Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Gaidīšanas svētki
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Harija Potera grāmatas
ils
http://www.bloomsbury.com/harrypotter/default.asp?sec=5
Izdevniecība Bloomsbury savā izveidotajā fanu stūrītī piedāvā visdažādākās izklaides, lejupielādējamas lietiņas, ekrāna saudzētājus un kalendārus, kas skaita dienas līdz 6. grāmatas iznākšanai.
Ieejiet un izbaudiet!
Fijusska
blink_a.gif nez, neka interesanta ipashi neatradu, man vienreiz bija kau kads uz desktopa, kas skaita, un tas man nepatika, site ar ipashi smukinji nav huh.gif
Kety
Nju itka jau nav nevainas, bet nekas ta iipasi nepiesaistija...... unsure_a.gif
saulove
Pulkstenis ir tīri jauks teksta šrifta un krāsu dēļ. Arī skrīnseiveriem nav ne vainas.
Uldis
Ekrānsaaudzētāji dikti smuki es sev nokačāju un uzinstelēju. Dienu skaitītājiem arī nav ne vainas.
Maxwels
Nolādēju tikai skaitītājiņu - vispār kaut ko bish foršāku gaidīju (neteikšu, ko tongue.gif ), baigi vienkāršs un tā... unsure_a.gif Ekrānsaudzētājus neapskatījos un laikam arī neskatīšos, jo manam interneta ātrumam par lēnu tomēr nāk, lai gaidītu. wink.gif
krikija:::
man pašai jau ir scholastic dienu skaitītājs un ekrāna saudzētājs bija.......vairāk neko negribas pagaidām tongue.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.