Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Nevils - lempis vai āksts?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Personāžu lietas
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6
susurite
Mēs visi zinām,ka Nevils ir neveiksminieks. Lai gan,kāpēc viņš tāds ir? to mēs varētu mēģināt noskaidrot? getlost.gif getlost.gif


izlaboju tagus
Emma
Manupraat vinsh paaraak daudz uztraucas, ka kaut ko izdariis nepareizi.
Overlord
Viņš ir piedzimis kā nejēga un neveiksminieks, un tur neko vairs nevar darīt. Un viņš ir gan lempis gan āksts
eyedam
Es gan domāju, ka mēs vēl dzirdēsim vairāk par Nevilu. wink.gif

Viņa vecāki tomēr abi bija aurori, un viņš pats arī nav gluži niekkalbis. Katrā ziņā herboloģijā viņš var darīt brīnumus. smile.gif

eyedam
Vinky
Taadi miiklaini pavedieni no eyedam puses... interesanti zinaat...! wink.gif Hah!

Vispaar jau Nevils ir ljoti jauks un nemaz nav aaksts. Vinjam vienkaarshi neveicas un vinjsh ir nedroshs, tas arii viss.

Un, kaa jau eyedam teica, vinja vecaaki tomeer abi bija (ir) aurori (nu gluzhi taapat kaa es! wink.gif) un gan jau vinjsh arii izraadiis kaadas speejas. Savaa zinjaa saprotams, kaapeec vinjsh taads ir - padomaajiet, ja jums ar vecaakiem shitaa gadiitos...
Laimīgā*
Pilniigi piekriitu! Vinjam nav ne mazaakaas vainas, vinju tikai ir iedragaajusi vecaaku naave.
Vinky
Vinjsh ir vieniigais teels no visaam graamataam, kas ar savu mulkjiibu nekriit uz nerviem - vinjsh ir patiikams un jauks.

Ir tachu redzeetas arii drosmes izpausmes no vinja puses. Kaa vinsh 1. (laikam) daljaa negribeeja ljaut Harijam, Ronam un Hermionei iet pa nakti aaraa no koptelpas, jo vini bija zaudeejushi jau pietiekoshi punktus. Kaa vinsh kaavaas (nu, Rons arii) ar Malfoju, Krabi un Goilu. Ja vien pameklee, var atrast daudz.
Laimīgā*
Jau atkal manas domas.
Vinky
Paldies, Vilma! smile.gif

Es, kad biju laukos, padomāju par Nevilu. Īstenībā, viņš ir tik jauks un foršs. grin.gif Vēl man ir jautājums - kas īsti ir Nevila skolas draugi? Harijs, Rons, Hermione un Džinnija? Vai ir vēl kādi?
aivvv/troll dream walker
nu lai cik jociigi arii nebuutu viens no maniem labaakajiem draugiem ir liidziigs gan izskataa gan raksturaa tikai vinnam padodas celtnieciiba
Overlord
Nevila vecāki nav miruši, viņi ir tikai pabaidīti un no tā sajukuši prātā.
Emma
Es domaaju, ka Nevils ir normaals, tikai nedaudz neveikls. smile.gif
Overlord
Ja jau viņš skaitās nedaudz neveikls,tad ko nozīmē pavisam neveikls?
Emma
Tas ko es rakstiiju jau ir mans viedoklis, bet kaadam citam ir savs! Luuk taa. wink.gif
Overlord
Bet tas nenozīmē ka es nevaru apstrīdēt tavu viedokli whistling.gif
Laimīgā*
Katra viedoklis ir svariigs un pareizs. Tapeec jau mees sheit esam sanaakushi - lai izteiktu katrs savu viedokli nevis apstriideetu to!
Overlord
Nu mans viedoklis paliek, ka Nevils ir lempis un neveiksminieks, laikam redzēja kā spīdzina viņa vecākus
Laimīgā*
Es domaaju, ka vinjam vienkaarshi nav tik labi dziivee veicies kaa citiem.
Overlord
Tu domā ka Poteram arī ir baigi veicies dzīvē. Nevilam vecāki palika dzīvi, bet Poteram nē, neviens nav mēģinājis novākt Lēniņu, bet Poteru gan
Laimīgā*
Bet Nevilu visi apvaino, toties Poteru miil. Turklaat Harijam vecaaki mira varonja naavee, bet Nevilam - palika dziivi un vinjam par to visu tagad jaashausminaas.
Overlord
Nevilu apvaino Drako tāpat kā Poteru,vienīgais Poteram patiešām ir smadzenes tapēc viņu tas neskar tik smagi
Laimīgā*
Nu, re! Nevils zin, ka vinjsh ir taads, kaa citi saka (un to saka ne tikai Drako). Bet Harijam ir augsta pashapzinja un vinjsh neko nejem galvaa.
Vinky
Nevilam ir zems pashnoveerteejums un nav riktiigas paarlieciibas par saviem speekiem. Tas arii ir viss. Ja vinjsh kaut nedaudz censtos sev ieskaidrot, ka vinjsh ir labs, gudrs un talantiigs (jauns&talantiigs), tad viss buutu uz FF! smile.gif
Overlord
Viss varbūt būtu kārtībā, ja viņam tāds spēks vispār piemistu
Vinky
Gan jau, ka vinjaa ir kaads apsleepts speeks...
aivvv/troll dream walker
protams ir herbiologija tu r vinnss taccu ir lielisks ieliktu tev saurij ka nutikai
Vinky
Jap! Biju aizmirsusi par Herboloģiju! smile.gif
Overlord
Toties duelēšanās viņam nekas nesanāk. Nemaz negribu domāt, cik vienkārši es viņu sarautu gabalos. Un Herboloģija ir vienīgā stunda kur viņam veicās, pārējās viņš ir nejēga
Vinky
Katram ir sava joma! Nevils tevi ievilinātu pie visādiem briesmaugiem! wink.gif
Overlord
Kuri man neko nespētu izdarīt, un turklāt Nevilam ir par maz prāta lai mērotos ar mani tongue.gif
jefeniite
Izsaktaas, ka kaads te nava lasiijis feeniksa ordeni! Hi hi hii, ha ha haa! tongue.gif un tik spriezh! iisteniibaa ir dikti jautri, kad juus neesat lasiijushi un tik kaut ko gudrijat, kas sen jau ir zinaam! taa tik turpiniet!
grin.gif
Overlord
Būtu diezgan interesanti ja Nevils vienreiz arī "nejauši" uzspdridzinātu pusi vai visu Cūkkārpu. Tad gan viņš dabūtu pagodinājumu grin.gif
ils
Nevils vēl var pārvērsties no neglītā pīlēna par gulbi, bet Harijs, kāds bijis, tāds arī paliks.
Overlord
Harijs vēl var pārvērsties( es ņemšu Kamelotas varoņus) no Lanselota par Mordredu
Ashly
Nevils ir dziivojis bailees.. taapeec neuzdroshinaas riskeet. Vinjsh baidaas jo atceraas kaut ko briesmiigu un negrib lai taa ir ar vinju...( teorija par manu beerniibu iznjemot taas dziivoshanas bailees)
Overlord
Domā ka viņš redzēja savu vecāku spīdzināšanu? Varbūt arī, taču Potija vecākus Voldemorts nogalināja un Kopš Voldemorts ir atgriezies Harijam viņš var uzbrukt jebkurā laikā, bet viņš tapēc nesāk tēlot stulbeni
Ashly
Varbuut tagad kad voldijs ir augshaa un grib tikt klaat potijam, nevilam ir bail atrasties potija tuvumaa
Overlord
Tas gan būtu reāli, ja Nevils sāktu izvairīties no viņa. Ar to Lēniņš pierādītu ka ir lielāks muļķis nekā līdzšim domāja citi
Ashly
Varbuut nevilam bail ka voldijs naaks un vinju arii spiidzinaas
Overlord
Vai tad viņam ir tik attīstīta nervu sistēma, lai kautko justu un vai tad viņam ir Smadzenes?
Ashly
Taadu lietu kaa baidiities Nevils sajeedz ljoti labi! wink.gif
Overlord
Tas viņam tāds instinkts, taču tādu lietu kā mācības un it sevišķi Mikstūras, viņš nejēdz
Ashly
Vinjsh jau baidaas no vaarda Mikstūras!
Overlord
Viņš baidās arī no Strupa vārda vien. Ha ha ņuņņa laughing.gif
Ashly
Nez kaapeec Nevils nav Elšpūtī??
Overlord
Mjā HP mīkla, lai gan patiesībā viņam vajadzēja tur nokļūt, vismaz tur skaitītos ārkārtīgi gudrs
Ashly
...un vinju tureetu godaa uz muuzjiigiem laikiem grin.gif Droshi vien raxtnieces nosleepums! Kaut ko svariigu Nevilam buus dariit!
Overlord
Būt par elšpūšu vadoni, jo viņš ir gudrākais no elšpūšiem
Ashly
Gudraakais no otra gala? grin.gif
Overlord
Viņš ir gudrākais no elšpūšiem. (padomā tad kādi nūģi ir pārējie elšpūši) wink.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.