Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Īpašais Prinča eksemplārs
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Harija Potera grāmatas
ils
Šorīt (trešdien), LNT rīta ziņās tika parādīts sižets par sesto grāmatu, kur Roulinga lika savu autogrāfu un vēlējumu Jaukto asiņu prinča eksemplāram, kas tiks nosūtīts uz ASV, kur to saņems īpašas loterijas uzvarētājs.

Ainā mēs varējām redzēt Roulingas roku, kas raksta vēlējumu uz titullapas, augšpusē. Labi bija redzama Roulingas labās rokas delna, īstas darba sievietes roka. Tālāk viens vīrs uzvalkā saņēma ASV vāka zīmējumā veidoto sējumu un ievietoja to caurspīdīgā plastmasas koferī, kas bija krietni lielāks par pašu grāmatu, kurai kofera vidū bija izveidots īpašs nodalījums. Koferis tika aizslēgts ar piekaramo atslēdziņu.

Šajā ainā bija redzama arī autore, sēžot pie galda. Tālāk tika parādīts, ka vīrs nes koferi tālāk, ieiet tādā kā angārā, kur pie milzīgas, senlaicīgas un nešaubīgi butaforiskas pūra lādes viņu gaida goda sardze viesnīcu izsūtāmo zēnu formās (?). Vīrs atver lādi, kas izskatās tukša un ieliek tajā koferi.

Sižeta beigas.
saulove
es diemžēl šo sižetu neredzēju. unsure_a.gif diezin vai varēja redzēt arī ko vairāk? huh.gif
krikija:::
Augstākā drošība Poteram! vēl tikai vajadzētu lielu guļošu lauvu virsū uz lādes tongue.gif Bet vispār smalka apsardze smile.gif
SedrikS
Nu kapec es nepamodos agrak(tresdien)!!! mad.gif Bet man skiet ka 900 sekundes kas iet pa ritu, var noskatities LNT majas lapa cool.gif !!!

P.S Ja ja bija godasardze tad man tas noteikti jaredz !!! tongue.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.