Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kādu dzīvnieku Tu ņemtu līdz uz Cūkārpu?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Aptaujas
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5
cava
Es sev līdzi ņemtu kaķi vai pūci. smile.gif

Izsakiet savu viedokli par dzīvnieku ņemšanu uz Cūkkārpu vai uz kādu citu burvju skolu.
Nightingale
!Es nobalsoju par pūci!!
Rūsa
Es nenjemtu nekaadu, jo man tas dziivnieks tikai trauceetu whistling.gif . Vinjsh tachu jaapieskata un , ja vinjsh veel padevies taads agresiivs, rodas tikai liekas probleemas.
Nihil
Es ņemtu pūci, jo tās var pienest past' un cits' liets'.
cava
Pūces ņemt ir izdevīgi. Labs draugs un vēl pastu pienes, bet man tomēr mīļāki ir kaķi. nesaku ka man nepatīk pūces vai citi dīvnieki, bet tomēr...
Anetta
Es balsoju par sikspārni. Sikspārņi ir mazi un skaisti. Mans sikspārnis varētu iznēsāt vēstules.
Nightingale
Nu vispār arī sikspārnis ir noderīgs!Piemēram kādu nobiedēt tumsā!
Anetta
Bet nekādu citādu ļaunumu jau sikspārnis nevar nodarīt.
Overlord
Es sev ņemtu līdzi Hieroglifpitonu
mazā peciņa
Laikam, jau pūci
Shatered
Es par sikspārni, jo tas ir tāds pats tumsas radījums kā es... Radniecīgas dvēselies man ļoooti iet pie sirds getlost.gif...
DusteD EyeS
Ja vajadzētu nemt, tad pūci..vismaz noderīgi..em...bet vispār jau man tāds nebūtu vajadzīgs, amnuprāt wink.gif
~eviic~
Pūci vis labāk ņemt,tā var piegādāt pastu.Vienīgais jāstaipa būris>
crazy angel
Es ņemtu kaķi, bet varbūt labāk pūci? Eh es ņemtu pūci
Roviela
Pūci. Mierīgi sēž pūču mājā, ja nav nekas jānēsā apkārt. Var izmantot, ja nezini, kur atrodas tas, kam kaut ko sūti, tātad arī adresu grāmatiņa ir lieka!
Tik kā var ņemt sikspārņus? Pirmziemnieki tak drīkstēja ņemt tikai pūci vai kaķi vai krupi! huh.gif
cava
Bet kā tad Rons varēja ņemt līdzi kašķi? Kašķis taču ir žurka.
Roviela
Es jau neko, es jau tikai citēju Maksūras vēstuli Harijam iekš FA innocent.gif
Kā Rons iemānīja skolā Kašķi, paliek noslēpums whistling.gif
cava
CITĀTS(Roviela @ 11.11.2003 13:26)
Es jau neko, es jau tikai citēju Maksūras vēstuli Harijam iekš FA innocent.gif
Kā Rons iemānīja skolā Kašķi, paliek noslēpums whistling.gif

Es jau arī neko. smile.gif bet par Rona Kašķa iemānīšanu Cūkkārpā - tas laikam gan paliek noslēpums.
mazā peciņa
CITĀTS(cava @ 11.11.2003 11:49)
Bet kā tad Rons varēja ņemt līdzi kašķi? Kašķis taču ir žurka.

Žurka, paliek žurka, bet labs jautājums wink.gif un vēl varbūt tā ir skolas žurka rolleyes_a.gif nu tā, ka pa skolu staigā žurkas, tapēc neviens viņam nevar piesieties... un vispār tas ir Rons!
Northwatch
Tas visu izsaka. Bet es ņemtu kaķi (ja nu gadījumā es to jau nepateicu...)
Trade///MARK
Es gulbi.
Ashly
huh.gif Man tā šķita ka noteikumos bija rakstīts ''kaķi vai pūci vai žurku'' :blink: drīzāk jau nu es nezinu jo Nevilam ir krupis un Lī vienreiz bija tarantuls wacko_a.gif
Nicol
Es ņemtu līdz pūci jo tā ļoti labi noder vēstules nogādāšanai.
pekene
es njemtu puuci jo nav iipashi ar vinju jaaaukleejas tb nav vinja jaabaro [vinja pati sevi pabaro puuchu maajaa smile.gif ], nav vinja visu laiku jaauzmana [pati ir pietiekoshi uzmaniiga un prot atrast celju uz maajaam] un izneesaa pastu. puuces rullee! grin.gif
Hula
Droši, ka pūci, jo tā ir visnoderīgākā smile.gif
pekene
iisteniibaa, man liekas, ka ja nebuutu graamataa raxtiic, ka harijs uz skolu njem liidzi puuci tad daudzi izveeleetos citu zweeru...bet nu...es jaw neko wink.gif
Zuz
Es par sikspārni! happy.gif Varētu būt baigi labi, kad tādz mazs mošķis lidinās apkārt pa istabu vai karājas ar galvu uz leju pie griestiem! happy.gif
odzina
Es ņemtu pūci, jo tas viņas ir foršiņas un arī labas pastnieces! smile.gif
·spid·
wai dieninj... s naasmu uzraxtiijusi ko s njemtu....droshiwien chuuskinju.... jo winja buutu baigi reaalaa rota & weel chomene man... man patiktu skatiities kaa winja piesliideetu pie muusu sliidenju kamiina & saritinaajusies guleetu.... cik miilji!
!Good_Charlotte_girl!
Pūci, pūci...
Pirlipete
Pūci!Laikam jau ne visai orģināli!Bet tad man būtu jauka privātā pasta piegāde! tongue.gif
Elentari
Nekādu dzīvnieku neņemtu līdzi. Mazāk pūļu.
cava
Taisnība. mazāk pūļu būtu, bet man tomēr vajadzētu kādu ko apmīļot un tas būtu kaķis.
·spid·
cik klasiski.. puuces getlost.gif izstaas ka winjas maz eed, dziiwo puuchu maajaa, kr tiek barotas & pashas sewi apgaadaa ar bariibu.. zhurkas i bariiba kakjiem... kakji pilniigi lieki.. diez,winji sachuraa wisu cuukkaarpu & cik kakju wispaari cuukkaarpaa? krupis-bariiba puuceem.... kaukaadi muljkji krupji... harijam wareetu uzdaawinaat krupi, lai wish acereetos par cho ikreizi to uzluukojot... he he....
a ko sixpaarnis maz dara?! huh.gif
Elentari
To pašu, ko pūce, tikai daudz nekvalitatīvāk smile.gif
Vīslis
Es Pūci
Flo
viennoziimiigi puuci, jo ar to var nosuutiit veestules.
Martins
Es arii nnemtu citu kaut ko. Man buutu mazinnss puukkiitis. Lidojoss. Kraasains. Uzticiigs. Silts (ar uguni iekssaa). Un prastu murraat vai vismaz labpatikaa iepiiksteeties, kad paglaudiitu wub.gif
keita
puuci kaa tad citaadi
bluks
No dotajiem man patiik puuce bet vispaar nezinu kaadu citu vareetu panjemt!!!!11
Tinuviel
Es izvēlējos pūci. Jo pūce var iznēsāt pastu, sainīšus un daudz ko citu! Vispār man patīk arī kaķi, bet pūces ir noderīgākas. Vienīgais mīnuss ir tas, ka jāstaipa būris. Es gribētu pūci kas izskatās līdzīga Harija pūcei. rolleyes_a.gif
Flo
Anet bet kakim tacu arii vajag buuri
Me_girl
Es izveeleetos kakjiiti! Vnji ir tacu tik miilji!!! smile.gif Bet skatoties no otras puses huh.gif - noderiigaaka buutu puuce wink.gif - tur es piekriitu Anetei! smile.gif
Me- grin.gif grin.gif grin.gif
Flo
nu tomeer noderiigaakas ir puuces!!!
Tinuviel
Piekrītu Alīsijai ka kaķišiem arī ir vajadzīgs būris, bet pūces IR ļoti noderīgas. tongue.gif *man ir gods ka kāds ir manā pusē* tongue.gif
Nimloth
Sikspārnīti. To lielo augļēdāju no tropu mežiem, kam tāds mīļs purniņš kā sunītim (šads džīvnieciņš parādās pirmajā HP filmā Diagonalejā)
·spid·
jaa, baigie sliidenja fani te... getlost.gif newiens chusskinju negrib mad.gif sixpaarniishi... tiehaam i smuuki! & chuuskinjas... wub.gif
Nimloth
Varētu arī tādu smuku, pūkainu tarantulu (Lī Džordanam bija, ja nemaldos)
Tinuviel
Man nepatīk zirnekļi turklāt ja tie vēl ir indīgi..... Labāk pieturos pie neindīgiem dzīvnieciņiem.... Tādi man labāk ietu pie sirds...
Flo
CITĀTS(Anete @ 25.12.2003 19:06)
Piekrītu Alīsijai ka kaķišiem arī ir vajadzīgs būris, bet pūces IR ļoti noderīgas.  tongue.gif *man ir gods ka kāds ir manā pusē* tongue.gif

man prieks ka arii mani kaads atbalsta puuces rulzz(bet kakiem ar neff ne vainas)
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.