Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Foboss un Deimoss
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Mitoloģiski priekšstati un reliģijas
Mākoņkaķis Aurēlija
Zinātnieki domā ka Marsa pavadoņi foboss un deimoss varētu būt citplanētiešu mākslīgie pavadoņi[satelīti,zondes utt.].To pierāda tas ka:viņi lido apkārt Marsam ar neticamu ātrumu,ir ļoti mazi,un viņiem ir tukšs vidus ohmy.gif !Tas ir pieminēts A.Tomiļina''Interesanti par astronomiju.''.Jūsu domas.
Roviela
Cik es to grāmatu atceros, tā bija tikai viena no versijām, ko kādreiz kāds ir izteicis.
Tā grāmata ir visai veca, pa to laiku viena otra vecāka hipotēze ir jau atmesta. Nevaru galvot, ka tā 100% ir, bet man šķiet, ka šī - par pavadoņiem ar tukšo vidu, arī.
Vienu laiku jau apgalvoja, ka Mēnesim arī ir tukšs vidus.

Un vēl labāk šī hipotēze ir izstrādāta Mihailova fantastikas romānā "Sevišķa nepieciešamība". Tur tie bija ne tikai mākslīgi, bet pavisam īsti starpzvaigžņu kuģi.
Shadowstalker
Tukšs vidus tiem noteikti nav.

Mazi ir, bet "lielais" ātrums nav nekas. Kvazāriem, tiem gan ir ātrums. grin.gif

Īsāk sakot, nekas to vairs nepierāda.
Mākoņkaķis Aurēlija
Hei,viss taču ir iespējams wink.gif!Es to atceros no kādām 3grāmatām,bet varbūt jums ir taisnība[bet varbūt... tongue.gif whistling.gif ].Ir jau vairākas hipotēzes un teorijas.
Roviela
CITĀTS(Aurelia @ 17.03.2005 12:39)
Hei,viss taču ir iespējams wink.gif!Es to atceros no kādām 3grāmatām,bet varbūt jums ir taisnība[bet varbūt... tongue.gif whistling.gif ].Ir jau vairākas hipotēzes un teorijas.
*

Šī hipotēze ir nu jau ļoti veca.. whistling.gif Nepiekrītu, ka viss ir iespējams. Kā to lai saka... fiziskai pasaulei ir fiziski ierobežojumi rolleyes_a.gif Un, kopš pasaule pastāv, nav manīts, ka debess ķermeņi klausītu maģijai.
Mākoņkaķis Aurēlija
Roviela,kas te ir teicis,ka viņi klausa MAĢIJAI! mad.gif .Tu laikam neesi lasījusi to grāmatu,jo tanī ir rakstīts ka citplaneetieši tos ir atstājuši par pieminekļiem no savas ēras,tālāk nestāstīšu,jo visa grāmata pašam jālasa mad.gif .Tur NAV raktīts par maģiju.Ja nu vienīgi par to kādi bija uzskati senāk.
Roviela
CITĀTS(Aurelia @ 17.03.2005 13:28)
Roviela,kas te ir teicis,ka viņi klausa MAĢIJAI! mad.gif .Tu laikam neesi lasījusi to grāmatu,jo tanī ir rakstīts ka citplaneetieši tos ir atstājuši par pieminekļiem[vai kā tur bija,labi neatceros  meele_a.gif .]no savas ēras,tālāk nestāstīšu,jo visa grāmata pašam jālasa mad.gif .Tur NAV raktīts par maģiju.
*

Bet Tu, acīmredzami, nelasi manus tekstus, vai, vismaz, necenties tos saprast! Ko es tur varu darīt? rolleyes_a.gif
Esmu lasījusi to grāmatu, esmu. Sen. Kaut kad bērnībā. Zinātne nestāv uz vietas, cik man zināms. Par "dobo ložu" hipotēzi neviens nopietns zinātnieks mūsdienās vairs skaļi pat neieminas. Tā ir tikpat apgāzta kā tas, ka Zeme no kosmosa izskatās sarkanīga, kā kādreiz, pavisam nopietni!, zinātnieki domāja.
Maģija tika pieminēta tikai tāpēc, ka es nepiekrītu apgalvojumam "viss ir iespējams". Nē, nav iespējams. Viss ir iespējams tikai tad, ja noticam maģijas eksistencei.
Mākoņkaķis Aurēlija
Pēc taviem rakstiem var secināt ka tu esi lasījusi to grāmatu,bet vainu es,vai tu kaut ko nav sapratis.
Piedot,man reizēm uznāk dusmu uzplūdi :blush2:,tāpēc piedot,un būsim gudri smartass.gif wink.gif!
Hikari
Ziniet, es gan nedomāju, ka Foboss un Dēmos ir mākslīgi... whistling.gif
Kā jau Te shadowstalker minēja, arī kvazāriem ir liels ātrums un tas vēl neko nepierāda, bet tas, ka planētai ir tukš vidus... silent.gif tas jau arī vēl neko neizsaka... whistling.gif
melany
izklausaas ljoti diivaini un savaa zinjaa arii interesanti, sho nekad neesmu dzirdeejusi. Kaa var izveidoties pavadonji ar tukshu vidu? tas liek domaat... bet vai tad zinaatnieki nav atradushi savu izskaidrojumu???
Roviela
CITĀTS(melany @ 06.06.2005 16:37)
izklausaas ljoti diivaini un savaa zinjaa arii interesanti, sho nekad neesmu dzirdeejusi. Kaa var izveidoties pavadonji ar tukshu vidu? tas liek domaat... bet vai tad zinaatnieki nav atradushi savu izskaidrojumu???
*

Nav viņi ar tukšu vidu smile.gif Lūk, tas ir jaunākais zinātnes atzinums.
utiks
kāds naudīgs un uzņēmīgs idiots varētu saorganizēt posiju un aizbraukt paskatīties, kas lācīšiem vēderā, lai pār pasauli valdītu miers happy.gif
Kognakschwenker
Nu manuprāt tie nav mākslīgie pavadoņi.
Nu un, ka tiem ir tukšs vidus? Tas, ko maina?
Taču, ko to tukšo vidu apbrīnot, ka pati Saules Sistēma ir apbrīnojama?
Un mums jāapbrīno katrs sīkums? Nē.
Tie ir īstie, lieku 99% [viena cerība man tomēr ir, bet kā saka Enc. - cerība mirst]
Andromeda
Manas domas ir tādās, viņiem vēl daudz jāmācās astronomija!
Pie vienas reizes arī nenāktu par ļaunu fizika un bioloģija.
Shadowstalker
Es protu karatē, kung fu, aikido, džudo, sambo un vēl pāris biedējošus vārdus.
Hworang666
Vai tas, ka viņiem ir tukšs vidus nevarētu viņiem palīdzēt kosmosā ātrāk kustēties?
maichestera
To mēs uzzināsim tikai tad kad tur būs pabijušas vairākas zondes un veikti nopietni pētījumi.Caurs vidus vēl neko nenorāda.Tikpat labi te varēja darboties elementārs likums ka atdziestot viela saraujas.Nav dzirdēts par to no kā sastāv šo pavadoņu garoza un kāda ir to attīstība.Manuprāt abi akmentiņi ir dabīgas izcelsmes.
The Shine
CITĀTS(ectasy* @ 07.07.2006 14:10) [snapback]1004227[/snapback]

Nu un, ka tiem ir tukšs vidus? Tas, ko maina?



CITĀTS(Hworang666 @ 18.07.2006 12:31) [snapback]1009640[/snapback]

Vai tas, ka viņiem ir tukšs vidus nevarētu viņiem palīdzēt kosmosā ātrāk kustēties?



CITĀTS(maichestera @ 16.11.2006 21:13) [snapback]1063497[/snapback]

To mēs uzzināsim tikai tad kad tur būs pabijušas vairākas zondes un veikti nopietni pētījumi.Caurs vidus vēl neko nenorāda.Tikpat labi te varēja darboties elementārs likums ka atdziestot viela saraujas.Nav dzirdēts par to no kā sastāv šo pavadoņu garoza un kāda ir to attīstība.Manuprāt abi akmentiņi ir dabīgas izcelsmes.


Vēlreiz jums saka.
Nav [tiem pavadoņiem] tukšs vidus.
berserks
Kā tu zini? whistling.gif innocent.gif wink.gif

P.S. Es protams neapgalvoju ka ir ...
The Shine
hmmm. ;D

Ja pareizi atminos, tad tika veikta Fobosa, kurš arī ir tas šaubīgais pavadonis, izpēte, un tā blīvums neatbilda tukšas čaulas iespējamam blīvumam.
Turklāt man ir aizdomas, ka ķermenim ar tukšu vidu piemistu pārāk mazs gravitācijas pievilkšanās spēks, lai tā pievilktu/pievilktos pie marsa ermm.gif nu, kā zināms, tad Foboss atrodas Marsam tuvāk nekā Deimoss, turklāt ar laiku Marsā ietrieksies. Bet, nenoliedzu, apr to es varētu arī kļūdīties. smile.gif
maichestera
Vēl pastāv tāda lieta kā kosmiskie putekļi kas rada berzi un bremzē visus ķermeņus kosmosā.
Arī Mēnes nokritīs uz Zemes.Un mākslīgie pavadoņi tāpat.Un pavadoņi kā zināms nav viendabīga masa..
P.S.Es negribu te kašķēties,bet par to der padomāt..
The Shine
CITĀTS(maichestera @ 20.11.2006 21:53) [snapback]1065272[/snapback]

Vēl pastāv tāda lieta kā kosmiskie putekļi kas rada berzi un bremzē visus ķermeņus kosmosā.
Arī Mēnes nokritīs uz Zemes.Un mākslīgie pavadoņi tāpat.Un pavadoņi kā zināms nav viendabīga masa..
P.S.Es negribu te kašķēties,bet par to der padomāt..

Pavadoņi nav viendabīga masa, taču tukšs vidus tiem arī nav smile.gif
Un, iespējams, Mēness nepagūs nokrist uz Zemes, pirms Saule kļūs par pārnovu un "apēdīs" Zemi. Tad jau drīzāk iespējams, ka uz Zemes nokritīs milzu asteroīds, teiksim.
karralá
Piekrītu maichesterai! wink.gif
Un vispār... Tas, ka vēl nav atklāti pavadoņi un visi citi brīnumi ar tukšu vidu, nenozīmē, ka tāda iespēja, ka tādi parādīsies/jau ir, nepastāv.
Ir tīri reāli, ka kaut kur pie marsa notiek visādi brīnumi. Marss taču zaļo cilvēciņu rajons!
Lol. rolleyes_a.gif laughing.gif

The Shine
CITĀTS
Ir tīri reāli, ka kaut kur pie marsa notiek visādi brīnumi. Marss taču zaļo cilvēciņu rajons!

Nu akdies, nu.

Mmmm, es teu pilniibaa piekriitu happy.gif
Ai miin... Dawc esu lasiijusi par sho teemu.. mmm... visaadu zinaatnieku darbus... nu varbuut ne gluzhi zinaatnieku... bet vinji vienalga ir baigi gudrie! Un daudzi cilveeki arii saka, ka ir viskauko receejushi... tas tach nevar buut vnk taapat! es wispaar dazhkaart juutos kaa malders... wnk... shiis pasaules zinaatne ir shawsmiigi neparejza un balstiita uz pliku fiziku! tas tachu ir stulbi. manliekas, wajaceetu atgriezties pie taadu astronomijas gjeeniju kaa Kristofs Sheiners idejaam... un wispaar widuslajku astronomijas... jo tad ciuweeki uzticeejaas sajuutaam njewis faktiem! un tas ir galwenais... manjliekas, ka ap zemi rinkjo tieshi shobriid wismaz wienc briinums ar tukshu widu... joa... taapeec ka tuwumaa ir marss! un kaa zinaams, tad uz marsa ciivo zalji ciuweecinji... nopietni! manc onkulis tejca, ka receeja vinjus... visi citi gan uzskata, ka winjch piedzeeraas un iejauca ar galwu ugunskuraa, betmanliekas, ka taa tieshaam wareeja buut! jo briinumi NOTIEKAAS! galwenajs, vajag ticeet un skatiities paari robezjaam smile.gif

nē nu no offence. mani tikai urda nemiera gariņš, kad cilvēki mēģina apgāzt fizikas likumus bez argumentiem, balstoties uz to, ka tā vajadzētu būt, jo tā būt uinteresantāk.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.