Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vai esi redzējis kādu pārdabisku būtni?
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Mitoloģiskas un noslēpumainas būtnes
Lapas: 1, 2, 3
HeRmIoNiiTe
Daudz esmu lasījusi un arī dzirdējusi par cilvēkiem,kas sastapušies ar pārdabiskām būtnēm.Pašai par prieku man nav nācies kaut ko tādu redzēt grin.gif .Vai esi kādu būtni,vai kaut ko tam līdzīgu redzējis....???? rolleyes_a.gif
Heksina
Es privāti neesmu redzējusi nevienu pārdabisku būtni, bet no visas sirds gribētu. Man ir tikai gadījies tāds atgadījums, ka pamostos, jo mani kāds sauc vārdā. Kaut mājās neviena nebija
zuzee
neesmu.. bet mamminja gan ir smile.gif , kad vinja gaaja mani barot.. BUU...
Švilpaste
Es tos moskus neesmu redzejusi, tatad ari neticu. silent.gif
Sapņu Teātris
Savu mirusho kaji,kas runaaja ar mani laughing.gif
Ģitārmeiča
dzirdeeti jau ir visaadi staasti par paardabiskaam buutneem, bet pagaidaam(un par laimi) neesmu nevienu redzeejusi un nemaz negribu.... huh.gif
mazā peciņa
Nē neesmu gan. Un ceru, ka nesastapšos. Vēl gribu dzīvot ar saprātu, ka es esmu normāla, citādi pēc tādas "satikšanās" diezko tā būs pagrūti domāt.

Pluss vēl, kāds pareizi rakstīja vienā pavedienā "cilvēks redz ar smadzenēm nevis ar acīm". Ja tu skaidri sev ieskaidrosi, ka redzi kādu pārdabisku būtni, tad tev arī tā liksies. Bet galu galā, tā var būt koka zaru ēna.
aFēra
Nē, neesmu redzējusi un neesmu pārliecināta vai vēlētos.

Tieši tā, ja cilvēks sev iestāsta, ka redz, ko pārdabisku, tad viņš to arī redz! Man arī gadījās tā pārprast, tomēr tā izrādījās tikai manas rotaļlietas - suņa - pakaļpuse. Komisks gadījums, vispār.
Mērija
Es neēsmu redzējusi. tomēr būtu interesanti kautko tādu ieraudzīt. wink.gif
Ledene
Neesmu un patiešām nevēlētos sastapties. Kaut gan tad, kad esi palicis viens mājās, visādas domas nāk prātā.. tad cilvēks jūtas kā pa karstām oglēm staigājot -- un visu laiku atskan neizskaidorjamas skaņas un būkšķi, tad kāds tevi saķer aiz rokas (bet īstenībā tā ir piedurkne, kas ieķērusies durvju rokturī) blink_a.gif.. fuj, man negribētos pinch.gif.
tiigjeris
jaa, jaa... tie buukshkji ir vislabaakie. kad biju mazaaka, bija vairaak briiva laika, un es shad un tad nevareeju aizmigt. njam tad arii buukshkjeeshana bija saasinaajusies. tagad gan tikai retu reizi virtuvee noshkjind trauki. (nu, bet nedomaajiet, ka dzirdeeju vienaa laidaa buukshkjus. vnk ja ieklausaas, katra mazaakaa skanja paartop soljos, vaidos utt. laughing.gif )

redzeejusi gan neko neesmu.
Maxwels
Noup, sastapis neesmu, bet, runājot par tiem būkšķiem, paliek tā neomulīgi. Piemēram, kad nakšņoju kādreiz pie omas, kaut vai tas, ka ledusskapis sāk rūkt, man šķiet, ka kāds grib ielauzties iekšā, jo tas tāds rajons ne visai labs. Arī mājās, ejot dažreiz naktī pa gaiteni, liekas, ka gaiteņa galā aiz drēbju skapja kaut kas ir, un tas parādīsies, tiklīdz es aizgriezīšos prom. Bet sastapis neesmu un arī negribu, citādi dabūtu sirdstrieku. wink.gif
The Master
CITĀTS(Hellsing-The Alucard @ 02.06.2005 20:13)
Savu mirusho kaji,kas runaaja ar mani laughing.gif
*

Labi, es taa kaa negrasos apshaubiit to, ka kakjis sazinaas ar tevi, bet Alucard - vai tad kakji prot runaat?
Veronika
Nu es īsti neesmu pārliecināta- redzēju vai nē pārdabisku būtni... Es viendien apmaldījos Teikā un piegāju pie kāda sirmjgalvja, lai pajautātu ,kur atrodās pietura. Vīrietis(man tā vismaz likās) bija īsa auguma un ar baltiem, kupliem matiem, tātad vecs. Bet kad viņš pagriezās pret mani es gandrīz zaudēju valodu, kaut kas viņā mani fascinēja, vai pareizāk sakot hipnotizēja. Viņa seja bija tik jauneklīga un gluda, acis lielas, lielas. Un man prātā palicis tāds kā gaišums, kas apņēma viņu. Un viņš šausmīgi izskatījās pēc tādas kā lelles. Tik nedabīgs... Es pat nezinu, ko tobrīd jutu, it kā bailes un pārsteigumu reizē. Un balsi es neatceros, vien zinu, ka tas bija kas īpašs. Atskatoties uz šo atgadījumu es apsveru iespēju, ka esmu redzējusi elfu vai rūķi, vai kaut ko tādu.
Hikari
Diemzzeel vai par laimi, es ar taadaam buutneem saskaarusies pati personiigi neesmu, taccu zinu cilveekus, kuri ir un vinni nemelo. Kaut vai mans draugs viens ir saskaaries ar ssitaadaam lietaam lloti daudzas reizes. Vinnams ir veca lauku maaja, kurai nepatiik dazzi konkreeti cilveeki un tapeec tajaa reizeem meedz spokoties. Buutiibaa, taam maaja sevi aizsargaano briesmaam... whistling.gif
Lauwinja
es personīgi nē bet mans vectētiņš gadu nogulēja slimnīcā un teica ka bija redzējis mazu vīriņu ar garu baltu bārdu....gan jav ka es redzēšu ar kādreiz kaut ko...
Hinata
Man visu laiku rādās grāmatas Ulabella meitene, ka uz vāka. Ik pa brīdm. Varbūt beidzdot jāizlasa tā grāmata, lai viņa liek mani mierā?
Niamh
Nez, vai tā bija mistiska būtne, vai drīzāk, kāds savādnieks, bet Tajā pašā Teikā dzīvojot, ar draudzeni bieži vien pastaigājāmies pa Pēkšēna ielu. Viņa dzīvo uz garākās ielas daļas, bet pāri Bajāru ielai ir turpinājums, kas beidzas strupceļā. Uz tās ielas ir kādas četras mājas un otrā no Bajāru ielas puses, balta, kādreiz degusi.

Otrajā stāvā dzīvoja vīrietis ar ārkārtīgi spicām ausīm, neparastas formas galvu (tādu kā pagarinātu) un melnām acīm. Bieži viņš sēdēja pie loga un smēķēja, turklāt vienmēr pavadīja mūs ar tādu pretīgu skatienu. Pēcāk tieši tas dzīvoklis nodega un es viņu vairs neesmu redzējusi.
Mēģinu sev iegalvot, ka viņš lietoja pilienus vai lēcas, lai padarītu acis viscaur melnas un izdarīja operāciju, lai pagarinātu ausis.
Seila
Hmmm...pašai nekad sastapties nav nācies vismaz aci pret aci ar kādy pārdabisku būtni, bet jāsaka, ka mistiskuma dzīvē kaut kā nav trūcis. Piemēram kaut vai šis atgadījums: Pirms pāris gadiem sēdēju ar tēvu divatā mājās (toreiz vecāki vēl nebija izšķīrušies) virtuvē diezgan lielā augstumā man atrodas Skapis, kura durvis ļoti stingri uz knikšķa taisās ciet un vaļā viņas ir pagrūti dabūt pat ar roku raujot aiz roktura. Tad lūk tieši tāpēc, ka durvis bija tik grūti skapitim dabūt vaļā- tajā glabājām nevajadzīgos traukus. Nu lūk un tad vienā jaukā dienā es pārbijos līdz nāvei, kad virtuvē atskanēja drausmīgākais troksnis un kad mēs ar tēvu aizgājām paskatīties, kas noticis atklājās, ka tieši no tā skapīša kuram bija cieši aiztaisāmās durvis ir izkritušas divas bļodiņas...Nu labi izkritušas izkritušas...ja vien bļodiņu plauktā viņas nebūtu bijušas tikai divas. Pārējās plauktā bija glāzes un durtiņas jau sen neviens nebija virinājis. Laikam būtu lieki piebilst, ka pēc diviem mēnešiem mani vecāki izšķīrās...Lūk tā gadās dzīvē un netici vēl pēc tā visa mistiskām lietām.
spāre
es nekad neesmu redzēju neko pārdabisku, bet tik ļoti gribētu! es jau kopš mazotnes ticu spokiem, poltergeistiem, sniega cilvēkiem un kam tik vēl nē, bet man nekad nav gadījies redzēt kaut ko tādu savām acīm...
nu labi, ja es redzētu kaut ko savādu, es droši vien pārbītos līdz nāvei, es esmu šausmīgi bailīga whistling.gif
Fijusska
es nemsu, bet vienreiz viena veca zurnala laiju, ka var sastapties ar lauminjam un elfiem, tur vajadzeja tadu klusu, bet tiru mezu , jabut vinam, un ta jaiet emza, u bez jebkadas skanjas kadas 2, 3 stundas neas nav jadara, tikai jasez, pat domat isti nedriks, un ta VARBUUT ieraudzis lauminjas, nu bet ne man tada meza, ne patikas tur vienai sita sedeet, isti ari neticu. tongue.gif
Riame
Man liekas, ka es vienreis esmu redzējusi spoku. Tas bija manos laukos. Kāda balta ēna slīdēja gfarām tuvējā pamežā. Bet es neesmu pālrliecināta... whistling.gif
lil`skater
Nu varbuut esmu redzeejusi ko paardabisku tachu varbuut tie ir tikai mani fantaazijas augli...

Nu jebkuraa gadiijumaa izstaastiishu!

Vienreiz es gaaju ar meiteneem ciemos, un atpakal bija tumsh un mums jau sen vajadzeeja buut maajaas taadeelj mees nodomaajaam nogriezt celu caur Shokloaades kalnu(muusu pilseetas pilskalns) nu kaapaam mees kalnaa un tad peekshni es dzirdeeju kaut kadu uuuuuuu, un tyad mees ar draudzeneem redzeejaam kaut kaadu cilveeku, tachu maybe arii nee, vins bija vienaas apenees un abigi spalvains(nezinu vai tas vinam taads apmatojums vai kas) un vins kaa meenesserdziigais gaaja rokas izstiepis uz prieksu. Nu nezinu tas bija vienkaarshi kaut kaads cilveeks vai arii kaut kas vairaak, tachu zinu tikai to ieraugot vinu mees skreejaam cik jaudas un lpat neatskatiijamies un veel zinu ka maajaas dabuujaam sukas par kaveejumu!
cervinus
mana mamma redzēja! siena šķūnī iegāja un redzēja tādu kā suni ar apaļu galvu un mērkaķa ausīm un viņš bijā ar milzīgu ķēdi ap kaklu, necik ilgi neblenza, bēga ko kājas nes. kaut kāds neradījums, neīsti suns, ne mērkaķis. un tas patiešām neesot bijis ne viņu pašu suns, ne kaimiņu kāds.
joua
veicas tiem,kas nav to piedziivojushi.
neesmu redzeejusi dziivajaa,bet-
1)man viens radinieks dziivo muizjaa,kur spokojas,un reiz bija radu saiets.veelaak uz divaam bildeem bija taads kaa miglains teels(taa pieklaajiigi malinjaa)
2)man nav veicies ar skolu-taa ir sena mediibu pils,kuras iipashnieks kara laikaa tur pakaaraas.kliist baumas,ka muusu klasee.biezji durvis pashas atveraas,un veelu paliekot skolaa,ir sajuuta,ka kaads atrodas blakus.shausmiigi.
Salamander
Jā laikam jau esmu, vienu tādu pārdabisku būtni katru dienu redzu - spogulī grin.gif laughing.gif
"....kādu pārdabisku būrni??? "" rodas tikai viens jautājums, kas ir būrne ? LOL
aitinja
neesmu redzeejusi un kaa vairaakums gribeetu redzeet,pat veel vairaak-pati gribeetu buut paardabiska buutne tongue.gif
Cerbera pavēlniece
nu es nezinu vai skaitaas, jo gluzi neredzeeju... bet varu pastaastiit kaa tad bija:
man bija pieci gadi, mamma ar teevu aizgaaja uz veikalu. maasas protams toreiz nebija.. smile.gif es maajaas biju viena ar savu suni, vinjam kaa vienmeer vbija jaadziivo vienam pa virtuvi, kura bija aiztaisiita ciet., maate un teevs peikodinaaja neveert valjaa. toreiz mees vel dziivojaam divistabu dziivoklii. man mana vilku sugas sunja sametaas zeel un es vinju no virtuves izlaidu. vins jau gribeeja kaapt blakus man - diivanaa. bet es vinju nogruudu un teicu FU, RIMSTIES! un liku guleet zem diivaana - no man zem kaajam. es ksatiijos multenes lielajaaa istabaa. viss bija ieriigi, peesni suns saceela ausis un saaka dikti ruukt. aisteidzaas uz to istau un saak riet. es aiskreeju un aizstuumu vinju no taas istabas laukaa. vins bija dikti nobijies, ruuca, reeja, pectam nomierinaajas.
tajaa istabaa virs diivaana stavaeeja pie sienas piestiprinaatie skapji, kur daudz daudz graamatu. peeksni dzirdu bum bum, it kaa graamatas kristu uz diivaana. es ashi aiskreeju drebeedama uz to istabu, bet tur nekaa nebija. domaaju - suns. bet suns ruukdams veel arvien tajaa istabaa, zem diivaana snauda. vins atkal bija sasleejis ausis un ruuca.
es taa nobiijos! bet mees dziivojaam tresajaa staavaa, un mums bija lodzija, bet ar logiem prieksaa. tasu logi neveeraas - tie bija saluuzush un iespruudushi, pat mans teevs nevareeja atveert... un tas bija slikti, jo mans teevs boija mans varonis un vareeja visu! vins ir neizsakaami speeciigs... ok, tas nu taa. zaglu un citu versiju vareeja izleegt. takal atskaneeja buuksi uz diivaana, suns man pie rokas saknosiijaas, panjeemu vinju aiz skvarkas un gajaam abi uz to istabu. vins buudams liels vilka mani liidzi, es leenaam skeersoju lielo dziivojamo istabu. bet atkal nekaa! nekaadu paziimju, pat diivaana paarklaajs nebija sakusteejies. un tie nevareeja buut aukstaava kaiminji, jo traa biaj triisstaavu maaja, bet beeninju tur nav un uz jumta nekad enkaadu putnu bnav bijis, nu ne taadu, aks troksni leilu vareeja sacelt. shoiespeeju arii izsleedzam. un nevareeja buut straadnieki, jo muusu maajai bioja riktriigs remonts pirms diviem gadiem. vieniigaa neizsleegtaa iespeja bij...
spoki.
vampirgirl
mmm... varētu teikt, ka esmu redzējusi pārdabisku būtni, to nevarētu saukt par būtni, bet par jocīgu "ēnu".
_Mēs ar draudzeni bijām izgājušas vakarā ārā <piiezīme-tas bija pirms kādiem 2 gadiem>... Mēs runājāmies, staigājām pa pagalmu... Tad es pagriezos uz kaimiņsētas pusi <starp mūsu un kaimiņu pagalmiem bija drāšu sēta> un ieraudzīju kā "ēna" pārlec kaimiņu ārējai dēļu sētai.. Pēc tam ilgi to pārdomāju un secināju, ka cilvēks tas nevarēja būt, jo nespētu vienā rāvienā pārlēkt 2 metrus augstai sētai...tas bija jocīgi... huh.gif
gerda.skr@inbox.lv
es šausmīgi gribētu redzēt! bet es uzskatu ka mājā ir kāda neredzama pārdabiska būtne. mums katru vakaru čīkst kāpnes. jā! pa taam neviens nekaapj! un arii zhaluuzijas pa reizeem novelkaas uz leju vai augshu.zheel ka neko neesmu redzeejusi. TAA GRIBAAS!!!!!!!!!!!!!!!!! gribu taapat kaa aitinja buut paardabiska buutne arii un kautvai draugs tai paardabiskajai buutnei! paardabiskaas buutnes ir tik reti sastopamas, jo taas ir iekliidushas muusu pasaulee. taas dziivo kat kur citur. taam ir kaads portaals uz muuspasauli. un to portaalu atrod tikai paardabiskaas radiibas! ja to uzzinaatu tie reportieri!
1 kaart!)vinjiem par nosleepuma atklaashanu maksaatu veselu zhuuksni naudas! greedy.gif
2 kaart!)savairotos spoki kas nemaz nebuutu labi!
Mattiass
Es neesmu. Mana mamma gan reiz redzēja NLO. wink.gif
Cilvēks
Nav gadījies satikties ar Svešo vai Viņiem.
Visbriesmīgāk mani ir nobiedējusi omīte naktskreklā - kad dzīvojos pie vecvecākiem, gulēju caurstaigājamā istabā. Ir nakts. Tumšs. Es parasti guļu kā murkšķis un neko nedzirdu, bet negaidot pamostos, pat nezinot,kāpēc. Tā nu pagriežos uz otriem sāniem (sak, ko tur daudz, jāguļ tik nost!), kad piepeš ieraugu Viņu. Viņš ir tēls baltās drānās, kas klusi slīd cauri istabai, gar manu gultu. Nu je dritvai, kā es pārbijos! A ome izrādās gribējusi tikai klusi paiet garām, lai padzertos virtuvē ūdeni.
Fantomass
CITĀTS(Cilvēks NGC1313 @ 02.01.2006 20:43) *
Visbriesmīgāk mani ir nobiedējusi omīte naktskreklā

āāāarghhh laughing.gif rofl
ārprāc xD.gif
------------------------
bet nu jā - man ir jušana, ka pie manis mīt mājas gariņš, kas mīl paslēpt manas mantas. Un vēl visādas nejaucības darīt. Bet nu kādu laiciņu šis nav manīts.
un redzējis šamo neesmu gan ermm.gif
Ragana
Eu, jā man vienreiz gandrīz iekoda kaut kāds vampīrs - pēc tāda izskatījās.
Un es vienreiz redzēju citplanētiešus, kas nolaidās pļavā - ees redzēju daudz gaismas aplī un no rīta tur atradu noliektu zāli un mirušus kukainīšus un vardes - tā, bez bez iemesla nomirušus.
Un vēl daudz kas ir bijis...
Tējas Tantiņa
brrrrr... unsure_a.gif sabijos... negribu redzeet! negribu, un neredzeeshu!!! negribu sajukt praataa... domaajot par to vine shkjiet ka tuuliit sajukshu praata... ja veel ieraudziishu tad varat teikt man goodbye... tad es to pashu teikshu savam veselajam sapraatam...
bluish_eyes
Nē, šķiet, ka neesmu redzējusi.. vismaz nekas tāds nenāk atmiņā.. un tiešām ceru, ka arī neko tādu neieraudzīšu.. Man labāk patīk lietas, ko var izskaidrot, kuras ir izprotamas un pierastas skatienam.
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Jā, miljoniem pokemonu. glare.gif
grunt+
Es neesmu neko redzeejusi, bet no savas pieredzes pilniigi varu pateikt - jo cilveeks saak par TAAAM lietaam vairaak intereseeties, jo vinjam vairaak rosinaas domaaashana/izteele, jo visaadas lietas tak var piedomaat, jo vairaak paaurbina taas peleekaas shuuunijas kuras ir tik neizpeetiitas, un manupraaat, tas viss rodas tur, jo tas tak ir gudriibas un visa iemiesojums. Tas nav domats taa, ka taaas lietas cilveeks vienkaarshi izteelotos, bet gan taa, ka vinsh taas lietas ar domu paliidziibu rada..
whitegirl
Mna klasee viena meitene teica ka vinja redzeeja to Lohnes monster... bet pashai man nav neka sagadiijies redzeet... Mna gan ljoti patiik skatiit filmas par shitaam teemaam... wink.gif
Namoo the Jellyfish
Nezinu, vai tas bija kas pārdabisks, diez vai, visticamāk pārskatījos, bet interesanti gan bija.

Ir tādi suvenīri, dekoratīvās figūriņas- ne visai gaumīgi māla zvēriņi ar dzijas kažokiem, dažādu krāsu, dažāda lieluma, īsti neatceros, kur tādus varēja nopirkt, bet ir. Nu aptuveni stādieties priekšā.

Novembra priekšpusdiena, šķīst slapjš sniegs no gaisa, vienvārdsakot ne tas mīlīgākais laiks. Saulkrasti aptuveni starp Inčupes un Pabažu stacijām, kāpas. Eju pastaigā, eju jau labu laiku, kāpā neviena cilvēka, lai gan apbūvētā josla knapu 100 metru atstatumā, stipri vientulīgi. Eju viena pati jau labu laiku un īsinu ceļu, pati ar sevi skaļi pļāpājot, jo nav tak neviena, kurš klausītos.
Eju, eju un ieraugu tālāk priekšā priedē ko elektrorozā. Tā kā kāpa jau mājām te pat blakus, bērni te nāk spēlēties, sakāruši pat priedēs visādas striķu šūpoles un ko tik vēl ne, sākumā domāju, ka kāds šalli vai kādu jaku kokā aizmirsis, maz kas. Eju tik uz priekšu un brīnos, jo nākot tuvās nemaz neizskatās pēc saņurcīta apģērba gabala, kas tādā vējā un slapdraņķī karātos kokā, šausmīgi košs, tīrs un pūkains, un vienmērīgi apaļīgs. Man jau maz vajag lai nobiedētu, sāku palikt nervoza, un sāku tā kā runāties ar to rozā apaļo, sak, hei, kas tu tāds, vai te kāds ir, es no tevis nebaidos u.t.t. Par laimi nekādas reakcijas, eju eju, skatos skatos, šis kā bijis tā bijis, kaut kur trīs četri metri augstu guļ uz viena zara un visādā ziņā stipri atgādina izcili bezgaumīgu māla ezi ar rozā dzijas cilpu adatām.

It kā nekas baigi briesmīgs vai kā, bet kaut kā galīgi trūka vēlmes izpētīt tuvāk, steidzīgi vien špegoju uz mājām.
Reperiite
Nu moins lasu un domaaju... fiksi jaatinaas guleet jo visi aizhgaajushi guleet a es taa kaa slima buudama riit uz skolu ta neeju... baigi beiliigi palika jo es tam visam ticu... es neesmu neko redzeejusi un dzirdeejusi... es ar iisti nezinu vai gribeetu jo no baileem nojuugtos bet tai pashaa laikaa es apzinos ka tas ir tikai acu maans vai tieshaam kaada nokliidusi dveesele kura meklee mieru ta teikt... nu es saku es taadaam lietaam ticu un shkjiet gribas izpeetiit to visu bet drosmes ta nav... viss ko nepaziistu tas mani nedaudz biedee saakumaa... grin.gif

Nu varbuut vieniigaa neparastaa buutne ko liidz shim esu redzeejusi ir MareRegina grin.gif tongue.gif
betty
*svārkos lauriņ.

ticu un esmu redzeejusi. mirshjo vecvecmaaminju *laukos* vinja bija sienā portretaa ar wisu to lakatinju ar ko winju apglabaaja unj teica lai es sho nemodinot. xD.gif bet tas 6 gados bija so.. so.. un Es negulēju . Tas nebija sapnis. silent.gif citaadaak winja nerunaatu. grin.gif
de_ed
Es esmu redzējis savu vec vecmammu, njā skats bijā dīvains. Bet es viņu tāpat mīlu. smile.gif
JusticeKid
Manaam abaam vecmammaam, kuras arii bez taa ka pashas ir visai diivainas bez visiem gadiijumiem,ir notikushi 2 visai ziimiigi notikumi:
1.)Ome nr 1 savos jauniibas gados ejot uz kleeti virs taas 1metra augstumaa redzeejusi lidinaamies oranzhu ovaalu, saakumaa notureejusi to par meenesi, bet tad sapratusi ka tas lidinaas turpat tuvumaa paarbijusies un iemetusies kleeti, peec kaada laika vinja izskreeja no kleets un neatskatiidamies aizbeega uz maajaam,diivainaa kaartaa vinja to nevienam nav staastiijusi tikai man shodien, tagad vinja pati briinaas kapeec, veel shi ome ir pieredzeejusi ugunsbumbu ielidojam pa kraasni negaisa laikaa bet tas jau ir cits staasts un vispaar zinaatniski pieraadiits...
2.)Ome nr2 savukaart taalajos padomju laikos, kad iipashi aktuala bija Nlo teema un kad Nlo bija arii visai biezhi noveerojama paraadiiba,pa savu logu rezeejusi ieraapjamies diivainu buutni, saakumaa paarbijusies, bet tad kautkaadaa veidaa buutne omi nomierinaajusi.Veelaak ome nr2 visiem satraukti staastiijusi par sho atgadiijumu un pat apgalvojusi ka cienaajusi buutni ar teju.Es devos pie omes lai noskaidrotu vai taa ir patiesiiba kaa man to bija teikusi ome nr1, kurai to bija savulaik pastaastiijusi pati ome nr2, bet ome nr 2 teica ka tas viss ir muljkjiibas un ka lai es neaizraujoties ar tamliidziigaam lietaam un vairaak domaaju par maaciibaam.Es biju viilusies bet tiesa ome nr 2 izskatiijaas taada iztruucinaata un nervoza kad to teica, taa kaa shis notikums paliek man par nosleepumu, vairaak vinjai neuzdroshinos par to vaicaat.
karmucis
nu varat mani uzskatiit par diivainu bet varu tekt ka jaa... (kaut gan tas ir neiespeejami)
es redzeeju spoku.. nu no saakuma jau es protams neko.. viss notiek un tad es kaut kur redzu to pashu cilveeku tikai tur teikts ka vinjsh miris tajaa un tajaa gadaa... tas bij nedaudz diivaini... un nesakiet lai es mazaak staigaaju gar kapiem!!
anhela
pati neesmu redzējusi,bet man ļoti patīk spoku stāsti,dažus palasīju,laikam šonakt negulēšu,jo domas ies tikai uz spokiem...palīgā!
miu : miu
Nu baac! Salasiijos te visaadus spoku staastus, tagad atkal nevareessu normaali aizmigt... unsure_a.gif
Pati par laimi neesmu neko spociigu redzeejusi, es arii negribeetu... Lai gan gribaas jau zinaat, vai pastaav NLO??? huh.gif
Labaak tomeer dziivot nezinnaa, taapat ir lloti labi... silent.gif
Bet, ja nu tomeer taadi ir?! blink_a.gif Mazie, zallie cilveecinni... blink.gif
Cecilia
reiz, kad jau pēc pusnakts gulēju savā gultā, tumsā, es skaidri dzirdēju, kā kāds šļūcinās cauri manai istabai, līdzīgi kā mans tēvs. trakums ir tas, ka tajā naktī abi mani vecāki bija pie viena vīrieša, mierinot viņu sakarā ar mātes(vai ko tādu) nāvi/bērēm. un es skaidri zināju, ka mājā neviens cits nebija...arī mana mamma ir stāstījusi līdzīgas lietas par mūsu iepriekšējo dzīvesvietu.
Kas_i_tas
Nē, neesmu, un par to ārkārtīgi priecājos. cool.gif Laigan, šķiet, ka mistiskas skaņas gan ir dzirdētas (mana iztēle gan spēj būt visnotaļ dzīva un tādēļ neko tā īsti droši nevar zināt! whistling.gif )

Ir gan dzirdēti stāsti no draugiem un visādām paziņām par manītām mistiskām būtnēm, kas parasti gan ir tikai kā ēna uz sienas vai ēna ar spīdīgām malām blink_a.gif
etna
jā, es redzēju. tas bija šausmīgi. es pamodos, piegāju pie spoguļa un ieraudzīju sevi!!! blink_a.gif
bet pa nopietnam-nē, neesmu redzējusi. smile.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.