Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Radio "FFL"
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Seila
Spēles noteikumi ir vienkārši. Un katrs sapratīs. Es sāku ar to, ka mums ir radio un mums ir divi sākuma tēli, jums ir tiešibas ieviest jaunus tēlus un rakstīt cik vien gribas izmantojot jeb kādu tēlus, tikai iegaumējot vienu ja ieviešat jaunu dīdžeju tad vismaz vienam no viņiem ir jābūt jūsu nikam...Tas izskatās aptuveni tā...

Seila: Sveicināti! šodien ar jums ēterā esmu es Seila un mēs sākam raidlaiku.
Pagaidām gan esmu viena, bet priekšņiecība man uzdeva savākt dīdžeju komandu...
Iezvanās telefons
Seila: Un cik redzu mums ir pirmais cilvēks ēterā...Lūdzu stādieties priekšā!
Balss: Sveiki, te lords Voldemorts es gribu, lai jūs uzliekat Harijam Poterema dziesmu " O Sole Mio"
Seila: Paldies, tātad pašlaik tiek atskaņota dziesma " O Sole Mio "priekš Harija Potera!
Atskana maiga un diezgan patīkama dziesma kura vietām pārvēršas par gaudošanu.
Pēdējie dziesmas akordi izskan.
Seila: Un tagad nedaudz no ziņām. Oslams Bin Ladens ir paziņojis, ka viņam ir pilnīgi vienaldzīgs Bušs un noiet pagrīdē.
Tikko pienākusi satriecoša ziņa par to, ka Hobiti ir atklājuši tabakas vietā zālīti un tagad nododas izvirtībām...
Tieši tajā brīdī atveras durvis un kāds ienāk...

Turpiniet lūdzu
spāre
..ienāk apkopēja Gaļina, stiepjot ūdens spaini un pār plecu pārmestu lupatu.

Viņa tikai smīkņājoši paskatās uz izbrīnīto dj un netraucēti sāk mazgāt grīdu, ik pa laikam iestenoties savas sāpošās muguras dēļ.

reklāmas pauzē dj..

rolleyes_a.gif
Seila
Seila: un tagad reklāma runājot par dj profesiju...man steidzami vajag palīgus, bet vispār tā bija reklāma no manas puses, bet tagad reklāma:

Fonā atskan skaļš troksnis un vīrieša bals saka: "Agrāk es tīrīju zobus ar parasto zobubirstīti, bet mani zobi nebija balti. Tagad es viņus tīru ar jauno elektriso zobu birstīti "šokers" Neaizmirstams šoks"

Seila: Njā negribētu es izmēģināt šo zobubirstīti, bet tagad vārds manam jaunajam kolēģim, kurš jums pastāstīs pēdējos sporta jaunumus.
Ungaarijas ragaste
Es tā sapratu, ka es varu būt tas jaunais kolēģis.

Ungaarijas ragaste: *Pamāj ar galvu Seilai* Sveicināti. Jaunākās ziņas, kas satricināja visu futbola pasauli - Deivids Bekhems trijos no rīta paziņojis, ka ir nolēmis jau ar šodienu kļūt par treneri savā nupat atklātajā futbola skolā. Tas nozīmē, ka viņš aiziet pāragrā pensijā. Satracinātie fani jau rindām pierakstās šajā skolā.
Nesen izplatīts arī paziņojums, ka naktī no 23. uz 24. jūniju, notiks valsts mēroga sacensības orientēšanās sportā. Galvenais mērķis un arī balva esot Papardes zieds. Sīkāku informāciju var iegūt Sporta avīzē.
Tas īsumā viss.

Pēc maza mirklīša varēsiet uzzināt, ko mums sola šī diena!

Skan Radio "FFL" reklāma.

Ungaarijas ragaste: Atvainojiet par neērtībām, dārgie klausītāji, nelielu tehnisku problēmu dēļ, laika ziņas aizkavēsies. Tikmēr jūs varat paklausīties grupas Queen "We are the champions".

Sāk skanēt attiecīgā dziesma.
Dark Knight
Darks: Jā, jā, skaista dziesma, bet tagad ir pienācis laiks kārtējām laika ziņām.

*khem khem* uzsmaida ungārijas Laika ziņas trijām dienām

Piektdien

Dienā: +12..+18 oC +
Naktī: +8..+9 oC
Vējš: Z 1-6 m/s

[/B]
Laika apstākļi pilsētās
Alūksne
Dienā: +17 oC
Naktī: +8 oC

Rīga
Dienā: +16 oC

Daugavpils
Dienā: +18 oC

Ventspils
Dienā: +12 oC
Naktī: +9 oC

Liepāja
Dienā: +12 oC
Naktī: +9 oC
Spicule
Un atskan reklāma.
"Trīs cilvēki no četriem sirgs ar smaganu problēmām..."
Reklāmas laikā radio administrācijai piezvana kāda veca sieviņa.
Sveiki...vai es varētu pie jums iegādāties to jauno zobu birsti, ko te baigi reklamē pa jūsu radio...es arī ciešu...khekhekehekehekehekeh (vecenīe klepo)...no smaganu slimības un man ļoooti sāp ausis... vai jūs to birstīti man nevarētu atsūtīt pa patu? khekhekkhe....-veciņa trīcošā balsī saka menidžerim.

Menidžeris atbild Atvainojos mēs šeit zobu birstes neizplatam šeit ir radio! Un ja jums vajag zobu suku ejiet uz tuvāko veikalu un nopērciet, bet kāpēc jūs minējāt par ausīm?.....
Mākoņkaķis Aurēlija
Pēc tam vecmaaminja noliek klausuli,un atskan vēlviena reklāma:Ttttttaatttattattattattata,Mūzika ir tava dzīve!Tāpēc saņme vēl vairāk mūzikas!!Pēr Coka-cola Soundwave!!!Un fonā skan roks.Pēc tam reklāma beidzas uz atkal sāk runāt dj.
-Uuuuunnn vēlviens pieteikums!Hermione sūta Misteram,ēēēē,Konam dziesmu "I love you babe"!
Un sāk skanēt dziesmas melodija.
Simple Girl
kad beidzas briesmīgi salkanā dziesmele... iezvanas telefons DJ pacelj un:
"labadiena!" atskan kada klausitaja balss
DJ leena gara atbild: "labdien, vai velaties kadu dziesmu veltit kadam tuvam cilvekam?"
"Nee es ljoti veletos jums pastastit anekdoti, ja jus atljaujat!?"
Dj: "nu protams, protams uz prieksu!"
klausitajs: "tatad *khm khm* Mr. Bush pie tribines saka klausitajiem: dargie amerikanji mums ir 710" (rada lapu kur skaidri cipari (710) uzraktiti) 710 iemesli kadelj mes dodamies uz karu pret Iraku! (kads no apsardzes pienak un iechukst Mr. Busham ausi, vinsh apgriezh lapu otradi) vai luudzu atvainojiet! es gribeju teikt mums ir tikai 1 iemesls un tas ir "OIL" paldies par uzmanibu! un ludzu uzlieciet dziesmu Muse - Endlessly (veltijums Strupam)" un klausitajs noliek klausuli
DJ: "ee liels paldies par anektdoti un driz mes uzliks ari dziesmu tikai pirms tam...
Ungaarijas ragaste
UR: "Bet pirms tam, mūsu šodienas konkurss!!! Ja jūs ar pirmo piegājienu pareizi atbildēsiet uz šīs dienas jautājumu, varēsiet izbaudīt romantiskas vakariņas kopā ar Severusu Strupu jaukajā krodziņā "Drakulas romance".
Tātad jautājums, tik viegls, ka pat atbilžu variantu nebūs, Kādu amatu bez Mikstūrām, S. Strups vēl labrāt pasniegtu Cūkkārpas raganu un burvju arodskolā?
Telefons studijā 1313666.
Un te jau mūsu pirmais zvanītājs! Lūdzu..."
Mākoņkaķis Aurēlija
Un pēc neilga klusuma brīža fonā atskan balss no telefona:"Dārgumiņ?Tādad šoreiz satiekamies krogā "Sestā meitene...Un pēc tam apdomāsim,kā īsti iezagties bankā...Hallo?Hallo?Vai tas šis nav 1213666?Hallo?!...."Un dīvainā saruna pārtrūkst...
Snorkes Jaunkundze
dīdžejs mazliet izbrīnīts noliek klausuli taču uzreiz arī atskan nākošais zvans. ierunājas nedaudz histēriska un izsmejoša balss. Sveiki es gribēju atbildēt uz jūsu konkursa jautājumu! Severusiņš vienmēr ir gribējis piebiedroties elfiem virtuvē! Viņš pats man to pastāstīja! Tad klausulē sāk skanēt maniakāli smiekli un dj....
Simple Girl
DJ atri noliek klausuli: tatad ATKARTOJU telfonu 1 3 1 3 6 6 6 ! jautajums: Kādu amatu bez Mikstūrām, S. Strups vēl labrāt pasniegtu Cūkkārpas raganu un burvju arodskolā? atcerieties... NEAIZMIRSTAMAS vakarinjas kopa ar pashu Severusu Strupu krodzinja "Drakulas romance"." iezvanas telefons un krekshkjosha balss atskan no otra vada gala: ....
Snorkes Jaunkundze
Man likeas ka S.Strups vienmēr ir gribējis būt...ē...APTZ skolotājs? beidzot ir sniegta atbilde un dj saka: Kā jūs sauc? ..........
Ungaarijas ragaste
Zvanītājs: "Melisa!"
DJ: "Tātad, Melisa, apsveicu jūs esat vinnējusi vakaru, kopā ar Severusu Strupu "Drakulas romancē". Nenolieciet klausuli, tikmēr jums klausītāji dziesma "Sikspārņu naktis", ko izpilda nepārspējamās Ķēmu māsas!"

Skan dziesma.
Mākoņkaķis Aurēlija
Dziesmas vārdi:
(Roks)Sikspārņi!!!Sikspārņi!!!Kājām gaisā!!!Mutes vaļā!!!

Sikspārņi!!!Sikspārņi!!!
SI-
SI-
SI-
SI-
SI-
SI-
SI-
SI-
SI-
SI-
SI-
SI-
SI-
SI-
SI-
KS-
KS-
KS-
KS-
KS-
KS-
KS-
KS-
SPĀRŅI!!!!!!!!!!!
(skaista un maiga sievietes balss)
Jo tik skaista ir Sikspārņu nakts...
grin.gif
Mūzika apklust...

DJ Seila:
mr Bl@ck
Dj Black: Labdien tagad laiks politikas ziņām!!! Šodien uzmanības centrā ir Fadžs kurš ir izsludinājis jaunu izglītibas dekrētu ar kuru viņš pasludina ka visi kas atbalstīja profesori Ambrāžu ir izslēdzami no Cūkkārpas.
šis dekrēts izraisījis ļoti lielu troksni!!
Dj Black: Un nu mūs ir sazvanījis pats Arguss Filčs lai iz teiktu savu viedokli

Dzirdams savienojuma klikšķis...

OOC: tas laikam tā ir jādara? Turpiniet lūdzami blush.gif
Mākoņkaķis Aurēlija
No telefona skan mazliet čērekstoša Hermiones balss.kura beigās sāk kļūt pavisam kliedzoša:
-"Atvainojiet,bet sakarā ar grāmatas "Cūkkārpas vēsture" dotajiem faktiem,Cūkkārpas burvju un ragnības arodskolas teritorijā visas elektroniskās ierīces nedarbojas,tāpēc biedzot aizverieties un mēģiniet ar savām aklajām acīm izlasīt to Sasodītpo grāmatu!!!!"-
Pī,Pī,Pī,Pī...
Telefona pāraide beigusies.

DJ Seila:Hmm,acīmredzot kāds bija samainījis Argusa Filča kabineta telefonu,ar viņa mājas telefonu.Bet tagad mēs aizcinām DJ Auru!
Aurēlija(Dusmīgi nočukst):Seil,cik reiz var teikt,ka mani sauc DJ AURĒLIJA,nevis Dj AURA! getlost.gif ........
...
Ungaarijas ragaste
DJ UR: Khm... Kamēr daži mūsu DJ, kārto personīgās darīšanas *fonā atskan nikni kliedzieni* reklāmas pauze, pēc tās sekos izklaides ziņas.

*Atskan skumja balss* "Es nezināju, ko darīt, tie bija visur, pat ierastos murgus nomainīja murgi par tiem. Es vairs nespēju spert kāju mājā un arvien ilgāku laiku pavadīju darbā, slīgstot arvien dziļākā darbaholismā. *Balss pēkšņi jautri iesaucas* Bet tad mana sieva atklāja jauno "Superiesūcēju" un tagad mājās vairs nav ne smakas no putekļiem, zirnekļiem un citiem mošķiem. Pat es ar prieku ķeros pie sūkšanas. Jaunais "Superiesūcējs" - pāris minūtes un māja pilnībā tukša!"
mr Bl@ck
DJ Black: Un nu izsludinām konkursu kura galvenā balva ir dāvanu karte no Vīzliju Vuruburuma 50 galeonu vērtībā.
Aizvien var dzirdēt kā DJ Seila stīvējas DJ Aurelija
DJ Black: Jautājums ir kādas firmas raķeti izmantoja Harijs lai novērstu S. Strupa uzmanību no viņa kabineta?? Telefons studijā 1 3 1 3 6 6 6 zvaniet un atbildiet
Dzirdams plīstoša stikla skaņa

Dj Black: Uj kāds tiko apskādēja manu braucamo ohmy.gif !!! Bet nu tagad dziesma Link in park Ithe end!! Čau
Seila
Atskan telefona zvans.
SEILA:-Jā jā...Rādio FFL jūs klausās! vai jums ir atbilde uz jautājumu par to ar kādas firmas raķeti izmantoja Harijs lai novērstu S. Strupa uzmanību no viņa kabineta??
telefona klausulē atskan Strupa neapmierinātā balss...
STRUPS:-Nē es arī gribētu zināt, kas tā bija par raķeti, bet man ir aizdomas, ka tā bija no Vīzliju Vuruburuma...
SEILA:-Un jums ir pilnīgākā taisnība. Lūdzu nenolieciet klausuli. Vai ir kāda dziesma ko vēlaties paklausīties?
STRUPS:-Jā, Grupu Arija. Ball u knjazja tmi.
SEILA:-Labi jūs saņemsiet šo dziesmu...nenolieciet klausuli tūlīt ēterā būs mūsu jaunais dīdžejs, bet es atvados no jums. Tiksimies pēc Ikstundas ziņu raidījuma...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.