Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Laura Ingalsa Vaildere
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots > Bibliotēkas plaukts
krikija:::
Kurš ir lasīji kādu no L.Ingalsas Vaidleres darbiem? Piemēram zinu grāmatu sēriju, kurā ietilpst šādas te grāmatas :
"Būdiņa mežā", "Plūmju strauta krastos" utt.
Piedodiet ja esmu nepareizi uzraxtijusi autores vārdu-iespējama kļūdauzvārda burtu raxtībā! smile.gif
spāre
man liekas, ka esmu kaut kad sen lasījusi grāmatas ar līdzīgiem nosaukumiem, vai tur bija ģimeni, kas dzīvo prērijā? laughing.gif ja tā, tad man šīs grāmatas ļoti patika wink.gif
Ledene
CITĀTS(spāre @ 22.05.2005 16:54)
man liekas, ka esmu kaut kad sen lasījusi grāmatas ar līdzīgiem nosaukumiem, vai tur bija ģimeni, kas dzīvo prērijā?   laughing.gif  ja tā, tad man šīs grāmatas ļoti patika  wink.gif
*


Bija gan, par ģimeni, kas dzīvoja prērijā smile.gif !

Vispār autore tomēr ir nokļūdījusies ar uzvārda rakstību -- pareizi ir Vaildere wink.gif !

Par pašām grāmatām runājot, - esmu lasījusi gandrīz visas, tiesa, pasen, taču man patika ! Diezgan interesanti bija aprakstītas vecas parašas, piemēram, par apģērbiem, ēst gatavošanu utt. smile.gif
spāre
es arī lasīju sen, tāpēc nebiju pārliecināta smile.gif
par tām paražām, tev, ledene, taisnība - es vēl tagad atceros par brūnā cukura gatavošanu un korsetēm, kuru uzdevums bija savilkt sieviešu vidukli tik cieši, lai to varētu apņemt ar abām plaukstām(briesmīgi, vai ne?) wink.gif
Ledene
Man atkal palicis atmiņā, kā viņi kūpināja gaļu un tecināja kļavu sīrupu happy.gif. Visjaukākā no grāmatām man šķita `Zemniekpuika`, jo tajā bija tik lieliski aprakstīti ēdieni happy.gif. Griķu pankūkas, aplietas ar kļavu sīrupu, ābolu pīrāgs.. ņamm tongue.gif !
krikija:::
Bet, kur jūs dabūjāt visas grāmatinjas?Bibliotēkā līdz kaut kurai tiku, bet pēc tam cik gāju tālākas daļas nebija...vismaz grāmatnīcās neesmu redzējusi.... unsure_a.gif
Ledene
Toreiz viņas vēl varēja nopirkt grāmatnīcās, vismaz es nopirku vairākas wink.gif. Un bibliotēkās [bērnu] arī vajadzētu būt huh.gif ..
Logan
Kādreiz jau man patika, bet tagad šķiet pārāk bērnišķīgas priekš manis, bet var jau lasīt ja ir vēlēšanās...
Švilpaste
Man vinas dikti patika happy.gif It sevišķi zemniekpuika, visi ēdieni tik labi aprakstīti... Un vel citas gramatas bija labi aprakstitas vecās paražas
Ariona
Tīri labi patika, bet tad neturpināja izdot. "Sudrabezera malā"(laikam tā bija) bija pēdējā, ko redzēju, bet itkā jau bija jābūt vēl citām.
aFēra
Izlasījusi sēeen, sen atpakaļ "Plūmju strauta krastos." (vai tiešām sauca grāmatu tā? es atceros par plūmēm, bet kaut kā nenāk gaismā tas strauts) arī "Namiņš Prērijā" , kuru man uzdāvināja 7 gadu vecumā (atceros kā toreiz mani neapmierināja burtu izmērs - tas bija bišku par lielu). Toreiz man patika. Atkārtoti tapa izlasīts 12 un 13 gados. Arī no tām reizēm palika pozitīvas emocijas. Tāda patiesa, mīļa grāmata. Atceros kā pārdzīvoju par suni. grin.gif
Elanora
man arii dikti patiik smile.gif

taadas vienkaarssas un miilas graamatas.
esmu izlasiijusi liidz ''sudrabezera malaa". taas naakamaas nekur nevar dabuut unsure_a.gif ermm.gif
Kristīne
Esmu izlasījusi visas līdz ''Sudrabezera malā''(ieskaitot).Tālāk nevarējuatrast.Superīgas grāmatas.Man patīk lasīt par bērnu piedzīvojumiem, laimīgiem gadījumiem, nepatikšnām.
Eiše
Visas, kas bija bibliotēkā tapa izlasītas.
Es neteiktu, ka sevišķi nepatika, bet pārlasīt tā arī necentos, kā tas ir ar seviški mīļām grāmatām... Vispār mīļas, bet ne vienas no mīļākajām...
Vispār tagad bibliotēkā paņēma lasīt mans brālis (6). Viņam, kā viņš izsakās patīk...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.