Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: grāmatu pirkšana
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots
Lapas: 1, 2
Ného
Bieži apmeklējot grāmatnīcu, es vienmēr atrodu vairākas jaunas grāmatas, ko gribētu iegūt īpašumā. Tāpēc es iedomājos, cik daudz grāmatas varētu nopirkt.

Tagad šo jautājumu uzdodu jums.

Pats varu teikt, ka nepietiktu, jo man arī patīk enciklopēdijas, bet tās maksā padārgi - ap 15-20 Ls/
Shadowstalker
Teorētiski varētu, ja man būtu kaudze naudas. Bet praktiski es to nekad nedarītu - nahren man lieka makulatūra mājās jātur? Es naudu varu arī interesantāk notērēt.
Ného
tas jau zināms, ka naudu var un arī vajag labāk tērēt, bet nu "iedomās" tā nauda ir iztērējama tikai grāmatu pirkšanā, kuras tev tiešām interesē.
Shadowstalker
CITĀTS(Lord Nero @ 07.04.2005 19:38)
tas jau zināms, ka naudu var un arī vajag labāk tērēt, bet nu "iedomās" tā nauda ir iztērējama tikai grāmatu pirkšanā, kuras tev tiešām interesē.
Tādā gadījumā varētu, ja tik daudz būtu, ko tērēt un ko pirkt. Pirkt atrastos, tērēt - sazin. grin.gif
Nulukkizdin
Ļoti bieži izjūtu situāciju, kad patiesi grūti atturēties nopirkt kādu jaunu grāmatu un patiesībā visnotaļ bieži arī neatturos.. smile.gif Esmu pilnīgi pārliecināts, ka manis noskatīto grāmatu cena pārsniegtu 100 latus un, ja vien finansiālie līdzekļi atļautu, noteikti varētu izdot naudu šādam mērķim.
Švilpaste
Ja šādu naudu wink.gif man kāds "uzdāvinātu" vai arī es to vinnētu es ietu uz grāmatnīcu un tērētos kā neprātīga, tā nauda aizietu ātri. laughing.gif
black_angel
nopirkt ta ir viegli, bet kur pēc tam tās grāmatas bāzt? turklāt taga jau norm grāmata maxā 5-10 lati turklāt Mākslas Vēture jau ieiet baigajos desmitos... silent.gif
Ledene
Tas būtu tas pats, kas apgalvot, ka, ja man būtu miljons latu, es tos visus ziedotu labdarībai, jo ar neesošu naudu jau daudz ko var darīt..

Es paretam nopērku kādu grāmatu, un, ja tā ir laba literatūra, tad neskatos uz cenu. Bet 100 ls... pirmkārt, es šaubos, vai atrastu tik daudz grāmatu, kas man patiktu, tā ka daļa naudas paliktu pāri. Uzskatu, mēnesī iznāk tikai dažas grāmata, ko ir vērts pirkt un turēt mājās, pārējās lieliski var izlasīt bibliotēkā. Turklāt - kur es ar šo lērumu liktos :blink: ? Mājās vietas vairs nav, jau tagad plaukti no grāmatām lūst, kuras žēl mest ārā vai kādam atdot, taču lasu un pārlasu es tikai 30 % no tām.
Daļu naudas es grāmatām iztērētu. Bet tikai daļu..
Unicorn
piekrītu Ledenei... es daru tā - aizeju uz bibleni, izlasu kādu grāmatu, un ja šī grāmata man patīk, es viņu nopērku tongue.gif 100 latus noteikti neiztērētu. godīgi sakot, savas grāmatas jau vasarā sāku transportēt uz laukiem pie omītes, kur viņa tās sakurinās (yap, zinu ka nežēlīgi pret grāmatām, bet nu kur gan es viņus dzīvoklī likšu??? savā kamīnā man pārāk žēl noskatīties, kā viņas sadeg tongue.gif ). tā kā grāmatas man ir pietiekoši daudz, jaunas nemaz nevajag, turklāt man nemaz galīgi nav laika grāmatu lasīšanai wink.gif
Simple Girl
nu protams ka varetu!!!! m,mmmmmmmmm tas butu tik jauki rolleyes_a.gif gramatinjas, gramatinjas! varbut pat vajadzetu vairak naudas!
jaa un runajot par gramatnicam, sheit PL gramatnicas ir tik forshas tu driksti apsesties jubkur un lasit gramatu kur vien velies, tatad nav obligati japerk, vienkarshi izlasi tur! un neviens tevi nedzen prom! vienkarshi super! (Varshavas entra ir viena tada liela) tas ir baigi forshi, tikai zheel ka man veel nav sanacis izmanantot iespeju...
saulove
Es jau labprāt, bet man jau nav tik lielas naudas grāmatām, pat ar visu algu. sad.gif Ja es pelnītu 600 Ls mēnešī, tad - jā.
Kedriks
Nu vienreiz man riktīgi uz nāca un es iztērēju savus 50 lašus tikai grāmatās.... :blink: Tas bija sen bet ir taisņiba...ja būtu brīva nauda, noteikti iztērētu vairāk...smile.gif
Hikari
Mierīgi varētu to izdarīt, ja vien uzskatītu, ka grāmatyas ir bijušas to vērtas! smile.gif
Namoo the Jellyfish
Ja man būtu 100 lati grāmatām es droši vien atļautos nopirkt arī ko tādu, ko iespiež uz kruta papīra, ilustrētu, ar burvīgiem vākiem un bez satura... Vai arī kaudzi lubeņu, vai Lorenca jauno izdevumu, vai entās pavārgrāmatas, no kurām neko negatavošu, vai 102 padomus kā uzlabot dzīvi, ar kuriem prātīgākais, ko var izdarīt, būtu nodot makulatūrā.
Wunderkind
Ooo, padodiet tik šurp tos simts latus, tad skaidrs, ka varētu! Neciešu, ka jālasa grāmata (piem.:bibliotēkas), par kuru es zinu, ka tā naw mana! Un gan jau es atrastu sew piemeerotas graamatas par simtinju un, iespējams, naudiņa aptrūktos!!! grin.gif
lil`skater
Vareet, es vareetu, bet kas man to financieetu, pati gan nevareetu taadu summinu atlauties! Bet ja kaads sponsoreetu, mieriigi. Parsti man mamma iedod kaadus 5 latus, graamatas iegaadei!
Maxwels
It kā jau varētu... Arī tad, ja tā būtu mana nauda, bet ir viens "bet" - da pričom man? grin.gif Tāpat es viņas uzreiz neizlasīšu, turklāt arī, ja izlasītu vispār - nedomāju, ka viss ir jāpērk uzreiz. 1) kā to mājās atnest? smile.gif 2)kur to mājās nolikt? smile.gif 3) 100% zinu, ka īsā laikā viņas neizlasītu - varbūt ātrākais gada laikā. Esmu vairākkārt domājis: "Eu, man vajag šito grāmatu!" bet tad es pajautāju sev, vai man to patiešām vajag. Apdomājos... NĒ! wink.gif Var jau būt grāmatas foršas, bet 100 Ls uzreiz - no way. wink.gif
.: ARTANIS :.
Ja man kādreiz būtu uz rokas bijis 100 ls, tad varētu gan, bet, te nu ir jāpiekrīt Shadow-Stalker`am - tagad, teorētiski, jau to naudu varētu izpirkt, bet, ja man reāli būtu 100 ls, tad izgrūst tikai par grāmatām - diez vai... huh.gif
Ného
Es gribētu labot savu kļūdu, jo ejot pirkt dāvanu kartes uz Valteru un Rapu, es izdomāju tā:
`jums būtu neviss 100 LS, bet gan Dāvanu karte grāmatnīcā 100 latu vērtībā.
Maxwels
Nu tad, ja dāvanu karte, tad... eh, tomēr nē... unsure.gif Ideja nebūtu jau slikta, vai ne, grābt visas foršās grāmatas uzreiz, taču, iespējams, ka pēc kāda laika parādītos kāda vēl foršāka grāmata nekā tā, kuru vēlējies, tāpēc grāmatas iegādātos ar dāvanu karti tikai tad, ja patiesi tieši to grāmatu es vēlos un tuvākajā laikā (vai arī vispār) nav gaidāma neviena cita laba grāmata. smile.gif
Spicule
Protams , ka varētu! Zvaigzne ABC grāmatnīcā visas grāmatas, kuras es gribu maksā pāri par demit latiiem! smile.gif Un ja tādu ir daudz tad varat iedomāties, ka dāvanu karti par 5Ls man tur noteikti nepietiktu! smile.gif smile.gif smile.gif Aiiiiiiiiii! smile.gif Kaa man tagad gribas izlasīt to grāmatu....... smile.gif
Bezastis
Protams, varētu! Pilnigi noteikti atrastos liels skaits grāmutu, ko Bezastis varētu gribēt iegādāties. Ja kādam rūp kura no visām grāmatnīcām tā būtu, tad, Bezastaprāt, "Valters un Rapa" bet varbūt arī Zvaigznes un, varbūt arī.....

hmmm... Nez vai grāmatnīcās vispār, ir pieejamas, dāvanu kartes 100 latu vērtībā.
ZuZe
Ja man kaads par welti iedotu 100 Ls daawanu karti , tad wareetu...
Ja man pashi buutu jaamaksaa , tad nee...Man maajaas graamatu pietiekoshi... wink.gif
Ļipa
Es beidzot varētu nopirkt visas trīs iznākušās jaunās enciklopēdijas- tas ir mans sapnis iegūt viņas savā īpašumā., tā, ka 100% pāris sejunžu laikā no tās naudas nebūtu ne smakas. smile.gif
Ungaarijas ragaste
Pavisam noteikti varētu, jo ir tik daudz tādu grāmatu, ko es vēlētos savā īpašumā un, ja jau varēju iztērēt 10 Ls dāvanu karti, lai tikai dabūtu abus GP, tad ar 100Ls, nebūtu problēmu. Jautājums tikai vai es spētu pēc tam tās visas panest laughing.gif
dreamer
Jau tagad, pirms ieiešanas grāmatnīcā, man ir stingri sev jānosolās "Ne vairāk kā divas grāmatas vienā reizē - citādi bankrots būs atkal klāt!", lai gan dažreiz.... nu nesanāk ar tikai 2 izkļūt no grāmatnīcas.

Tā ka 100 Ls - vienā rāvienā - mierīgi, turklāt vēl pietrūks..... greedy.gif
Ledene
Ja man būtu dāvanu karte.. rolleyes_a.gif
Es tā paskaitīju, ka gribētu nopirkt sev divas enciklopēdijas, tad vēl šo to no Darela un Heriota wink.gif .. vēl šo to no dzejas un stāstiem, dažus `romantiskos meiteņu romānus` un tad jau arī viss būtu iztērēts whistling.gif grin.gif !
The Master
Saprotams, ka vareetu, ja jau taa buutu daavanu karte un domaata tieshi graamatu veikalam. Ja taa buutu daavanu karte tirdznieciibas centram, tad, saprotams, es iegaadaatos arii citas lietas..ja jau daavanu karte paredzeeta graamataam- man nemaz nebuutu kur citur to likt un es to mieriigi izteereetu!.
Nopirkt dazjaadas graamatas nebuutu problemaatiski, vismaz man nee, lai gan iipashi daudz nelasu..
Fijusska
nju ja man kads uzdavinatu to davanu karti, ta jau es ietu iepirkties, un varetu vixu kaut ko nopirtk, un cik saprotu, gramatnica var ari kau ko citu, neka tikai gramatas nopirkt. lai gan to ari varetu! tongue.gif

vispar labpratak sanjemtu apgerbu veikala tadu davanu karti! grin.gif
spitzbube
Nevarētu, vismaz ne tukuma grāmatnīcā, man aptrūktos grāmatas, kuras es gribētu pirkt.
Bet tākā grāmatas ir padārgas būtu laimīga 'par šādu izdevību happy.gif .
anchi
vareetu gan, man jau looti patiik lasiit un ir daudz graamatu, kuras gribeetu nopirkt, bet shobriid nevaru. ar 100 Ls nepietiktu.
Ariona
Nu ja tā dāvanu karte būtu grāmatnīcai only tad jau jā(ja to uzdāvinātu), ja būtu baigā kaudze naudas tad arī, bet tā...Nu nezinu , mazliet par lielu tā summiņa vienai reizei.
Sol Invictus
Pirms kāda laika nevarēju nekādi izpirkt 10Ls dāvanu karti rozes grāmatnīcā tā ka nu nez - varbūt lielākā grāmatnīcā ar 100 latiem varētu piepildīt visas vēlmes, nopirkt tādas grāmatas kuras parasti nepērk, jo negribas naudu tērēt - enciklopēdijas, varbūt pāris vārdnīcas un tādas grāmatas, kuras vienkārši ir skaistas - kā grāmatas par mākslu vai tādas, kurām ir kāds īpašs dizains... un simts lati izkustu kā sviests, jo lielākā daļa nosaukto grāmatu maksā vismaz LS 20.
Hinata
Varētu, diezgan mierīgi! Ir ļooooti daudz grāmatu kuras vēlētos nopirt.... happy.gif
peljux
CITĀTS(wEbberly @ 12.04.2005 15:12)
Neciešu, ka jālasa grāmata (piem.:bibliotēkas), par kuru es zinu, ka tā naw mana!
*


Man ar šausmīgi nepatīk lasīt bibliotēkās...parasti es tur eju apm. 2-5 reizes gadā. šī iemesla dēļ man mājās ir nenormāli daudz grāmatu... smile.gif Tāpēc es nobalsoju par 1.variantu!!! grin.gif
re@liste
protams, ka vereetu izteereet happy.gif bet galvenais panjemt taadas graamatas kuras tik tieshaam ir interesasntas ohmy.gif , nevis sapeercies, palasi piecas lapas un nodomaa fuj kaads meesls... blink_a.gif
krikija:::
Domāju, ka varbūt arī varētu, jo ja grāmatnīcā būtu vairākas man interesējošas grāmatas un vēl vārdnīcas-katra ir diezgan padārga un tās ir ļoti vērtīgas.Un vēl arī kādu enciklopēdiju piesviest klāt varētu...
Vespertilio
Jā, iztērētu 100Ls, ja vien man piederētu šāda dāvanu karte. Patiesībā nemaz tik liela kaudze ar grāmatām var arī tā neizveidoties, piemēram mēdz būt enciklopēdijas, kas maksā ~ 30 Ls un es savā izšķērdībā noteikti iegādātos vairākas milzīgas, bagātīgi ilustrētas enciklopēdijas. mjā, manā dzimtajā ciematā nav tādi kārdinājumi - ir tikai viena maza grāmatnīciņa, bet dažās grāmatnīcās rīgā gan gribas tā nedaudz patērēties.
mausns
Nobalsoju, ka varētu. Man ieejot kādā grāmatnīcā vienmēr aptekās dūša, ka nauda ir tik cik ir, bet gribamu grāmatu krietni vairāk....
fire
mmm!Protams... Es jau shad tad aizraujos, kad to nemaz nevaru atljauties:) 100 Ls - tas isteniba nav nemaz tik daudz:)... Kardinosha doma:)
riffly
Es domāju, ka man pat varētu pietrūkt naudas... Jo ir tik daudzas grāmatas, kuras tiešām interesē, bet nevar nopirkt, jo parasti man ir diezgan ierobežoti resursi!
mazā peciņa
Es varētu iztērēt tieši, lai būtu tie 100ls (varbūt nedaudz mazāk, lai nevajadzētu piemaksāt). Vai arī nedaudz vairāk (bet ne vairāk par kādiem 10ls). Jo tagad tās grāmatas, ko esmu dabūjusi par velti (pie tam jaunas un viņas paliek man) -> viņu kopējā vērtība jau ir pāri 60ls (visi ir romāni utt). Domāju, ka es tādā gadījumā pirktu kādu enciklopēdiju, ko tamlīdzīgu. Kādu datorgrāmatu. Noteikti Adobe Photoshop kādu. Tad noteikti būtu kāda matemātikas grāmata. Kā arī es nopirktu visas tās grāmatas ar to HPuzlīmīti. Vnk izlasīt, lai zinātu, kādas visas ir, jo visas nav lasītas.
CHO CHANG
Vienā mierā - visas grāmatas, kuras es gribētu izlasīt, varbūt vēl kadas grāmatas labdarībai - un 100 Ls kā nebijuši...
Heiliona
Es varētu notērēt tika daudz naudas grāmatās, bet varētu arī nepietikt! Lai gan diez vai es tā darītu, tērētu tik daudz naudas grāmatās.
Soleisa
Man ir bail iet uz grāmatnīcu,jo tur ir tik daudz dažadu ,interesantu grāmatiņu,ka man pilnīgi parņem k-kāda m''anija man gribas visas dabūt,bet tā lieta nava naudņjas..
Protams ja man būtu tada dāvanu karte pat nedomājot izteretu to,es pat domāju,ka man nepietiktu,jo grāmatas ir tik dārgas..
Es esmu ljoti dusmigi par to ka gramatam taisa baigos vakus,biezas lapas un pārdod tik dārgi huh.gif mad.gif
whitegirl
Noteikti vareetu!!!! grin.gif Manupraat es savus vecaakus iedziitu daudzu gadu bankrotaa ja es shodien ieietu graamtniicaa un nopirktu visu ko veelos... laughing.gif
Drakula
Nu, ja man patiešām to d'\avanu karti iedotu, tad skaidrs, ka es vareetu sapirkt! Tagad jau graamatas kļuvušas daargas. Pa tiem 110 Ls 10 HP vareetu nopirkt laughing.gif , bet njaa...ir daudz labu graamatu, ko es gribeetu nopirkt....100Ls- tas buutu prikoliigi! grin.gif
de_ed
100 Ls uz grāmatām ??? *de_ed nosiekaloja visu klaviatūru
anhela
ja man būtu tā dāvanu karte,tad jau varētu arī iztērēt uzreiz,nekā jau tur grūta nav!
Elepele
Nu es iespējams varētu iztērēt 100Ls par grāmatām. Ja man būtu iedoti 100Ls, tad es pirktu tās grāmatas, kuras man gribās nopirkt, bet nav sanācis un droši vien arī kādas grāmatas par fotomākslu, vnk mākslu un gleznošanu happy.gif Droši vien arī kādu enciklopēdiju vai ko tamlīdzīgu
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!