Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vorviks Deiviss - prof. Zibiņš
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > HP filmu aktieri
ils
http://www.warwickdavis.co.uk/index.php?page=1
Aktieris Vorviks Deiviss aicina visus apskatīt viņa mājas lapas jauno izskatu.
Domāju, ka aktieris ir pietiekami kolorīts, lai kāds pavediens būtu arī par viņu!
mazā peciņa
Viņš jau ir tēlojis goblinu, man likās, ka tos goblinus tādus maziņus sataisīja ar pc palīdzību, bet nekā. Un viņš tēlo Zibiņu, Zibiņš ir maziņš un jautrs. Patiešām - lieliska loma priekš viņa wink.gif .


Labi, ka tiek arī tādiem mazākiem cilvēciņiem lomas smile.gif .
Kety
Labi izveidota majas lapa es no sakuma domaju ka tas ir paveikts ar datora palidzibu....... blush.gif bet izradas ka neee laughing.gif
Wunderkind
Manuprāt, ļoti jauks aktieris! Vispār uzskatu, ka būtu dikti jāciena tādus aktierus, kas ir savādāki nekā pārējie - viņi izdara milzīgi labus darbiņus, kas citiem aktieriem tā - pa īstam nebūtu iespējams!
Lai vai kā - arī mājaslapa man patika! smile.gif
eyedam
Hehe, un kas viņa banera pašā labajā pusē redzams? grin.gif Vai tikai nav no ZK... (Nez, ko varētu nozīmēt ZK.)

Droši vien lapa kļūs pietiekami populāra, sevišķi, ja būs kaut kas interesants par HP filmām. wink.gif

Jānis
saulove
Bet vai tad šis aktieris nav ļoti maza auguma? Zibiņš gan arī bija mazs, bet ne jau tik ļoti. :blink:
Vai ne?
eyedam
Zibiņš patiešām bija ļoti mazs, saulove, tik mazs, ka viņam klasē nācās stāvēt uz grāmatu kaudzes, lai vispār sniegtos pāri galda malai, ja pareizi atceros.

Un, jā, Zibiņš filmā piestrādā arī Gringotos par goblinu! grin.gif

Jānis
iMiS™
Gringotos par goblinu...?man likās, ka tas ar datoru uztaisīts, bet laikam jau nē...!Nu jā, viņš tāds mazs un veikls, tākā piemērots tādai lomai...!
monster
Arpraac! Nezinaaju ka vinjs ir teelojis arii to bankas goblinu! Reaali vienaa filmaa teelo vairaakas lomas! Man arii patiik kaa vinjs izskataas tanii bildee kur vinjs ir paartaisiits par SW to radiibinju! Man patiika kaa vinjs teelo Zibinju! Vienkaarsi ideaali!
***Dancing_Queen***
ai, winjsh ir reaali forshs... lai gan zibinjsh filmaas un graamataas daudz kaa personiiba neparaadaas, bet man liekas, ka winjsh wareetu buuut wiens no labaakajiem profesoriem.. wink.gif
Inx
tajaa lapaa ir viena gjeniaala lieta - Maarvina dienasgraamata w00t.gif
emmiite
man shkjiet, ka zibinja lomas atveidotaajs ir labs aktieris! esu vinju redzeejusi citaas filmaas un teelo vinjsh labi! taa kaa iisu aktieru nau daudz, tad vinjsh ir taadaam lomaam pieprasiits!
_BijušaisPareģis
Vauu! Es pat nebiju domājis, ka viņam iekš Star Wars filmām bijis tik daudz lomu! Nedaudz palasīju viņa biogrāfiju. Tur teikts, ka viņa karjera sākās ar sesto SW daļu Return of the Jedi 1981. gadā, kur viņš ticis saģērbts par planētas Endora mežu iemītnieku - Evoku (Ewok). Evoki ir neatņemama 6. Star Wars filmas sastāvdaļa, galu galā - arī Evoki pielika savu roku Impērijas sakaušanā!

Tālāk viņš piedalījies divos projektos par Evoku filmām. Caravan of Courage un Battle for Endor, kas gan nav nekas īpašs, tomēr ja reiz ar Star Wars saistīts, tad visi SW fani skrēja skatījās.

Pēc tam viņš piedalījies dažādās citās filmās, bet 1997. gadā atgriezās In a galaxy far, far away un pielika savu roku Star Wars: Episode I - The Phantom Menace filmas veidošanā. Šajā filmā viņš spēlēja veselas 3 lomas - personāžus ar vārdiem Wald, Weazel, kā arī viņam bijis tas gods palīdzēt veidot Džedai Mastera Yodas personāžu ainās, kur Yoda staigāja.

Tālāk nāca vēl citas filmas, kurās viņš tēlo, tai skaitā arī Harija Potera pirmajās 3 filmas.

Tā neko biogrāfija! Izrādās, pat esot tik mazam var sapelnīt labu naudu un kļūt populārs! smile.gif
Fijusska
ē, vai kāds var pateikt, ermm.gif vai tas, kas UB tur tika ballē pa rokām mētāts, un diriģēja kori bija domāts zibiņš? Tādiem nesmukiem, isiem, melniem matiņiem? blink_a.gif Un ta sar bija tas pats aktieris?
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.