās. No rītiem tas ir retāk, pusdienlaikā - biežāk. Tas ir - manam datoram. Domāju, tā ir interneta vaina. Vismaz mums tieši ap pusdienlaiku un precīzām pulksteņa stundām mēdz tikt palaistas visādas apkalpojošās programmas.
Tad nekas cits neatliek, kā saglabāt tekstu, kā piedāvāts, jeb, vienalga kā savādāk, slēgties klāt, sameklēt vietu, kur rakstīji atbildi, un iekopēt saglabāto.
*



Aha, taa jau ir arii man.... Pirms atbildi iesuuti ieziimee un nospied copy, tad dari visu veelreizz...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!