Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Ja Voldemorts kļūtu labs, tu būtu viņa draugs?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Aptaujas
Lapas: 1, 2
lil`skater
two_handed.gif Un buutu interesanti uzzinaat ko juus dariitu! Godiigi saku es izveelos 2.variantu, ko manupraat peec tik daudziem ljaunumiem vins nevar kluut taa pekshni labais!
Lestat
Es teiktu: Labi, bet ja būs kādas ziņas par slepkavībām vai kādām citām ļaundarībām, es tevi pati aizvedīšu pie auroriem happy.gif
piretta
Nu nē, es viņam neticētu. Neticu, ka cilvēks (?), kurš ir izdarījis tik daudz slepkavību var tik pēkšņi kļūt labs. Drošvien atkal kārtējais triks, lai dabūtu sev atbalstītājus tongue.gif
Sabija
Es nobalsoju par cits variantu,domaaju, ka buutu ar vinju vienkaarshi pazinjas,bet diez vai es vinjam paliidzeetu happy.gif
Diaana
CITĀTS(Sabija @ 16.05.2005 19:45)
Es nobalsoju par cits variantu,domaaju, ka buutu ar vinju vienkaarshi pazinjas,bet diez vai es vinjam paliidzeetu happy.gif
*

buusim vienkaarshi pazinas un ja ko vajag es tev paliidzeeshu wink.gif
Ta es varetu draudzeties bet ja bus sliktas zinjas.... unsure_a.gif
i`m_GriM&EviL
Jāpasūta tikai un tad redzēs ! Ja nogalinās - nav mainījies , ja atstās dzīvu - ir mainījies grin.gif .
krikija:::
Man atbillde drīzāk būtu šāda:
"Āaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!NEKAD MŪŽĀAAAAAAAAAA!"un es paniski mestos bēgt, ja protams mani neķertu kāds lāsts, iespējams, ka es pat neatbildētu un vienkārši paniski mestos bēgt tongue.gif
Daudz variantu man jau nav, vai ne???? tongue.gif
spitzbube
Hmm, es vienkārši piedāvātu kļūt par labiem paziņām. Neticu, ka tāds kā viņš spēj tik ātri mainīties unsure_a.gif .
mazā peciņa
Nē, nedomāju vispār, ka tas būtu reāli draudzēties ar tādu, kurš ir tik daudz ļauna darījis. Nu un, ka viņš ir labojies? To nemaz nevarētu noticēt. Voldemortam nav sirds, tāpēc viņš nemaz nespētu laboties, varbūt tikai notēlot, lai tiktu klāt Harijam vai kādam citam, bet šaubos. Drīzāk jau satikšanās brīdī viņš nogalinās.
puregreenday
vinsh vispaar ir sadarijis tik daudz launu un nejauku lietu ka es vispaar shaubos vai vinsh jelkad vareetu palikt labs. bet es nobalsoju par citu variantu un tas ir-nekaadaa zinaa! tu esi izdariijis tik daudz launa ka neticu ka vari buut labs. mans variants
Demon
nope! nedomaaju, ka viens cilveeks/burvis var peeksnji ne no shaa ne no taa mainiities... tas noteikti buutu kaads triks...kaa jau parasti smile.gif
iMiS™
Es nobalsoju par "Labāk nepiedāvā, es nebūšu tavs draugs un es nebūšu tavs ienaidnieks"...ja arī viņš būtu labs [tākā neticās], tad vnk mēs nebūtu nedz draugi, nedz ienaidnieki...vnk neatkarīgas personas smile.gif
BlueberryAnima
nu sorry ta vnk nemazam nevar but!
Švilpaste
Es atbildētu kā 3.variantā.
"Labāk nepiedāvā, es nebūšu tavs draugs un es nebūšu tavs ienaidnieks
Voldemorts paliek Voldemorts silent.gif
kristy
'ej tu galiigi'!!!!!!! wink.gif manupraat taadi burvji kaa vinjsh nekad nevareetu laboties!!!!!jo vinjsh ir darijis tik daudz ljauna un nogalinaajis tik daudz nevainiigus cilveekus.... manupraat, taadas lietas naw aizmirstamas... vienalga cik ilgs laix paiet un lai ko vinjsh arii soliitu... silent.gif
Mākoņkaķis Aurēlija
Es atbildētu - "labāk nepiedāvā."
Jo,ja es atteitku,viņš varbūt sadusmosies un nolādēs via pat noglainās mani.Turklāt es domāju,ka viņš nevarētu mainīties.Tāpēc man šis variants šķiet vispiemērotākais,jo es negirbu gan mirt,gan draudzēties ar slepkavu.
Thaliya
Es ar viņu nedraudzētos jo viņš ir slepkava. Es arī nebūtu viņa ienaidnieks. two_handed.gif
Fijusska
Nu 1. kart, es vinjam neticetu, reiz vijs 13 gadus enko ljaunu nedarija(lai gan envareja whistling.gif ) , bet tomer, kas liedz vinjam palnot planus, parvilinat sava puse (pat ja es butu burvis, utt) un tad nokachat visu vērtīgo informāciju? nunee, labak lai enpeidavaa....

2.kart, vinjs vel nav izcietis savu sodu, par visu to, ko pastradajsi, un nevines cits, nu ministrija utt. nepeikristu, ka vinsj teiktu," sorry chomi, ka ta dariju, vairs nedarshu" utt. vinjam jaizciesh sods butu , kaut via vinjs atzitos, un sods drosi vien but bucinja happy.gif ta kaa es envaretu draudzeties ar tadu, kas slepjas no likuma, ta man noteikti naktos vinju nodot sa ka taa
raira
Droshvien atbildeetu -Ej tu galiigi- silent.gif
vinjs ir pietiekami ljauns lai ar vinju nedraudzeetos!
Fantomass
divi varianti. vai nu "AVADA KEDAVRA" vai arī "F*ck off"
elliitee
Es neticētu, jo, ja cilvēkā ļaunums ir iesakņojies tik dziļi, viņš vienkārši nevar tā kļūt labs. Vienmēr būs jāsalīdzina kā bija agrāk un voldemorts nenoturēsies neatgriežoties pie ļauniem darbiem.
Wunderkind
"Būsim vienkārši paziņas, ja tev ko vajag, uzprasi, es centīšos palīdzēt (aizdošu sāli, vai garšvielas, kā kaimiņš - kaimiņam)"

Lai gan, pat ļoti labprāt būtu izvēlējusies pirmo variantu tongue.gif
Man jau lasot grāmatu likās, ka tas varētu būt baigi labais čoms un sarunbiedrs, ja visu laiku nebūtu aizņemts ar savām slepkavībām, palasot kaut vai Aivas "Karambola maču" man tā likās... cool.gif tongue.gif laughing.gif
bet nu šis, par ko nobalsoju, arī daļēji atbilst patiesībai
Maxwels
Ir jādod iespēja, tāpēc p*s na*uj nebūtu tas labākais variants, taču uzticēties nozīmētu pārāk lielu risku, tāpēc - neuzticos es Tev, Voldemort, ej labāk pie Dumidora, gan viņš sapratīs! grin.gif
Bulta
Es buut vienkaarshsh kaiminjsh, kas dazzreiz izpaliidzeetu - aizdodot saali vai sauljoshanaas kreemu tam chuuskgalvim. Galiigi atteikties es negribeetu, jo tad vinjsh mani vienaa mieraa vareetu noslakteet.... sad.gif
Bandists
Ja man Voldis piedāvātu kļūt par viņa draugu es droši vien šausmīgi pārbītos! unsure_a.gif Viņš vienmēr ir bijis ļauns un būs.
scell_x
Vinjsh ir sadariijis paaraak daudz "labu" lietu, taapeec es vinjam piedaavaatu buut tikai paziistamiem, bet ne draugiem, nav ne mazaakaas veeleeshanaas no drauga, izdarot kaut ko ne taa, kaa Voldemortam patiik, kljuut par vinja ienaidnieku.
_BijušaisPareģis
Nu visticamāk jau ka "Labāk nepiedāvā, es nebūšu tavs draugs un es nebūšu tavs ienaidnieks" - tas būtu visizdevīgāk. Citējot no filmas Godfather: "Esi tuvs ar saviem draugiem, bet ar ienaidniekiem - vēl tuvāks!" Nu baigais pirmās klases draugs Voldemortam es nevēlētos būt, tomēr jāsaglabā savā starpā vismaz neitrālas attiecības - jo, iespējams, nākotnē noderēs. Momentā viņu pasūtīt būtu nepdomāts un nepareizs gājiens.
Patriote.
es vinam nesaaktu braukt augumaa ar ar taadiem teicieniem kaa "ej tak tu galiigi'' vai ''es tev neticu'' un es nekaadaaa gadiijumaa nekluutu par vina draugu, jo tas arii buutu paaraak gruuti, pec visa taa ko vinsh nodariijis, es labaak palieku malinaa, lai vinsh man neuzliek kau kaadu valdum laastu un arii negribu vinu saniknot. ja nu vinsh tieshi mana uzbrauciena deel kluust atkal launs??? ohmy.gif
*Vinkija*
nu moinc taadu pavedienu nebiju gaidijusi! ohmy.gif
bet es vinjam teiktu: Ej galiigi! tongue.gif man vinjsh nepatiik un viss,,,ja vinjsh tieshaam buutu labs, tad es verbuut teiktu; ka man vinjsh nebuus draugs, bet arii ienaidnieks nebuus... huh.gif huh.gif
nu nezinu taas jau atkal ir tikai manas domas!!! rolleyes_a.gif whistling.gif huh.gif tongue.gif blink_a.gif

CITĀTS(smukaa elfu princese arwena @ 29.10.2005 11:47) *
es vinam nesaaktu braukt augumaa ar ar taadiem teicieniem kaa "ej tak tu galiigi'' vai ''es tev neticu'' un es nekaadaaa gadiijumaa nekluutu par vina draugu, jo tas arii buutu paaraak gruuti, pec visa taa ko vinsh nodariijis, es labaak palieku malinaa, lai vinsh man neuzliek kau kaadu valdum laastu un arii negribu vinu saniknot. ja nu vinsh tieshi mana uzbrauciena deel kluust atkal launs??? ohmy.gif



jaa, sorii pirms rakstiju ieprieksheelo atbildi, neizlasiiju sho komentaaru! blush.gif
pilniigi piekriitu! ljoti preciizi uzrakstiits!
bet Ej galiigi gan vareetu pateikt! grin.gif smile.gif rolleyes_a.gif whistling.gif
resella
es laikam tomer neticu un tieshi tapec nesaktu strideties un piedavatu dalities garshvielas... laughing.gif
sipps
taka es pats nesmu ta pats jauklakais civek berns uz sis planetas tad es izvelos 1 variantu. kapec?

vai tad vai tad cilveks kurs izdarijis slepkavibu nevar but tavs draugs? vai tas nozimetu ka profisonaliem slepkavam nav draugu? nu labi ja pat tu esi VOLDEMORTS vai tas nozime ka tev nav draugu? saubos jo cilveks lai ari kads vins butu tomer ir sabiedriska butne.
Cilvēks
Nobalsoju par sāli un garšvielām! Tam vajadzētu būt diezgan interesanti - voldemorts kā labs paziņa un kaimiņš!!!
Adē
CITĀTS(smukaa elfu princese arwena @ 29.10.2005 11:47) *
ja nu vinsh tieshi mana uzbrauciena deel kluust atkal launs??? ohmy.gif


Pats naivakais izteiciens,ko jebkad esmu dzirdējusi rolleyes_a.gif

Man patīk variants ar garšvielām tongue.gif
Džūna
Es jau nu viņam neticētu. Arī par draugu negribētu būt, jo ja viņam uznāk dusmu lēkme un šis atceras vecos niķus...
Logan
kāpēc nav varianta: "Beidzot, Voldij! Ē... Starp citu, vai tev nav Malfoja e-pasta?" vai arī "OOO, BiD, BaD MolDiemort!!!" laughing.gif

Labi, man patika tas par garšvielām, vnk jauks variants, tāpēc arī balsoju par to.
Ného
es viņam neticētu, bija tāds teiciens - vilks met spalvu, bet ne tikumu
Grēkmeistars
"Nē sory es tev neticu" laughing.gif, jo nu Voldemorts tiešām nespētu mainīties ermm.gif
Logan
CITĀTS(Nero @ 07.11.2005 19:50) *
es viņam neticētu, bija tāds teiciens - vilks met spalvu, bet ne tikumu


Vulpes pilum mutat, non mores! (Lapsa met spalvu, bet tikumus nemaina)... Taa luuk... grin.gif
(Es veeljoprojaam par garshvielaam)
Lawanda
buusim vnk pazinjas
Kanea
Cits - steidziigi suutiitu puuci uz Sveetaa Mango dziedniicu ar zinju: "Steidzami! Shoreiz Pashi-Zinaat-Kas (a.ka. Lords Voldemorts) patieshaam ir sajucis praataa!"
nitro
Pateiktu Ej ka tu Galīgi!

Vispār tā tas nevarētu būt jo Voldemortam taču nevar būt iespējas laboties..........tik daudz cilvēki nogalināti...... Manuprāt ja viņu kāds noķertu tad "Avada Kedavra" momentā............ whistling.gif
Mattiass
Piedāvātu to variantu ar paziņu būšanu un kaimiņattiecībām (jo jādod iespēja), kas ietvertu arī sāli un garšvielas... bet pats steidzami pierakstītos auroru kursos. grin.gif

BTW, visiem, kas te bļaustās, ka uzliktu Voldijam "Avada Kedavra" — tas ir nepieļaujamais lāsts, tātad visdrīzāk
  1. jūs to neprastu;
  2. ja jūs to tomēr prastu, varētu pielietot un sekmīgi pielietotu, jūs nebūtu ne ar ko labāki par Voldiju, tātad auroru triecienbrigāda aiz čupra nogrābtu i jūs, i Voldiju.
BTW, no citiem variantiem man vislabāk patika anonymus_II variants — steidzami sazināties ar Sv. Mango, un paziņot, ka Voldijs ir nojūdzies. biggrin.gif
Ungaarijas ragaste
Izvēlēšos pirmo variantu, citādi viņš man vēl uzliks kādu no nepieļaujamajiem lāstiem, par to, ka balstoties uz aizspriedumiem, atsakos no draudzības ar viņu. unsure_a.gif
aitinja
noteikti ka jaa,nu bet ja jau vinjsh kljuutu labs tas tach noziimee ka nekaadus nepieljajamos laastus uz mani vinjsh netaisiitu jo vinjsh tach buutu LABS a daaaa silent.gif
**Kittie**
katram it kā jādod otra iespēja bet manuprāt viņš nevarētu laboties. ak dievs,.... ja viņš pien;aktu un patiektu ka tādas sliktas lietas nekad vairs nedarītu man sanāktu rēciens.. grin.gif es tik tiešam tam neticētu... grin.gif kā rons vienā grāmatā teica: "Kur mušmirei pleķi bijuši, tur arī paliks".. grin.gif nu kaut kā tā... smile.gif
Mauvaise Mademoiselle Blanc
... izdevīgāk būtu, ja viņš būtu tikpat ļauns un mans draugs shifty_a.gif
Ilva-Luīze Šmelde
Es nemūžam nekļūšu par Voldemorta draugo, jo viņš nespēs, un nekļūs labs!!!
Patriote.
Pēc manas personības maiņas...

es viņu palūgtu uuz 5 vārdiem
-Tu esi debīls! Avada kedavra!!!

Nu jā varbūt pirms tam izdabūtu malfoju e-pasta adrese, kā teica denija laughing.gif
Adē
Vai tad obligāti viņam ir jābūt labam,lai viņš varētu būt tavs draugs? A vispār-aptauja ar ironiju happy.gif Pievienojos Denijai un Flērai.
gerda.skr@inbox.lv
es pateicu- cits. nu ja vajag sīkāk izkraidot tad lūdzu-'' sveiks! hmm... par draudzību gribi runāt? nu labi, tā... padomāsim. nūuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu... varbūt sākumā parunāsim, kāpēc tieši ar mani? es tak Poteru nepazīstu tik labi kā TU. Tām. nu ja draudzība izpaudīsies tikai ar nieciņu aizdošanu tad jā, bet man ne pa visam nav intreses par lielākām lietām, piemēram par ballīti kopā ar taviem iepriekšējiem draugiem un tevi!!!!!!!!!!!''
nu ja viņš mani tajā brīdī nogalinātu, tad es pārvērstos par spoku un terorizētu Voldiju. grin.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.