Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: "Karsto saišu" problēmas
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Info & jautājumi > Attēli, paraksti, avatari
Bandists

Divas pilnīgi vienādas bildes, bet to, kas ir no foto.inbox.lv kādreiz nerāda? Kāpēc tā?
mazā peciņa
Tāpēc, ka:
CITĀTS
Tas nozīmē, ka vietne neatļauj "karstās saites" - likt bildes linku pa tiešo no konkrētā web-saita.


Vairāk lasi lūk šeit.

btw, bildes nav vienādas. vienai datnes izmērs ir 13.94 KB (14270 bytes), bet otrai 3.94 KB (4030 bytes).
Hinata
šeit paskaties, ja nemaldos, tev tur visu vajadzētu atrast.
Pirms taisi pavedienu, paskaties, vai jautājums nav jau reiz uzdots.
juniore
foto.inbox.lv vispaar ir galiigaakais s``` Arii maajaslapaa neiebaaziisi vinjaa hostotu bidli
iesaku izveeleeties www.photobucket.com vai arii kaut vai to pashu foto.apollo.lv kuru tu lietoji liekot iekshaa otru avu
Shadowstalker
Vēlams tomēr izvēlēties Latvijā esošu, jo daudziem cilvēkiem daļu laika ir liegts ārzemju internets.
Bandists
CITĀTS(juniore @ 10.07.2005 04:56)
foto.inbox.lv vispaar ir galiigaakais s``` Arii majaslapaa neiebaaziisi vinjaa hostotu bildi
*


OK, bet man liekas, ka vēl pagājušajā vasarā foto.inbox.lv tika rekomendēts... unsure.gif
Siri
CITĀTS(Džila @ 15.07.2005 10:54)
OK, bet man liekas, ka vēl pagājušajā vasarā foto.inbox.lv tika rekomendēts... unsure.gif
*



Šogad inbox.lv arī nolēmis sekot dažu labu citu piemēriem, un paskopoties. wink.gif
Shadowstalker
CITĀTS(Džila @ 15.07.2005 10:54)
OK, bet man liekas, ka vēl pagājušajā vasarā foto.inbox.lv tika rekomendēts... unsure.gif
Internetā viss mainās strauji. Uz to, kas bijis pagājušajā mēnesī, kur nu vēl vasarā, paļauties nevar.
Bandists
CITĀTS(Siriuss @ 15.07.2005 01:57)
Šogad inbox.lv arī nolēmis sekot dažu labu citu piemēriem, un paskopoties. wink.gif
*



Nu, skaisti! Tagad arī bildi no foto.apollo.lv nerāda! Kāpēc viņi nolēmuši paskopoties?
Siri
CITĀTS(Džila @ 22.07.2005 16:36)
Nu, skaisti! Tagad arī bildi no foto.apollo.lv nerāda! Kāpēc viņi nolēmuši paskopoties?
*


Jā, jā, jau vakar pamanīju. Nezinu, tagad vienīgais latvijas hostotājs palicis tvnet. Cerams, ka viņi nesadomās sekot apollo un inbox piemēram... ermm.gif
Maxwels
Jā, bet pēdējā laikā un uz doto momentu par inbox foto piedāvātajām iespējām nevarētu sūdzēties! smile.gif
Siri
CITĀTS(Maxwels @ 22.07.2005 20:07)
Jā, bet pēdējā laikā un uz doto momentu par inbox foto piedāvātajām iespējām nevarētu sūdzēties! smile.gif
*


... teica cilvēks ar rozā avataru ar uzrakstu "foto.inbox.lv", kuru patvaļīgi uzrāda laipnais inbox viņa izvēlētā avatara vietā. grin.gif
Maxwels
Tas ir joks ilji 4to? huh.gif VNK man no inbox viss rādās pēdējā laikā. Jums ne? huh.gif
mazā peciņa
CITĀTS(Siriuss @ 22.07.2005 20:10)
... teica cilvēks ar rozā avataru ar uzrakstu "foto.inbox.lv", kuru patvaļīgi uzrāda laipnais inbox viņa izvēlētā avatara vietā.  grin.gif
Man nekad nav bijušas problēmas ar foto.inbox.lv ; redzu visus avatarus, visas bildes. visu. reizē, kad citiem ir tas rozā.

tas arī no pc ir atkarīgs.
Siri
Eu, skow, a tu to apollo bildi arī redzi? (pavediena sākumā) ermm.gif
mazā peciņa
CITĀTS(Siriuss @ 22.07.2005 21:54)
Eu, skow, a tu to apollo bildi arī redzi? (pavediena sākumā) ermm.gif
*
apollo neredzu (nobrīnījos par to), bet kā jau teicu - foto.inbox.lv man nekad nekādu vainas nav bijušas. dīvaini.
Maxwels
CITĀTS(Siriuss @ 22.07.2005 20:10)
... teica cilvēks ar rozā avataru ar uzrakstu "foto.inbox.lv", kuru patvaļīgi uzrāda laipnais inbox viņa izvēlētā avatara vietā.  grin.gif
*

Biju ielicis avataru inbox galerijā (nu pirms nedēļas kādas), jo www.home.lv uz to brīdi man nedarbojās, nevarēju pievienoties, saka, ka parole nav, kad liku "aizmirsu paroli", tad saka, ka tāds ID numurs nemaz nav. Aizsūtīju viņiem vēstuli, ka uz tādu ID tur nestrādā un tiri piri. Atbilde man neatnāca, bet tagad apskatījos un viss strādā. Laikam manas lūgšanas uzklausīja! grin.gif Un tātad - iesaku visiem savas bildes hostot uz mājas lapām, nevis piedāvātajos albumos! wink.gif (pārhostoju savu avu uz home)
Bandists
Bet kāds apollo.lv labums skopojoties??? ...un vai photobucket ir pilnīgi droši likt avatarus?
mazā peciņa
CITĀTS(Džila @ 24.07.2005 21:11)
...un vai photobucket ir pilnīgi droši likt avatarus?
Droši ir likt, bet ir tādi cilvēki, kuriem līdz 18.00 neiet ārzemju lapas - tāpēc tavu avataru var neredzēt.
Siri
Pie tam, es aiz Photobucket arī šo to esmu manījusi - dažreiz viņi aizstāj biedra avataru ar savu bildi ar uzrakstu "Photobucket.com Bandtwidth exceeded". Bet pacik tas notiek reti, es pagaidām atturos no galīgā sprieduma neieteikt hostot bildes arī tur.

CITĀTS
Bet kāds apollo.lv labums skopojoties???


Labi, varbūt skopošanās nav īstais vārds, kas būtu lietojams šajā gadījumā. wink.gif
Pačekoju apollo forumu, un, man liekas, sapratu iemeslu, kāpēc viņi tā izdarās (iespējams arī inbox.lv iemeslu).
Cilvēki sūdzējās, ka bildēm privātajā albumā var piekļūt vienkārši zinot/minot bildes url. Tāpēc apollo pačakarējās, un tagad ikvienam, kas grib parādīt bildi no privātā - kaut vai sava albuma (var izvēlēties albuma tipu: privāts, aizsargāts ar paroli, publisks), parādās lūk šī bilde "Pieeja aizliegta".
Shadowstalker
CITĀTS(Siriuss @ 24.07.2005 22:19)
Pie tam, es aiz Photobucket arī šo to esmu manījusi - dažreiz viņi aizstāj biedra avataru ar savu bildi ar uzrakstu "Photobucket.com Bandtwidth exceeded". Bet pacik tas notiek reti, es pagaidām atturos no galīgā sprieduma neieteikt hostot bildes arī tur.
Tas jau ir no tā, ka pārāk bieži kāds tavu bildi ir vēris vaļā.
Bandists
...un kā saprast...will brake your direct links (lauzīs tavus tiešos linkus)?
Siri
Rādīs tavas bildes vietā apmēram šitādu bildīti. Arī ar direct linking uz saitiem var tā notikt.
Īsāk sakot, darīs visu, lai tu nevarētu ievietot tiešo linku lai citi to varētu apskatīt.
Par karstajām saitēm sīkāk var palasīt šī pavediena 2. rakstā.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!