Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Es gribu uzzināt ko vairāk
Kurbijkurne forums > Pasaules > Viduszeme > Viduszemes krogs > Arhīvs – Viduszeme
Rabinovičs
Esmu nolēmis painteresēties par Gredzenu pavēlnieku. Kuru filmu vajadzētu skatīties u.t.t.
kvekshkjis
Manuprāt, visas pēc kārtas. smile.gif Ja grāmatas lasītas, tad vēl tā, bet, ja ne, tad, lai izsekotu līdz sižetam, vislabāk visas pēc kārtas. Man gan vislabāk patika otrā, bet tas tā.
Rabinovičs
nu un kā to otro sauc (filmu tieši).?

Kā to filmu sauc (1.)?
Burunduks
1.The Fellowship of the Ring
2. The Two Towers
3.The Return of the King

Bet vislabāk ir lasīt grāmats ne vien GP, bet arī Sil, UT un pat Hobitu, jo filmās Džeksons neataino ne simtio daļu no Tolkena pasules burvības kāda tā ir grāmatās.
kvekshkjis
Nu tā jau ir, ka filma nekad nespēs attēlot tādu pasauli, kādu rada mūsu iztēle lasot grāmatu. Un tomēr man gribas uzsvērt, ka filmas ir patiesi labas, nesamudrītas un diezgan precīzi pēc grāmatas. Man patika.
altonis
Nu kā...filma ir paša režisora iztēles auglis par to, kā Viduszeme un viss cits varēja izskatīties. Tāpēc to derētu skatīties kā vienu-variantu-no-daudziem (šis gan vienīgais ir filmēts grin.gif ) nevis kā vienīgo patiesību. Līdz ar to arī pieļaujamas nelielas atkāpes.
Par tām grāmatām - tas būtu ideāli, ja tās varētu izlasīt. Sākt gan, manuprāt, vajadzētu ar Hobitu, lai redzi, kā patīk=vai interesē, tad varētu (kā jau Burunduks ieteica) turpināt ar visiem 3 GP. Kad tie būtu (laikam aizrāvos tongue.gif ) izlasīti, tad paliek netulkotie darbi - Silmarillion, Unfinished Tales un vēēēl daudzi citi.
Eovina
Visjēdzīgāk jau būtu sākt skatīties ar pirmo daļu, savādāk, ja vien nav lasītas grāmatas, būs grūti kaut ko saprast. Un tad turpināt ar otro rolleyes_a.gif !
Logan
visjeedziigaak ir saakt ar graamatu 'hobits', peec tam dari kaa veelies. es vispirms redzeeju filmas un tad lasiiju graamatas (tas ir noskatiijos pirmo dalju kaa filmu, izlasiiju graamatu, tad atkal filmu u.tml.), bet var jau arii savaadaak. ja patiks, tad patiks kaut vai saakot skatiities no otra gala (bet es tomeer neieteiktu smile.gif ).
tiigjeris
dauc labaak ir vispirms izlasiit graamatas, un tad skatiities filmas. taa tu vislabaak sapratiisi, kas kur notiek, un par ko ir runa. tas arii viss... (un , protams, vajag saakt ar hobitu)
monster
Es iesaku noskatiities visas peec kaartas un pareizaa seciibaa! Ja tu piemeeram neesi lasiijis graamatas un veelies noskatiities filmas un piemeeram tu saac ar 3 dalu (ROTK) tad diez vai tu daudz sapratiisi! Piemeeram man GP graamatas liekas paaraak garas un garlaiciigas bet tomeer filmas man patiik lloti! Es skatiijos visas peec kaartas un pareizaa seciibaa un es pietiekami labi visu sapratu! Es nesaku ka es sapratu pilniigi visu bet passu ideju es sapratu un man taa patika!
zuzee
Saac ar peedeejo... un pirmaas negribeesi skatiities grin.gif saku, to peec savas pieredzes LOL
Lauwinja
jap...latviski tulkotās filmas ir ar smieklīgām valodas kļūdām tādēļ ja vēlies izbaudīt jauku filmu un proti angļu valodu(un saproti) tad iesaku skatīties filmas orģinālo versiju angļu valodā... wink.gif
Christina
Nu es tev iesaku izlasīt grāmatas un filmas!visu pareizā secībā!
Tad varēsi arī salīdzināt...
Taču, ja esi par slinku, lai lasītu, gluži kā es, tad skaties bez partraukuma visas tris filmas,ta bus interesantāk!
Pēc 1.filmas nemet plinti krūmos, tā ir tāda diezgan garlaicīga.Nākamās bus interesantas1
manuprāt vislabākā ir 2.filma!tur vis tāds kaujiniecisks,bet saprotams!
vēlu tev veiksmi GP pasaules iepazīšanā!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.