Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kambīza pazudusī armija
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots > Šķirmices piezīmes uz lappuses malām
Ného
CITĀTS
CITĀTS
"Trilleris ar romantiskiem motīviem. Strauja notikumu gaita, pārliecinošas Ēģiptes ainas, bet kopumā sižets ir kārtējais Indiana Džonsa tēmas nolējums."/Artis Svece/


523. gadā pirms Kristus Persijas valdnieks Kambīzs, lai iznīcinātu Amona orākulu Sīvas oāzē, sūta pāri Ēģiptes Rietumu tuksnesim armiju. Leģenda vēsta, ka Lielās smilšu jūras vidū armiju pārsteigusi smilšu vētra un to iznīcinājusi. Piecdesmit tūkstoši karavīru gājuši bojā.
Divarpus tūkstošus gadu vēlāk Nīla iepretī Luksorai izskalo krastā sakropļotu līķi, Kairā zvēriski tiek nogalināts senlietu tirgotājs, senās nekropoles Sakaras izrakumu vietā atrod mirušu ievērojamu angļu arheologu.
Sākumā šie notikumi nešķiet saistīti. Taču inspektoram Jūsufam Halīfam no Luksoras mostas aizdomas. Aizdomas rodas arī arheologa meitai Tarai Malrejai.
Cenšoties atklāt patiesību, viņi spiesti tikties aci pret aci ne tikai ar saviem pašreizējiem pretiniekiem, bet arī ar rēgiem no pagātnes.





tās īsi par grāmatu, ja esat lasījuši šo grāmatu, lūdzu komentējiet to-pats piekrītu A.Svecem.
rowzee
Esmu lasījis. Kā izklaides literatūra ļoti interesanta un saistoša. Lasot ieguvu priekštatu par Senās Ēģiptes valdnieku dinastijām, atsvaidzināju vēstures zināšanas, tā teikt.
Par Ēģiptes ainu attēlošanu varu tikai piekrist, ļoti reālistiskas, ņemot vērā, ka pats esmu apmeklējis šo valsti, ļoti interesanti salīdzināt manu personīgo pieredzi un autora skatījumu par vienām un tām pašām vietām.
Autora stils atgādina D. Braunu.
Eiše
Es izlasiju jau pirms kāda laiciņa... Interesanta... Labi savijas mūsdienas ar pagātni... Viegli lasās, izlasiju pa mazāk kā vienu dienu (vai drīzāk nakti, jo grāmatas bieži sanāk lasīt naktī, lai it kā beigtos bezmiegs... Aizrāva un nakti negulēju un izlasiju...)
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.