Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vai Zibiņš ies bojā?
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Harija Potera grāmatas
eyedam
Roulinga pēdējā laikā atkal pastrādājusi pie savas mājas lapas, sagraujot dažu fanu teorijas un dodot savukārt jaunus mājienus.

Baumu sadaļā (lasi tulkojumus šeit) jaunākais atspēkojums ir teorijām par laika maģijas pielietošanu, proti, izrādās (ak!), ka neviens no stāstā aplūkotajiem tēliem NAV ieradies no nākotnes... Jā, jā, tas nozīmē arī to, ka Dumidors tomēr nav ne Harijs, ne Rons, kas vecumdienās atgriezies pagātnē.

Savukārt daļa rakstnieces tīmekļa novērotāju, pētītāju un analizētāju atklājuši kārtējo fragmentu, kas, ja vien būtu apzināti izlikta Roulingas norāde, varētu nozīmēt Cūkkārpas burvestību profesora nāvi jau nākamajā HP grāmatā. Vai arī vienkārši to, ka septītajā grāmatā norisināsies tik daudz citu svarīgu notikumu, ka Zibiņam vairs vienkārši tur nebūs vietas.

Runa ir par atbildi uz nevainīgu jautājumu par Zibiņa izcelšanos (lasi tulkojumu šeit; jautājums ir viens no tiem, ko publiskā vēstulē autorei uzdevuši HP-Lexicon (Lidu tīkls) un Mugglenet – mēs par to jau ziņojām šeit, kur vari izlasīt visus jautājumus), kurā Roulinga, runājot par profesoru, (nejauši?) iekļāvusi frāzi "..viņa ģenētiskā izcelsme sešu stāstu laikā, kuros viņš piedalās, ir tikusi atstumta..". Lai pats/i varētu paprātot, kā īsti Roulinga to ir domājusi, tev noteikti ir jālasa oriģinālā atbildes versija.

Nu, tad turpinām gaidīt un fantazēt!
saulove
Pirmo reizi dzirdēju tādas baumas, ka Dumidors ir atceļojis no nākotnes Harijs vai Rons :blink: Nedomāju, ka tā būtu pretējā gadījumā viņš vairāk palīdzētu Harijam, jo viņš jau zinātu, kas noticis.
Bet par Zibiņu nezinu... getlost.gif
Hikari
Ja Zibiņš netiktu aprakstīts, tas būtu dīvaini, tapēc es pilnīgi neizkļauju iespēju, ka viņš varētu nomirt... whistling.gif
Kas, patiesi, izplatījis baumas, ka Dumidors atceļojis no nākotnes...? ohmy.gif
.: ARTANIS :.
CITĀTS(Rowenny @ 13.04.2005 19:10)
Kas, patiesi, izplatījis baumas, ka Dumidors atceļojis no nākotnes...? ohmy.gif
*
YEP, tādas baumas bija gan, taču Roulinga pati tās PILNĪBĀ noliedza savā oficiālajā saitā. Adrese ir TE...
amanda
Bez Zibiņa būtu jocīgi...Negribētos šādu pavērsienu. whistling.gif wink.gif
raira
Jociigi jau buutu, bet es nedomaaju ka vinu nogalinaas!
Unicorn
nēēēe..... Zibiņš ir tik foršs... sad.gif
es arī pirmo reiz par to Dumidoru dzirdu! :blink: manuprāt, tas būtu diezgan stulbi, jo Harijs Poters - nākotnes ceļotājs, nav tā... tā īsti poteriski.... unsure.gif
mazā peciņa
Viņš ir kā tēls aprakstīts maziņš, un viņa nozīme vispār, kas tagad ir bijusi attēlota arī nav bijusi daudz. Varbūt jau Roulinga kļūdījās rakstot par sešām grāmatām. Kaut vai der variants "iet pensijā?" vai aiziet no darba? Apnīk viss cilvēkam.
Kā arī, kas to lai zin, varbūt viņš tieši sestajā grāmatā pazudīs, jo būs nosūtīts kādā uzdevumā, bet septītajā parādīsies.
Hermione13
par to dumidoru es nez kas palaida baumas...

un diez vai zr zibinju notiks kas slikts, varbuut uzzinaasim piemēram... rukis + burvis = zibinjsh vai goblins + burvis vai vientiesis = zibinjsh rolleyes_a.gif
black_angel
manuprāt, ka Zibiņš nav TIK svarīgs personāžs, ka viņa nāve būtiski ietekmēs Cūkkārpas dzīvi, vienīgi, ja viņa vietā uz skoltāja amatu neiestāsies, kāds ļoti spēcīgs tips.. bet uz jautājumu Mirs vai nemirs, nezinu koa tbildēt un būtība man ir diezgan vienalga
.kreizī.
Vecais, labais Zibiņš? Nemaz neesmu iedomājusies! Kas tad mācīs to priekšmetu ko māca Zibiņš? Un vispār-īstenībā es par o nēsu iedomājusies! ohmy.gif
element
njaa ja Zibins mirs, tad ganjau Harijs un Rons vairs nevarees noguleet Zibina maaciito prieksmetu... grin.gif
Sol Invictus
Eh, Zibiņa fani - septītā grāmata vēl nav uzrakstīta, Roulinga drošvien runāja par jau uzrakstītajām grāmatām, jo septītā varbūt vēl nav kārtīgi izdomāta un viņa pati vēl nezin, kas tajā notiks ar Zibiņu vai arī zin, bet vispār negrib dot mājienus par septīto grāmatu
kniburiene
Nevajag domaat par naavi! Cerams, ka neviens nemirs! Buutu jau interesanti, bet ljoti nezhjeeliigi! Protams, daudzi JAU ir nomiruschi...
Canadian
Hmm... Kāpēc Roulinga iznīcina tādus tēlus - Harija vecāki, Siriuss un tagad maigais Zibiņš. Vispār Zibiņa gribētos redzēt vismazāk. silent.gif Tas varētu būt kāds cits pasniedzējs, bet...

Iespājams, ka Roulinga šos tēlus iznīcina tāpēc, lai mēs saprastu, ka Voldemorts tiešām ir ļauns un lai nevienam HP fanam tas nebūtu mīļākais tēls kā tas jau ir vairākumam forumiešu (Apskatieties forumiešu profilus wink.gif ).
Leduspuķe ziemeļ rūtī
Man liekas ka viņš neies bojā wink.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.