Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Par Pasaules galu
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris
Lapas: 1, 2
ils
Pāvests miris, līdz Apokalipsei palikuši divi soļi.
1094. gadā Olsterā dzimušā garīdznieka Svētā Malahijas pareģojumi par Romas pāvestiem.
http://truecatholic.bizland.com/The_Prophe..._of_Malachy.htm
Viņš dažos vārdos ir raksturojis visus pāvestus, kas valdīs pēc viņa laika un - saraksts beidzas... Jānis Pāvils II ir trešais no beigām. Tātad palikuši vēl divi pāvesti. Viņa pierakstu pētnieki ir saskatījuši līdzības pāvestu raksturojumos ar reāliem faktiem no to dzīves.
Sīkāk var papētīt minētajā saitē.
Ného
CITĀTS(Lord Nero @ 08.04.2005 16:11)
man tas liekas galīgs sviests, jo vai tik pasaulei nevajadzēja iet bojā 1000. gadā, 2000. un daudzos citos gados, bet tas nav noticis. vienīgi pasaule varētu iet bojā garīgā ziņā.
*


CITĀTS(ARTANIS @ 08.04.2005 17:30)
100% piekrītu. Man jau bišku ir piegriezušies šie pasaules gala pareģojumi.
(vienīgais, kurš ir absolūti ticams ir zinātnieku izteiktais pieņēmums par Saules eksploziju pēc ūdeņraža izsīkšanas tā kodolā... [sorry par zinātnieciskajām frāzēm blush.gif] grin.gif Taču, tā kā tas notiks ne ātrāk kā pēc 1 000 000 gadiem, tad tas mani īpaši nesatrauc... grin.gif)
*


CITĀTS(Lord Nero @ 08.04.2005 16:38)
es savukārt esmu dzirdējis, ka zinātnieki saka tā: ka pēc H beigšanās, saule kļūs par milzi vai pārmilzi(sarkano) un izpletīsies līdz apmēram Venēras orbītai, sadedzinot visu dzīvo, kas uz Zemes , ja tāda vēl būs, vēl pastāvēs, pārvēršot to par tuksnešainu un karstu palnētu, nu apmēram tādu kā tagad Merkurs, bet vēl vēlāk tā kļūs par balto punduri, žēl, ka ne par pārnovu, jo saulei mas par mazu, tā kā sprādziens var izpalikt.
*


CITĀTS(ARTANIS @ 08.04.2005 17:47)
Pateisībā es jau šito pašu arī lasīju, taču to "sprādzienu" pieminēju tikai vienkāršības labad. smile.gif Atzīsti - "sprādziens" cilvēkam no malas tomēr izklausās saprotamāk nekā "Pārnovas uzliesmojums"... grin.gif
*

nu atzīstu gan, tas jau takšu saprotams tikai mums-gudrajiem... grin.gif grin.gif grin.gif
Erasmus
Nu pienāks, tad pienāks.. Tāpat šai sakarā neko nevarēs mainīt..
Švilpaste
Pupu mizas. getlost.gif Tikpat labi varēja pateikt,ka drīz mūsos ir iemiesujies ciplanētieši,vai tamlīdigi.
Berlog
Dā! Pilnīgi visi taču zina, ka pasaules gals pienāks 2012.gadā- to ne tikai visādi tur bīskapiņi ir paredzējuši, to zināja arī diženie maiji.
Ā, jā- un citplanētieši jau IR mūsu vidū!

Nu ārprāc, kā cilvēki var būt tik nezinoši un aprobežoti!
.: ARTANIS :.
CITĀTS(Berlog @ 09.04.2005 22:58)
Dā! Pilnīgi visi taču zina, ka pasaules gals pienāks 2012.gadā- to ne tikai visādi tur bīskapiņi ir paredzējuši, to zināja arī diženie maiji.
Ā, jā- un citplanētieši jau IR mūsu vidū!

Nu ārprāc, kā cilvēki var būt tik nezinoši un aprobežoti!
*

1. Vai kāds man (absolūtam stulbu, ups, gribēju teikt - nepamatotu, baumu nezinātājam laughing.gif ) paskaidros, kādu īsti "pasaules galu" mums "pareģoja" 2012.g. ?
2. Nu, bet par tiem citplanētiešiem un aprobežotību es labāk neizteikšos... grin.gif
saulove
Nu, nezinu... Varbūt, ka tā arī būs, bet iemesls būs ticīgo cilvēku samazināšanās. Jau tagad ticīgo ir mazāk nekā pirms gadsimta. Bet negribētos ticēt, ka līdz ar pēdējā pāvesta nāvi iestāsies pasaules gals. Neticu šādai varbūtībai. Bez tam Nostradamus arī pareģoja visādas leitas, bet tikai vien no tām bija precīza- viņa paša nāve.
Mākoņkaķis Aurēlija
Pilnībā piekrītu Artanim un Lord Nero,jo tas ka līdz ar pāvesta nāvi taču ir pilnīgākā bezjēdzība un punkts.Saules palielināšanās ir vienīgais kaut cik pieņemamā ''Apokalipse'',un tākā tas notiks pēc 1000000...(un vēl vairāk nullīšu grin.gif )tas mani neuztrauc jo to visu es pavadīšu zem zemes.
betty
laughing.gif Nu gan filozofija .

Reģiem nebija ko darīt , sagribējās popolaritāti un viņi pateica tjip ''Pasaules gals būs 2050 gadā ..'' nu gan gribētos redzēt.
FallenBeautiful
ak tu muzsh silent.gif
pasaules galam jau bija jabut sen laughing.gif nju wismaz 2000 un nebija tad kad wel pateica :blink: ka 2005 un taga jau kada 2011
baa cik tas ir nozhelojami silent.gif
jadzivo shodienai nevis ritdienai grin.gif
miau
Vaīč, domāju ka tādi ''pasaules gali'' notiek katru gadu, cilvēkiem laikam patīk tos pareģot huh.gif Visvecākais par kuru esmu dzirdējusi ir kaut kur ap 1600. gadu... un pēdējajos gados tie ir pareģoti katru gadu. Bez tam ir daudz dažādu zinātnieku un daudz dažādu teoriju (daudz,maz nopietni pamatotu). Esmu arī dzirdējusi par saules sprādzienu un izdzišanu kas itkā ar citām vecākām zvaigžnēm ir pavisam parasts process. Vēl kaut kur esmu dzirdējusi par to ka zeme ir piedzīvojusi vairākus ledus laikmetus pateicoties zemes polu pārvietošanai, ja nemaldos tas notiek pateicoties siltumnīcas efektam. Nu kaut kas uz to pusi ir dzirdēts, taču kaut kā vairs negribās ticēt... dzīvosim, redzēsim... smile.gif
altonis
o jā - pasaules gali ir jautra lietiņa - pats kādus pāris esmu paredzējis un pārdzīvojis...(ek..kā gribas smaidiņu ar milzīgām acim un izbāztu mēlinaaxies iztikt ar šo) tongue.gif

Lai vai kā - ja būs tad būs - tāpat diez vai varēsim novērst, ne?
Dinaer
jaa kur gan mees nonaaktu bez maates bazniicas?

jaasaka ka kautvi lasot par to kas tad isti noticis ar bazniicu bijushaa pavesta valdiishanas laikaa, jaaecina, ka nekas labs...

shai gadiijumaa varu driizaak piekrist jau augstaak izteiktajam viedoklim ka tas driizaak nebuus pasaules, bet gan bazniicas gals.

ja godiigi tad pasaules galu negaidu un negribu, bet visi shie paregojumi liekas galiigi PIIIIIIIIIIIIIIII grin.gif

berlog - ja pasaulei pienaaks gals 2012 gadaa es tevi uzcienaashu ar saldeejumu ... sorry - tad kad bus pasaules galks saldejuma arii vairs nebuus tongue.gif taakaa labaak domaasim ka tev nav taisniiba un tevi vienkaarshi noignoreesim smile.gif
Snorkes Jaunkundze
cik gan simts pasaules galus nav pareģojuši "varenie" ! zemi sadragās milzīgs meteorīts,saule pietuvosies zemei un tā uzprāgs,globālās sasilšanas rezultātā visa pasaule ies bojā,saule attālināsies no zemes un zeme pārvētis ledus klucī(ķipa-ledus laikmets pār pasauli) u.t.t. nu kā kautkam tādam var ticēt? huh.gif
..:Kerija:..
Par to Sauli un viņas "sprādzienu" runājot.. Saule ir pusmūža zvaigzne, tātad.. ja aptuveni 5miljardu gadu veca, tad tas "sprādziens" ar viņu notiks pēc vēl aptuveni 5miljardiem gadu, vismaz, lai sasniegtu šo sarkanā milža statusu...
Tomēr.. vai nu man kāds teica, vai kā savādāk, bet esmu dzirdējusi, ka ir melsts, ka zemē ietriekšoties milzu meteorīts... pēc kādiem 28gadiem vai kā tamlīdzīgi.. bet it kā tagad tas viss ir pieklusis, tad jau laikam nebija tiesa!
Snorkes Jaunkundze
nu kurš var pareģot ka zemē ietrieksies milzu meteorīts? huh.gif getlost.gif
mazā peciņa
Nu gan. Tātad 2 pāvesti un pēc tam vairs neviens neatradīs jēgu baznīcai. Ideāli. Par pasaules galu, nu tas ir patiešām absurdi! A ko tagad darīt, kad Pasaules gals nepienāks? Tik daudz jau ir teikts, ka nāk un nāk.
Pluss vēl. Nelielas nianses. Tajā pašā 1094.gadā laika skaitīšana arī bija ļoti precīza. To nu gan var galvot ļoti daudzi. Vispār, man liekas, ka tie pareģotāji uzliek kādu gada skaitli - un pasaka, ka vot tajā gadā (datumā, laikā) būs Pasaules gals, bet paši klusībā cer, ka tas notiks ātrāk, lai neviens viņam nevarētu uzklupt virsū un nosodīt par neprecizitāti.
Snorkes Jaunkundze
labais skowij laughing.gif laughing.gif nesodītu par neprecizitāti... laughing.gif bet tā jau ir...gandrīz katru 5 gadu pareģo ka būs Pasaules gals. laughing.gif
raira
Njeticu, ka vinjs ir kaut kaads tresais no beigaam. Vispaar to iisti taa nemaz nevar pieraadiid! Neskapeec 1999. gadaa vajadzeeja buut pasules galam un kaapeec tad vinjs nebija? Es jau arii varu pateikt ka peec 5 gadiem kaadam ir gaidaama naave, jo to redzeeju sapnii. Taas ir pilniigaakas mulkiibas!
Ungaarijas ragaste
CITĀTS(ARTANIS @ 10.04.2005 00:04)
1. Vai kāds man (absolūtam stulbu, ups, gribēju teikt - nepamatotu, baumu nezinātājam  laughing.gif ) paskaidros, kādu īsti "pasaules galu" mums "pareģoja" 2012.g. ?
2. Nu, bet par tiem citplanētiešiem un aprobežotību es labāk neizteikšos... grin.gif
*


Artanis, pirms kāda ne tik ilga laiciņa presē pavīdēja rakstiņš par pasaules galu 2012. gadā un to, ka budistu mūki to ir atlikuši, sadarbojoties ar citplanētiešiem, kuri mūs visu laiku uzmanot. Lūk tā! Gribi tici, gribi netici.

Un tagad, ko mēs varam zināt. Atklāti runājot - kāds varēja iedomāties 11. septembra teroraktus ASV? Es nevarēju, un toreiz pilnīgi mierīgi varēja sākties kodolkarš, kas paldies Dievam nesākās. Un Dievs vien zina, cik ilgi savā amatā būs nākošie divi pāvesti, un pa to laiku var viskautkas notikties.
Snorkes Jaunkundze
sadarbojoties ar citplanētiešiem... laughing.gif wacko_a.gif nu ja pasules gals būtu noticis katru reizi kad to "pareģo" tad...pasaules taču vairs nebūtu! pinch.gif
Canadian
Kā mēs zinām, ka tas nav izdomāts pirms dažām dienām? tongue.gif Varbūt kāds pēc Jāņa Pāvila II aiziešanas vienkārši gribēju iegūt slavu?

Agrāk es gribēju ticēt visām šīm teorijām par pasaule galu, bet tagad man visi šie pareģojumi ir pieriebušies, jo katru dienu dirdu jaunu pareģojumu par pasules galu

Bet, ja tomēr tā ir taisnība? Ja ir, tad varūt tas notiks tāpēc, ka tālā nākotnē cilvēki reliģiskajai dzīvei nepievērsīs uzmanību un ņirgāsies par tiem, kuri tai ticēs.


P.S. Pavedienu vajadzētu pārvietot uz kādu apakšforumu wink.gif
Viesis_e-spider2_*
Pasaules gals ir tāda ķēpiga lita. Nevar zināt kad tas notiks. Varbūt mēs izmirsim tāpat kā dinozauri? Vai mūs nobeigs citplanētieši, kas jau ir mūsu vidū? two_handed.gif
zuzee
```` jums to pasaules galu ?
kaapeec par taadu vispaar ir jaadomaa ? gribas ne ? ....
Logan
Izlasiet graamatu "Pasaules gals 19999.gadaa" autoru neatceros, taa ir oranzjaa kraasaa ar kaut kaadu jaatnieku uz vaaka, tur izstaastiits par visiem paregojumiem, ja tic shai graamatai pasaules gals buus tuvaako gadu laikaa...
Džūna
Nez kur palika izslaveetais pasaules gals 2000. Gadaa? Pasaules gals buus bet ne tik driiz. tongue.gif
Snorkes Jaunkundze
CITĀTS(Madija @ 27.04.2005 09:51)
Pasaules gals buus bet ne tik driiz. tongue.gif
*



jā pēc 100000 gadiem...nu un?man galvenais ir lai pasaules gals nebūtu tad kad es vēl esu dzīva.Kad būšu mirusi...lūdzu. laughing.gif
Antons Ego
Un kāpēc pasaules gals?
Varbūt vnk tas būs kristietības gals? Vairs netiks vēlēti pāvesti?
Namoo the Jellyfish
Pasaule vispār ir tikai kaut kur 15 gadus veca, ir bijuši tikai 2 pāvesti (Jānis Pāvils Otrais un Benedikts Sešpadsmitais) un būs arī vēl kādi varbūt 3, bet galvot nevaru, un pasaules gals būs tajā dienā, kad es nomiršu, vismaz es tā domāju.

Nu vispār šitāda pareģošana ir stipri nejēdzīga, tāda pati, kā Bībeles koda meklēšana vai kaut kā tā, un kristietība jau ar nav mūžīga.
Fantomass
Itkā ASV pazudīs no zemes virsas pēc 2 gadiem - 2007. gadā. Tā esot teikts korānā. Pār Ameriku ies pāri orkāni, cunami utt.
Snorkes Jaunkundze
CITĀTS(denija666 @ 27.04.2005 09:49)
"Pasaules gals 19999.gadaa"
*



tāds gads vispār var būt? :blink: laughing.gif
i`m_GriM&EviL
Gan jau , ka būs pasaules gads , bet vai nav vienalga kad viņš būs ? Droši vien pastāvēs vēl dubultīgāku laiku nekā ir jau nodzīvojusi ! Kāpēc tad nepareģo citu planētu pasaules galus ? Baigie pareģi , kaut ko nosapņojuši vai ar kārtīm izzīlējuši u.t.t.
tiigjeris
aij, tad kad buus pasaules gals, tad vinjsh arii buus, un mainiit tur taapat neko nevarees, taapeec es nemaz neuztraucos... un baidiities arii nav veerts, taa var dabuut paranoju... da prichom?
Erasmus
heh, a kas vainas Ragnarokam? Man tā liekas daudz jaukāka perspektīva nekā kautkāds atomkarš..
Nu un kad tad tas Pasaules Gals pienāks, tad arī pienāks, neko jau nepadarīsi, varēs vien skatīties..
Gogo
Pasaules gals būs 2013 gadā 13 datumā piektien... mad.gif to teica viens zinātnieks un tā arī būs.
mad_4va
es domaaaju ka tas ka palikusi ir tikai 3... paawesti... ka tas neeko nenoziimeee.... jo piem arii viens paregis neatceros kaaa vinju sawca paregola pasaules galu 2000 gadam iestaaajoties.... tongue.gif

mos... winjs nepaspeeeja saraxtiiit naaakamos paaawestus... tongue.gif
dainuks
es nesaprotu no kaa tad tas pasaules gals veidosies....kaapeec un kad? unsure_a.gif

es domaaju ka tie ir tikai blefi un ja neviens nevar atbildeet uz maniem jautaajumiem tad tas to pieraada.. wink.gif
tiigjeris
CITĀTS(Gogo @ 05.05.2005 09:05)
Pasaules gals būs 2013 gadā 13 datumā piektien... mad.gif  to teica viens zinātnieks un tā arī būs.
*


yo, vecais, tu aizmirsi pielikt peedinjas. iiztaiz variants ir "vienc zinaatniekz" alias viena tante (kura nav jaaliek peedeinjaas whistling.gif )

kas taa ir par maanjticiibu?
iMiS™
es arī nesaprotu...neticu tam...pasaules gals būs, bet ne jau tuvākajā laikā, un no zinātniskā viedokļa, to izraisīs globālā sasilšana, vai Ozona slāņa sadalīšanās...vai kas tāds...
alohamora
ak tagad jau 2013. gadaa...ta jau redzees, kad buus naakamais. laughing.gif
Snorkes Jaunkundze
CITĀTS(dainuks @ 15.05.2005 08:23)
es nesaprotu no kaa tad tas pasaules gals veidosies....kaapeec un kad? unsure_a.gif

es domaaju ka tie ir tikai blefi un ja neviens nevar atbildeet uz maniem jautaajumiem tad tas to pieraada..  wink.gif
*



Manuprāt ja pasaules gals arī būs tad noteikti pēc vairākiem simtiem vai vēl vairāk gadu.Visticamākais ka būs globālā sasilšana.Vismaz es tā domāju.Bet nejau par kaukādu pāvestu vēlēšanu un 2013,3013 un 4013 gadu māņticību.
anchi
mani nekad nav interesaajushi kaut kaadi konkreeti datumi, kad buus tas izslaveetais pasaules gals, jo to ir bijis tik daudz. ja cilveeki sagatavojas kkaadam pasaules galam un beigaas tas nenotiek, tad ir loti jociigi, tu esi sagatavojis, ka buus jaamirst, bet nekaa palaizh pasaulee un saka : "dziivo vien taalaak".
ja sadomaajas, ka buus taads pasaules ganls, tad vispaar liekas, ka neko nav veerts dariit- nav veerts maaju tiiriit, zaaliiti plaut taa pat jau tas viss aizies bojaa. taapeec es vispaar taadu jeedzienu kaa pasaules gals no savas apzinjas izsleedzu un dziivoju taa itkaa veel loooti daudz kas buus priekshaa.
The Master
CITĀTS(anchi @ 24.05.2005 06:37)
mani nekad nav interesaajushi kaut kaadi konkreeti datumi, kad buus tas izslaveetais pasaules gals, jo to ir bijis tik daudz. ja cilveeki sagatavojas kkaadam pasaules galam un beigaas tas nenotiek, tad ir loti jociigi, tu esi sagatavojis, ka buus jaamirst, bet nekaa palaizh pasaulee un saka : "dziivo vien taalaak".
ja sadomaajas, ka buus taads pasaules ganls, tad vispaar liekas, ka neko nav veerts dariit- nav veerts maaju tiiriit, zaaliiti plaut taa pat jau tas viss aizies bojaa. taapeec es vispaar taadu jeedzienu kaa pasaules gals no savas apzinjas izsleedzu un dziivoju taa itkaa veel loooti daudz kas buus priekshaa.
*

Kaada gan jeega noliegt pasaules galu, ja tas taapat pienaaks- agraak vai veelaak. Nekas nav muuzjiigs. Nu labi, varbuut tas tev paliidz dziivot un tu apzinies, ka visa dziive veel priekshaa, bet kaada gan tam noziime. Nav vajadziibas noliegt visa beigas, jo gals var pienaakt visnegaidiitaakajaa briidii. Iespeejams, riit notiks, kas neparedzeets un pasaule aizies bojaa..
tiigjeris
neviens jau nesaka, ka pasaules gals nekad nebuus... vnk lielaakaa dalja arii netic, ka tas buus kaadaa no paregjotajiem datumiem.
iMiS™
Jā protams pasaules gals būs, un pēc bībeles viedokļa - "Debess pārvērtīsies akmenī, ūdeņi asinīs, koki un augi izkaltīs un mirušie augšāmcelsies"...tas jau bik par neticamu, bet kas zin, kas tad šiti būs...
Un es pilnīgi neticu, ka t.s. Apokalipse notiks k-kādā tuvākajā laikā...varbūt tas Vatikāns tā domā, bet ta vnk nav reāli...tas varbūt ir vnk viņu reliģijā...!
Un šī ir viena no nedaudzajām situācijām, kad es vairāk atbalstīšu zinātniesko viedokli whistling.gif ...jo pasaules galu var izraisīt globālā sasilšana, zemes novirzīšanās no "ideālā punkta", kurā mūs perfekti apsila saule, ozona slāņa sadalīšanās vai arī saules explodēšana....!
Snorkes Jaunkundze
CITĀTS(iMiS™ @ 27.05.2005 10:35)
vai arī saules explodēšana....!
*



kāpēc lai saule eksplodētu? huh.gif blink_a.gif
Lauwinja
Tur bija ļoti dudz rakstīts!Es tam visam ne pārāk ticu...ļoti dīvaini blush.gif
Ja saule uzsprāgtu tad Pasaulē iestātos tumsa....
Snorkes Jaunkundze
CITĀTS(Lauwinja @ 29.05.2005 23:03)
Ja saule uzsprāgtu tad Pasaulē iestātos tumsa....
*



jā un zeme sasaltu un iznīcinātos visa dzīvība uz zemes un cilvēki nomirtu no aukstuma un bada. whistling.gif bet vienalga es nesaprotu kādēļ saule uzsprāgtu? unsure_a.gif
iMiS™
CITĀTS(Snorkes Jaunkundze @ 30.05.2005 08:16)
jā un zeme sasaltu un iznīcinātos visa dzīvība uz zemes un cilvēki nomirtu no aukstuma un bada.  whistling.gif  bet vienalga es nesaprotu kādēļ saule uzsprāgtu? unsure_a.gif
*


Tad beidz SPAMot...!Ja tu neko par to neesi lasījusi, tad tagad nevajag uzdot muļķīgus jautājumus...!
Pēc zinātniskiem pēījumiem, saule neuzsprāgs tuvāko 500 gadu laikā...varētu būt ka vēlāk pēc tem 500...un tad gan būs kritiski...!Bez saules nebūtu dzīvība, siltuma un vnk zemes dzīvība ietu bojā mazāk kā 12 stundās...!
Tev vajadzētu vairāk lasīt grāmatas...tad nevajag te SPAMot...!
tiigjeris
CITĀTS(Lauwinja @ 30.05.2005 00:03)
Ja saule uzsprāgtu tad Pasaulē iestātos tumsa....
*


hmm, atkariibaa, ko tu saproti ar vaardu "Pasaule"... es domaaju, ka jums jau ir ienaacis praataa, ka saule ir zvaigzne, un nebuut ne vieniigaa, un veel mazaak - lielaakaa silent.gif . ja saule uzspraagtu, uz zemes nemaz nevareetu iestaaties tumsa un aukstums, jo saules izraisiitajaa eksplozijaa taksh nav reaali, ka zeme paliek neskarta un vesela. ja saule spraagtu, pa pieskari aizietu visa saules sisteema... but it's just me.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.