Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Porijs Gaters
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots > Šķirmices piezīmes uz lappuses malām
ils
http://www.gatter.ru/text.asp?sec=8
Niknajā krievu poterparodiju sērijā beidzot iznākusi pēdējā grāmata.
Ja kāds vēl atceras, tad sērijā ir šādas grāmatas:
Porijs Gaters un Akmens filosofs; Mergiones personīgā lieta un Sena Ajesļi deviņi varoņdarbi (divos sējumos). Tieši pēdējais sējums tagad ir iznācis.
Grāmatas tiem, kam patīk krievu joki un kas māk lasīt krievu valodā.
Es jau neko, es tikai informēju.
Lūdzu, nesitiet!
Niamh
*Paņem Ilu aiz ausīm un pret sienu, un pret sienu*

Paldiesiņš par info! Eh, labprāt viņas izlasītu, bet nemāku tā īsti to krievu valodu getlost.gif
Šitas ir kkas līdzīgs Taņai Groterei?
Nestors Grems
Pirmo reiz dzirdu par šo, vienīgā parodija par HP no krievu ražojumiem man bija zināma Taņa Grotere, bet šitais laikam vēl lielāka, tas ir , krutāka par to. Paldies Il par informāciju, jāpamēģina palasīties.
Seila
šitais ir diezgan interesants un jatrs gabals, bet man tomēr viss lab;ak patika Akmens filozofs, Mergiones lieta tā arī palika līdz pusei izlasīta, tālāk netiku...Bet vispār iesaku izlasīt nekādas vainas ir redzētas arī sliktākas parodijas
spitzbube
atklāti sakot, pirmo reizi kko tādu dzirdu. gribētos izlasīt happy.gif
varētu būt, ka tas ir kkas līdzīgs Taņai Groterei, kas btw man patika happy.gif bija ok.
maksligais_intelekts*
Vel neiegaju Flarisha, bt pie jaunajiem pavedieniem <Porijas Gaters>
Nosakuma domaaju, ka tas ir kautkaads kartejais prikols , kuru noleemis iztasiit kads kaarteejais jauninjajs laughing.gif bet tomer ne huh.gif nja nozhelojami, ka shita parveido vardus utml. silent.gif naw smuki silent.gif , bet taka daudzz maz krieviski, kapec gan ne w00t.gif
Ariona
Varbū varētu būt interesanti...Cik šausmiņoši žēl, ka nemāku krieviski tikpat kā neko sad.gif Bet varbūt kādreiz...
Hikari
Šito grāmatu lasot var pārrēkties, taču tā ir reizē stulbs pakaļdarinājums, kas galīgi nav interesants...taču, ja gribas parēkt par cilvēku stulbumu... laughing.gif
Bandists
Tiem krieviem laikam nekas nav svēts... getlost.gif
DEaDnokS*
es esmu nedaudz lasiijis to pirmo graamatu bet jaasaka ka man tas diezgan aatri apnika!!
parodijas labaak skatiities TV
Sol Invictus
Atvainojos, bet spriežot pēc šī http://en.wikipedia.org/wiki/Porri_Gatter tā ir baltkrievu nevis krievu grāmata
Seila
CITĀTS(saule @ 23.09.2005 12:38)
Atvainojos, bet spriežot pēc šī http://en.wikipedia.org/wiki/Porri_Gatter tā ir baltkrievu nevis krievu grāmata
*


Vēl precīzāk būtu baltkrievu grāmata, kura tiek izdota krievu valodā smile.gif
Immortal
Es varbūt gribētu palasīt...pastīties kā tad viņi šoreiz ir parodējuši Poteru..lai gan Taņa Grotere bija galīgi garām....tiešām ,skatīties būtu krietni interesantāk...par ko tajā porijā gaterī ir?
Shadowstalker
Man tas "Gaters" vislaik liek domāt par gateri un tur nozāģētajām rokām. smile.gif

Ja latviski izdotu un man kāds rokā iespiestu, varbūt varētu paskatīties, kas tur sarakstīts.
raira
Tāds vispār ir? huh.gif
Bet nu labi.... Krievu valodu jau nemāku pārāk labi grin.gif , bet ja es tādu dabūtu varbūt izlasītu...


ziņkāre vadītu..... lol
iMiS™
ķengāšana..
silent.gif

Bet es arī ziņkārības vadīts gribētu izlasīt..
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.