Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Dažādi video klipi
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Arhīvs – HPR
Hikari
Lūk šiten te es atradu nelielus vidioklipus par Ronu un Hermioni; Hariju un Džiniju. Noskatieties- Jums varētu patikt! grin.gif
Ģitārmeiča
Superiigi!!! *no prieka noslauka asaru* pirmaa dziesminja baigi labaa. tagad klausos naakamaas.

Paldies, paldies, ka ieliki!!!
.: ARTANIS :.
Emm.. Negribu jaukt visiem prieku, taču man liekas, ka ieejot lapā Veritaserum.com un tur noklikšķinot uz sadaļas "Video", kas atrodas vietnes kreisajā malā, var atrast kādus pāris simtus (ja ne vairāk) video gan par Hr/R, gan H/Hr, gan pat Hr/D tēmu... getlost.gif

Tā ka šādu pavedienu veidot bija diezgan lieki..
Hikari
Es jau nezināju, bet paldies liels, ka pateici!!! laughing.gif
Dragon-Girl
Es jau vairakas noklausijos. Visas ir tik forsas laughing.gif
Pagaidam ''Can't stop falling in love'' man patik vissvairak
mazā peciņa
Paldies, Artani, ka paziņoji vēl, kur ir dažādi video happy.gif tagad mēs visi varēsim skatīties dažādus video smile.gif

Un ja kāds vēl zin kādu adresīti, tad lieciet tik iekšā happy.gif

Rons & Hermione - tas klipiņš baigi jauks happy.gif man vismaz patika. Un es bildēs nebiju ievērojusi - tajā vienā intervijā, kur viņi visi trīs ir (vēl mazāki būdami) Emmai zem kājām ir tāds paliknis, laikam, lai neizceļas tas, ka viņa ir īsāka rolleyes_a.gif .

Pašai arī mb derētu ko tādu pamēģināt happy.gif
Riame
Opā! Man šitie kklipiņi reāli patika!!!
Bet es zinu vēl kāud adresi:
šeit te vart apstīties klipus tikai par Hariju un Hermioni. wink.gif
Fantomass
noskatījos pirmo: At The Beginning.
man nepatika getlost.gif this s*cks. pārējos neskatījos. varbūt tie bija labāki.
Ģitārmeiča
taatad - saku veelreiz paldies viseim, kas ielika shitaas forshaas filminjas. grin.gif

Diemzheel pati nevienu adresiiti, pagaidaam, nezinu!!! sad.gif
i`m_GriM&EviL
CITĀTS(angell @ 07.07.2005 14:21)
Opā! Man šitie kklipiņi reāli patika!!!
Bet es zinu vēl kāud adresi:
šeit te vart apstīties klipus tikai par Hariju un Hermioni.  wink.gif
*


Turpat arī Daniela un Emmas var atrast ( tie man daudz , daudz labāk patīk !!! happy.gif ) Esmu atradusi papilnam HP pārīšu video klipus - pilns kompis ar viņiem tongue.gif . No visām minētajām adresēm man ir kāds klipiņš wink.gif !

Atvainojos par dubultpostu ...

Ja gribat tos Music Videos kurus publicēja Rowenny , tad Veritaserum mājas lapā labāk iet šeit , nevis pie parastajiem video
DEaDnokS*
blink_a.gif !!! kas tik sitajos saitos nav sabaasts!! rodas jautaajums vai iistam HP fanam tas ir jaatbalsta vai jaabuut pret to!! dazas lietas tur tiek paraadiitas kaut kaa diivaini, itkaa graamatas neko nenoziimee!!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!