Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Ielaužas manā kontā
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Info & jautājumi > Foruma lietošana
Elepele
Man besī ārā, kāds manā kontā ielauzies un visādus debīlus rakstus iesūtījis... mad.gif
Mana parole nebija nekāda vieglā(es nomainīju) , nezinu ,kā viņu varēja uzminēt. Ja nu vienīgi nezināja mana e-pasta paroli un it kā "aizmirsa"...
eyedam
Vari man atsūtīt sarakstu ar tiem rakstiem, kurus neesi iesūtījusi? (Kopē saites uz rakstiem!)

Vai pēc ielaušanās tava parole bija nomainīta?

eyedam
Elepele
Es neiesuutiiju sho , sho , sho , sho , sho un sho rakstu.

Nee, mana parole nebija nomainiita.
Goldberry
Vai Tu gadījuma pēc nemēdz izmantot kādus koplietošanas datorus (kā piemēram - skolas, datorsalonu etc?)
Gadās, kad vai nu aizmāršības pēc, vai kādu citu iemslu, cilvēks atstāj savu kontu pieejamu citiem (respektīvi - neesi izlogojusies). Tādos gadījumos, cilvēki vienkārši nolemj "pajokoties" un pabojāt Tev dzīvi.
Mattiass
CITĀTS(Goldberry @ 18.03.2005 08:01)
Vai Tu gadījuma pēc nemēdz izmantot kādus koplietošanas datorus (kā piemēram - skolas, datorsalonu etc?)
Gadās, kad vai nu aizmāršības pēc, vai kādu citu iemslu, cilvēks atstāj savu kontu pieejamu citiem (respektīvi - neesi izlogojusies). Tādos gadījumos, cilvēki vienkārši nolemj "pajokoties" un pabojāt Tev dzīvi.
*

Nu, attiecībā uz datorsaloniem ir tāda laba lieta — ja laiks ir beidzies un dators kļuvis neaktīvs, bet Tu esi savā kontā, var nospiest pogu "Reset" — un dators pārlādēsies. Diezin vai nākamais, kas pie tā būs, ies Kurbijkurnē.
Shadowstalker
CITĀTS(Mattiass @ 18.03.2005 10:56)
Nu, attieciibaa uz datorsaloniem ir taada laba lieta - ja laiks ir beidzies un dators kluvis neaktiivs, bet Tu esi savaa kontaa, var nospiest pogu "Reset" - un dators paarlaadeesies. Diezin vai naakamais, kas pie taa buus, ies iekshaa kurbijkurnee.
Ja tava parole saglabāta uz datora un ir automātiskā ielogošanās, tad tiks. Es vienmēr pēc restarta uzreiz esmu ielogots.
Aiva
CITĀTS(Shadowstalker @ 18.03.2005 13:08)
Ja tava parole saglabāta uz datora un ir automātiskā ielogošanās, tad tiks. Es vienmēr pēc restarta uzreiz esmu ielogots.
*


Cepumiņš ar informāciju login+pass tiek saglabāts arī pēc restart. Man arī uz darba datora tā ir, ka jāpārlogojas tikai ja iztīrīti visi interneta temp faili, cepumus ieskaitot.

Tiek kas logojas iekšā no koplietojuma datoriem, ieteikums noņemt to ķeksīti pie logina, kas piedāvā atcerēties parametrus. Tad cepums netiks saglabāts, un izejot ārā, būs jālogojas iekšā pa jaunu (ja vien nav vēl kāds cits login+pass atcerēšanās mehānisms ieslēgts - jaunie IE un Netscape to piedāvā, par FireFox nemāku teikt, vai ir vai nav)
Elepele
CITĀTS(Goldberry @ 18.03.2005 08:01)
Vai Tu gadījuma pēc nemēdz izmantot kādus koplietošanas datorus (kā piemēram - skolas, datorsalonu etc?)
Gadās, kad vai nu aizmāršības pēc, vai kādu citu iemslu, cilvēks atstāj savu kontu pieejamu citiem (respektīvi - neesi izlogojusies). Tādos gadījumos, cilvēki vienkārši nolemj "pajokoties" un pabojāt Tev dzīvi.
*


Nee, un kad maajaas izeju no interneta un veelaak ieeju atkal, man ir no jauna jaapiesakaas
Siri
Tas liecina par to, ka pa šo laiku, kamēr tevis nebija, kāds gājis tavā kontā.
Mattiass
Kad es to teicu, runa nebija par riska izslēgšanu, bet gan samazināšanu. Protams, ka cookie būs, bet, ja pārlūkproga nebūs atvērta, tad ir diezgan maza iespēja, ka nākamais pie šī datora adreses rindā ievadīs www.kurbijkurne.lv, drīzāk tad pārbaudīs savu pastu vai spēlēs Counter-Strike grin.gif. Jebkurā gadījumā reset iesaku taisīt avārijas situācijās. Protams, labāk laicīgi no Kurbijkurnes izlogoties.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.