Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vai manu avataru nevar redzēt?
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Info & jautājumi > Attēli, paraksti, avatari
Simple Girl
vai man tikai liekas, vai ari taa ir... ka manu avataru nevar redzet? ka vinju neatver? vai ta ir tikai mana datora vai i-neta vaina, vai ari - kas notiek?
eyedam
Kā - tikai aizdomas? Vai tu pati to vari redzēt?

Izskatās, ka vismaz pašlaik nekāda attēla adresē http://skowij.times.lv/gride.gif patiešām nav.

eyedam
Simple Girl
ak ņēē!!! ohmy.gif tas nozīme nav bildes.... ak.. sad.gif tatad nav nekadu iespēju viņu dabūt? (jo man uz daotra viņa nav noseivota...)
eyedam
Ja tu pati to bildi redzi, tad vienkārši noklikšķini uz attēla ar peles labo taustiņu un izvēlies Save Image As... (vai Saglabāt attēlu kā..., vai kas nu tev tur līdzīgs ir), un saglabā kaut kur savā datorā.

Ja nē, tad palūdz attēlu tam, kas tev to tur bija ielicis (izskatās, ka tā bijusi skowij-snowij).

eyedam
mazā peciņa
Nebiju tā es. To toreiz darīja spid meele_a.gif . Un teica, lai es nedzēšot to failu ārā. Nu lūk.

un kā redz, times.lv ir nokāries, bet, kas to lai zin, varbūt jau pēc nedēļas varēsi redzēt savu avataru.
_BijušaisPareģis
Times.lv nokarās ik pa brīžiem, tas jau nu nav nekāds jaunums, labāk uzmet šo bildi uz kādiem stabilākiem serveriem, piemēram, eclubā (eclub.lv) vai primitīvajā home.lv, kas jau kādu gadu nav kāries, visu laiku iet... Tikai home.lv reģistrēšanās dažkārt ieilgst, un nevar hostot failus, lielākus par 300 kB (rakstīts gan ka 200, tomēr 300 aiziet). Bet priekš aviem tač pietiks... rolleyes_a.gif
Simple Girl
un man ir veel viens jautajums! kaa var zinat cik tie pikselji un izmeri avatariem! (lai man nesanaktu vinjus parsniegt)? vai var kaut ka to uzzinat? un vai bildes var njemt no jebkuriem saitiem (adresem)? ee piedodiet par manu nezinashanu, bet kas vispar ir pikselis huh.gif help...
zinu es shaja joma galigi neoreientejos blush.gif
eyedam
Lūdzu, pameklē Info forumā, kur par šiem jautājumiem jau ir runāts! Kā arī nejauksim tēmas kopā. Šo pavedienu tātad slēdzu.

eyedam
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.