Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Runājošās galvas
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Diskusijas
Dinii
Tie mazie, smukie nieciņi ir gan kā vērti! Ljoti noderīgi,bet izskatās biedējoši. Kā no kapa. Lūdzu man vienu!
Wunderkind
Nu jaa - ja tie dod padomus, tikai tad!!!
Nezinu vai manai mammai patiktu, ka katru dienu manaa istabaa bljaustaas shitais monstrinjsh... grin.gif
Bet man pashai jau labpraat, ja kaads uzdaavinaatu...
Starp citu, es iegaaju filmas maajaslapaa un no turienes (es gan vairs nezinu kaadaa veidaa) ielaadeeju to galvinju, un kaa katru reizi es iesleedzu kompi - shis jau bulduree savas gudriibas... whistling.gif
eyedam
Ja es nebūtu vientiesis, tad man mājās droši vien būtu ne tādi nieciņi vien. wink.gif Katrā ziņā pašlaik man tādi liekas diezgan interesanti. Visu laiku gan es negribētu, lai tie man karājas kaut kur degungalā.

eyedam
addnill
Man tieši pašlaik tādus vajadzētu tepat, pie datora pinch.gif un vēl labāk būtu, ja viņiem būtu arī rokas, jo tad viņi varētu ne tikai visu laiku bļaut, ka man jāmācās, bet arī izslēgt datoru pinch.gif Tas būtu varen labs ieguvums maniem vecākiem...daaaa, man taču 1dien eksis, bet neesmu atvērusi grāmatu!KUR TĀDUS VAR NOPIRKT? huh.gif
.: ARTANIS :.
Buutu jau super ja taadi man buutu maajaa, bet shkiet, ka tie aatri vien apniktu, ja briidi pa briidim nepaarstaatu murmuleet... grin.gif
-=RonS=-
Vo pie atsleegaam vienu taadu piekariinaat, tik bikj mazaaku. Taas galvas ir super bik tikai pataisiit smukaakas un var i tautai raadiit laughing.gif
Sharlotish
Vispaar man likaas, ka vinjas ir diezgan pretiigas. un arii graamataa nekas taac nebija minees, ja nu vieniigi FO
.: ARTANIS :.
Nu, smukas vai neglītas, taču diezgan interesantas gan - vismaz vientiešiem... grin.gif
Vispār vienā intervijā lasīju, ka AG mākslinieks šito ideju bija izrāvis no kādas Afrikāņu ciltis, kur viņi par talismaniem izmantoja žāvētas dzīvnieciņu galvas (zinu, zinu - fui, pretīgi, u.t.t., bet tādi nu ir mūsu "humānie" draugi aborigēni... grin.gif).
addnill
CITĀTS
Vispār vienā intervijā lasīju, ka AG mākslinieks šito ideju bija izrāvis no kādas Afrikāņu ciltis...
Emmm...oki es laikam esmu kko palaidusi garām, bet...bet kādā sakarā viņas tur vispār bija...? huh.gif huh.gif
mazā peciņa
Gribēt jau var visu, bet kā dabūt, kas arī ko runā, pie tam - sakarīgi rolleyes_a.gif . Būtu interesanti tādu tualetē ielikt, lai nebūtu tik garlaicīgi, un lai tualete kļūtu vēl mājīgāka. Varētu aprunāties ar kādu, kamēr kārto savas nedabiski dabūtās vajadzības.

Bet tā - tās galvas taču nav smukas. Kā vispār var ko tādu gribēt unsure.gif .

Kā eyedam pareizi teica, ja viņš nebūtu vientiesis, viņam netikai tādas mantiņas būtu mājās atrodamas, bet daudz vairāk. Bet tā kā es esmu vientiese.. nu tad rēķiniet..

Galvas kādā sakarā bija? Smukuma pēc wink.gif , kā arī tāpēc, lai būtu kaut kāds action-s iekš Knakts busa.
Hikari
Zibi, es no tāda lietas neatteikots savā istabā, jo, kad kāds tur gribētu ieiet, tas sagādātu nelielu pārsteigumu... grin.gif
Švilpaste
Protams tad,kad ir Helovīni es tādu gribētu piekāertupie durvīm. Iet cilvēki uz manu ballīti un runā pretī tās "galvas"
i`m_GriM&EviL
Man tiešām liekas pretīgi tādi, paskatoties pārietu apetīte. Bet varētu nobiedēt draugus!
addnill
Tāks, nu oki lai interesantāk, bet grāmatā taču nekā tāda nebija pinch.gif Tas tā, variet droši mani nesaprast, bet man nepatīk, ka filmā liek iekšā kko, kā nav grāmatā tongue.gif
lithium [ kariii ]
uuu es sew gribeetu taadu mazu runaajoshu galvinju!winja tak tik reeciiga. buutu jautri.izskataas ka es te wieniigaa, kas nobalsojusi par 'protams' grin.gif

p.s bet graamataa tak taadi nebija wai ne?
Wunderkind
Nebija, nebija, cik nu atceros...tomeer...hm, nu par to action-u - tas jau knakts busaa manupraat bija pietiekams, nezinu kaapeec veel kaut kas bija vajadziigs! Nu bet tomeer - man jau patika! grin.gif
.: ARTANIS :.
HeHe - es nupat no oficiālās HP lapas novilku un uzmetu to "HP Time-Tuner" progu! w00t.gif

Nu, un tur ir tāda funkcija, ka brīdi pa brīdim no ekrāna augšpuses tev nolaižas pa runājošajai galvai, un nocitē kaukādu frāzi no filmas.. laughing.gif
Sākumā jau jautri, bet ar laiku riktīgi piegriežas.. tongue.gif
monster
Es arii labpraat vienu taadu gribeetu! Man liekas ka buutu forsi taadu nolikt kautkur uz rakstaamgalda! Tikai ja vinjas paaraak daudz runaatu vinjaam vajadzeetu OFF podzinju!
kvadrātsakne no priedes
Buutu jaw labi, ja taada buutu! Tik nezinu vai kaads ljautu taadu tureet maajaas! Hi-hi-hi!
Bandists
Es tādu galvu negribētu. Izskatās pretīgi... tongue.gif
scell_x
protams, ka gribeetu, bet tikai Heloviinos, tas ir manaa dzimenee (taada dekoraacija vienmeer noder, ja vajag kaadu nobiedeet) grin.gif sorcerer.gif
Hinata
Hmmm...maza, sačervelējusies galviņa, kad visu laiku murminātu un izteiktu piezīmes? No thanks..... Man pietiek ar galviņām, kam ir ķermeņi....
versache
O super tādu es gan gribētu dabūt.Bet vēl labāk būtu ja arī tāds dotu labus padomus.Tad būtu super. smile.gif
Patriote.
man patīk tādi špocīgi nieki rolleyes_a.gif Tos var lilkt kā rotājumus Halovīnos, gan arī turēt kādā īpašā vietiņā lai tā dotu enerģiju un uzlabotu garstāvokli katru dienu.
p.s. a kur tādu var nopirkt???
sanny
taads interesants dizaina elements cool.gif
Veronika
CITĀTS(webberly @ 17.03.2005 15:44)
Nu jaa - ja tie dod padomus, tikai tad!!!
Nezinu vai manai mammai patiktu, ka katru dienu manaa istabaa bljaustaas shitais monstrinjsh... grin.gif
Bet man pashai jau labpraat, ja kaads uzdaavinaatu...
Starp citu, es iegaaju filmas maajaslapaa un no turienes (es gan vairs nezinu kaadaa veidaa) ielaadeeju to galvinju, un kaa katru reizi es iesleedzu kompi - shis jau bulduree savas gudriibas... whistling.gif
*


Man to galviņu neizdevās atrast. Nevari ievietot precīzāku saiti? Lūdzu, nu tjipa tieši uz to galviņu!!! Un es labprāt sev tādu gribētu, ja vien zinātu kur nopirkt... rolleyes_a.gif
Malvīne
a moš būtu jautri tādu galviņu mājās turēt? tongue.gif
kā tādu mājdzīvnieku! laughing.gif
**Kittie**
eh vispaar es nezinu... ja vinji dod padomus nemaz nav tik slikti.. bet nu.... man tie padomi neliekas taadi jeedziigi... vismaz ne man kaa vientiesim... smile.gif bet ja es buutu burvis man taadu obligaati vaijdzeetu.. grin.gifD
_BijušaisPareģis
Diez vai. Nekāds labais sarunu biedrs no šīs galvas nesanāktu, tādu priekšstatu vismaz radīja filma - galvas vienkārši komentēja apkārt notiekošo. Man jau pietiek ar saviem 2 papagaiļiem, kas cauru dienu kaut ko bļaustās, ik pa laikam pasakot kādu vārdu latviešu valodā. Bet no otras puses, ar nosacījumu, ka šīm galvām pakausī ir slēdzis "On/Off", es neiebilstu pret to atrašanos manā istabā. Visticamāk, ka no sākuma "runājošā galva" liktos visai interesanta, bet ar laiku apniktu un paiktu kā dekoratīvs elements (var teikt tas pats, kas ar papagaiļiem laughing.gif ).

P.S. Viena no retajām aptaujām, kurā ir gandrīz vienādi daudz balsotāju katrā variantā - pagaidām četros no septiņiem atbilžu variantiem ir vienāds balsu skaits, un arī tas pārsvars pirmajam variantam tāds niecīgs.
nitro
Protams ka gribētu, apriebtos - izmantotu kā tenisa bumbiņu (joks laughing.gif ).
Fijusska
Kad es viņus būtu saposusi skaistāk, tad gan jau būtu jautri, un pat noderīgi wink.gif
lil`skater
Kur taadi paardodas???
nu labi ja nopietni tad taadi neko, man patiik reaali jiecini, nedaudz baisi, bet patiik, nobiedees visu bandiitus nu varaees dziivot droshi;)
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Es šos pieliktu pie manām durvīm. Kā iet tuvāk, uzreiz sāk bļaut/kliegt/lamāties. happy.gif
etna
es labāk gribētu sev istabā "prāta vētras"gleznu, kur prātnieki staigātu iekšā un ārā un uzdziedātu dziesmas vai ar seru kedegonu(tmldz)spēlētu kārtis grin.gif
Kendisa
Man viņas nešķita visai saistošas, taču bija jautri, kad viņas tur runāja un prikuļojās!! grin.gif
smidzenite
Protam, ka es gribētu!!! Vismaz garlaicības netrūktu,mož mācīties palīdzētu. mož daudz ko izstāstītu!!!
Leduspuķe ziemeļ rūtī
Butu onteresanti sev mājās tādus, bet viņ izskatās pretīgi, bet tomēr es gribētu sev mājās. Tie varētu man varbūt dot padomus
nenuil
nju, taas galvas bij biki trulas, bet, ja kkur vareetu taadu dabuut, es neatteiktos tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
de_ed
A būtu reāli. Iedomājies tu brauc pie knakts autobusa stūres un tev priekšā saka maza sakaltusi, bet gudra galva. Arī vēstures stundās noderētu viņa taču ir veca un zinoša.
Kaķe
nezinu gan vai taadu gribeetu sev maajaas
Kaķurēgs
Ja vēl tā runātu un jokotos, tāpat kā filmā, kāpēc gan ne? Gluži kā mājdzīvnieks vienīgi to nav jābaro.
Melleņu kamenēns
eeee, es negribeetu, fuij
Šūnis
Vajdzētu tādu tādu kas ir atbildīgs par LNT filmām un seriāliem.. Varbūt beigs rādīt Skipiju uut..
Un vēl tV3 tam tur.. two_handed.gif
sanny
grin.gif taas galvas filmai ieviesh savdabiigu koloriitu grin.gif interesanta doma,filmai uzreiz pieshkir kkaadu magijas drumslinju-INTERESANTI laughing.gif
ZIZI
Varbūt tikai Helovīnā. Savādāk tās galvas visu laiku kautko murgotu un tev tas ātri vien apniktu. huh.gif huh.gif
The Best Angel
Ja daudz nekristu uz nerviem, tad būtu tīri forši! grin.gif
washulis
nebiju par to domājusi, bet vienbalsīģi vēlētos tādu mantu izmantot! tiešām, kur tādus var dabūt?
positiv denken
Ideja filmā jau bija gana jautra, bet man nepatika. Mājās tādu ne pa kam nevēlētos!
šausmiņa
Vajag atbilstošu telpu iekārtojumu tādām "galviņām" bet Helloween'ā būtu ļoti labi!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.