Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Par Pasaules galu
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris
Lapas: 1, 2
The Master
CITĀTS(dragon_warrior @ 30.05.2005 10:36)
hmm, atkariibaa, ko tu saproti ar vaardu "Pasaule"... es domaaju, ka jums jau ir ienaacis praataa, ka saule ir zvaigzne, un nebuut ne vieniigaa, un veel mazaak - lielaakaa silent.gif . ja saule uzspraagtu, uz zemes nemaz nevareetu iestaaties tumsa un aukstums, jo saules izraisiitajaa eksplozijaa taksh nav reaali, ka zeme paliek neskarta un vesela. ja saule spraagtu, pa pieskari aizietu visa saules sisteema... but it's just me.
*

Tieshi taa!
Ja spraagtu saule, tad mees taa vienkaarshi neseedeetu tumsaa. Bojaa aizietu arii visa shiis nolaadeetaas zemes civilizaacija. Gan tas notiks, tachju, domaajams, ne tuvaakajaa laikaa. Tikpat labi vareetu spraagt zeme, tachju pagaidaam taads riska liimenis veel nav! Pasaules galu var izraisiit arii ar uudeni saistiitas katastrofas(daljeeji). Var uznaakt muuzjiigais sasalums un muusu visu sirdis paarveertiisies ledus shkjembaas, bet tas taa tikai fantaazijas liimenii..
HeRmIoNiiTe
Es vienā grāmatā lasīju,ka pasaules gals būs ap 2049 gadu.To noteica ar kādu piramīdu palīdzību.Vēl ļotisen pe TV teica,ka drīz būs pasaules gals(kaut kur pirms 7 gadiem).Arī dzirdēju ka ap 2050 gadu pasauli pārņems milzīgs katastrofu vilnis.


P.S.Kas par muļķībām!!! rolleyes_a.gif
Leduspuķe ziemeļ rūtī
Daudz cilvēki saka ka tajā datumā būs pasaules gals , bet tā nav . Tad jau pasaules gals bija 10 reizes. Kad būs pasaules gals tad būs, Neviens nezin kad būs pasaules gals. silent.gif
tas pats
Agraak biija taada tauta kaa Maiji ( loti gudra tauta )
Un luuk maiju kalendaars beidzas 2012 gada 21 decembriii....
Kaut kas notiks tajaa datumaa, versiju ir daudz ,bet kas tieshi notiks es nezinu.
Netaa informaacijas un versijas ir dikti daudz ( tikai zheel ka latvieshu valodaa nav)
Veronika
Nu nezinu...tas viss ir baigi sarežģīti...Es zinu, ka būs tāds pasaules gals, jo mēs paši savu mīļo zemīti tajā nāvītē vedam, bet kad tieši? Un ir daudz visādu datumu, un skaidri zinu, ka viens no tiem ir īstais, bet kurš?? Kam ticēt, Nostradamam vai Maijiem? Galīgs fufelis, neko saprast nevar... Es tikai ļoti ceru, ka tas pasaules gals pienāks tad, kad es jau būšu zem zemītes.
peljux
Es ticu, ka pasaule aizies boja, jo nekas nav mūžīgs... sad.gif Bet es piekrītu visiem tiem kas domā, ka pasaule aizies boja ja nu vienīgi globālās sasilšanas vai kādas citas dabas katastrofas rezultātā!!!
Iewinja
Vai tik vatikāns un tie trakie pareģi nawa sagājuši čupā!!! Kas būs tas būs.... Un man liekas, ka nāve jau naw beigas.... Tas ir jauns sākums! Un kas to lai zin.... Warbūt mēs nonāxim kautkur citā, labākā wietā (es nedomāju "paradīzi")! Cilwēki mēdz aprobežoti domāt "Mēs visi mirsim, mirsim, mirsim! Un būs wisam gals!" Bija taču arī kautkad tāds pats sākums.... Piemēram sprādziena rezultātā radās Zeme, bet tas taču bija kāda noteikta laika gals, jo sākās kas cits! Un domāju, ka pasaules bojāeja nebūs tik pēkšņa... domāju, ka tā jau ir sākusies un notiek ļoti lēni un pakāpeniski. Piemēram tagad daudzās zemestrīces, cunami, un neizskaidrojamas dabas parādības. Nevar taču tāda milzīga bumba kosmosā pēkšņi "BUM!" un wisam beigas! kā jums liekas? Tādi nu ir mani prātojumi. cool.gif
zero
da nu pasaules gals nepienaaks....... vnk visi cilveecinji izmirs, bet pasaule ta paliks wink.gif
spitzbube
CITĀTS(Fantomass @ 28.04.2005 15:37)
Itkā ASV pazudīs no zemes virsas pēc 2 gadiem - 2007. gadā. Tā esot teikts korānā. Pār Ameriku ies pāri orkāni, cunami utt.
*

o jā ermm.gif tur jau tagad visu posta orkāni&cunami ermm.gif .
Džuljeta
Es reiz dzirdēju, ka Zeme un citas planētas tuvojas Saulei.Zeme vairs nebūs apdzīvojama un mēs bēgsim uz Eiropu...
Feny
pasaules galam un parejam pupam bija janotiek gandriz katru tukstossgadi bet kas nav ta nav tad jau ari nebus. bet par ko japadoma ir siltumnicas efekts huh.gif huh.gif
versache
Manuprāt pasules gals ir visi tuvu.Jo paskat kas notiek pasaulē.Lidmašīnas krīt, zemestrīces un kas vēl.Tad jau drīz var notikt tas ko neviens negaida. sorcerer.gif
Namejs
Nu būs Ragnaroks, būs. Kaut arī ir daudz kas liecina par to ka tas jau ir bijis, Bet daudzkas nesakrīt. Tā kā...gaidam
angry
zeme nokritiis uz saules bet pirms tam visi buus jau beigti grin.gif
Vilku meita
CITĀTS(Fantomass @ 28.04.2005 14:37)
Itkā ASV pazudīs no zemes virsas pēc 2 gadiem - 2007. gadā. Tā esot teikts korānā. Pār Ameriku ies pāri orkāni, cunami utt.
*

orkani un cunami tur vienmer ir bijusi, ta ka tas nekas extraordinars gan nav.

lasot so pavedienu mani pat parsteid tas fakts kadas mulkibas cilveki lasa. un vel parsteidzosak tam ari sveti tic. globala sasilsana? pasi vainigi. zemes ass nobide? tas notiek visu laiku, tikai mes to nejutam un tas ir pilnigi normali. paregojumi? ja tie ta piepilditos tad pasaules gals jau butu bijis miljoniem reizu. un pats smiekligakais saules uzspragsana. be real tas nav tas pats kas izslegt lampinu,ka dazi te iedomajas.
**Kittie**
njez kaa tur ir.... nju notiks tas kam jaanotiek... he ne vienmeer var ticeet paregiem... es pat nez... pasaules galu paregoja jau sen tad kaapeec pasaule veel vispaar eksistee? smile.gif hm... bet katrs jau domaa savaadaak. smile.gif)
Chukonens
Pasules gals pienaaks ja nenoveersiis Globaalo sasilshanu ja nee tad pasaule buus izniicinaata jau peec nezinu pateikt gadus....
Kautgan var notikt arii tas pa tiem paavestiem...
Veel jau var citplaneetieshi nolaisties, ietriekties meteoriits vai kautvai taa pati Ameerika pazust (kaajau teica citi) Mees laikam nevaram nosaukt skaitli kas var notikt ar Zemeslodi.....

Nu taads ir mans viedoklis silent.gif
Shadowstalker
Cik pamatots un argumentēts.
Livillas
Vispār šis ir kāds MILIJARDAIS pareģojums un tikai 0.000000000001%Ir piepildijušies tikai veiksmes dēļ!Neticu ka arī šoreiz tam vecim uzsmaidīs veiksme.
Turklāt kāds(Manuprāt kāds Pshopāts) nogalinās vienu un pec tam arī otru un mēs nosprāksim! grin.gif
5ox
njāāaā interesanti... es labāk gribu aizbraukt uz mēnesi!!
LoneWolf
Nesen skatoties Discovery bija raidījums,kur teica ka Zemai izsīkst magnētiskais lauks,un ka Zeme nākotnē var palikt bez ūdens un normalas atmosfēras,kā tas noticis ar Marsu...Prognozes-1000Gadu lai pilnība izzūd magnētiskais lauks,vel pāris simtiņi lai saules magnētiskās vetras noslauka visu no zemes grin.gif
Chukonens
Nu lidz pasaules galam mees jau iemaaciisimies dziivot uz citaam planeetaam.........(kursh teica ka tas buus visuma gals)
iMiS™
Psaules gals varētu "norisināties"[ biggrin.gif] +/- 1000 gadiem...
Ozona slānis tiktu pilnībā sadriskāts...un uz zemes ienākt tie kosmskie atkritumi...un tad būtu baigie haosi un haosi...un tad visas sauszemes radības nomirtu..
Un paietu vairāki milijoni gadi, līdz attīstītos vēl kādas...un tad tas viss sāktos no gala...
Puķu elfs
Cik uz Zemes cilvēku, tik viedokļu.
Par tiem daudzajiem pareģojumiem man šķiet, ka katrs, kam bijušas kaut kādas pareģošnas spējas, gribējis izcelties, tā teikt, nepalikt kaunā, un to galu paredzējis. Daļa no šiem pareģotājiem tiešām pareģojuši galu, tikai kam? Varbūt vīzijās redzējuši savas dzimtas galu, savas plaukstošās firmas bankrotu, reliģijas galu vai vēl ko citu. Protams, katrs gals šķiet biedējošs, šausmīgs.
Filosofiskā skatījumā, varbūt Pasaules (visplašākajā izpratnē) dvēseļu krājumi izbeigsies, viss turpināsies, tikai citā līmenī?
Tigra2
Nu es zinu vienu ļoti garu leģendu par to pasaules galu un dīvainu viss sakrtīt ja tuvāko divdesmit gadu laikā notiks vēl kāda lieta es izziņošu trauksmi, kurai neviens nenoticēs... un jebkurā gadijumā ir izpildijusies trešdaļa no pareģotā, un pagājuši trīs tūkstoši gadu...varat secināt kad notiks pasaules gals? wink.gif
Patriote.
pasaules gals buus agraak vai velaak silent.gif , viss tak iet uz postu visi viens ortu nogalina ir paatruukushas visas dabas maates keedes, viss ir sabojaats, lai cik skumiigi nebuutu............zeme ir sapliisusi, sabojaata.

visticamaak cilveeki paarcelsies uznaakamo planeetu saules sisteemaa un sabojas arii to un tad paarcelsies uz veel naakamo utt.. ut... silent.gif
MooN fLoWeR
runaa, ka Zemei buutu gals, ja poli saaktu kust globaalas sasilshnas deelj....................
Livillas
CITĀTS(MooN fLoWeR @ 23.10.2005 13:06) *
runaa, ka Zemei buutu gals, ja poli saaktu kust globaalas sasilshnas deelj....................

Piekrītu jo ja poli izkusiis liidz ar to pasaules okeana iepluustu sasalushaas slimiibas(Taas kuras sasala polos)
un buss pasaues gals. wink.gif
addict
un pats jaukākais šajā visā ir tas, ka šādas runas ir bijušas, ir un būs vienmēr. cilvēkie mainās, katastrofu tēmas arī... tač' attopieties! manuprāt, Zeme aizies bojā milzīgo pastilu-cilvēkēdāju no 3. Ņūtropitirnitāna dimensijas, 12. apvalka, uzbrukuma rezultātā.
Mr. Dark Rockslizer
Zeme tā vai tā sadegs, kad Saule ies bojā.. ko tur uztraukties!? laughing.gif

..Just think about it.
Heily16
nju ok ja ta saule uzsprags vai tad kads no mums bu dzivs???diez vai blink_a.gif taka man piemeram par to vienaga! par tiem pavestiem ak dievs nju bus gals bus...ko tas mainis ka mes te uztaisisim tadu bazuuni?? un vel ka isti saprast vardu savienojumu pasaules gals?ka tas izspauzhas?zem uzsprags mus iekaros citplanetiesi uz padaris par vergiem(nju gan man iztelite blush.gif tongue.gif ) ka tas isti domats?
un ja bus gals tapat neviens to nenoversis!
tax es paregjoju ka gals bus pec 9gadiem 7meneshiem 3dienam 7h cool.gif
Aradia
tas vareetu buut nevis pasaules gals,bet gan bazniicas beigas.
gone away
Pasaules galam es ticu, vien ne tiem, kas tiek izsmejiski sludināti avīzēs, loģiski... laughing.gif
Ticu, ka reiz pienāks Apokalipse... silent.gif
Tas ir pilnīgi reāli.
MissMoney
nu kaa, kaads jefinjsh izsleegs sauli un visa planeeta kaadu laicinju iztiks ar sveciiteem un ar totaalas tumsas ieestaashanos visi cilveeki no paranojas buus kaput. grin.gif
moonguide
Cilvēki nepiedzīvos Pasaules galu, jo viņi ir pietiekami stulbi, lai izmirtu pirms iet bojā Pasaule... Un īstenībā Zemei no naftas un dabasgāzes izbeigšnās ne silts, ne auksts, bet mums gan tas biški rausta, ne? Tā kā neceriet sagaidīt Nostradamusa pareģoto Pastardienu.. Es turpināšu sauļoties ultravioletajos saulstaros un neko negaidīšu! silent.gif
Sniega Rūķis
tas(pirmajā postā dotā adrese) drīzāk pareģo kristīgās ticības galu....
Par nostradamus esmu interesējusies un zinu, ka mums vēl pasaules galu nesagaidīt un'pat mūsu mazmazmazmazmazmazmazmazbērni to nesagaidīs... Bet laigan, ja ticam visam ko Nostradamus pareģo, ka cilvēki dzīvos aptuveni 500 gadu, tad mazmazmazmaz bērni varētu sagaidīt...
Nesatraucieties par pasaules galu. Labāk gan uztraucaties par to, ka Nostradamus ir pareģojis 3. pasaules karu 2010. gadā... Un visa Z-puslode iešot bojā... Eiropā dzīvības vispār nebūšot...
Tā kā, ja gribam dzīot, tad aizvācamies uz Spāniju(apelsīnus lasīt), kas kļūs par attīstītāko valsti pasaulē... Un ķīna būs Lielvalsts... vai k-kā tā...
kmn
CITĀTS
tas vareetu buut nevis pasaules gals,bet gan bazniicas beigas.


bazniicas sashkjelshanaas ne? pareizticiigie pret kristieshiem. treshais pasaules karsh. vai labaak krustakari dublis 2?

wink.gif ee - juus veel dziivi? tikko tak bija pat latvijaa zemestriice un datums 06.06.06? ko?
joua
ja man maksātu par katru rezi, kad izsludina pasaules galu,es būtu miljonāre.

kādreiz jau tas pasaules (drīzāk jau planētas) gals pienāks, bet es šaubos, vai to sagaidīs kāda dzīva būtne.
nenuil
Protams, ka pienāks. Visam reiz ir gals. un mēs tak paši to pasauli beidzam. visi tie globālie sildītāji, ledāju kušana. nedomāju, ka būs kkāds sprādzines. vnk tik lēnu, cik pasaule radās, tik lēnu arī aizies bojā. ^^

Piekrītu joua`i, ka visticamāk dzīvas būtnes to neredzēs, jo visi jau būs apmiruši. nebūs dzīvības. nebūs ūdens. un tad arī mūsu [mīļā?] zemīte ies bojā dabiskā nāvē. ^___^
harijs
pasaules gals jau ir noticis... cilveeki speej nogalinaat viens otru.. taa kaa nav par ko uiztraukties.. jo nekas nav un nevar kluut veel sliktaak... smile.gif
Bite
Pasaules gals...neticami, bet varbūt tas var būt. Savā ziņā tas arī ir, cilvēki ir nežēlīgi.
Soulberry
Liela cūcība yucky_a.gif

Pasaule, bļāviens, kā lai mēs to zinām, kad beigs griezties ap savu asi vai kaut kas taml.?

Tuvākajos tūkstots gados tas nemaz NEVAR notikt. Un tad jau mēs būsim beigti ataa_a.gif happy.gif
Mattiass
Nekādi nesaprotu, kādēļ cilvēces izmiršana (vai civilizācijas bojāeja) visu laiku tiek saukta par pasaules galu? huh.gif
Miervaldis Gotiņš
CITĀTS(Mattiass @ 12.06.2009 13:42) *
Nekādi nesaprotu, kādēļ cilvēces izmiršana (vai civilizācijas bojāeja) visu laiku tiek saukta par pasaules galu? huh.gif

Varbūt tāpēc, ka mēs cilvēki uz visu mīlam skatīties caur savu personīgo prizmu? wink.gif Vēl tikai dažus gadsimtus atpakaļ mēs domājām, ka dzīvojam pasaules centrā un tā griežas ap mums tongue.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!