Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kāda kaķa stāsts.
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Arhīvs – HPF
ils
http://www.kittycoonz.com/The%20Harry%20Potter%20Cat.htm
Šeit var uzzināt visu par kaķi, kas tēloja Norisa kundzi!
cava
apskatīju. Normāli. Kaķi dresē.
mazā peciņa
Nabaga kaķis, es vēl saprotu, ka suņi ir jādresē, bet kaķi laughing.gif *ņirga parāva*
Ashly
Kaķi arī var dresēt tikai viņu ir grūtāk izdresēt nekā suni
daiga
kakki ruullllllllllllleeeeeeeeeeee
man maajaa ir taads pats kaa HP
grin.gif
Ashly
Man tādi 4 bet es viņus nevaru ciest jo viņi kož, skrāpē un siekalojas 2reiz vairāk nekā normāls kaķis
Rūsa
Man arī kaķi sāk nepatikt, jo vienmēr, kad es gribu kādu noglaudīt, viņš nav īpaši labā omā un palaiž ķepas grin.gif . Tā kā tās pūles sen jau esmu atmetusi.
Man Mrs.Norris liekas tāda ... kokaina tongue.gif
Ashly
Nu otrajā grāmatā (filmā) jau viņa bija kokaina.
Paip`
Apskatiijos, bet man taa norisas kundze nemaz taa iisti nepatiik!
Matrikss
Smux kaķītis. Man pašam i citādāk.
mad
tejaa fochenee vinjsh izkataas ka buutu saliimeets lai taa staaveetu jo parasti tu kaki taa mieriigi staaveet nepiespiediisi laikam jau tas kakis ir dreseets!!! huh.gif nabadzinjsh
Siri

Vispār jau smuks mincītis...
Man patīk minči... wink.gif
monster
rekaa arii kakki klluust par zvaigzneem !!!
fishbone
Man vispaar kakji nepatiik, bet kaa taadu smuku kakji var paarveerst par pretiigu uudenszhurku!
me...
aivvv/troll dream walker
njaa dazzkkaart man saak sskkist vai mees tiessaam neesam klluvussi par paaraak lieliem fanaaties....
bet vispaar jau es neteikssu ka tas raksts nebija interesants
harry
Izskatās, ka tādu kaķi ir grūti dresēt, bet vienam manam draugam mājās ir tāds pats kaķis, kā Norisa kundze.
alise brīnumzemē
man jau iisteniibaaa nepatiik, ja kakji ir sadreseeti, jo man pashai maaajas ir kakjiitis, ees nespeetu iedomaaties, ka vinjsh klausiitu katrai paveelei... kakjis ir slinks, savtiigs laughing.gif , egoists, mednieks.... nu nav vinjam jaabuut sunim! grin.gif man maajaas ir mazs (5.meen.) britu iisspalvainais kakjeens. smile.gif vinjsh ir tik miiljsh.... shii bilde iisteniibaa nav vinja, bet taads vinjsh izskatiijaas 3. meen. vecumaa. tongue.gif
saulove
Jauks kaķītis. Man pašai ļoti patīk kaķi. Labi, ka viņai tika šī "loma", viņa vimaz neieslīga depresijā
***Dancing_Queen***
ok kakji filmai vajadzeeja dresset, bet kakjus nedresee, jo kakji nav sunji vinji neklausa, vinji ir neatkariigi. bet Norisa kundze man patiik, slikti nav, man patiik.
Marija
CITĀTS(Rūsa @ 04.11.2003 20:39)
Man arī kaķi sāk nepatikt, jo vienmēr, kad es gribu kādu noglaudīt,  viņš nav īpaši labā omā un palaiž ķepas grin.gif . Tā kā tās pūles sen jau esmu atmetusi.
Man Mrs.Norris liekas tāda ... kokaina tongue.gif

Man ir trīs kaķi un droši varu teikt, ka salīdzinot savējos ar svešiem kaķiem,nonācu pie 100% pārliecības, ka «garastāvoklis» atkarīgs no tā kā kaķi audzina. Un par to kokainību runājot- nu tu tikai paskaties kāc pūkains kažociņš un mīlas ķepiņas un sejiņa rolleyes_a.gif Nu tak mīļš bez gala!
crazy200
Man kaķi patīk paši par sevi.
Grāmatā viņš iztēlots tik neglīts, bet filmā viņš tak ir forš.
maksligais_intelekts*
mans kachis lapaks
vinhs jaf no dabaz ir parax gudrs tongue.gif
PARAX GUDRS vinhs nelidiznaz normalam kachim,jo dara tadas gudraz izdaribaz ko parats nevar mace.gif
Rusell the carrotstork
tagat jau pat aktieriem kakjiem ir sava maajas lapa!!!! wink.gif

nu normaali!!!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.