Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: kurts vonneguuts
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots > Bibliotēkas plaukts
tiigjeris
es nesen iesaaku, un pagaidaam esmu nedauc paari pusei "galapagu salaam"... man liekas taada tiiri domaat rosinosha graamatinja. un visu laiku uzstaajiigais "pirms miljons gadiem" un " paaraak lielaas smadzenes". tas ir vnk forshi. graamata noteikti nav garlaiciiga un dazhaas vietaas arii naak smiekli... man patiik vonneguuta metode, un man liekas, ka jaapameklee veel kaada vinja graamata. un kaa jums liekas?
lithium [ kariii ]
es lasiiju laikam no vonneguuta fokuss - pokuss, wai k-kaa tml winja saucaas...piedod bet man taa graamata likaas ljoooti garlaiciiga, nesapratu, kaa war k-kas taads patikt...es winjai toreiz izlasiiju tikai dazhas pirmaas lapas. gaumes lieta! wink.gif
Adriana
O, jaaa jaa jaa!!!
Kurta Vonnegūta sarkazms ir vienkāši nepārspējams! pagaidām esmu lasījusi tikai "Laikatrīce", bet gatavojos vēl kādai. Atceros, pirmajā lapaspusē man tie likās slima suņa murgi...kad atkodu viņa valodu un ritma izjūtu...woow! Superīgi!
Īstā vieta mūsdienīgu domugraudu meklēšanai...
"Laikā, kad sūdi vēl nebija skāruši ventilatoru"
un
"Ting-ling"
tā vien ir vērts grāmatu izlasīt!!!!!
Antons Ego
Vonnegūts. Sākumā man ļoti patika, pēdējā laikā kaut kā ne īpaši.
Labākās laikam tomērt ir Ļīķu Pēteris un Čempionu brokastis... un protams Lopkautuve Nr.5 (mans favorīts).
Tie gan ir viņa vecākie stāsti (cik atceros, visi bija sakopoti vienā grāmatā) , no jaunajiem mani neviens tā īpaši nepievelk.
Mastero Jazz
Vonnegūts ir viens no manu mīļāko rakstnieku četrotnes, blakus Darelam, Grasam un Selindžeram.
"Laikatrīce". Jālasa angliski. Ārprātīgs cinisms, lielisks humors, visu lietu mistrojums un jautrība. Tā smējies sen nebiju.
"Are you in the turtle club?"
"Ting-a-ling, you son of a b---h!"
Ak jel. Epizode ar Mr Saharovu un Nobela Miera prēmiju. Ideāli.
tiigjeris
aatraak jaasadabuu veel kaada vonneguuta graamata! atsauksmes ir paaraak labas grin.gif !
Adriana
oh mjaa, angliski Vonnegūts varētu būt īpaši "sulīgs"..
Nu iesakiet, ļaudis, vēl kaut ko no viņa daiļrades..esmu lasījusi tikai Laikatrīci rolleyes_a.gif
Antons Ego
Vajag aiziet uz bibleotēku, tur noteikti būs gan Lopkautuve Nr.5, gan Lai Dievs jūs svētī, Mr Rouzvoter, gan Kaķa šūpulis un Čempionu brokastis.

Laikatrīce gan itkā ir viņa pēdējais darbs. Kaut gan par pēdējo jau viņš uzskatīja arī Fokus Pokus.
tiigjeris
he, tikko pabeidzui galapagu salas. graamata vnk super. man patiik tas vinja ieviestais humoristiskais skatiijums uz cilveeku riiciibu. forshi. es kaut kur esmu redzeejusi to graamatu "lopkautuve nr. 5", laikam jaaiet pasirot pa vemaaminjas graamatu skapi rolleyes_a.gif
Elvira
sirsnīgi iesaku lasīt Vonnegūtu. Viņš ir mans mīļākais rakstnieks. Žēl, ka latviešu valodā nav izdots stāstu krājums, vjadzētu.
Sonrisa
Vonnegūtu mums tagad uzdeva last, pirms tam, jāatzst, neko nebiju pat dzirdējusi par šādu rakstnieku, jo mani neinteresē tāda tipa literatūra, laikam jau būs jāizlasa, ceru, ka nebūs tik garlaicgi... laughing.gif
Švilpaste
Nu,nesen izlasīju Lopkautuvi,Māti Nakti,Kaķa Šūpuli,Čempionu brokastis...tas arī pagaidām viss,lai gan es noteiktu gribu izlasīt pārējās. Šausmīgi iepaticies.
Antons Ego
pēdējā grāmata, lai ko arī visādi pārspriedelīgi literāti sacītu, man likās pretīga un žultaina. tā viņa ironija ir pārvērtusies par kaut kādu vecišķu pukstēšanu. protams, literatūras shēmas - jaukas.

kurts ir debesīs!
Lēdija Čaterleja
Vonnijs - nebeidzamais ironiķis!
Man patīkās "līķu Peteris " laughing.gif , tas ir kaut kas
nenuil
viens no mīļākajiem rakstniekiem happy.gif nu ļoti patīk
vienīgi nevar lasīt vairākas viņa grāmatas pēc kārtas, pēc tam viss sāk jukt kopā, un es vairs neatceros, kas bija kurā grāmatā
Nefermerita
Man mīļākais rakstienieks!!!
Sarmasma ģēnijs un humāno ideju Dievs.
Fokus Pokus - nē, ar to nevajag sākt, tā ir sliktākā šī rakstnieka grāmata, ko lasa tikai tādi fanāti, kā es.
Vislabākās - Titāna sirēnas, Kaķa šūpulis, Vientulībai nē, Mehāniskās klavieres un Galapagu salas.
Sliktākās - Zilbārdis, Fokus Pokus un Cilvēks bez valsts.
Bet visas - ģeniālas smile.gif
Kaķa šūpuļa reliģija Bokononisms ir devusi man ļoti daudz jaunvārdu un lielu daļu mana tagadējā pasaules uzskata.
Lasiet!!! Es uzskatu, ka ja neskaita Tolkīnu, ko es neuzskatu par cilvēku - rakstnieku, bet ko vairāk, tad nekā labāka nav tiešām domājošiem cilvēkiem.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!