Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kriksis
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots > Obligātā literatūra
lil`skater
Nu ir 2 graamtas kas man no obligaatas literatuuras patiik un viena no taadaam ir Kriksis. Baigi jautraa graamatina, tacu nedaudz beernishkiiga, bet nu tomeer! Kaa Jums?
rudo lapu vilcēns
Vai grāmatiņa bija par suņuku, kas iedraudzējās ar meža dzīvniekiem un beigās palīdzēja notvert vilku? Ja jā, tad man viņa patika. Nedaudz bērnišķīga protams, bet tā jau bērniem domāta. Var jau lasīt arī pieaugušie, kuri nedaudz vēlas atkal būt naivi un mazi. grin.gif
Švilpaste
Tā kā neatceros, man bija tikai 7 gaidi,kad lasīju. getlost.gif Pat tad likās pārāk bērnišķiga un dumja.
tiigjeris
par sunjuku? man liekas, ka taa graamata bija par kaut kaadu lelli... es vinju kaut kad baigi sen lasiiju, un es atceros, ka man baigi patika taas bildes... iipashi es atceros gadiijumu ar televizoru, kur lauva dzinaas pakalj kaut kaadiem puikaam, un to, kur vinji peec pankuuku eeshanas skatiijaas kaut kaadu graamatu, un atstaaja taukainas "peedas"... he, he... tiiri laba graamatinja bija...
Švilpaste
CITĀTS(dragon_warrior @ 16.04.2005 22:41)
par sunjuku? man liekas, ka taa graamata bija par kaut kaadu lelli... es vinju kaut kad baigi sen lasiiju, un es atceros, ka man baigi patika taas bildes... iipashi es atceros gadiijumu ar televizoru, kur lauva dzinaas pakalj kaut kaadiem puikaam, un to, kur vinji peec pankuuku eeshanas skatiijaas kaut kaadu graamatu, un atstaaja taukainas "peedas"... he, he... tiiri laba graamatinja bija...
*


dw t';a bija par mazu suni laughing.gif . Nevis par lelli, tiešām. rolleyes_a.gif
Seila
Nedaudz bērnišķiga grāmat, kuru regulāri pārlasu uz lieldienām, parasti, jo tā nu ir sanācis ka vienā grāmatā Kriksis ir ar Pelīti pīkstīti, un vispār abas ir burvīgas grāmatas smile.gif
lithium [ kariii ]
esmu lasiijusi wairaakas reizes, lielaakoties wasaraa, kad nebija ko dariit un weel Obligaataa literatuuura....bet nu jau sen pagaajis tas laiks...atceros toreiz man taa graamatinja patika...man arriil otrejaa pusee bija par k-kaadu peli ja nemaldos....
tiigjeris
tad kriksis ir suns? njaa, tad neesmu gan lasiijusi, bet to (taa bija lupatlelle...vnk vaards lelle izklausaas taa pabriesmiigi.. es nez kapee...) lelli sauca kaut ka liidziigi, un kaa jau teicu - lasiiju shausmiigi sen, tapee skaidri neatceros...
lady_valea
Grāmata tika lasīta dikti sen. Pēdējo reiz pirms 6 gadiem kā obligātā literatūra skolā... Bet man viņa patika. Tāpat arī Pelīte Pīkstīte. Stāsti toreiz likās tādi mīļi un nedaudz skumīgi (nezinu kāpēc).
Laikam būs jasameklē, pēkšņi sagribējās pārlasīt... laughing.gif
alohamora
taa ir baigi miiljaa graamatele. sawulaik,saulainajaa beerniibaa tongue.gif , izlasiiju vinju sawas reizes 10. grin.gif
Unicorn
nu tagad man viņa tiešām nepatīk... tāda bērnišķīga un nedaudz pat naiva. bet toreiz... *heh...nopūšas* man viņas likās lasāmas, kaut gan neuzskatīju par neko interesantu.
Ungaarijas ragaste
Man patika tā grāmata un tagad vēl šad tad izņemu no plaukta. Jauka un labestīga grāmata, arī par Pīkstīti, un pamācoša arī.
LiL'Witch
lasiiju sen, bet man vinja shaa vai taa patiik. grin.gif
alise brīnumzemē
jep, man arii patiik vinja smile.gif atceros, ka vairaakas reizes esmu vinju beerniibaa agraak izlasiijusi...arii peliiti piikstiiti otraa pusee laughing.gif
Laushi de Lychan
Visdievigaka bernu gramata, kada vien ir. Vislabak man patika Kriksis Amerika. Visas gramatas izlasiju, kad man bija kadi astoni. grin.gif
dreamer
wiii.. tā bija manas bērnības ūbermīļākā grāmata, viņai vēl no otras puses bija vēl viena grāmata par Pelīti Pīkstīti.. w00t.gif ..diemžēl man viņas lauku bērnības grāmatu plauktā vairs nav.. crying.gif ..nācās man viņu atdāvināt, kādam kam tā grāmatiņa arī bija ļoti iepatikusies, iespējams, pat vairāk nekā man.. wink.gif ..bet, eh kā gribētos man viņu vienkārši atkal izņemt no grāmatplaukta un kautvai tāpat vienkārši pāršķirstīt.. sorcerer.gif
Sol Invictus
Un neaizmirsīsim pelīti Pīkstīti, ja ? Atceros kā tā grāmata izskatījās, bet tekstu gan diemžēl ne
Romija
Vēl kā šodien atceros to mīļo grāmatiņu. Un arī par pelīti Pīkstīti. Ja viņas lasa attiecīgajā vecumā, tad nav ne par naivu, ne dumju. Pie tam viņas ir ļoti pozitīvas un tieši piemērotas maziem bērniem. smile.gif
PinkDust
Jauka graamatinja! happy.gif Ljoti sirsniiga un miilja!
Shii man bija ieteicamaas literatuuras sarakstaa mazaakajaas klasiitees, taapeec to arii izlasiiju...Iespeejams taapat nebuutu to lasiijusi, jo man reti kad patiik taada veida latvieshu rakstnieku darbi, bet shii graamatinja mani paarsteidza!Labaa noziimee! happy.gif
Laushi de Lychan
Pikstite gan man likas loti garlaiciga, cik atceros. getlost.gif
Patika, ka Kriksim bija vairakas gramatas, variacija par temu, bet tapat... smile.gif
Kristīne
Es to grāmatiņu lasīju septiņu, astoņu gadu vecumā.Toreiz man ļoti patika.Tagad tekstu tik labi vairs neatceros.Un otrā pusē bija stāsts par pelīti Pīkstīti.Arī tas man patika.
Leduspuķe ziemeļ rūtī
Man patikas Kriksis. Ta ir loti interesanta gramata. Es esmu izlasijusi tikai 1 gramatu. Man majas r abas 2 gramatas.
Es iesaku citiem izlasit so gramatu jo vina ir interesanta.
~SweetIrony~
Atceros, ka skolā kādā piektajā klasē lasījām un toreizman likās interesanta, bet visu grāmatu lasījusi neesmu, bet vispār patika...
Laushi de Lychan
Man vislabak patika Kriksis Amerika. smile.gif

Man pat iesauka ir Kriksis, del sis gramatas. wink.gif
Kaktuss
Piemiiliigs lasaamais gabalinjsh. Sirsniigs un humoristisks. Aizkustinoshs. Te luuk ir graamata, kas buutu jaaliek katra mazaa beerna "obligaatajaa pasaku plauktaa".. Patiesiibaa arii lielaakiem beerniem nenaaktu par ljaunu.
Poesie*
uh...laba graamatinja..divaas daljaas tongue.gif
es te kkaa skatos,kas taas par diivainaam graamatas...''krriksis amerikaa''? huh.gif buus jaatrod
Kaķurēgs
Es izlasīju divas no tirjām grāmatām par Kriksi. Abas likās ļoti interesantas. Diemžēl es nezinu, kur varētu dabūt grāmatu "Kriksis trimdā".Ja zinātu, tad noteikti izlasītu.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.