Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Maija Svētki Ventspilī
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > Par un ap LARPiem
maakoniitis
Bij mums te taads pasaakums Ventspils Pils laukumaa, safotograafeju paaris bildes, nu mielojiet acis...


Naakamaa bilde ir speeciiga! rolleyes_a.gif




Nolaadeets, kameer taas visas bildes ielikshu... brr... sad.gif




Tuliit sekos turpinajums wink.gif
maakoniitis

Shitam puikam visi speeki izsiika, pamatiigi atklopeeja vinju, kad nonjeema kiveri, viss asinjains bija blink_a.gif

Shiten jaunais paaris...



tiiko atklaaju, ka esmu ielicis tikai 1/10 no visaam bildeem blink_a.gif Esmu iestreedzis te uz ilgu laiku! unsure_a.gif





Ok.. veel paaris, un tad paareejie riit...
subito
Bildes interesantas.

Nabaga cīnītāji laikam tai karstumā pamatīgi pasautējās. laughing.gif
SkadY
Hmmm. Nekas nebija dzirdēts par šādu pasākumu. Kā tas saucās? Pastāsti vairāk!
maakoniitis
Nu bija remdens veejsh... bet nabagi paarsviidushi bija huh.gif
Un pasaakums notika Ventspilii... Bija ari iaarzemju klubi... nu taa... man jaazina preciizaak ko staastiit.. kaadi jautaajumi, tad preciizeejiet....!


Gling, gling... mainja! grin.gif








Taa, ar to mees arii shodien beigsim. Ieliku 2/10 no savaam bildeem, ja nevienam nav pretiim, tad riitu pacentiishos paareejos ielikt. cool.gif Liidz riitam tauta!
ETM
He hee.. uz sho es neaizvilkos, jo noleemu iet uz boofedu trenninju (jaa, es biju starp tiem noobiem). Itkaa zheel gan ka netiku tomeer, izskataas daudz labaak nekaa pagaajushgad. Veelaak buushot arii video no pasaakuma, bet tas ne aatraak par pirmdienas vakaru.
maakoniitis
Juu... fotografijas ir 1, bet filma.. mmm... ar fotoaparaatu nevareeja paspeet nofikseet bliezienus pa galvaam.... sad.gif
SkadY
CITĀTS(ETM @ 28.05.2005 21:59)
He hee.. uz sho es neaizvilkos, jo noleemu iet uz boofedu trenninju (jaa, es biju starp tiem noobiem). Itkaa zheel gan ka netiku tomeer, izskataas daudz labaak nekaa pagaajushgad. Veelaak buushot arii video no pasaakuma, bet tas ne aatraak par pirmdienas vakaru.
*


Šito tu palaidi garām, atvainojos, sūda boofedu treniņa dēļ? Nu nebija prātīgi...
ETM
Zini, pagaajushgad bija 4 purni, kas aptuveni kaut ko mahaajaas. Es nevareeju zinaat, ka shogad buus tik labi, tagad taapat kozhu sev pirkstos. Bet man Riigaa bija arii citas dariishanas, par pasaakumu uzzinaaju pavisam veelu, tapeec iisti normaali uz turieni tikt ar nevareeju. Tomeer, buutu zinaajis ka taa, buutu atradis iespeeju... ehh... nu sanaaca taa.. no neko nepadariisi, zato es aatraak par jums to filminju redzees 8))
Farliner
Jā, nu bildes jau jaukas - patīkai sevi sazīmēt kaušļu vidū smile.gif Galu galā - līdz pusfinālam tomēr tiku. Varu teikt tikai vienu - laba ķivere - tas ir must have šādos pasākumos.
SkadY
Kurā bildē ta tu esi Farliner? Iedod linku.
Farliner
http://i7.photobucket.com/albums/y291/maak...is/DSC00411.jpg

Šajā. Tā bija mana pirmā cīņa ar puisi, kas beigās kļuva par turnīra uzvarētāju.
maakoniitis
Labriit, un she jums veel paaris bildes grin.gif

ohhh.. cik miilji... rolleyes_a.gif





Uzspeeju ielikt te veel paaris bildes wink.gif Uz dienas vidu buus vairaak... es ceru... cool.gif
Kedriks
Eēēē! Mans cirvīts arī nobildēts!!! w00t.gif ... un mans darbā ieslīgušais es arī...laughing.gif diemžēl tikai no mugurpuses! Vēlāk iemetīš kādu bildi kur mēs iram no priekšas smile.gif
Niamh
Looks nice smile.gif

Paskat, un es šito nogulēju sad.gif Bū..nu KĀPĒC es dzīvoju Valmierā?! Nekas...paspēšu atskatītes viduslaiku festivālā, kas notiks Valmierā happy.gif ..Btw, kāds taisās uz viņu braukt?
Roviela
Taisās taisās! Piedalīties grin.gif Mēs tur veseli 11 esam pieteikti. Daži pat kausies two_handed.gif

Sagaidi mūs viesmīlīgi! wink.gif
Farliner
Nu jā, tā kā taisos gan - kaut kāda tieksme kauties šovasar uznākusi smile.gif
Kormaka brigade
Ha, a ka es bruninieku noshavu ?! smile.gif

p.s. Pasakuma turpinajums pirtii bija super
Yume
Hmm, izskatās tiešam interesanti. Sāku domāt ka jābrīvē laiks kultūrdzīves attīstībai, un jāapmeklē kautkas.
SkadY
CITĀTS(Mini Kaza @ 29.05.2005 09:57)
Looks nice smile.gif

Paskat, un es šito nogulēju sad.gif Bū..nu KĀPĒC es dzīvoju Valmierā?! Nekas...paspēšu atskatītes viduslaiku festivālā, kas notiks Valmierā happy.gif ..Btw, kāds taisās uz viņu braukt?
*



CITĀTS(Roviela @ 29.05.2005 10:39)
Taisās taisās! Piedalīties grin.gif  Mēs tur veseli 11 esam pieteikti. Daži pat kausies  two_handed.gif

Sagaidi mūs viesmīlīgi! wink.gif
*



CITĀTS(Farliner @ 29.05.2005 10:39)
Nu jā, tā kā taisos gan - kaut kāda tieksme kauties šovasar uznākusi smile.gif
*



Varbū varētu precizēt. Kad tas notiks? Cikos notiks? Kur tieši notiks? Un vai kā parastam skatītājam kautkas būtu iepriekš jādara?
Niamh
Programma un citas štelles
Roviela
Un te arī informācija:
http://www.balticmedieval.info/
SkadY
Heh būs vien jāizbrauc. Tik jātrod kur palikt pa nakti, jo gribas arī uz 2. dienu.
Niamh
Vienmēr laipni - tiek piedāvāta iespēja palikt pa nakti manas mājas pagalmā, teltī (ja tev tāda ir, vai ja tu ar kādu no paliekošajiem sarunā). Turpat notiks arī desu/maizes/gaļas/visakā cepšana uz ugunskura un visa veida jautrošanās forumiešu bariņā smile.gif
Jo man tieši 11. ir izlaidums un daži, kas atisās braukt, paliks.
SkadY
CITĀTS(Mini Kaza @ 29.05.2005 16:41)
Vienmēr laipni - tiek piedāvāta iespēja palikt pa nakti manas mājas pagalmā, teltī (ja tev tāda ir, vai ja tu ar kādu no paliekošajiem sarunā). Turpat notiks arī desu/maizes/gaļas/visakā cepšana uz ugunskura un visa veida jautrošanās forumiešu bariņā smile.gif
Jo man tieši 11. ir izlaidums un daži, kas atisās braukt, paliks.
*



O forši. Ja drīkst tad es ar palikšu. Ja būs telšu deficīts paņemšu savējo.
maakoniitis
Brrr... diktin ilgi man buus jaaliek... izdomaaju ielikt tikai taas labaakaas (nu labaakie iemuuzhinaatie kadri) rolleyes_a.gif

Chiiba sapliisa silent.gif

Shii bildee man visvairaak patiik, tur tipa tiesnesis meegina iestaastiit kaut ko, bet nu tas skatiens blink_a.gif Izskataas, ka tas tiesnesis driiz norausies laughing.gif

*

Shis ar diezgan incants... laikam baigo joku brunjinieks izspljaava grin.gif

Tuuliit kaads norausies pa galvu unsure_a.gif

Te paklupa viens drusminieks...

Te vel viens paklupa... whistling.gif

*

Brunjinieks, par kuru es fanoju... (nepaziistu, bet peec maniem uzskatiem, vislabaak ciiniijaas!) *Iet runa par to chubaku kuram spalva uz kiveres un apaljais vairogs...

Tas arii viss... bilzhu vairs nebuus, galiigi laiks nav glare.gif
Kedriks
Viss jau būtu jauki un skaisti, bet izbrīna un raisa ķiķināšanu šī pavediena atrašanās foruma sadaļā "brīvdabas lomu spēles".....laughing.gif Domāju, ka pasākuma dalībniekiem (vismaz lielai daļai) būs zināmi iebildumi, pret šādu šīs viņu nodarbes definīciju! Manuprāt šīm vieta ir pie sadaļas "Forumieši un pasākumi"

Bet anywayz, paldies par bildēm! wink.gif
subito
Cik īsti bija tie ieroči?
SkadY
CITĀTS(Kedriks @ 29.05.2005 17:49)
Viss jau būtu jauki un skaisti, bet izbrīna un raisa ķiķināšanu šī pavediena atrašanās foruma sadaļā "brīvdabas lomu spēles".....laughing.gif Domāju, ka pasākuma dalībniekiem (vismaz lielai daļai) būs zināmi iebildumi, pret šādu šīs viņu nodarbes definīciju! Manuprāt šīm vieta ir pie sadaļas "Forumieši un pasākumi"

Bet anywayz, paldies par bildēm! wink.gif
*


Tak var pajautāt kādam adminam, lai pārliek uz to otru sadaļu.
Kedriks
CITĀTS(subito @ 29.05.2005 18:13)
Cik īsti bija tie ieroči?
*


Kādā ziņā "īsti"? Ja tu domā teātra butaforijas, tad ĻOTI īsti! ````ķa tobiš. Ja domā vēsturiskumu, tad tie bija atbilstoši tam laikam, kādu attēloja attiecīgais cīnītājs. Turklāt šos ieročus LIETOJA arī visnotaļ pa īstam! Paprasiet Farlineram, ja neticat! laughing.gif Piemēram lietuvietis, kas palika finālā, ja nemaldos, otrajā vietā, izskatījās ļoti daiļi, kad noņēma sejsegu! Es pat teiktu - nedaudz dramatiski un mazliet krimināli.... sick.gif laughing.gif
Kamazs
Kādi noteikumi šajām cīņām? Esmu dzirdējis briesmu stāstus, ka sitienus pa kājām un pa pirkstiem neskaitot :/ .
Kedriks
Noteikumi gandrīz identiski līdzīgi tiem, kas tiek lietoti Baltijas viduslaiku festā. Skatīt iekš www.balticmedieval.info Sitiens pa galvu - 2 punkti, pa korpusu un rokām kājām līdz celim - 1 punkts.

IMO, šādā pasākumā varētu atļaut sitienus pa kājām, bet ja skaitītu visus, kas trāpījuši pa pirkstiem, tiesneši vnk. nojūgtos. Artī tagad viņiem darba netrūka. Princips ar četriem referi ir labs ar to, ka kaimiņš varbūt pamana to ko pats esi palaidis garām un tad tiesnešu redzēto punktu summu izdala uz vidējo. Pats esmu to vēl no taekvondo laikiem novērtējis.
Farliner
Jā, Kamaz, un durt tur arī neļauj... šausmas, vai ne? Kedrik, šoreiz trāpījums pa galvu dseva tikai 1 punktu. Neskaita trāpījumus pa pirkstiem un pa kāju no ceļa uz leju - tas ņemts no vairākiem 16 turnīru aprakstiem, cik saprotu, un tajā laikā turnīri arī bija visai stingri reglamentēti pasākumi.
Kedriks
CITĀTS(Farliner @ 29.05.2005 19:40)
Jā, Kamaz, un durt tur arī neļauj... šausmas, vai ne? Kedrik, šoreiz trāpījums pa galvu dseva tikai 1 punktu. Neskaita trāpījumus pa pirkstiem un pa kāju no ceļa uz leju - tas ņemts no vairākiem 16 turnīru aprakstiem, cik saprotu, un tajā laikā turnīri arī bija visai stingri reglamentēti pasākumi.
*


Heh, par to duršanu... ja pieņem, ka vidēji katrs cīnītājs sver no 70 - 80 kg uz augšu un ja tam piepluso līdz 30 kg ekipējuma, un ja abi pretkustībā taisa dūrienus - ... nav grūti iztēloties divu 120 kg masu sadursmi....un ja tur vēl ir duršanai izvirzīti asi priekšmeti...auč....nekāds fulpleits nesaglābs...
Niamh
Zarnas pa gaisu w00t.gif

Klau, a vai ta jamiem nemaz nesāp, kad dabū ar to zobenu, teiksim, pa knaģiem huh.gif
Un kāda ir sajūta, kad esi šitā satuntuļots, turklāt ar vairogu un pasmagu zobenu rokā?
Kedriks
CITĀTS(Mini Kaza @ 29.05.2005 20:38)
Zarnas pa gaisu w00t.gif

Klau, a vai ta jamiem nemaz nesāp, kad dabū ar to zobenu, teiksim, pa knaģiem huh.gif
Un kāda ir sajūta, kad esi šitā satuntuļots, turklāt ar vairogu un pasmagu zobenu rokā?
*


laughing.gif

nu kā pierādīja buhurts (noslēguma lielā klope) lielākā daļa sitienus lāga nejūt un tāpēc visai ilgi nekrīt. Farliners dažus tādus nokristīja par Dunkaniem Makleodiem, kas tādi nemirstīgi jūtas laughing.gif un krit gar zemi tikai tad, kad uzbrēc, ka eu, tev jau 10 x pa galvu iemauca! laughing.gif Bugurtā bija sarunāts, ka jākrīt pēc trīs trāpījumiem...


Vopšem - tie, kas tādos pasākumos piedalās,parasti ir labi un droši noekipējušies. wink.gif

Sajūta? Emmm...ir tāda...emm...mazliet extrēma...sit ta no visa spēka! Un katra divkauja ilgst 2 minūtes, kas ir visai daudz. Slodze ir nežēlīga - daudzu dalībnieku plaušas pēc pasākumā strādāja kā plēšas...un ja vēl tā saulīte cepina...un nedod dies, ja kaut kas no polsterējuma zem bruņām ir kaut ar daļēju sintētiku...wacko_a.gif
Kormaka brigade
bildes no pasakuma

http://excalibur.ot.lv/

http://foto.inbox.lv/semkov4/Ventspils_28-05-2005
Kormaka brigade
vel bildes

http://fotki.lv/?x=OS5RKFxDRy06RDxIU1M5LlM...y06RjxIU0RTQlE=
Namejs
Ko ta Sarguns(Siliņš) tur darīja?
Kedriks
Vispār izskatās ka tiesāja turnīru smile.gif
Kormaka brigade
Kedriks apsteidza........... smile.gif

Bija viens no 4 tiesnieshiem......
Kedriks
Kā dzirdēju, pasākums pēc svētkiem Gestes pirtiņā esot bijis uz goda... diemžēl bija jākratās atpakaļ uz smirdīgo galvaspilsētu..škrobe... bet vispār pasākums arī bez tā visa bija ievērības cienīgs, kaut vai izveidoto un nodibināto kontaktu skaita ziņā! smile.gif Vispār šie svētki Ventspilī pamazām izvēršas par jauku ikgadēju tradīciju, kas kā rādās top arvien kuplāk apmeklēti... attālums tomēr un tā tālāk...
Kormaka brigade
""Kā dzirdēju, pasākums pēc svētkiem Gestes pirtiņā esot bijis uz goda... ""

whistling.gif wink.gif grin.gif

Bija parak daudz odu....... bet pec kada laika tie vairs netrauceja........

Ka izradas, upite nebija dzilja ........ rezultata zilas kajas mad.gif
Hinata

Skaisti... smile.gif
Kedriks
Hehe, atceros, kā es palīdzēju tam nabaga leitim, kas šķiet, otrajā vietā beigās palika no viņa fufaiciņas ārā tikt! laughing.gif Viņš bija labi piesūcies ar sviedriem un tā fufaiciņa ar bija tāda pašaura.. rezultātā mēs ar vēl vienu leiti viņu kopā tomēr izvilkām laukā! laughing.gif Skats nebija domāts vājiem nerviem! laughing.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.