Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Melvins Bērdžess "Kaifs"
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots > Bibliotēkas plaukts
Hikari
Tie, kas ir lasījuši šo grāmatu, ko Jus apr to domājat...?
Man viņa patika, lai gan likās ļoti smaga... silent.gif
Sonrisa
Man to ieteica biblenē paņemt un es arī izņēmu un izlasīju vienā vakarā. Grāmata bija ļoti smaga un es uzskatu, ka to būtu jālasa vismaz tad, kad Tev ir 16-19, un ne agrāk, jo tā patieis ir sarežģīta!
Bet man patika- nenožēloju, ka biju to paņēmusi.
Riame
Man šo grāmatu bija jālasa. Šokējoša grāmata par četru jauniešu dzīvi, kas degradējas kaifa ietekmē. Man viņa patieis likās diezgan smaga... silent.gif
Bet patika un pat ļoti! grin.gif
gone away
Cik es kopā ar Tevi toreiz pie manis laukos to grāmatu palasīju un cik Tu man patik apr to stāstīji, likās, ka tīri neko, bet nu ļoti smaga. sad.gif
spāre
tā grāmata būs šogad jālasa bērnu žūrijā, ja? (tad jau man sanāks izlasīt)
mmm... bērnu žūrija! mani priecē tas, ka es arī šogad varēšu piedalīties, kaut arī iešu jau desmitajā klasē(tā ir, ka labi pazīst bibliotekāres) happy.gif
Hikari
Es jau iešu 11 klasē, bet vēljoprojām lasu žūrijā... silent.gif
Tā grāmata ir ļoti laba, es to noteikti likšu kaut kur topā... smile.gif
Grēkmeistars
Grāmata bija ļoti aizraujoša un nedaudz skumīga unsure_a.gif man tikai beigas kautkā neiepatikās mad.gif manuprāt interesantāk būtu, ja beigas būtu nelaimīgas... huh.gif
resella
es vinju nesen izlasiju. nja ari bernu zhurija... tongue.gif es parasti piesakos bernu zhurija jo gribu izlasit kadu no tam gramatam bet ta stulba bibliotakare man vinju nedod ja neesmu pietekusies... getlost.gif
par gramatu: patik tas ka vi nja nav gluzhi ka parejas gramatas kas ir par narkotikam... sevishkji gramata patika tas ko jaunieshi doma par dzivi. k-ko lidzigu esmu domajusi ari es bet saprotu, ka ta tomer nevar dzivot.... silent.gif
nešķīstais skuķis.
Man arī liekas, ka grāmata ir smaga, bet ļoti forša. Labi, ka beigās visi atveseļojās, tā tak bija, vai ne?!? grin.gif
spāre
hā, tagad es esmu to lasījusi!
nu, man šausmīgi nepatīk tās grāmatas par narkomāniem(es viņus uzskatu par patiešām vājiem un stulbiem cilvēkiem) un arī šī nebija izņēmums. jā, tā, protams, bija labi uzrakstīta, man patika tas, ka bija parādītas varoņu domas un jūtas
šā vai tā, es jutos atvieglota, kad beidzot to izlasīju, jo man tā grāmata patiešām kaitināja rolleyes_a.gif

p.s. es visu grāmatas lasīšanas laiku jūsmoju par grāmatā pieminētajiem veģetāriešiem/vegāniem un viņu sojas produktiem laughing.gif
joua
diezgan reaalistiska.man nesen naacaas satikt taadus cilveekus,kas aarsteejas no narkotikaam,un vinji atziist,ka saakumaa esot bijis labi,bet tad... skumji,bet patiesi.
helbaffy
Vai tad citās pilsētās arī ir bērnu žūrija? Madonā man bija tā grāmata jāizlasa! Teikšu godīgi- man par tiem narkomāniem un cilvēkiem vai pusaudžiem, kam ir problēmas riebjas lasīt! Tik drūmi! Bet izlasot to stāstu, teikšu ka tīri neko! No 6 grāmatām ierindoju viņu pat pirmajā vietā!!! Tiešām laba grāmata un galvenais ka ĻOTI pamācoša visiem vecumiem!... whistling.gif
Elepele
Šo grāmatu lasīju vasarā, bija interesanta happy.gif Man tiešām patika. Manuprāt, neesmu redzējusi citas grāmatas, kas būtu līdzīgas šai ermm.gif Interesanta...
Keyshia
Es lasīju... ermm.gif Patika, un nelikās nemaz smaga ermm.gif
Kalevale
grāmata bija laba, incanta, tur bija tādas lietas, par kurām es arī dažkārt aizdomājos, turklāt viss pasniegts savdabīgā stilā, bija labi!!! smile.gif
Laushi de Lychan
Sis ir viengais Melvin Burgess darbs, kas man patik. Sis jau ir drums, parejie ir parak smagi.
Elepele
Es nebiju redzējusi veikalos nevienu citu Melvina Bērdžesa grāmatu, gribētu izlasīt. Foršs tas rakstīšanas stils
resella
CITĀTS(Dark Crystal @ 11.02.2006 17:08) *
Es lasīju... ermm.gif Patika, un nelikās nemaz smaga ermm.gif

nu ja ka nemaz nebija tik smagi- ka tad jus nosauksiet "zoo stacijas berni"? par neiedomajami smagu? huh.gif
kmn
mmmm.. tagad gandrīz tiku līdz beigām taa neko bet neliekas reāla - nezinu - man kkaa taa... sad.gif
rudo lapu vilcēns
Nesen lasīju šo grāmatu. Varupiekrist tiem, kas saka, ka viņa ir smaga. Grāmata apskata nopeitnu tēmu, lai arī no dažadu cilvēku viedokļa.
Lai vai kā, man grāmata patika, ne jau vairāk kā daiļliteratūra, bet kā apmācība, kā mēģināt nesabojāt savu dzīvi.
nenuil
Man no visām Bērnu žūrijas grāmatām šī patika vislabāk, tāpēc arī ierindoju to pirmajā vietā.
Neteiktu, ka grāmata bija ļoti smaga, bet nopietna gan. Interesanta, reālistiska. Man tiešām patika.

Mana draudzene gan nesaprata šīs grāmatas skaistumu, izlasīja tikai dažas lapas. silent.gif
Mūza
Nopietna un reizē aizraujoša grāmata! man loti piesaistija grāmatas sižeta uzbūve - šī viena konkrēta notikuma un laika skatījums no dažadu varoņu skatupunkta. Šāda darba uzbūve ļauj par konkrēto aprakstīto notikumu iegūt plašāku un pilnīgāku informāciju.
Inta
Man šo grāmatu ieteica klasesbiedrene un es viņu izlasīju tikai nesen, bet es nenožēloju ka izlasīju...
Šī grāmata ir ļoti smaga, bet man pēctam bija viela pārdomām...balstoties uz šo grāmatu es gatavoju projektu...nezinu kāpēc, bet mani vnk aizrāva šī grāmata...man pat kļuva skumji , kad pienāca grāmatas pēdējā lappuse, jo vēlējos šo grāmatu lasīt un lasīt...
Es noteikti iesaku šo grāmatu jebkuram jaunietim kurš kaut nedaudz spēj apjēgt jebkāda veida informāciju...
spoguļmeitene
es šo grāmatu esmu izlasījusi kādas četras vai piecas reizes. pirmoreiz es viņu izlasīju, kad pati biju bērnu žūrijā. jau tad man tā grāmata patika. nelikās, ka grāmata būtu īpaši smaga, bet nopietna un reālistiska gan.
katru reizi, kad lasu šo grāmatu, es tajā atrodu kaut ko jaunu un konkrētajam savas dzīves posmam piemērotu. kaut arī grāmatas pamatā ir stāsts par narkomāniem, tajā ir arī ļoti daudz visa cita. piemēram attiecības ģimenē. u.c.
neesmu lasījusi nevienu citu šī autora grāmatu.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.