Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Mees un citi
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Arhīvs – HPR
Potere
Cilveeki ir dazaadi un taapeec daudziem Poters liekaas ````s, tizls un taa. Bet ja jums kaads saka ka Poters ir ````s un taa taalaak, vai juus aizstaavat poteru sakot ka vinjs taads naw un taa? es personiigi jaa, jo man ljoti nepatiik, ja "aizskar" poteru!!! (tas noteikti izklausaas mulkiigi, bet nu...)
lil`skater
es aizstaavu, vienmeer! It iipashi, ja cilveeks nav lasiijis HP un tad tur komentee unizsmej un visu izdomaajis savaa galvinaa, nu tad tad es spraagstu un pamatiigi sadodu tam cilveekam kuras pasaka kaut ko sliktu par HP! Manupraat HP patiik visiem, kuri ir iedzilinaajushies un izlasiijushi graamatas! Un tiem kuriem nepatiik lai tur mutes un nevajag muldeet un goniit uz vinu! ja man kaut kas nepatiik es to ne3izsaku un neizraadu!!!
lithium [ kariii ]
hmm līdzīga, bet ne gluši āda aptauja jau ir šeit, kaut arī ne gluži tāda.
Nu eniivei, es gribēju pateikt, ja man tā, dara, kautgan parasti jau nē, es parasti neiekos ne zinis, nezinu, mani tas neietekmē, tā taču ir gaumes lieta tapēc man liekas nedaudz muļķīgi tur kautko baigi braukt pretī. vienam patīk, citam varbūt ne, nu ko tagad jums pasaules gals būs klāt? nē. iesaku ignorēt, bet nu ja jau jums tā patīk strīdēties... whistling.gif biggrin.gif
Fijusska
Es jau nu neesu ta, kas metisie sar zobeim un nagiem aizstavet kau kadu graamtu, pat ja ta ir sii, citi izlasa sakumu, u saka, ka galigi garaam, tad nu man bisku ir jasaka, ka nevar jau spreist pec vaaka vien... bet ja citadi saka, ka stulbs, tad nu man vienalga, jo taks aktrs izvelas, patik vai ne wink.gif
Ledene
Es nemetos HP aizstāvēt, jo neesmu tik liela grāmatas fane, kā daļa citu no foruma [taču man tā patīk]. Tā kā daudzi pazīstamie par grāmatām vispār neinteresējas un tās `noliek`, tas neredzu jēgu īpašai aizstāvēšanai, vienkārši atcērtu kaut ko dzēlīgu par grāmatu lasīšanas jēgu kā tādu. Un pieminu, ka, vai nu kādam tas patīk vai ne, HP tomēr ir fenomens [lielā lasītāju skaita un popularitātes dēļ].
Seila
Neesmu jau nekāda pārmērīgā grāmatas fane, kaut gan agrāk nespēju ne dienu iztikt, kad nebiju izsķirstījusi kādas no HP grāmatu lapām. Tomēr aizstāvēšana ir mana sāpīgā vieta, jo ciest nevaru, kad cilvēks izsakās nebūdams lasījis grāmatu. Ja izlasījis tad ir jau pavisam cita lieta, tad patiešām var būt izveidojies viedoklis, ka nepatīk. Tomer man visselementārāk izdodas apklusināt cilvēku, kurš reāli brauc virsū HP grāmatām paziņojot, ka tas ir personīgs apvainojums man...Parasti pēc tādiem vārdiem cilvēks sāk uztraukties un atvainojas, ka nav zinājis un nav gribējis aizskart manas jūtas...laughing.gif
mazā peciņa
Paldies, Ērmjonīne smile.gif
Gluži netaktiski. Par to izsmiešanu utt, ir te, tāpēc arī, lai nejauktu galvas un savādāk šo pavedienu labāk slēgšu ciet smile.gif .


skow
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!