Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Nevaru reģistrēties!
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Info & jautājumi > Foruma lietošana
Viesis_super_pet_*
ko lai dara es nevaru registreeties man nenaak tas apstiprinaajums sad.gif
Siri
Hmm, ar kādu ēpastu tu esi reģistrējies? Niku vari neteikt, vienkārši pasaki tā atrašanās vietu - inbox.lv, tvnet.lv?
Viesis
super_pet@inbox.lv sad.gif
Shadowstalker
Uz inbox.lv epasti mēdz neaiziet. Mēģini vēlreiz sūtīt apstiprināšanas vēstuli.
Siri
Parasti apstiprināšanas vēstulēm jānāk uzreiz, bet ir bijuši gadījumi, ka tās atnāk pēc kāda laika. smile.gif Uzgaidi vēl kādu brīdi, ja nesanāk, mēģini piereģistrēties ar citu ēpasta adresi - varbūt izvēlies alternatīvu, ne inbox.lv (cc.lv, piemēram) . Inbox.lv gadās visādas ķibeles...
W.I.T.C.H.
njaa siriuss taisniiba tas inbox.lv biezji man aizkjeras smile.gif
Viesis
nee veel natnaaca





vai man registreeties tvnet??? nu ja tur labaaka kvalitaate smile.gif
Siri
Man vislabāk patīk http://www.cc.lv ēpasta piedāvājums, bet tu vari pats izvēlēties, kur labāk gribi savu ēpastu. wink.gif Droši,var arī tvnet.
Sapņu Teātris
Ar inbox pēdējā laika kkas nav kaartiibaa...Es meegjinaaju pieregjitreeties ar citu vaardu bet man liidziigi,kaa shim,neatnaaca regjistraacijas apstiprinaajums...Es domaaju,ka komentaaros un ieteikumos vaidzeetu buut aii par to,ka peedeejaa laikaa nav ieteicams ar inboxu kjeepaaties...
P.S. Vari meegjinaat citu epastu,tvnet,vai one.lv
iespeejas ir dadzu un gan jau beigaas izdosies...
Zobena iznēsātājs
Man ari ta ir bijis. Vienkarsi aizsutu iz inboxu vel vienu apstiprinajuma vestuli. Pamegini. Man ari iznaca tikai ar kadu treso reizi
Axefekts
Inbox bieži čakarējas, ne tikai šeit! Es arī daudzās vietās reģistrējos ar inbox.lv e-pastu, bet kautkas tur čakaērjas!
Yugio Muto
Man gan uzreiz atsūtīja apstiprinājumu un man pasts ir inboxā.
juniore
Peedeejaa laikaa inbox.lv ir kljuvis leens un veestules man parasti pienaak peec pusdienas. Parasti ir taa kaut kur 10.00 no riita pieregjistreejos, divas stundu seezhu pie datora- nekaa nav, un kad naakoshajaa dienaaa apskatos, tad beidzot atnaacis... Nu tagad es ieteiktu labaak e-pastus taisiit ieksh tvnet.lv jo banda.lv ir leens, bet one.lv neatbalsta tur bildes un kodus smile.gif vo taa
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.