Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Operācija "Winer"
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > Kluba "Drakons" LARP
Lia'angia
Tā nu ir sanācis, ka es konsekventi nemācos no savām kļūdām un atkal esmu piekritusi būt par virtuves komandas priekšnieci "Drakona" rīkotajā sci-fi spēlē "Operācija "Winer"". Spēle risināsies jaunolaines poligonā, vienu nedēļu pēc "Asinsnaida", 13.-16.07., sāksies trešdien vakarā vai ceturtdien pa dienu un turpināsies aptuveni līdz svētdienas pusdienlaikam. Spēles darbība risinās uz svešas planētas ar naidīgu floru, faunu un mikrovidi. Tomēr tur ir uzcelta bāze (pavisam slepena), jo uz šīs planētas var iegūt ārkārtīgi vērtīgus kristālus. Cilvēki mitinās bāzē, un ir sadalīti vairākos blokos - vienā priekšniecība, otrā - parastais personāls, trešajā kristālu meklētāji ,ceturtajā - zeki (ieslodzītie), un visiem pa starpām - kosmodesants. Spēle tiek veidota pēc Lukjaņenko "Ļiņija grjoz", "Imperator iļuzij", "Teni snov". Tā ir tāla nākotne, kad risinās karš ar naidīgiem citplanētiešiem, sadarbība ar neitrāliem citplanētiešiem, bet cilvēks, kam ir pietiekami daudz naudas, veicot īpaša tīkla implantēšanas operāciju uz smadzenēm, pēc nāves var tikt dublēts, turpinot savu dzīvi un atgirežoties tajā savas fiziskās attīstības stadijā, kad ir veikta implantācija, saglabājot atmiņas par visu dzīvi, nāvi ieskaitot. Lielākā daļa cilvēku uz šīs bāzes ir nonākusi pēc tam, kad ir nomiruši, nepaspējot apmaksāt nākamo atdzimšanu. te nu jums ir iespēja to nopelnīt.
Es šobrīd meklēju virtuves strādniekus un oficiantes. Abu dzimumu. smile.gif paredzamais spēlētāju skaits - 60-80 civlēki. Mums būs jātaisa 2xdienā ēst viņiem visiem. Tādēļ es ļoti vēlētos savā komandā redzēt cilvēkus ar atbildības sajūtu. Un kas kaut nedaudz māk saprast un runāt krieviski, jo lielākā daļa spēlētāju būs krievu tautības, un spēles karstumā viņiem var aizmirties, ar ko kādā valodā jārunā. smile.gif Ēst gatavot jāmāk nav. Īpašas prasības pret tērpiem arī laikam nav, es visiem iepirkšu vienāuds priekšautiņus. smile.gif Šaujamie un aizsargekipējums īpašs arī nav vajadzīgs, ja nu vienīgi brilles. Meistari sola pamatīgu spriedzi, spēli visu diennakti, monstrus, mikrobus, paranoju un nodevību, un zvēr, ka svētdien no rīta mēs visi baidīšoties paši no savas ēnas (un mums būs taisnība).
Tātad, cilvēki, kas vēlas piealīties cita tipa spēlē, kā TN vai SLS, bet nevēlas kauties vai šauties - laipni lūdzu virtuves komandā.
Ak jā, un vēl - jūs varēsiet ēst, cik gribas, bet pārējā bāzē ir ieviests stingrs taupības režīms, jo kuģis ar provīziju kavējas... devil.gif fear.gif
Dagalur
Izklausās jau intereesanti, bet tik nesaskatu virtuves darbaa iespēju zibaudīt to visu spriedzi un pārējās solītās lietas....
Cik es redzu tad virtuvnieki tik taisa eest un viss.... hmm.. bet kas taa apr eest gatavoshanu, ja nemaak to darīt?
baros vinjus visas ar sviestamaizeem? vai kaa smile.gif

neiesaku uzreiz domāt, ka esmu dalības njēmējs šajā pasākumā jo visticamaak, ka buu jastraadaa....
vnk ta aintereses pec apjautājos....
mausns
Daglar, spēlaei laiks atliek šā kā tā. Arī virtuvē jāstrādā atbilstoš tēlam.
Lia'angia
Dagalur - pirmkārt, virtuves darbiniekiem sanāk izspēlēties ar pilnīgi visu bāzes personālu, jo ēst nāk visi. Otrkārt, meistari ir solījuši, ka bāzei tiks veikti uzbrukumi - vai nu tos veiks monstri vai mikrobi, bet uzbrukumi būs. Treškārt, tā kā alkoholu varēs dabūt tikai pie mums, tad arī krogus kautiņi ir iespējami - karavīri, ieslodzītie - tie jau tādi aši zēni... Mums jāmāk pa visu visiem izdefilēt.
Manuprāt, Korsāros piedalījušies var apliecināt, ka krogs bija spēles viduspunkts. Te gan ir solītas visādas citādas izklaides, bet nu...
Aiva
Hmm, Lia'langia, vai varētu palūgt informācijai iemest ko vairāk, kas ir vajadzīgs spēlei.

Dalības maksa, cik tā būs šogad ne-Drakons-biedriem, tērpu u.c. prasības, par guēšanas lietām (jo tās cik atminos bij ekstrēmas)
Lia'angia
Dalības maksa baisa - 2 Ls par spēles dienu. blink_a.gif Pat tērpiem vēl neko nevaru saprast, bet laikam nekas īpašs - mēs esam civilie, nevis kareivji (tā es vismaz sapratu). Es gribētu, lai visiem virtuves darbiniekiem būtu vienādi priekšautiņi tongue.gif, par 1,50 Ls, protams, var jau nopirkt visiem, bet nu 10 cilvēkiem sponsorēt negribētos vis, tātad minimālās izmaksas tērpam ir 1,50. smile.gif Ak jā, būtu vēlamas aizsargbrilles (kas tas ir par priekšmetu, es vēl joprojām neesmu sapratusi, tā kā metinātājiem vai celtniekiem, tādas esot). Bety tas laikam nav obligāts priekšnoteikums, tikai ļoti vēlams.
Gulēšana - no sākuma tika solīts, ka būs barakas, tobiš, telti nevajag, bet guļammaisu gan. Nezinu, vai nekas nav mainījies, šovakar uzjautāšu. Ēšanai nevajag neko, jo barojam mēs par kopnaudiņu (daļēji arī tāpēc es piekrītu 2 Ls dienā no deguna, vismaz ir cerības, ka virtuvei tiks normāla naudiņa, par ko normālu paiku pirkt...)
Attiecīgi, ekipējums uz telts, katliņa, krūzītes, paikas u.t.t. rēķina paliek stipri mazāk ietilpīgs.
Hareki
Ceru, ka šoreiz virtuves komandas pienākumos neietilps trauku mazgāšana. To tak tie zeki paši darīs, vai ne?
Lia'angia
Nu tā ir solīts...
Aiva
Kāds zina kāda ir zeku un administrācijas atteicība? Jo administrācijai tor traukus neviens mazgāt tomēr neliks... Savuklārt zekiem var nolikt priekšā arī to pašu vakardienas trauku, ja nav nomazgājis. grin.gif Es saprotu, ka arī malkas sagāde uz zekiem balstīsies, tā?

Lia'langia... Mani te jau pusgadu kārdina ar Vineru...
mausns
L`iangil, kā ir - vai varēs virtuves komandā būt no piektdienas vakara līdz svētdienas vakaram? Ja varēs, mani var pieskaitīt.
Inx
zini... laughing.gif man shis pasaakums saak patikt...

es par to pamediteeshu wink.gif
Lia'angia
Atnācu no drakonistiem tik pat gudra, kā aizgāju. Man solīja, ka viena no zeku komandām (pēc kārtas) būs virtuves rīcībā - traukiem un malkai. smile.gif
Tad, kad es pati zināšu, ka tieku jau no trešidenas, spēšu kaut ko patiekt par pārējiem, bet, Mausn, jebkurā gadījumā, labāk vēlāk, nekā nekad.
Aiva - a tu sakārdinies un atbrauc. smile.gif
Par administrāciju un zekiem - domāju, ka kristīgā mīlestība viņu starpā nevalda. Toties kukuļdošana, šantāža, nodevība un tamlīdzīgi jaukumi gan.
Case
:)
mēs te arī no rīta padomājām padomājām un pus pa miegam nolēmām, ka varētu iemēģināt savus spēkus kādā brīvdabas spēlē.
Vai būs vēl pāris brīvas vietas virtuves komandā no piektdienas vakara??
Lia'angia
A atrāk nekādīgi nevar? sad.gif Un kas ir "Mēs"? smile.gif
Hareki
NU MAN AR NĀKSIES SABĒDINĀT - MANS TIEK TIKAI PIEKTDIENAS VAKARAA. sad.gif PAR SPIITI MANIEM PUULIŅIEM KAADS NO KOLEEGJIEM BEZKAUNIIGAA KAARTAA PACENTAAS AIZSIST SEV SHO BURVIIGO ATVALJINAAJUMA NEDEELJU!
Lia'angia
Baisi slikti. blink_a.gif sad.gif sad.gif Izskatās, ka tikai 2 gab. cilvēki tad tiek uz ceturtdienu u piektdienas dienu, izņemot mani pašu, un par sevi es arī pat lāga nezinu, vai tieku uz visu dienu, via tikai uz pusi... Vienīgā cerība, ka lielākā daļa spēlētāju arī ceturtdien netiek... Par ko gan es stipri šaubos.
Aiva
Nu, Lia'langia, ja man izdosies dažu pierunāt, tad es varēšu būt no sākuma... Jācer ka pēc senlatviešiem es vēl spēšu ko darīt, un ka mājās ģimene mani nepakārs par apkārtskraidīšanu
Lia'angia
Kas ir tas dažs, kas tev ir jāpierunā?
Man jau arī vīrs burkšķ, ka drīz fotogrāfiju vajadzēs līdzi nēsāt, lai atcerētos, pēc kā es izskatos. Un bērns arī nav sajūsmā. silent.gif Tāda nu ir tā grūtā roļevika dzīve grin.gif
mausns
Lia`ng, ņem vīru un bērnu līdzi . . . Varbūt varēs viņus arī "iebarot un ieēdināt" mūsu pulkam piepulcinot . . .
Inx
Jaa, roljevika dziive ir eerkshkjiem kaisiita... taads gruuts liktens mums...
Dinaer
he he - izskataas ka muusu rindas aug smile.gif

es gan vairaak skaitos pie krogus komandas, bet buus jautri smile.gif

jap - korsaaros visa dziive tinaas ap krogu un tas bija jautri smile.gif protams blakus bija bordelis, bet tas nebija tik labi kaa pie mims smile.gif
Lia'angia
Nupat Sanktā ir parādījusies informācija, ka pieteikumus jāiesniedz līdz 28. datumam. tātad līdz 27. datumam es ļoti kvēli gribētu zināt, kurš no jums patiesi tiek un no kuras dienas.
Dvēselīte
nu bāc nu bāc nu bāc pinch.gif tagad es sāku nožēlot, ka man darbs iekrīt jūlijā getlost.gif

es ar visu sirdi un dvēseli būtu gatava atdoties (strādāt) virtuvei, bet tas jau būtu gaužām nepieklājīgi, ja es ik pēc trim dienām ņemtu atvaļinājumu
Lia'angia
Tā kā uz šo brīdi uz spēli ir pietiekušies par 20% mazāk cilvēku, kā nepieciešams, Winers tiek atcelts! ataa_a.gif ataa_a.gif crying.gif crying.gif yucky_a.gif
Atvainojos tiem, kas vēlējās doties uz šo spēli. Esmu dikti bēdīga.
Aiva - bet tevi redzēt es tāpat gribu, jo mugursoma man būs līdzi. smile.gif
Aiva
tikai 20% iztrūkums... Vai absolūtos skaitļos arī zināms?

Njā, neko darīt... smagi un žēl... toties būs nedēļa kur varēs atpūsties savādāk...
Dinaer
jap - man arii shitais speeles atsaukums ir smagi iegriezis - taa gribeejaas tur piedaliities ... shii bioja taa speele uz kuru liku vislielaakaas ceriibas sad.gif

eh skaade - kas taa pa lietu ka speeli reekina uz nosaciitu speeleetaaju minimumu?
Kamazs
CITĀTS
eh skaade - kas taa pa lietu ka speeli reekina uz nosaciitu speeleetaaju minimumu?

Patiesībā ļoti korekta prakse. Labprāt rīkotos līdzīgi.
Dinaer
nu piemeeram - ja uz speeli ir pieteikushies 100 cilveeku un tev prieksh extra plaana pietruukst 50 tu paareejiem pazinjo ka speele atcelta? smile.gif

* tie nav winera skaitli
Kamazs
grin.gif, tas drīzāk domāts tā - ja tev ir spēlei paredzēti seši ciemi ar saviem kvestiem un sekundāro sižetu, bet uz spēli pieteikušies tikai 24 cilvēki, tad ir muļķīgi vispār uzsākt kaut ko.

Protams, var rēķināties ar jebkādu ciparu - no 24 līdz 100, bet, hei, tad noteikti cietīs paši spēlētāji.
Lia'angia
Ja tiek attēlota noslēgta bāze, tad katrā no tās blokiem jābūt pietiekamam skaitam cilvēku, lai šī bāze šķistu reāla. Man jau nu liekas, ka spēlētāji tomēr būtu novākušies, bet, no otras puses, es saprotu GMus, kuri vēlas, lai uz spēli sagatavojas iepriekš, nevis pēdējā brīdī izodmā "a davai aizlaižam!" nezinot, ne, kas par pasauli, ne, kas tā pār bāzi... Tā būtu bijusi spraiga un droši vien emocionāli smaga spēle, ja būtu izdevies iecerētais.
Kormaka brigade
2 Lia`angia
es saprotu no sarunas ar GM-iem, ka bija smaga situacija ar zekiem un stradniekiem, kur no 6-7 brigadem bija pieteikushas tikai 2 ................
Tumshiba
Centīšos atreferēt Lia`angia izmisīgos saucienus manā telefonā -

tātad, lai arī Winners ir atcelts, tajā laikā (nākamā nedēļas nogale) ir Randoms, kurā (kas to būtu domājis!!!! cool.gif ) Lia`angia atkal tēlos krodzinieci un lūdz pieteikties dejotājas krodzņam.

Tāpēc, mans Jums visiem padoms, nemetiet plinti krūmos!!!
Lia'angia
Jā, jā!!! Uz dārgakmeņiem kārā krodziniece Margarita ir nokļuvusi citā pasaulē, kur joprojām dara to, ko prot - vada krogu., Un meklē jaukas, koķetas dejotājas un mmmm masāžistes, kas priecinātu peidzīvojumu meklētāju acis un ... muguras.
Spēles laiks - no 14.07.-16.07. Spēle sākas ceturtdienas vakarā, turpinās līdz sestdienas vakaram, kad visi sēž krodziņā un lielās ar saviem piedzīvojumiem.
Tā kā līdz spēlei laika gandrīz nemaz nav, arī nekādas dižās prasības leģendai nav - vārds, vecums, nodarbošanās un kā juš šiet esat iekūlušies. smile.gif "Šeit" tas ir pasaulē ar nosaukumu "Randoms", kur mošķi uz ceļa var sastapt teju vai biežāk, kā cilvēku, kur klejo pūķi, burvji un piedzīvojumu meklētāji, bet zem katra krūma var izrādīties paslēpts vai nu saindēts duncis, vai maiss zelta...
Kormaka brigade
Piektdien jabrauc uz vienu pasakumu......

ta ka piedalishos tikai ceturtdien..... Tatad izskatas, ka speleshu PC nevis NPC....

2 Lia`angia
Margarita bus "prieciga" ieraudzit vienu riebigu magu wink.gif
Lia'angia
O jā! margarita spers vai zemes gaisā!!! tongue.gif laughing.gif
Tumshiba
Paga, paga! kas tad tas????

Super-uber-magi ir atļauti, bet bīskapi - nē???? mad.gif mad.gif mad.gif
Kormaka brigade
2 Palpatins

Mans chars droshi vien bus apgraizits......

Jebkuraa gadijumaa vinjsh nepiedalisies aktivajaa spelee, jo piektdien no rita es izguleshos un braukshu uz Rigu......

p.s. kur tu biji vakar? Darza svetki bija super!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.