Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Cenu karš
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Harija Potera grāmatas
ils
Potera cenu karš

Autore Dezirē D’Kosta (DESIREE D'COSTA).
July 3, 2005

Pēdējā Harija Potera grāmata vēl nav iznākusi, bet starp grāmatnīcām jau ir iesācies cenu karš – par fanu miljoniem, kas vēlas iegūt grāmatas eksemplāru.
Harijs Poters un jaukto asiņu princis parādīsies veikalu plauktos tikai 16. jūlijā, bet grāmatnīcas, tādas kā Dymocks, jau ir pārdevušas „desmitiem tūkstošu” kopiju.
Ieteiktā cena bija $45, taču daudzi vairumtirgotāji cenu samazināja vairāk, nekā par 35%.
Dymocks pārdeva grāmatu par $29.95, tāpēc Borders, Angus un Robertson pārvērta to par $39.95.
Galvenie universālveikali arī iedzīvojas mānoties: David Jones novērtējis grāmatu par $34.95 un Myer - par $40.
"Šī grāmata ir fenomens un katrs vēlas iegūt sev kādu eksemplāru," saka Dymocks vadītājs Dons Grovers.
"Mēs tāpat iepriekšpārdošanā pārdevām piekto Harija Potera grāmatu un divreiz vairāk, nekā pārdošanā."
Grāmata piesaista fanus, kas vēlas saprast to, kurš būs jaukto asiņu princis, un to, kas tiks nogalināts.
"Šīs grāmatas ir radījušas brīnumu bērnu lasītprasmes paaugstināšanā," Grovera kungs teica.
"Šī grāmata ir lieliska mūsu industrijai, bet tā ir lieliska arī bērniem, kas atklāj lasīšanas prieku. Mūsu bērnu grāmatu nodaļā pēdējos gados ir augstākais pārdoto grāmatu procents un domājams, ka lielākoties tas ir pateicoties Harija Potera sērijai."
Sagaidāms, ka šis fenomens turpināsies ar ceturtās seriāla filmas Harijs Poters un Uguns biķeris iznākšanu – decembrī.
Uz Jaukto asiņu princi faniem būs jāgaida nedaudz ilgāk – filma iziešot uz ekrāna – 2008. gadā.
The Sunday Telegraph, Austrālija.
http://www.sundaytelegraph.news.com.au/sto...6-28784,00.html
saulove
šausmas cik dārgi!!! ohmy.gif unsure_a.gif Labi apmaksātajās zemēs to var atļauties, bet mēs sad.gif Ceru, ka grāmata ne'būs dārgāka par 5.grāmatu (t.i. 6 Ls) un ja saka, ka 6.grāamta būs plānākā, tad varbūt...
Antons Ego
Piektā bija sešlatīga??? blink_a.gif Vai tad? Nu labi... viņas ta latviski bija divas. = Ls12.
Millinsh
Njā nu 5. bija dārga, bet 6. vai tad būs plānāka? blink_a.gif un tur arī būs 2 grāmatas? ārprāc, kā es gaidu iznākam 6!!! smile.gif vienīgi žēl ka tik dārgi sad.gif
eliza
es amazon.com pasuutiju graamatu angliski pa $18 bet sliktaakais ir tas ka vinju es dabuushu tikai augustaa sad.gif(
Antons Ego
Kāpēc tikai augustā? huh.gif

Un Lavijā būs decembrī. Vismaz tā skaitās. Un tas jau vēl nenozīmē, ka Decembrī arī būs.
eliza
nu tapee ka tur kautkaa sarezgiti ar sanjemshanu un tur bija rakstiits ka sanjemshana no 5 liidz 20 augustam.
Antons Ego
No Amazones augustā? Kas viņi veselu mēnesi sūtīs? blink_a.gif
Es ar esmu ierindas preces amazonē sūtījis un tas nav bijis ne ilgāk par nedēļu varbūt. ermm.gif Turklāt to, ka Poteri būs jāizsūta lielā daudzumā uz visurieni viņi zin jau sen.
Danio
Es ceru ka graamatas cena buus normaala... un ta veel jaagaida latvieshu valoda blush.gif
Putnubiedēklis
Normāls temps, ja līdz 2008. būs vēl 2 filmas smile.gif
Millinsh
šausmas cik dārgas solās grāmatas... ārprāts...
ja tā būtu jebkura cita grāmata, es teiktu, ka tas ir par dārgu, bet tā kā tas ir HP - jāsaka nu - es uz kaut ko tādu jau biju rēķinājusies..
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.