Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Interesantas lietas par AG
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Arhīvs – HPF
Švilpaste
Lūk ko es atradu interneta mājaslapā par Azgabana gūstekni:


Klīda baumas, ka trešo filmu režisēs Stīvens Spīlbergs.
Profesora Remusa Dž. Vilksona lomai sākotnēji bija doma pieaicināt Jūenu Makgregoru.
Filmā redzamajā Medusdūru saldumu veikalā plauktos ir kaudzēm saldumu, ieskaitot no cukura pagatavotus galvaskausus. Aktieri tika brīdināti, ka visi saldumi ir pārklāti ar īpašu laku (kas patiesībā tā nemaz nebija), lai izvairītos no saldumu apēšanas.
Iluzionists Pols Kīvs tika pieaicināts kā filmas konsultants. Viņš mācīja burvju trikus vairākiem aktieriem, to skaitā arī Denielam Redklifam un Emmai Vatsonei (Harijam Poteram un Hermionei Grendžerai).
Gerijs Oldmens atzīst, ka piekritis Sīriusa Bleka lomai, jo "viņš vēlējies strādāt". Kā aktieris viņš nebija strādājis gadu, kopš savas pēdējās filmas "Sin", kuras uzņemšana tika pabeigta 2002.gadā.
Filmas režisors Alfonso Kuarons trenējot Denielu Redklifu, lai panāktu vēlamo efektu, esot teicis: "Iedomājies, ka tu redzi Kameronu Diazu apakšveļā". Vēlamais efekts tika panākts, taču nav zināms, kurā ainā.
Punkts režisora Alfonso Kuarona līgumā aizliedza režisoram lamāties uzņemšanas laukumā, bērniem dzirdot.
Specefektu komanda strādāja 6 mēnešus, lai radītu atprātotāju tēlus.
amanda
Mhh...Ļoti interesanti...Bet par to Kameronas Diazas tēlu mācot Redklifu bija smieklīgi!Līdzīga metode bija''Dvīnēm nav laika''sērijā, priekš Lerija. blush.gif
i`m_GriM&EviL
Hey , Alfonso gan ir ku - kū ... Bet forši māca aktierīšiem !!! Tikai nesaprotu kāda jēga bija saražot tos visus saldumus , ja tos neveins nedrīkstēja ēst ?? Droši vien apēdie paši tie , kas brīdināja neēst tos saldumus cool.gif . Jautri , paldies , Tuzik !
Fijusska
Nja, par teim saldumeim biju dzirdeejusi. nu tik tiesam, kur tie saldumi paleik pec tam! ? ! bet no veinas puses, kamer filmesana beigusies, tei saldumi tak jau veci un sastavejusies blink_a.gif laughing.gif
Lestat
CITĀTS(fijusska @ 20.05.2005 19:16)
Nja, par teim saldumeim biju dzirdeejusi. nu tik tiesam, kur tie saldumi paleik pec tam! ? !  bet no veinas puses, kamer filmesana beigusies, tei saldumi tak jau veci un sastavejusies  blink_a.gif  laughing.gif
*


Varbūt tos saldumus, kas var sabojāties, viņi apēda uzreiz, bet pārējos pa mazam gabaliņam ēda nost filmēšanas laikā rolleyes_a.gif laughing.gif
Aeris
Vispār, bija interesanti palasīt. Diez kādus burvju trikus iemācījās filmas aktieri? grin.gif
monster
Interesanti!

Man patika taa lietinna pa tiem cukura galvaskausiem!

Es varu iedomaaties kas buutu palicis paari ja vinni nebuutu teikussi ka vinnas ir lakotas (melojussi) Tur sen jau vis buutu noeests pirms buutu paspeets uzfilmet filmu! (Vismaz es nevareetu pretoties taadam kaardinaajumam!) MMMMmmmm...
Bandists
[quote=Tuziks,19.05.2005 05:22]




Profesora Remusa Dž. Vilksona lomai sākotnēji bija doma pieaicināt Jūenu Makgregoru.

Ak, Dievs! blink_a.gif manis pēc...! a vinji ieliek shito diivaini.

Filmas režisors Alfonso Kuarons trenējot Denielu Redklifu, lai panāktu vēlamo efektu, esot teicis: "Iedomājies, ka tu redzi Kameronu Diazu apakšveļā". Vēlamais efekts tika panākts, taču nav zināms, kurā ainā.


A varbuutaas taa ir taa vieta, kur Haris ieraudziija Malfoju brienam pa sniegu... ! laughing.gif
BlueberryAnima
man liekas, ka ta varetu but ta vieta, kur vins lido uz zirgergla! ;)
Fijusska
Kura vieta bija ta, kur vinjs redzeja malfoju pa sneigu ejam? unsure_a.gif pie bubulju budas vai? neatceros.. gruti iedomaties, kur vinjam to vajadzeja peilietot. AG nav TAADU ainu , lai gan Kamerona Dieza nav nekada skaistaa, vinjai kau kadas adas probleemas , tape moska tas bija kada pretiga ainaa laughing.gif
Pele
hmmm....fijusska varbuut... laughing.gif lai gan es tiesaam nevaru iedomaaties kur tas vareetu buut.... tam a.kuaronam jau vienmer visadas divainas lietas nak praataa...atceraties tachu ka AG pamatigi atsskjiras gan no iepriekshejam filmam gan gramatas... a varbut tas bija tajaa ziemassvetku ballee... wink.gif dance_a.gif wink.gif
mazā peciņa
CITĀTS
Filmas režisors Alfonso Kuarons trenējot Denielu Redklifu, lai panāktu vēlamo efektu, esot teicis: "Iedomājies, ka tu redzi Kameronu Diazu apakšveļā". Vēlamais efekts tika panākts, taču nav zināms, kurā ainā.

Šis viennozīmīgi bija pats labākais no visa thumbsup.gif
Trešā filma. Padomājam. Mb viņam uz suni bija jāskatās. Ļoti pārsteigtā sejas grimmasē. Nu nez.

Un nabagi. Filmēties pie tik daudz saldumiem! Es pat ar visu laku būtu pagaršojusi biggrin.gif (zinu, ka nebija laka).

Bet tā interesanti palasīt dažādus faktus un tādas lietas.
Maxwels
Nu šķiet, ka kārtējie patiesie - nepatiesie fakti par AG filmu. Kruti jau šito vien sadomāt - par to jau vien bonuss. A ja nu tas nav sadomāts...? unsure_a.gif Nu labi. grin.gif Tad ir vēl jaukāk. Nevaru, protams, novaldīt smieklus par "Filmas režisors Alfonso Kuarons trenējot Denielu Redklifu, lai panāktu vēlamo efektu, esot teicis: "Iedomājies, ka tu redzi Kameronu Diazu apakšveļā". Vēlamais efekts tika panākts, taču nav zināms, kurā ainā." Varētu jau joka pēc kaut kur gan jau uzrakt, kurā ainā. laughing.gif Vispār pārsteidz un arī nepārsteidz mani atprātotāju ilgā taisīšana. Domāju, ka par mēnesi vairāk nevajadzētu, taču... neesmu jau specs. Tāpat lielākoties atprātotāji tiek nopelti ,un ar grāmatu salīdzinot, ir pilnīgs fufels. smile.gif
Pele
aaghaaaa. par tiem atpraatotaajiem taa vareetu buut... laughing.gif buutu vnk sagjeerbushi k-kaados maisos aktierus un laidushi lai filmeejas... tongue.gif grin.gif
salema
Filmas režisors Alfonso Kuarons trenējot Denielu Redklifu, lai panāktu vēlamo efektu, esot teicis: "Iedomājies, ka tu redzi Kameronu Diazu apakšveļā". Vēlamais efekts tika panākts, taču nav zināms, kurā ainā.

es domaaju, ka tas bija ainaa, kur vinjsh ieraudziija Cho... smile.gif
Seila
Pamatā lielākā daļa viss jau bija dzirdēts un lielākā daļa no visa ir ticis dzirdēts noraidīts, kā baumas, kaut gan tagad vairs nespēju īsti atcerēties kur tas viss bija dzirdēts. tongue.gif
Švilpaste
Varu jau pateikt - atradu forumcinemas.lv ,kad liku pie "Meklet" Harijs Poters un Azkabanas gusteknis tur sis tas ari bijs, pirms filmas
Princesīte
Diezgan interesanti šķiet, vienīgi žēl ka nau zināma aina
.: ARTANIS :.
Nu, tie kas ir iegādājušies, vai vismaz nelegāli novilkuši vai nokopējuši "Harija Potera un Azkabanas gūstekņa" DVD zinās vēl dažus interesantus faktus:
  • Atprātotāji (precīzāk - lupatu lelles garos melnos paltrakos) tika filmēti zem ūdens, jo tikai tā varēja panākt viņu tērpu vijīgumu.
  • Ainā ar Hagridu un Zirgērgli, redzama vieta, kur CGI specefektu meistari pajokojās - zirgērglis vienā no kadriem noliek smuku "čupiņu". - pavērojiet uzmanīgāk filmu wink.gif
  • Cūkkārpas pils, kura redzama ainā, kad Harijs laižas tai pāri uz zirgērgļa, tikai izveidota futbolu laukuma lielumā, lai saglabātu arhitektūras detalizētību.
  • Knakts Autobuss tika apgādāts ar 8 cilindru BMW dzinēju, lai tas spētu attīstīt filmā nepieciešamo ātrumu.
DEaDnokS*
man vislabaak patiik tas ka meloja par to laku!! es domaaju ka aktieriem maksaa pietiekami lai vinji iegaadaatos saldumus pasi nevi eestu tos no filmu eksponaatiesm
i`m_GriM&EviL
Danielam taču patīk Kamerūna Diaza ...
Bet par to ARTANIS pēdējo faktu es īsti nezinu ... es biju lasījusi kādā mājas lapā , ka autobuss ir braucis ar kādiem 60 km/h , bet apkārt braucošās mašīnas ar 2O km/h , filmā to visu paātrināja . Jo tas būtu pārlieku bīstami , ka pa Londonas ielām brauktu trīsstāvīgs autobuss ar 160 km/h !
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!