Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Palīdziet iesācējam!
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Info & jautājumi > Foruma lietošana
melany
nju man arii ir liidziiga probleema kaa citiem, ar to neseno regjistreeshanos (t.i., shodien).

1.kaart man nesanaak nekas ar paraxtu. nee nu uzraxtiit jau es maaku, bet noformet nesanaak. kaa nospiezhu kaadu formateeshanas pogu (piem.,izmeeru, kraasu), tad izlabojot paraxtu man nevis paraadaas taa kraasa un lielums bet gan kjeburi ar kvadraatiekavaam un visaadiem kjeburiem.

2.kaart kaada atshkjiriiba avataram no bildes?

tieshaam luudzu paskaidrojiet man neziniitei vai paraadiet kur to izlasiit blush.gif
Shadowstalker
Ja es pareizi saprotu, tad nav noslēdzošā taga - ir, piemēram, "[color=red]Es roolz", bet vajag "[color=red]Es roolz[/color]".

Bilde - tavs foto, aplūkojams profilā, bet avatars - kautkāds sazinkas (mazs attēls), kas parādās pie taviem rakstiem.
.: ARTANIS :.
1) Tā - pirmkārt jau tev jāiezīmē teksta apgabals, kuram tu vēlies piešķirt kādu formatējumu, un TIKAI TAD jāklikšķina uz attiecīgās formatēšanas pogas!
Rezultātā tavs teksts paraksta logā izskatīsies apmēram šāds:
KODS
[color=red][u]Šis teksts ir sarkans un pasvītrots.[/u][/color]

Bet parakstā tev parādīsies šāds:
Šis teksts ir sarkans.

Tie ķeburi iekavās ir tagi - BB formatēšanas marķeri, kas ir redzami teksta sagatavošanas un rediģēšanas brīdī, bet nav redzami galarezultātā.

2) Avatars ir redzmas zem biedra nika, un tā izmērs ir 100x100 pikseļi (apmēram pastmarkas lielumā), Foto ir redzams tavā profilā, un tā izmērs ir 300x400 pikseļi, bet Paraksts ir redzams zem katra tava raksta, un tā maksimālais izmērs ir 50 000 kvadrātpikseļu.

Ceru, ka kļuva drusku skaidrāk.. wink.gif
Sol Invictus
Vislabākais būtu sameklēt vietu, kur rakstīts ''BB koda palīdzība'' vai kas tamlīdzīgs, nospiest un izlasīt.

Ja tev vēl nav skaidrs, kas ir avatars - vārda avatar tulkojums iz tildes:
CITĀTS
informātika iemiesojums;  LZA TK Informātikas tehnoloģijas un telekomunikācijas terminoloģijas apakškomisija
  - Grafiska ikona, kas attēlo reālu personu kibertelpā. Lietotājs var izvēlēties noteiktu objektu no iemiesojumu kopas, kuri atkarībā no tā, kādu darbību tie veic, dažkārt var mainīt savu veidolu.
melany
nu liels paldiesinjsh, tagad esmu tapusi gudra. wink.gif grin.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!