Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Ja es gribu ievietot pavedienu par notikumu...
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Info & jautājumi > Foruma lietošana
Emma
Ir viens jautājums: Vai es drīkstu šajā forumā ievietot ziņu par kādu pasākumu, kas notiks kaut kad? Tas nav saistīts ar foruma notikumiem, bet gan ar vienu pasākumu, kas notiks 29. aprīlī Kongresu namā! Un, ja drīkst forumā ievietot šadu ziņojumu, tad kur es drīkstētu to ielikt( kurā sadaļā u.t.t.)? Lūdzu, palīdziet! unsure.gif
earnella
Ja taisies likt nevis to, kas atbilst kkādai tēmai, bet to, ko gribi, vislabākā izvēle ir Caurais Katls... happy.gif
Shadowstalker
Ja gribi kādu pierunāt tur aiziet kopā ar tevi, tad liec Forumiešos & pasākumos iekš to Caur` katl`.
Emma
Nu es domāju ne gluži kopā ar mani, bet uz koncertu, kurā es pati uzstājos - gribētu uzaicināt citus. Jebkuru, kuru tas interesētu!
eyedam
Tev jau norādīja forumu, kurā jāiesūta. Ja netrāpīsi tieši vajadzīgajā, gan jau modi pārvietos.

Turpmāk šādus jautājumus (par to, kur labāk kādu pavedienu ne/iesūtīt), lūdzu, uzdod forumu vadītājiem privāti!

eyedam
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.