Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Cik grāmatas vienlaicīgi tu lasi?
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots
Lapas: 1, 2, 3, 4
Sol Invictus
Dažiem cilvēkiem (man piemēram) ir tieksme lasīt vairākas grāmatas uzreiz, tātad pastāstiet par sevi - vai jūs tā darat ? ja darat tad cik vienlaicīgi parasti lasat un par ko ?
spāre
es tā daru reizēm, bet tikai tad, ja uzrodas kāda grāmata, kas interesantāka par to pirmo whistling.gif ā, nē, tā varbūt nemaz nav lasīšana reizē... huh.gif
Wunderkind
Jā, man tā regulāri sanāk, kad sāku lasīt kādu jaunu grāmatu un uzreiz ņemu vēlvienu. Piemēram šobrīd arī es cenšos lasīt divas reizē - Gredzenu pavēlnieku un Gredzena caurumu...un līdz ar to man nekas prātīgs nesanāk... blush.gif blush.gif grin.gif
Ledene
Agrāk bieži tā sanāca, tagad ir tā, ka sāku lasīt vienu grāmatu, tad tieku pie citas un aizmirstu par iepriekšējās eksistenci.. kad atkal par viņu atceros, jāsāk lasīt no sākuma, jo viss jau ir aizmirsts silent.gif .
Ļipa
Jap, man tā gadās ļoti bieži, jo gribas paspēt izlasīt visu. w00t.gif
TNu, ja, bet vispār es cenšos no šī niķa tikt vaļā, bet nekādi nesanāk.
Parasti sanāk reizē kādas divas - trīs grāmatas.
Pašlaik man ir divas pašas priekam, bet viena skolai. getlost.gif
W.I.T.C.H.
laughing.gif nu jaa es esmu arii no tiem kam taa patiik dariit laughing.gif
Bandists
Man taa vispaar biezji sanaak, ka lasu divas graamatas. kaadreiz pat triis, bet vairaak gan noteikti ne. laughing.gif
Hermiones zizlis
grin.gif Dažreiz ar mani ir tā:es lasu vienu grāmatu un tad ieraugu citu , intersantāku grāmatu.Tad es visu laiku izlaižu lielus fragmentus un gaidu kamēr tikšu pie tās otrās grāmatas.Ar vienu vārdu sakot:es lasu pēc kārtas... tongue.gif
Kaķurēgs
Parasti es reizē lasu labi ja divas (viena ir tā, kuru es pati lasu, bet otra, kura man ir uzdāvināta, pēkšņi iedota, obligāta utt.). Visbiežāk tās ir par dažādiem tematiem (savstarpēji pretējiem). tongue.gif
Ariona
Nu man sanāk, ka es lasu lasu kaut ko, bet tā nu īpaši nesaista un tad uzrodas jauna interesantāka, tad sāku lasīt to, vēlāk otru pabeidzu, maximums laikam ir bijis 4 lasītas grāmatas reizē
Simple Girl
nee es nespeju! man tad viss nojuk... vienmer lasu 1 gramatu! lab ja ta pati apnik tad nolieku mala un lasu citu! bet ne kopa....
rowzee
Cenšos lasīt tikai 1 grāmatu, lai labāk varētu iejusties grāmatas vidē. Vienreiz gan bija tā, ka iesāku lasīt kādu grāmatu, pēc tam kādu laiku nelasīju vispār, tad sāku nākošo utt. Beigās nospriedu, ka jāpabeidz visas iesāktās grāmatas, un tad bija kādas 4 reizē jālasa grin.gif
.: ARTANIS :.
Nu - vispār jau uzskatu, ka lasīt vairāk par vienu grāmatu reizē ir neērti..

Tas būtu iespējams tikai gadījumos, kad viena no grāmatām, ko tu lasi, ir literārs darbs, bet citas - enciklopēdijas, vai mācību grāmatas.
spitzbube
Nē - ē blink_a.gif . Lasu tikai vienu grāmatu, ja lasītu divas, tad man juktu viss vienā :/ . Reizēm ir tā, ka paņemo no bibliotēkas 2 grāmatas un lasu abām sākumus reizē, lai saprastu kuru labāk lasīt pirmo.
zuzee
parasti apmeeram ir divas... + veel kaads dzejolju kraajums
Hikari
Es spēju lasīt kādas trīs grāmatas vienāl laikā, jo bieži ir tā, kal aika nav un iesāku vienu, bet pēc brīža- citu. Visbiežāk tad gadās tā, ka es beigu beigās neizlasu normaļi nevienu... sad.gif
tutsi
Tas nav grūti, jo es personīgi spēju pāriet no vienas tēmas uz otru. Man tā patīk darīt jo nez kapēc esmu ieņēmusi galvā, ka tā iet ātrāk! grin.gif
Maxwels
Nu jā... ir man tā, ka sanāk bieži vien, nepabeidzot vienu grāmatu, sākt jau nākamo. Pašlaik tad sanāk, ka es lasu kādas 4 grāmatas. grin.gif
Ného
gadās jau gadās šādi gadījumi, pat pārāk bieži-ir bijis, ka reizē lasu gandrīz 10 grāmatas, jo nereti lasot man iegribas palasīt cita žanra grāmatas, vai arī grāmata uz doto brīdi apnīk
riisinjsh
Es lasu vienu graamatu un 2as vai vairaak uzreiz nav jeega lasiit- nevar iedziljinaaties !!! whistling.gif
rudo lapu vilcēns
Es parasti lasu vienu grāmatu. Reizēm gan iznāk , ka vienu lasot vēl jāpaspēj ārī kāda mācību grāmata izlasīt. Tādās reizēs sanāk, ka divas. grin.gif
Laushi de Lychan
Es parasti lasu divas reize- vienu anglu un vienu latviesu.
Fantomass
bija vienreiz, kad sanāca lasīt 3 grāmatas reizē. Viss sajuka vienā putrā. neko neatcerējos. tas ir stulbi.
dreamer
Vienlaicīgi spēju uztvert tikai vienu grāmatu, vienīgie izņēmumi, kad tiešām ir lasītas 2 un vairāk grāmatas reizē bija skolas laikā, kad paralēli interešu literatūrai bija jāpavelk arī obligātā uzdotā literatūra, tad gan, lasīju vairākas grāmtas reizē, obligātās - kā obligātās skolā un mājasdarbus pildot, un pārējās vēlu vakaros - izklaidei.
dzindzins
nu ir tā gadījies...pēc pēdējās reizes negribas, jo lēnām sāku lasīt tikai vienu...otru sāku mazāk un mazāk lasīt. nu nebij viņa īpaši interesanta, bet es parasti grāmatu izlasu līdz beigām...ceru, ka tā bija pirmā un pēdējā reize. tātad vairāk tā nedaru... tagad jāizlasa trīs grāmatas, bet to darīšu pacietīgi...vienu pa vienai! grin.gif
gwinerva
Es nelasu vairākas grāmatas reizē... Kautkā liekas pārāk neērti. wink.gif Vienreiz mēģināju, bet nekas nesanāca. laughing.gif Man viss sagāja purtā un es vairs neatcerējos kurā grāmatā bija kas.. grin.gif Nācās lasīt pa jaunu.
Spicule
Vienu...bet...kā es vienu pabeidzu sāku nākamo, jo bez grāmatām nevaru. Esmu grāmatu māns! smile.gif tongue.gif laughing.gif grin.gif tongue.gif wink.gif
Mērija
Parasti cenšos lasīt tikai vienu! grin.gif Bet mans rekords ir 3 grāmatas! (Maziņš jau ir) grin.gif
Elanora
Njaa. Ja man ir daudz interesantas, nelasiitas graamatas pie rokas, tad vienkaarši nevaru notureeties neiesaakusi lasiit visas.
laughing.gif
Veelaak jau viena izraadaas interesantaaka, un taas paareejaas uz kaadu laiciņu atkriit.
Lauwinja
Man reizēm gadās nepārāk interesantas grāmatas, ko lasīt, tad pēkšņi kāds man iedod interesantu grāmatu un sāku paralēli lasīta arī to, ja vēl kāds iedod kādu labu grāmatu- tā arī tiek pievienota lasīto pulkam. Vispār dažreiz man uznāk pēc noskaņojuma- negribās drūmo grāmatu pašlaik lasīt- paņemšu mazliet palasīt jautro.
Folkblack
hmz ja jalasa kauakds darbs skolaa tad kadas 3 ! 1 ko var palasit ka dailliteraturu pirms guletiesansa un viena ko lasiju lai izglitotos!
Laushi de Lychan
Divas dazkart tris, augstakais. tongue.gif
...Simona...
wienmeer censhos lasiit wienu graamatu.... taa ir labaak, beeet..... censties jau war wienmeer..... tomeer sanaak iesaakt wienu graamatu, tad ieraugu otru iesaaku arii to.. tad atceros par pirmo..... un taa wisu laiku..... grin.gif
Logan
Paarsvaraa taa ir viena graamata, bet reizeem vairaakas (piemeeram kaada kas patiik un kaada kas vajadziiga literatuuras stundai). Man neskiet gruuti pavienot shiis lietas, bet tas ievelk lasiishanas procesu...
Arwen
Vispār jau nevaru lasīt vairākas grāmatas vienlaicīgi, jo beigu beigās sanāk, ka izlasu tikai vienu, piemēram tagad itkā lasu 3 grāmatas reizē - Ibsena "Pēru Gintu" (uzspiests pasākums, ja pati būtu izvēlējusies liktos interesantāk), vienu grāmatu par Mocartu un tiko sāku Stendala "Sarkano un melno". Ja, teiksim, "Sarkanais un Melnais" izrādīsies ārkārtīgi interesants, tad ļoti iespējams, ka "Pēru Gintu" nepabeigšu...
Immortal
Mna arī tā samērā bieži gadās...ja es sāku lasīt kādu grāmatu, bet tad ieraugu citu interesantu un arī to lasu...un tā pārmaiņus...lielākais cik man ir gadījies lasīt varētu būt kādas 3...
FairyUnrealCuteKitty
Vienu un tikai vienu...citaadi nevaru:)
alise brīnumzemē
emmm.... unsure_a.gif laikam gan man ir bijushas reizes, kad esmu (ljoooti sen) lasiijusi vairaakas graaamatas, bet tas bija laikaa, kad katru vakaru skolas deelj bija vismaz 20 min. maajaas jaasasa - ttaaatad aciimredzami laiks, kad es biju siikaa laughing.gif vairaak neko taadu neesmu atkaartojusi, jo taadeejaadi man shkjiet ka nevar tai graamatai, ko lasi, veltiit to pienaaciigo uzmaniibu, daljeeji taa vareetu buut pat cienjas aizskarshana laughing.gif ... bet vispaar jau maaciibu graamatas neskaitaas, vaine? huh.gif lai gan parasti maajaas lasu taa reaali gandriiz tikai pirms kontroldarbiem ( ja ir nepiecieshamiiba)...un taadaa gadiijumaa arii censhos vairs ar ko citu savu praatu nenodarbinaat.
Ungaarijas ragaste
Es parasti lasu divas graamatas reizee, tacu gadaas, ka vienu no taam pametu pusrataa un otru izlasu liidz galam. Bet tas gadiijumaa, ja taas abas graamatas ir vienliidz interesantas. Taa parasti kaa keros vienai klaat, taa izlasu liidz galam...
Paaris reizu ir izdevies lasiit triis graamatas reizee...
Adē
Vienu,vairāk nevaru...citādi pēc tam sajaukšu grāmatu saturus smile.gif
iMiS™
mmm...neesmu nekad lasījis vairākas grāmatas vienā laikā...
Parasti nodods tikai vienai smile.gif
Patriote.
laughing.gif laughing.gif laughing.gif , man nekad pat prataa nebija ienaacis, ka vareetu lasiit vairaakas graamatas vienlaiciigi huh.gif

vieniigaa reize man liekas bijusi, kad esmu iesaakusi piem. HP un tad man literatura jaaizlasa kaut kas briesmiigs pie. Lāčplēsis, tad nu man HP janoliek malinaa lai vareetu izlasiit vajadziigo literaturu, tas noziimee, ka pa vakariem es palasos arii HP tongue.gif

man liekas, ka tas ir paaraak gruuts darbs pa nopietnam iedzilinaaties 2 graamataas un liidz sirdz dzilumiem iedzilinaaties 2 notikumos huh.gif
Aimī
nu tikai tad ja iesaaku lasiit vienu graamatu ,bet tad atrodu otru taa otra liekas interesantaaka whistling.gif tad lasu otro..bet lai neaizmirstu sizhetu 1.graamtai tad to ar pa laikam palasu ... jo vispaar es shawsmiiiiiiiiiigi aatri aizmirstu par ko graamataa bija raxtiits grin.gif
Heily16
citreizlasu pat kadas 5-6 reize bet protams neko nesaprotu!tagad 2.bet parasti kad lasu kadas gramatas reize tad nevienu lidz galam nesaprotu vai neizlasu blush.gif lasa_a.gif innocent.gif
Tigra2
Parasti vienlaicīgi lasu 2 grāmatas vienu svešvalodā vienu latviešu valodā pašlaik lasu Taņu Grotteri un Uz izdzīvošanas robežas - populārzinātniska grāmata.
Vēja dvēsele
Reizēm gadās kādas trīs grāmatas reizē, un tad, tā kā grāmatzīmes likt nemēdzu un cenšos īsto lappusi atcerēties no galvas, parasti sākas liels juceklis, jo aizmirstas, kurā grāmatā kas īsti bija. Reizēm.
Cilvēks
Vienlaicīgi vairākas daiļliteratūras grāmatas nelasu.Varu lasīt daiļliteratūra+mācību literatūra, vai mācību literatūra+mācību literatūra.Man patīk visu uzmanību veltīt pilnībā vienai grāmatai.Tas ir diezgan jocīgi,jo citas lietas parasti daru vienlaicīgi,piemēram,lasu avīzi+ēdu vakariņas+skatos TV+klausos mūziku.
MooN fLoWeR
visniezhaak lasu 1 graamtatu, bet ja gadaas tad sanaak lasiit no 2-5 graamataam vienlaiciigi! cool.gif
smidzenite
augstākais 2 vienlaicīgi un tikai tad kad man drīz ir jānodod bibliotēkā un es neesmu paspējusi izlasīt grāmatas bet gribu gūt kādu priekšstatu par tām
resella
ir gadijies dzivas uzreiz...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.