Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Palantiri.
Kurbijkurne forums > Pasaules > Viduszeme > Viduszemes krogs > Arhīvs – Viduszeme
Spicule
Ko tu darītu, ja tev piederētu viens palantirs? Kā tu to izmantotu? blush.gif
Erasmus
Nekādas dižās jēgas jau no viņa nebūtu..
Neko daudz jau neredzētu, tr
is tikai ir palikuši, un bija tikai septiņi, tā kā vienu dabūt būtu praktiski neiespējami..
altonis
Ko var zināt - mūsdienās varbūt internetā par brīvu ar palantiru varētu līst. Kaut kā saķīlēt ar PC un viss aizietu...Tikai tad būtu vajadzīgs dižais Elfu Patch-ne-cross kabelis, kura aušanas mākslu Elfi tur noslēpumā jau gadiem... tongue.gif
Spicule
Varbūt tiešām kādā e-veikalā tongue.gif kāds palatirs nopērkams...un iedomājies tik! Sarunas par brīvu (nemaksājot rēķinus). Bezvadu telefons...kā mobīlie tikai ar vairākām iespējāsm...nu piemēram redzi ar ko īsti runāt. Aaaaa...un tālsarunas ar Tibetu par brīvu! smile.gif tongue.gif Un Taizemi, Ķīnu vai arī citām ārvalstīm. smile.gif Ej kur gribi ar savu palatiru un nekad tas nava bez zonas, vienmēr un visur var piezvanīt! tongue.gif
Un kā jau teica Altonis-internets. Bezvadu internets! tongue.gif tongue.gif tongue.gif Ej kaut vai mežā un rakājies pa Kurbijkurni vai Delfiem! laughing.gif Tas gan būtu interesanti! smile.gif Vienīgi bišku liela tā lode! Ne somā ielikt ne kā. Tad lai ieliktu vajag lielo ceļojuma somu! tongue.gif
kaamis
buutu man palantirs, noliktu to uz sekcijas, lai pagaida laiku kad ievajadzeesies.
iedomaajies, kaa veelaak no putekljiem izvilkt palantiru

CITĀTS(altonis @ 23.04.2005 15:38)
Ko var zināt - mūsdienās varbūt internetā par brīvu ar palantiru varētu līst. Kaut kā saķīlēt ar PC un viss aizietu...Tikai tad būtu vajadzīgs dižais Elfu Patch-ne-cross kabelis, kura aušanas mākslu Elfi tur noslēpumā jau gadiem... tongue.gif
*


par elfu dizjo tiikla kabeli man patika.
Hačeks
Ja man piederētu palantirs- visu redzošias akmens, es caur to lūkotos uz visādiem hvz...
Nē, nu, patiesībā, es no tāda neatteiktos, lai varētu pareģot nākotni vai ko tādu... whistling.gif
Erasmus
CITĀTS(Hačeks @ 02.05.2005 19:30)
Ja man piederētu palantirs- visu redzošias akmens, es caur to lūkotos uz visādiem hvz...
Nē, nu, patiesībā, es no tāda neatteiktos, lai varētu pareģot nākotni vai ko tādu... whistling.gif
*


Uz meiteņu ģērbtuvēm laughing.gif
ātri vien tevi ASV savāktu un atņemtu tev, lai paši var skatīties apkārt.
Spicule
Jaaa.......Par nākotnes pareģošanu. Man gribētos ielūkoties nākotnē...un vēl caur palantiru.... smile.gif Varētu atvērt ofisu un zīlēt cilvēkiem nākotni.... smile.gif Jaaaa.... tikai viena problema...ja visi dabūs palantirus šāds bizness būs aktuāls un būs atkal jādomā kaut, kas interesantāks lai piesaistītu tieši uz tavu uzņēmumu klientus.... smile.gif
Hēbe
Khmm...ja palantīru bizness būtu tik aktuāls,tad tos ātri vien aizliegtu vai noteiktu stingrus likumus,kad tos drīkst izmantot,jo tā būtu iejaukšanās citu cilvēku pesronīgajā dzīvē. Taču ja manās rokās palantīrs nokļūtu nejauši (mazums,ko var atrast antikvariātos whistling.gif )...tad labāk piesargieties, es mēdzu būt ziņkārīga rolleyes_a.gif .
maichestera
Visko jau var darīt..
Piemēram,sākt ķert noziedzniekus..jauka perspektīva - policijas extrasens.. laughing.gif
Bet ja tā nopietni - tas atvieglotu dzīvi:nezūd zona,neizlādējas baterijas,saruas un zināšanas cik vien gribi.
Par netu gan neesmu īpaši droša..
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!