Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Troļļu Nakšu Leģendas
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > Troļļu naktis
Lapas: 1, 2, 3
Kamazs
Šis tikko atvērtais pavediens ir domāts tam, lai ikvienu Troļļu Nakšu spēļu interesentu informētu par jaunu projektu paralēli vasaras beigās briestošajai lielajai spēlei "Troļļu Nakšu Hronikas".

Spēles uzbūve ir gandrīz tāda pati kā sērijas "Troļļu Naktis" pašai pirmajai spēlei. Par settingu, geimpleju skatīt šeit, sadaļā "Troļļu Naktis 1", jau notikušas. Savukārt šeit atrodamas spēlētāju atsauksmes.

Tiem, kas slinki lasīt, pavēstīšu, ka spēlē ir daži PC jeb spēles varoņi un vairāki NPC, kas priekš PC spēlē dažādas lomas, lai tiem veidotos sižets un piedzīvojumi. TN:L paredzētas vietas 4 PC un aptuveni 16 līdz 24 NPC, atkarībā no intereses. Minimālais NPC skaits - 7-8. Šobrīd ir iespējams pieteikties uz 2 PC vietām. Mēs īpaši aicinām pieteikties cilvēkus vispār mazu LARPu pieredzi - tā ir lieliska iespēja pašiem pamēģināt, kā tas ir. Tāpat mēs arī aicinām visus tos, kas uz TN spēlēm raugās skeptiski', īpaši gaidīti būs pieredzējuši RPG un LARP spēlētāji.

Spēles notikumi norisinās (kā parasti) diezgan lielā nomalē, mežonīgā pasaulē un PC ir no dažādām vietām saaicināti "adventureri", kuriem ir piedāvāts uzņemties riskantu un bīstamu pasūtījuma darbu. Viens no nosacījumiem - nekāda informācija par to, kas būs jādara pirms noslēgta vienošanās netiek izpausta. Zināms tik, ka pasūtītājs ir ļoti spēcīgs un ļoti bagāts Ziemeļzemes šamanis. Spēlētāji, kas piekrīt būt PC, attiecīgi piekrīt mesties uz galvas riskantos piedzīvojumos. Ņemot vērā principu WYSIWYG, esiet gatavi mēreni ekstrēmiem notikumiem, pastaiga pa parku tā nebūs.

Spēles ilgums - viena diena, tīrais geimpleja laiks - aptuveni 4-6 stundas. Laiks - kāda no nedēļas nogalēm, kad visiem izdevīgi. Spēles vieta - aptuveni 40 minūšu brauciena attālumā no Rīgas.

Gaidīšu komentārus un pieteikumus gan PC, gan NPC lomām šajā pavedienā. Tie, kas vēlas būt PC var automātiski uzreiz arī aprakstīt savu tēlu - vārds, biogrāfija, ekipējuma apraksts (ar/bez ieročiem, kādiem? citas mantas? burvestības (par pamatu ņemt TN3 burvestību sarakstu)?) un iemesls, kāpēc piekritāt šim piedāvājumam, kā arī laiku (nedēļas nogali), kad jums būtu visizdevīgāk.
Ného
liela gan tā izvēle grin.gif
Kurbads
nu tad count me in! es gribētu būt pc!
Adriana
mm! Es arī gribu!!! PC...... rolleyes_a.gif
GameMaster
Labprāt iejustos kaut kādā NPC lomelē, ar noteikumu, ka violeti apmetņi nav aizliegti. tongue.gif
Niamh
Cik izsmeļošas leģendas whistling.gif

Njam..es labprāt pieteiktos (tikai ar zīmuli, again) uz PC lomu.
Reku šeku, heisā hop - leģenda un citas figņas:
Vārds:Minda Žūpa
Biogrāfija:Minda ir nerunīga meitene no cilvēku rases. Agrāk mēdza dzīvot ciematnieku saimē, taču nolēma pārcelties uz labāku vietu, t.i. - uz mežu. Tur nejauši reiz uzgājusi kādu puisieti. Tā nu sagadījās, ka šie mija zāļu gredzenus un Minda ieguva sev jaunu uzvārdu - Žūpa. vīrs gan tagad aizgājis uz labākiem medību laukiem un Mindai atstājis vien dūcīti un diezgan citušu zobenu. Tagad Minda apsver iespēju doties izpētīt ko tālāku par pašas mežu.
Ieroči/magic/other:Viens duncītis un viens daudzcietis zobens. No ciemata šamaņa nosperts BLAAR BLAAR(nu tas ar ko varēja mobilo lietot) amulets un dažas personīgās mantas, ko Minda svešiem nerāda.

Nez, man nav ko sestdienās darīt, turklāt runā, ka man patīkot LARPi. Domāju, ka iemesli ir daudz un dažādi.
Tiesa, nevaru droši teikt par nevienu nedēļas nogali. Visiespējamākā man liekas 7.-8. maijs, kas ir pēc 2 nedēļām (oi, čorts..jau MAIJS :blink: )
Adriana
woow! šeku reku jau pirmā leģenda smile.gif apsveicam, apsveicam
Lap, būs arī kaut kas jāmēģina uzrakstīt, bet nu gadījumam, ja nekas labs netop, rezervēju jau NPC vietu grin.gif
Kamazs
Oh, forshi, MK, tikai man interesee nevis kaapeec tu piekriti shim piedaavaajumam:), bet kaapeec tavs teels, Zhuupas kundze, piekrita piedaavaajumam un kaapeec vispaar shamanis vinjai piedaavaaja sho darbu.

Paareejiem gribeetaajiem - sekojiet MK paraugam.
Niamh
Ā laughing.gif

Tikpat kā neviens netic, ka Mindai ir ''visi mājās'', jo kā gan savādāk viņa viena pate būtu pārcēlusies uz mežu, apprecējusi klaidoni un ne vārda nekad neteikusi. Tāpēc šamanis izdomāja, ka šitā sieva jau nu nevienam neko izstāstīt nevarēs, jo nav gana gudra un uzaicināja Mindu doties šajā uzdevumā.
Pati Minda, savukārt, labprāt grib izpētīt ko tālāku par septīto mellenāju pa kreisi no kalna un šamaņa ierosinājums nāk kā paša Haļavas sūtīts.

P.S. Tagad zinu, ka tieku pavisam noteikti. Jāatsakās gan no treniņiem un riteņbraukšnas...
Farliner
Nu ko, var jau ar pamēģināt smile.gif

Vārds: Ringus Vindermārs
Izcelšanās: Cilvēks, no Ziemeļniekiem. Pēc nodarbošanās - algotnis un piedzīvojumu meklētājs. 'Dzimis ģimenē, kurā jau bijis gan adaudz bērnu, lai puikam agri nāktos sākt meklēt iztiku un tādēl piesities algotņu kompānijai - sākumā kā izpalīgs, bet vēlāk arī pats apguvis kara māku un kļuvis par algotni. Tomēr ar vienkārša karotāja dzīvi nav bijis gana, jo lielu bagātību tā saraust nav viegli, tālab labprāt iesaistās dažādās avantūrās, ja vien ir izredzes uz labu guvumu. Arī šoreiz, padzirdējis par šamaņa uzdevumu pieteicies, cerībā uz laupījumu. Kādēl'samanis varētu piēņemt? Nu, Ringus ir labs karotājs un par viņa piedzīvojumiem, kuri gan vēl cerēto bagātību nav atnesuši, jau ir šādi tādi stāsti dzirdēti...
Ekipējums: Melnas krūšu bruņas, kājsragi, rokusargi utt., vairogs. Bufota zobena gan nava sad.gif bet varbūt var kādu uz spēli sarunāt? Ir šādas tādas personiskās mantas, par maģiju - vēl nezinu, bet varbūt kāds amulets ir ar.

Laiks: Pagaidām der visas tuvākās sestdienas, izņemot nākamo.
Raine
pēcē loma laikam nespīd, bet kāpēc gan nepamēģināt? laughing.gif

Vārds: Mo'orna
Rase: pustrollis (it kā)
Biogrāfija: līdz noteiktam vecumam bija tipiska ziemeļnieku sieviete, saukta par Mariellu, Mārgaretu vai kaut kādu tikpat crapīgā vārdā (sēdēja mājās un gatavoja rijamo vīram) līdz ciemā iebruka troļļi. Troļļi, attaisnojot pārākās rases pārstāvju nosaukumu, atļāva izvēlēties - mirt vai kļūt par pustrolli, tā kā mirt viņai negribējās, tad izvēle krita uz kļūšanu par pustrolli. Viņai tika piešķirts Mo'ornas vārds un sākts mistiskais rituāls - tas ilga līdz tai vietai, kurā vajadzēja sievieti nogalināt un tad viņa kļūtu par pustrolli, bet... ak vai. Atjāja z-nieku izsauktie papildspēki un izsita troļļus (virsroku ņēma nevis kvalitāte, bet kvantitāte). Pēc tam kaut kāda padome lēma par Mo'ornas likteni. Tā kā neizdevušās rituāla dēļ viņas rasi nevarēja tā īsti noteikt (ne ta cilvēks, ne ta pustrollis), tad nolēma, ka viņa tiks atstāta dzīva, bet pie cilvēkiem viņa nedrīkstēja atgriezties, jo tad viņu izvalētu un nogalinātu (a varbūt arī otrādi, pazīstot z-niekus). Mo'orna tā arī aizgāja, pa ceļam no kāda miruša troļļa savācot interesanta paskata bruņas, kaujas cirvi un naudu.
Un visu atlikušo laiku viņa piestrādāja dažādās vietās: krogā par ārāsviedēju, tirgotāja miesassargu, santehniķi, noslēpumainu amuletu/artefaktu meklētāju u.t.t.
Galvenais - lai labi maksātu. Un tad atnāca piedāvājums no kāda noslēpumaina cilvēka...
Ieroči/magic/other: kaujas cirvis, bruņas, ēdamais, labi orientējas vietēja topogrāfijā ( whistling.gif rolleyes_a.gif wink.gif )

Bet jebkurā gadījumā - rezervēju vietu arī pi enpēčiem.
Niamh
Ak ````a ````ā izdrāzenība mad.gif

Māte ir izlingojusi laukā manus TN zābakus un tagad izjūk viss settingam atbilstošais tērps crying.gif ar baltām zeķītēm skriet man tāpat neļaus, bet ar citiem zābakiem, kas ir melli, mākslīgās ādas un izskatās visai..neatbilstoši..arī nē... crying.gif
aivvv/troll dream walker
es varu piedaavaat gumiijniekus 47 izmeers vai vallinkus 43 grin.gif
es ssoreiz nemaz negribu pretendeet uz pc es uz npc
SkadY
Jā es arī tākā piesakos. NPC protams. Tik kā tur būs ar transportu?
Kurbads
Minda Žūpa laughing.gif laughing.gif laughing.gif ... nē nu ir labs.

Vārds: Jukka Kokkonens
Rase: Cilvēks.
Bio: Dzimis kokgrebeeju ģimenē, bet garlaicīgais amats viņu maksimāli kretinēja, tāpēc Jukka jau no bērnu dienām mēdza labprātāk piesist citus bērneļus un atņemt viņiem naudu. Saprotams tas neapmierināja ne Jukas tēvu, ne arii nabaga kaimiņu bērnu vecākus, tādēļ Jukka ar citiem maziem neģēlēniem pievienojās laupītāju ordai.
Pēc vairākiem gadiem Juka nodeva savus biedrus un aizlaidās ar milzīgu laupījumu pēc kāda augstmaņā aptīrīšanas... Bet tā bija kļūda, Juku sāka vajāt atriebīgio laupītāju konglomerāts (filiāles visā pasaulē) . Juka gan bija izslavēts kā viens no šaušalīgākajiem rīkļurāvējiem, bet tādam pārspēkam gan pretoties nespēja. Tādēļ Juka noslēdza darīumu ar Ziemeļzemes vareno šamani kurš dotu Jukam jaunu seju un identitāti.
Ekipējums: Bruņas un tuvcīņas ieroči.

P.S. Izskatās, ka 11, 12 tajā netieku.
P.P.S. Varu būt arī NPC, bet...
Berlog
wink.gif Es tā saprotu un ceru, ka šitāds spēles stils NETIKS piekopts TN:H. Es tevi vispār gribu nolamāt par TN zīmola stiepšanu un ekspluatāciju, sasodītais kapitālists, buržuju cūka. Storytelling BDLS Troļļu naktīs, nē tas nerullē. TN rullē tieši ar to visatļautību.
Jebkurā gadījumā laiks vēl ir pārāk daudz, tāpēc pieteikšos (tu tik un tā pārdomāsi)
(N)PC
Rase: Cilvēks (nožēlojami!)
Vārds: Kaku ("sveiki, mani sauc par Kaku")
Amats, nodarbošanās utt: vienkāršs menestrelis/bards (tas, ka mana balss ir galīgā žopā & spēlēt es nemāku tikai palīdzēs)
Vēlmes: labi, savas perversākās vēlmes nerakstīšu, bet bards Kaku vēlas piedzīvot lieliskus/drosmīgus/apjomīgus notikumus, kurus pēc tam varētu apdziedāt. Seno laiku žurnālists ķipa. Tusē apkārt pa ciemiem un vispār ir baigais. Antīkais Peksis.
Apbruņojums & ekipējums: Kaut kāds paštaisīts mūzikas instruments (jo sviestaināk, jo labāk, pašlaik domāju par japāņu semisena parodiju), 2 smagi gari dunči.
Pieteicās, jo cerēja piedzīvot kaut ko, ko varētu pēc tam apdziedāt savās svietainajās dzesmiņās & vispār kā cilvēks nežēlīgi vieglprātāgs, tāpēc nedomājot pieņem jebkuru piedāvājumu.
Vo.

Kamaz, tu ne tikai centies ierobežot spēlētājus ar savu storytelling TN, bet pat aptaujā tu esi... hmmm... nu... ne sevišķidaudzveidīgs wink.gif

Okey, neņem pie sirds! Tas viss tavā labā!

Tas, ka tehniski ir iespējams rakstīt lamuvārdus liekot starp burtiem punktus, nenozīmē, ka to drīkst darīt. Nākamreiz atbildes ar šādu saturu tiks dzēstas ārā pavisam.
subito
Es domāju piedalīties kā NPC. Kaut gan, ej nu sazini, varbūt, ja nenogulēšu konkursa beigas, varētu vēl izdomāt pieteikties uz PC, jo patiesībā esmu pilnīgs nejēga larpu lietās un, cik sapratu no šī pavediena ievadraksta, tā ir viena no šī pasākuma mērķauditorijām.

P.S.-offtopic Bet kāda velna pēc vārds "a.t.s.p.i.r.d.z.i.n.o.š.s", rakstīts bez punktiem starp burtiem, tiek izķēmots kā "ats````zinošs"??? Te jau prasās kļūdu ziņojuma sastādīšana šīs vietnes uzturētājiem.
Raine
CITĀTS(subito @ 24.04.2005 22:34)
patiesībā esmu pilnīgs nejēga larpu lietās un, cik sapratu no šī pavediena ievadraksta, tā ir viena no šī pasākuma mērķauditorijām


Piebiedrojies pulciņam - manas zināšanas arī stiepjas tikai TN3 ietvaros. laughing.gif
Kamazs
Berlog, vai galvenais nav havot phunu? Vai tomeer visautljautiiba?
Aikis
Nu tad mērķējam uz PC!

Vards: Mārtuss Klaipēda
Uzvārds: Kukurznis

Amats: Laba laika pavadītājs. Kā nonācis pasakumā.. nu ja dzīvot gribēsi - nejautāsi. Bet ja pajautāsi, tad saņemsi atbildi - No rietumu krastiem ar ziemeļu laivu atlidoju un izkritu pa ceļam. Kā izskatās? Slaidz čalis ar zilpelēkām acīm, ņirdzīgu smīniņu un veiklu mēli. Tā vien tirinās starp zobiem.

Kā visādi citādi - izskatās nu ļoti līdzīgs zemniekam.
Kamazs
Lieliski. Pēc maniem aptuveniem uzmetumiem, spēlei ir nepieciešami 13 PC. Ja tādi novācas, tad spēli var raut kaut tūlīt. 6-7.maijs(6dien/7dien) ir piedāvājums, ko jūs sakait?
Adriana
emm man izskatās, ka 7/8 i brīvdienas, bet nu jā...baisi drīz!!!! nevar kaut kā biku vēlāk, lai paspēju saņemties, sagatavoties utt, m?!
subito
CITĀTS(Kamazs @ 25.04.2005 19:00)
Lieliski. Pēc maniem aptuveniem uzmetumiem, spēlei ir nepieciešami 13 PC. Ja tādi novācas, tad spēli var raut kaut tūlīt. 6-7.maijs(6dien/7dien) ir piedāvājums, ko jūs sakait?
*


13 PC??? Varbūt Tu sajauci un gribēji rakstīt "NPC"? Šitais jau izskatās pēc "13.-ā kareivja"
Kamazs
CITĀTS
13 PC??? Varbūt Tu sajauci un gribēji rakstīt "NPC"? Šitais jau izskatās pēc "13.-ā kareivja"

Eee..jaa...ee..heh. 13 NPC:).
CITĀTS
emm man izskatās, ka 7/8 i brīvdienas, bet nu jā...baisi drīz!!!! nevar kaut kā biku vēlāk, lai paspēju saņemties, sagatavoties utt, m?!

jaaaa, jaaaa, jaaaa
apjunseno, jaaaa

Kas iipashi jaagatavojas? Buutu labi uztaisiit generaalmeegjinaajumu kopaa ar NPC, bet ej nu jamos novaac pirms tam. Katraa zinjaa sho6dien plaanoju to vietu apmekleet un manaa mashiinaa ir 4-5 briivas vietas interesentiem. Es vareetu izbraukt no buufu treninjiem un atgriezties atpakalj Riigaa peec vietas izpeetiishanas, sou, ja kaads interesents taads ir, izsakaas.
Raine
Tātad: ir vēl viens brīvprātīgais uz PC lomu, tikai viņš nav reģistrējies, tādēļ šis gods, iepostot leģendu, ir ticis dots man:

Vārds: Lielās purva šausmas
Rase: trollis (es tur neesmu pie vainas rolleyes_a.gif )
Biogrāfija: dzīvoja troļļu ligzdā kā normāls ierindas trollis, bet tad palika garlaicīgi un aizgāja no ciema. Uz savu roku sāka laupīt un terorizēt apkārtējos z-nieku ciemus. Pēkšņi nāca tāds interesants piedāvājums...
Kurbads
Respekt Kamaz! 7. maijs labi... es apcepju! (6. no manas puses iesuukaa, jo kursi... bet what the hack... fu... em)

ā un par to fanu .... atbildēšu Berloga vietā ... khm...jā.
shifty_a.gif
p.s. Es ,diemzēl, nevarēšu tikt uz to spotu sestdien peec trenninja... jo kursi... Būs vien jābūt apr pc smile.gif
Osana
Vārds: Osana
Rase: trollis
Biogrāfija: mazā Osana jau kopš bērnības sapņoja par lieliem ceļojumiem, plašām zemēm, purvainiem mežiem, tādēļ kādā jaukā dienā saviem radgabaliem paziņoja, ka vēlas izpētīt ne-tik tuvo apkārtni. Ar pētīšanu viņa tik ļoti aizrāvās, ka apmaldījās svešās zemēs pie dziļā, dziļā meža troļļiem. Trollis paliek trollis, tādēļ Osana pievienojās šai grupiņai. Bet dziļā, dziļā mežā troļļi nebija tik miermīlīgi, kā nedziļā meža troļļi. Bet visi taču zina, ka dziļā, dziļā meža troļļi ir ļoti labi... karotāji? huh.gif Ieradās vēstnesis, kurš paziņoja, ka vajadzīgs kāds brīvprātīgais mazliet riskantai misijai, bet dziļā, dziļā meža troļļi nevēlējās līst ārā no sava dziļā, dziļā meža. Tā kā osana bija vienīgā, kas piekrita doties uz nezināmajām zemēm.
Aprīkojums: arbalets, bultas.

Īsti nezinu, kas ir larps, bet Raine mani jau kādu mēnesi aģitē šim pasākumam klāt.
Pieredzes larpos nav. Pagaidām. Sistēma arī līdz galam nav skaidra. Pagaidām. Bet ir ļoti liela cerība labi pavadīt laiku.
Pretendēju uz PC lomu, bet ja neizdodas - labprāt būšu arī NPC.
Kamazs
Dažādu apsvērumu dēļ troļļiem šoreiz nav pieejamas PC vietas. Tas nav saistīts ar rasu segregāciju, bet ar organizatoriska rakstura grūtībām. Lūdzu izturēties ar sapratni.

Tie, kas iesnieguši troļļu leģendas var iesniegt ziemeļnieku leģendas.

PS:
Tā kā jūsu transportēšana līdz spēles vietai ir vismaz daļēji uz maniem pleciem, man ir svarīgi zināt tieši kuri cilvēki brauks un kāda ir viņu kontaktinformācija. Es droši vien mēģināšu izveidot sarakstu ar spēlētājiem, tāpēc visi ir laipni aicināti pieteikties šoreiz jau oficiāli.
Niamh
7tajā notiks vietas apskate vai pati spēle? Uh..es atkal nekā nejēdzu.. pinch.gif

nupatās ir iegadījies tā, ka patiešām nezinu, vai tikšu - sūra dzīve devītās klases skolēnam...
Kamazs
Spēle. Apskati domāju veikt šonedēļ.
aivvv/troll dream walker
nu tad pieraksti mani
SkadY
CITĀTS
PS:
Tā kā jūsu transportēšana līdz spēles vietai ir vismaz daļēji uz maniem pleciem, man ir svarīgi zināt tieši kuri cilvēki brauks un kāda ir viņu kontaktinformācija. Es droši vien mēģināšu izveidot sarakstu ar spēlētājiem, tāpēc visi ir laipni aicināti pieteikties šoreiz jau oficiāli.


Tipa tev vajag arī mobilā nummurus or ko tu domā ar kontaktinformāciju?
Kurbads
manis iesniegtaa leģenda paliek spēkā...7.tajā - OK
Farliner
7tajs liekas visnotaļ OK. Kamaz, man šķiet ka mana mobilā numurs tev ir?
Kamazs
Farliner, man ir nelāgas aizdomas, ka nav, lai gan skaidri atceros, ka tev zvanīju. jeb tas nebiju es? Hm...

Labāk iedod vēlreiz, ja nav pārāk sarežģīti.
Kurbads
nuta ... kas tur iisti notiks ;D, kuri buus PC utt utt utttttt ?
Kamazs
Atnāksiet redzēsiet:). Savukārt PC..pamazām kārtojas, vēl jānoprecizē šis un tas.

UZMANĪBU! Visi, kas grib piedalīties spēlē, bet vēl nav pieteikušies, tiek laipni aicināti to darīt pēc iespējas laicīgāk dodot man ziņu via PZ. Man ir nelaba pieredze ar tiem, kas "tipa pēdējā mirklī piesakās":/.
aivvv/troll dream walker
kamaz mees atradaam kaartiigu pc pilniigi neko nejeedz no lomu speeleem bet normaals dzzeks iespeejams ka zzanete tev jau aizrakstiija taccu es vienalga drossiibas labad veel iepostoju sseit
ja zzanete tev neko nav teikusi tad dod man zinnju un es tev pastaastiissu siikaak
Niamh
No, no, no...Aivvv slow down. Viņš nepiedalīsies.

Citējot Big K: ''Tas nav priekš manis''. Njam..es tur neesmu vainīga!
Kamazs
Nu i ļoti labi, jo uz doto brīdi visas PC lomas rādās aizsistas.
aivvv/troll dream walker
????? :blink: taa gan neizklausiijaas bet nju ja vinnss tiessam taa saka tad wateva.....
Kamazs
OK, tavta, palūgšu uzmanību. Spēlei vajag ieročus, bet tā nu sagadījies, ka to krājumi būtiski izsīkuši. Ja kādas labas personas aizdos vai varbūt pat izgatavos kaut vienu zobenu vai duncīti, būšu ļoti, ļoti pateicīgs.

Citādi es trešdien braucu poligonu veelreiz luukoties. Tas tā, informācijai.
Susuriņš
Troļlu nakts?
Diezin vai. Tās ir vairākas naktis.
Visas naktis ir troļlu, Muahaha! Un troļli var savas naktis kā grib!
Niamh
Nē, ne gluži...Man liekas, ka šajā gadījumā nav domātas leģendas, kuras rakstiski iesūta kā spēlētāja tēla history, bet gan tieši paši tēli, kas arī ir Troļļu Nakšu Leģendas. Tāpat kā, piemēram, karalis Arturs ir leģenda...
Martins
Būtu tā kā pienācis laiks atklāt kur un kad mēs sestdien 7. maijā satiekamies, lai dotos uz šīm pašām TNL spēlītēm? Kamaz, lūdzu noskaidro situāciju!
Kamazs
Situācija ir gauži vienkārša - jums sestdien 10.50 no rīta būtu jāizbrauc ar autobusu 7964 Rīga-Suntaži-Ērgļi un jābrauc līdz pieturai "Kangarīši". Tur jūs sagaidītu droši vien kāds draudzīgs pavadonis, kas aizvestu uz spēles poligonu. Cenu, diemžēl nezinu, lēšu, ka līdz 80 santīmiem vienā virzienā.

Tiem, kas tik agri nevar ir jāpaziņo laicīgi, lai varam domāt, ko ar jums darīt. Un varb't ir vērts pārcelt spēles sākumu vēlāk...tiesa, nākamais autobuss iziet tikai 15.00.
Niamh
Pankūka getlost.gif

Nē, es jau esmu pieradusi celties sestdienās ap septiņiem silent.gif Um..tad turpat autoostā visi arī savācas? Un kā atpakaļ?
Kamazs
Ja tu esi PC tad paliec šeit un taalaak NEKAADAA gadiijumaa nelasi, jo tas sabojaas Tev speeli. Un ne tikai Tev, bet daudziem NPC, jo nekas nav interesantaaks kaa PC, kas nezina, kas pie velna notiek.

Neliels labojums augstāk esošajam postam. Jābrauc jums ir nevis līdz pieturai "Kangarīši" bet nākamajai, kas ir aiz tās, tai vispār nav nosaukuma. Bet vislabāk būtu,ja Jūs iekāpjot autobusā ar šoferi vienotos, ka viņš jūs paved vēl tālāk - iekšā Kangaru kalnos (Jā, tur notiek spēle) līdz "stāvvietai" (šoferim būtu jāzina), kas atrodas ~ 4km no šīs pēdējās "bezvārda" pieturas. Ja ne, nāksies šos 4 km nostaigāt:) (tātad ~30 min) Tāpēc iesaku tomēr uz šoferi palietot karizmu. Tajā stāvvietā (kas būs kreisajā pusē) noteikti būs cilvēki, tā kā garām nepabrauksiet. Es pats nebūšu tur uz vietas, tādēļ uz free-transport neceriet:P.

Biļetes cena līdz Kangarīšiem esot 65 santīmi, nez cik būs papildus uzcenojums par ~7 km.

Tiem, kas 10.50 netiek, bet var pēc 12iem var apdomāt kaut kādu variantu par mani, sametoties braucienam kādus 3-4 ls. Mašīnā 4-5 vietas aptuveni. Bet nu tad jāizdomā šis otrs laiks un cik cilvēkiem to vajag.

Diskutējiet.
Niamh
O, jā...nevienam neiesaku uzticēties tādiem murmuļiem, kas sola pagādāt zobenu, bet beigās izrādās pazudis tālēs zilajās. getlost.gif

Esmu palikusi bez ieročiem, so, centieties mani ilgi nedauzīt.
Kamazs
PC var lasīt

Ufffa che noia. Ieroči ir diezgan sāpīgs jautājums..bet nu gan jau kaut kā. Ir gana daudz tēlu bez ieročiem, lai mēs kaut kā tiktu galā. Galvenais, lai nepietrūkst cilvēku :/. (Atmiņā atklīst trauksmainais TN1 laiks.)

Vēl tikai informācijai - izskatās, ka tie PC, kas piedalīsies TNL varēs "importēt" savus tēlus iekš TN:C, ja vēlēsies līdz ar lielāko daļu mantu un izpatikas. Runājot par to - spēles varoņiem ir teorētiska iespēja savākt izpatiku veseliem diviem līmeņiem un vēl nedaudz tā kā PC, neatstājiet asprātību pagultē (jo izpatiku dod tikai par kvestiem) un domājiet arī par nākotni. (Lai būtu stimuls savam tēlam izveidot maksimāli pozitīvas nākotnes izredzes.)

Savukārt, domāju, ka arī NPC, kas pagodinās TNL ar savu ierašanos saņems kaut kādus bonusus.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.