Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Svētki Edinburgā
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Harija Potera grāmatas
ils
The Sunday Times ir publicējusi ļoti interesantu rakstu par pasākumu Edinburgas pilī, kas būs veltīts Harija Potera un Jaukto asiņu prinča iznākšanai.

Pils būs visai dramatiski izgaismota un nāvēži, ugunsrijēji un žonglieri uzstāsies uz ielas, pa kuru bērni dosies tālāk uz Karalisko Jūdzi.

Prefekti ar laternām ies pa priekšu uz karalienes Annas pils ēku, kura tiks dekorēta tā, lai atgādinātu skolas vestibilu.

Roulinga plāno savu ierašanos 12:01, iznākot pa slepenām durvīm, paverot sienas paneli. Viņa nolasīs jaunās grāmatas pirmo nodaļu, un visi atnākušie bērni saņems pa vienam jaunās grāmatas eksemplāram.

Tālāk rakstā tiek aprakstīts lielisks bankets Cūkkārpas stilā, kuru apmeklēs 70 atlasīti bērni. Ēdienu kartē būs: cālis, gaļas izstrādājumi, visāda veida desas, deserti, viltota nauda, arī brīnumgardi gaļas pīrāgi, ķirbji, šokolādes vardes, visgaršas zirnīši un bealkoholiskais sviestalus.

Edinburgas Starptautiskā grāmatu festivāla direktore Ketrīna Lokerbija paziņoja: "Šīs grāmatas iznākšanas svētki būs labākie no tiem, kas ir bijuši. Ne tikai tāpēc, ka tie būs veidoti tik aizraujoši, bet arī tāpēc, ka Dž.K. Roulinga būs tik tuvā kontaktā ar bērniem."
krikija:::
Ak, kā es gribētu būt starp tiem 70 bērniem rolleyes_a.gif ..............izklausās garšīgi+vēl pati grāmatiņa! smile.gif
Danio
Njam Njam... Tik daudz kaa garshiiga! Un graamata pa velti rolleyes_a.gif Žēl ka es nedziivoju Edinburgaa... unsure_a.gif
Winged
Izklausās forshi....Gribētos tur arī būt!! Bet nju jasamierinas ar skarbo realitāti.... laughing.gif
Nellijs
Nu ja tas vis izklausas loti kardinosi..bet tur jau kaut kada naudinja ir jasamaksa par tadu izklaidi.
ķirsis
es arii tur gribeetu buut :)
Bet vai tur piedalaas tikai Edinburgas beerni?
kvadrātsakne no priedes
Ak kaa es tur gribeetu buut... Nez kaadi vareetu buut visgaršu zirnīši tongue.gif
saulove
es arī gribētu tur būt. Izjust to atmosfēru, vienai no pirmajiem lasīt grāmatu un doties uz banketu ar gardiem ēdieniem meele_a.gif Bet man nav lemts šis prieks ermm.gif toties ir citi thumbsup.gif
Millinsh
Kā es gribētu būt to cilvēku vietā, kas saņems jauno grāmatu un varēs piedalīties satriecošā pasākumā....
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.