Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Ko tu domā par prof. Strupu aka Alanu Rikmanu (HP filmās)?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > HP filmu aktieri
mičīte
Ko Jūs domājat Par Allanu Rikmanu?

[btw - šo visu uzrakstīja skow, jo nekas te nebija rakstīts]

CITĀTS(Noa @ 08.05.2006 15:48) *
Biedri atcerieties, ka šajā sadaļā notiek runa par HP filmām un to aktieriem, tas nozīmē, ka Strupu, kā tēlu jūs varat aspriest HP grāmatu sadaļā, jo viņš kā tēls ir vienāds gan filmā gan grāmatā, vienīgi aktieris, kura sniegumu jums ir iespēja aprunāt, var to mainīt.
Un gadījumā, ja jūs man teiksiet , ka filmā tēls var būt parādīts citādāk, tad es jums piekritīšu, bet beidziet rakstīt šeit to, kāds strups ir grāmatā. -. paskatieties, kur jūs atrodaties un kāda tēma ir forumam un pavedienam!
Seila
man, gan šķiet, ka kaut kas līdzīgs, jau tika apspriests, bet nu labi, tātad es atzīmēju smuks, laikam jau tāpēc, ka man tiešām viņš patīk laughing.gif
Švilpaste
Vinš nav smuks. :blink: VInš ir gudrs tas ir tiesa,bet ne smuks. CIk es atceros grāmatā bija teikts, ka vinam esot taukaini mati :blink: un līks dzeltens deguns.

To pašu gan nevar teikt par pasu aktieri... wub.gif
Seila
Cilvēki mīļie laughing.gif aktierim 70 gadi jau, kaut gan labi saglabājies, bet man vienalga patīk abi whistling.gif
krikija:::
Manuprāt šeit atbilstoša varianta viņam-Strupam nav.Drīzāk kaut kas no vairākiem-gudrs-neapšaubāmi,kaut ko slēpj-noteikti,kaut kas labs šamā arī noteikti ir saglabājies- kaut vai glābjot pašu Poteru, smuks-nu nē!par gaumi nestrīdas...
Viesis
CITĀTS(seila @ 30.04.2005 08:37)
Cilvēki mīļie laughing.gif aktierim 70 gadi jau, kaut gan labi saglabājies, bet man vienalga patīk abi whistling.gif
*




Seila, vinjam NAV 70 gadu, vins ir 1946. gadaa dzimis, taatad 61. Nu labi saglabaajies jau vinjsh vienalga ir.
Lestat
Es nobalsoju, ka viņš ir smuks (jo viņš tāds patiešām ir!!!!! wub.gif ) Bet man liekas, ka viņš kaut ko arī slēpj shifty_a.gif
monster
Es domaaju ka vinjam atbilst daudzas no taam mineetajaam iipasiibaam! Vinjs ir nedaudz launs vinjs ir arii izskatiigs un arii citi varianti! Manupraat vispilgtaak ir manaams ka vinjs tomeer ir gudrs! Vinjs pa taam mikstuuraam zina patiessaam daudz! (lai kaa arii tam negribeetos ticeet)
Ungaarijas ragaste
CITĀTS
Seila, vinjam NAV 70 gadu, vins ir 1946. gadaa dzimis, taatad 61. Nu labi saglabaajies jau vinjsh vienalga ir.

Jūs ko, tik daudz w00t.gif!? Un man likās, ka kādi 40 - 45. Jebkurā gadījumā balsoju par variantu smuks, jo nemaz neradīja taukainu matu iespaidu. Un balsotu par gudrs, ja būtu tāda iespēja.
Seila
Nu labi nav 70 bet vienalga tālu no viņiem nav, bet tas jau nav svarīgākais vienlga viņa tēls man harijā Poterā ir pats mīļākais un man viņš vienalga šķiet ļoti smuks tongue.gif
iMiS™
Hmmm...man viņš šķiet ļoti gudrs, viltīgs un ļoti noslēpumains tēls...nu nezinu par aktieri, bet filmās viņš tāds ir...!Viņa viltīgais sejs grimass, mani vnk fascinē...ritīgi patīk šitais lomas atveidotājs...!
Darka
Es nobalsoju, ka viņš ir smuks, laikam jau tādēļ, ka man patīk sliktie puiši, bet kuram tad nepatīk???
Hinata
Žēl, ka nebija varianta, viņam jancīgi mati! grin.gif
ANiiwia, nobalsoju, ka Viņš kaut ko slēpj, kā, manuprāt, arī ir. smile.gif
Ģitārmeiča
es domaaju, ka vinjaa ir kkas no daudziem variantiem. nobalsoju, ka vinjsh kko sleepj, jo taa arii domaaju. grin.gif man, piemeeram, vinjsh liekas,vareetu buut, gudrs, bet smuks jau nu gan nee(lai gan par gaumi nestriidas huh.gif )
lady_valea
Viņš ir smuks!!! grin.gif Taču viņš ir arī gudrs un foršs!
Draco_Girl
Strups ir vienkaarshi neatkaartojams, gan labaa, gan ljaunaa noziimee mellow.gif
kvadrātsakne no priedes
Nju, man gan liekas ka vinjsh kaut ko sleepj, bet vispaar man patiik! Superiigs aktieris, taadiem jaabuut ljaunajiem.
serafa
nu man personiigi vinjsh patiik,bez vinja nebuutu tas!visiem skolotaajiem daudz maz patiik harijs,bet strups ir tas vieniigais pasniedzeejs,kas hariju nevar ciest-tas piedod graamataj asumu!
bet tomeer man liekas,ka strups kko sleepj,kas atklaasies tikai 6jaa vai 7jaa graamataa!
lil`skater
Man visu laiku liekas ka Strups kaut ko sleepj gan graamatu lasot, gan filmu skatoties. Strupa teels man liekas ir ljoti lab piemekleets un tieshaam forsh, un Strups filmaa ir baigi nosleepumains!
Fijusska
Ja runajam par filmas strupu, tad man leikas, hmm, ka alans rikmens nav ipashi labs sitai lomai, it kā jau ir, bet viņam(strupam) man šķeit bija jābūt eļļainākam, glumākam, speļainākam utt. bet tur viņš izskatās kā normāls cilvēks ar melneim matiem, nevis preteklis.

Tur bija tad svariants, slēpj kaut ko! tas jau it kā būtu skaidrs, ebt tas jau ir par gŗamatu, nevis aktieri tongue.gif
Grēkmeistars
Man gan skiet, ka vins ir loti piemeerots sai lomai...es tikai nedaudz kaarnaaku biju vinju iedomaajusies... laughing.gif
Bille
man Strups simpatizee, jo vinsh ir nosleepumains:)
**Kittie**
es enzinaaju ka vinjam ir tik daudz gadu..... ni4o tak....grin.gif man likaas,ka vinjs ir jaunaaks nekaa 60,bet tas jau tikaj man taa likaas... ohmy.gif njaa.. tongue.gif bet kaa aktieris vinjsh ir labs... un smuks arii. grin.gif
Puķu elfs
Nespēju izšķirties par vienu konkrētu atbildi, tādēļ nebalsoju.
Gribētos ticēt, ka viņš ir labs. Pilnīgi noteikti kaut ko slēpj (vai arī ir izveidojis sev intriģējošu biedējoša pasniedzēja tēlu). Un neapšaubāmi viņš ir gudrs (laikam tas ir vienīgais, ko nevar apstrīdēt wink.gif )
MooN fLoWeR
Man patiik vinja loma filmaa... Vinjsh ir taaC nosleepumains u nshkjiet lawns.... bet taa naw!!!!! manupraat viis ir O.K.!!! smile.gif
Haleja
Strups filmās ir pavisam savādāks, nekā grāmatās. Grāmatās viņš šķiet ļauns un viltīgs!!!! Filmā neko tādu neieraudzīt!!
resella
CITĀTS(Haleja @ 01.01.2006 15:06) *
Strups filmās ir pavisam savādāks, nekā grāmatās. Grāmatās viņš šķiet ļauns un viltīgs!!!! Filmā neko tādu neieraudzīt!!

man gan shkjiet ka viss atbilst. maz runa, daudz ignjojas un lur taka uz tarpu. wink.gif
man vinjsh shkjiet smiekligs. laughing.gif ne nopietni! rolleyes_a.gif


paskatities vinjam uz seju, vai nav jauki? laughing.gif rolleyes_a.gif
Laurīcija
Manuprāt viņš ir neatkārtojams. Viņam ir 59 gadi, ja kas, nevis 70 vai 61. Un viņš ir interesants un nedaudz noslēpumains tēls, kurš mani piesaista. Jau kad sākās Potera bums, mani daudz vairāk piesaistīja Strups, nevis pats Harijs. Arī aktieris, kas viņu tēlo ir lielisks.
Ā, un nobalsoju par to, ka neviens no paskaidrojumiem neatbilst.
Cada
Man liekas ,ka filmā viņš ir pārāk noslepumains un bais grāmatā tāds viņš nelikās. Vispār viņš tāds gudrs tikai to izrāda dīvainā veidā, visus biedējot grin.gif grin.gif grin.gif
Parvati Patila
es nobalsoju ka vins ir labs jo manii neizraisa nekaadas iipasaas sajuusmas glare.gif
birokraac
Nuuuu Alan Rickamn ir burviiiiiga bals, varbūt bišķien iepaliek Bovijam smile.gif

Īsti neder, ne jau tāpēc, ka nebūtu labs aktieris, bet tāpat kā Draco Toms rada nepareizu priekštatu, meitenes iemīlas utt tongue.gif

Lasīju interviju ar Alanu (atrast var caur wikipedia.org) kurā viņš apgalo, ka tad, kad uzsāka filmēt šo tēlu viņam bijušas pārunas ar Jo, un viņš atzīstas, ak zin mazliet vairāk par Strupu, kā citeim ir zināms grin.gif

Lai nu kā šinī variantā es strupu dievinu, grāmatā gan ne īpaši:)
Magonīte
Manuprāt viņš ļoti labi tēlo savu varoni un galu galā vienmēr jau kādam ir jābūt sliktajam.
Īve
Nu viņš ir gudrs! Nekrietns, riebīgs, netaisnīgs, uzpūtīgs, bet foršs tēls! Ceturtajā filmā viņš bija īpaši foršs, jo man patika tā vieta, kur Harijs Ar Ronu un Hermioni stundas laikā runāja, un viņš tik kaut ko darīja, un beigās Harijam un Ronam to galvu pagrūda[nezinu, kā pateikt savādāk.lol.]
Pele
Nu, ko - man viņš nekad nav pa īstam paticis, bet man ļoti patīk Roulingas izveidotā varoņa spilgtais raksturs, ko Rikmens arī labi attēlo smile.gif par to kāds viņš ir, cits jautājums. Nemāku par viņu spriest. Viņš ir cilvēcīgs ermm.gif
Melleņu kamenēns
aktieris ir diezgan labs, bet vinjsh kaa strups man nepatiik.bvienalga, labs taads kaads ir!
shocked mouse
es domaaju ka vinjsh kautko sleepj! Jo vinjsh vienmeer taads aizdomiigs!... huh.gif
kobis
Es domaju, ka vinam ir vairakas no sim lietam..... Vins ir labi launs (launs noteiktaas robezaas un uz notiektiem cilveekiem), neizdibinams un nesaprotams - no vina var sagaidit jebko (nu gandriz), tac pats aizravies tumsajas zintis kaa Harijs.. Bet smuks nu gan vins nav...... (Tas nemot pec gramatam, bet vispaar tas Alans Rikmans izturaas tik lidzigi.....)
Ného
Biedri atcerieties, ka šajā sadaļā notiek runa par HP filmām un to aktieriem, tas nozīmē, ka Strupu, kā tēlu jūs varat aspriest HP grāmatu sadaļā, jo viņš kā tēls ir vienāds gan filmā gan grāmatā, vienīgi aktieris, kura sniegumu jums ir iespēja aprunāt, var to mainīt.
Un gadījumā, ja jūs man teiksiet , ka filmā tēls var būt parādīts citādāk, tad es jums piekritīšu, bet beidziet rakstīt šeit to, kāds strups ir grāmatā. -. paskatieties, kur jūs atrodaties un kāda tēma ir forumam un pavedienam!
Burhards
Strups vnk ierullē. Viņa balss tembrs ir tas, kas piešķir viņa tēlam to riebeklības un ļaunuma garšu. Protams, arī mati un vienmēr perfektais melnais apģērbs iedveš respektu no skolēnu puses. Domāju, šis ir vislabākais variants, kas varēja tikt piemeklēts. īsāk sakot - Perfecto.
Pēc pirmās grāmatas, kad filma vēl nebija uzfilmēta, izlasīšanas. Manā fantāzijā bija radies kaut kas līdzīgs. Tikai viņš, pēc manām domām, bija vecāks un ar līkāku degunu.
Ernestine
Nu vins ir forss!
1. Tas, ka vins telo! (okey)
2. Tas, ka vins runa! (super)
3. Tas, ka vinam ta loma piestav! (dievigi)
Gintucis
Strups vienmēr visas filmās ir bijis ļauns.Es ta uzskatu, jo tas vinam ir raksturīgu.Parasti but launam un darit pari galvenajam varonima HARIJA pOTTERA smile.gif smile.gif
šausmiņa
Alans Rikmans ir vienkārši ideāls profesora Strupa tēlotājs. nav citu vārdu, ko teikt. viņam šis tēls ļoti piestāv...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!